Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nowa praca, jak ją ugryżć??!!

> 
Arwena.
czw, 13 lis 2003 - 18:23
Sprawa ma siÄ™ tak:

Po długich, ponad rocznych poszukiwaniach dostałam propozycję pracy - jako przedstawiciel handlowy.

Problem tkwi w tym, ze ja nigdy w zyciu nie pracowałam w handlu i w zasadzie nie mam o tym zielonego pojęcia.

Z drugiej strony tkwimy w kosmicznych długach, żyjemy z niewielkiej pensji męża...

Ale czego nie umiem zawsze mogę się nauczyć... A nawet muszę.

Czy ktoś parający się tym zawodem może mi pomóc - od czego zacząć ?
Wszystkie dobre rady mile widziane!

No i wsparcie psychiczne jest mi też potrzebne.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post czw, 13 lis 2003 - 18:23
Post #1

Sprawa ma siÄ™ tak:

Po długich, ponad rocznych poszukiwaniach dostałam propozycję pracy - jako przedstawiciel handlowy.

Problem tkwi w tym, ze ja nigdy w zyciu nie pracowałam w handlu i w zasadzie nie mam o tym zielonego pojęcia.

Z drugiej strony tkwimy w kosmicznych długach, żyjemy z niewielkiej pensji męża...

Ale czego nie umiem zawsze mogę się nauczyć... A nawet muszę.

Czy ktoś parający się tym zawodem może mi pomóc - od czego zacząć ?
Wszystkie dobre rady mile widziane!

No i wsparcie psychiczne jest mi też potrzebne.

--------------------
everybody lies
Dorotka
czw, 13 lis 2003 - 19:40
Przede wszystkim gratulacje z powodu pracy, o którą co tu kryc dziś nie łatwo icon_biggrin.gif
W klasie maturalnej dorabiałam sobie czasami jako akwizytor, a to gorsza sprawa niż przedstawiciel halndlowy, bo często sprzedawałam coś do czego zbytnio nie miałam przekonania. Pewnie dlatego po kilku dniach zrezygnowałam wink.gif
Zawsze musiał byc uśmiech na twarzy, nieskazitelne ubranko i miły głosik, wtedy w zasadzie szło wszystko sprzedać. Trzeba było mieć tez gadane, hmmm z tym nie miałam wcale problemu, bo buzia rzadko mi się zamyka ( icon_lol.gif wystarczy spojrzec na liczbe postów icon_lol.gif rachunki telefoniczne itd icon_lol.gif ).
Musisz też nie bać się ludzi, byc otwarta i kontaktowa icon_biggrin.gif

Nie iwm czy Ci choć troche pomogłam, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 13 lis 2003 - 19:40
Post #2

Przede wszystkim gratulacje z powodu pracy, o którą co tu kryc dziś nie łatwo icon_biggrin.gif
W klasie maturalnej dorabiałam sobie czasami jako akwizytor, a to gorsza sprawa niż przedstawiciel halndlowy, bo często sprzedawałam coś do czego zbytnio nie miałam przekonania. Pewnie dlatego po kilku dniach zrezygnowałam wink.gif
Zawsze musiał byc uśmiech na twarzy, nieskazitelne ubranko i miły głosik, wtedy w zasadzie szło wszystko sprzedać. Trzeba było mieć tez gadane, hmmm z tym nie miałam wcale problemu, bo buzia rzadko mi się zamyka ( icon_lol.gif wystarczy spojrzec na liczbe postów icon_lol.gif rachunki telefoniczne itd icon_lol.gif ).
Musisz też nie bać się ludzi, byc otwarta i kontaktowa icon_biggrin.gif

Nie iwm czy Ci choć troche pomogłam, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Arwena.
piÄ…, 14 lis 2003 - 09:53
Dzięki Dorotko icon_biggrin.gif

Gadać to ja też lubię, trudno mnie wręcz przegadać wink.gif, ale pomimo to mam obawy

Bo ile można gadać o rozpuszczalnikach?? icon_rolleyes.gif

No i jeszcze jedna rzecz mnie martwi - kierowca jest ze mnie nienajlepszy, a wiadomo praca ta wiąże się z jeżdżeniem..

Ja po prostu nie wierzÄ™ w siebie icon_sad.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post piÄ…, 14 lis 2003 - 09:53
Post #3

Dzięki Dorotko icon_biggrin.gif

Gadać to ja też lubię, trudno mnie wręcz przegadać wink.gif, ale pomimo to mam obawy

Bo ile można gadać o rozpuszczalnikach?? icon_rolleyes.gif

No i jeszcze jedna rzecz mnie martwi - kierowca jest ze mnie nienajlepszy, a wiadomo praca ta wiąże się z jeżdżeniem..

Ja po prostu nie wierzÄ™ w siebie icon_sad.gif

--------------------
everybody lies
Dorotka
piÄ…, 14 lis 2003 - 09:56
Musisz uwierzyć w siebie icon_biggrin.gif jak to się uda a uda napewno to wieksza połowa do sokcesu juz za tobą icon_lol.gif
W prowadzeniu auta też się wprawisz, im częściej bedziesz to robiła tym lepiej będzie Ci wychodziło icon_biggrin.gif
A w rozpuszczalnikach spróbuj znależć coś pięknego i interesującego, choć może to byc bardzo trudne icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post piÄ…, 14 lis 2003 - 09:56
Post #4

Musisz uwierzyć w siebie icon_biggrin.gif jak to się uda a uda napewno to wieksza połowa do sokcesu juz za tobą icon_lol.gif
W prowadzeniu auta też się wprawisz, im częściej bedziesz to robiła tym lepiej będzie Ci wychodziło icon_biggrin.gif
A w rozpuszczalnikach spróbuj znależć coś pięknego i interesującego, choć może to byc bardzo trudne icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

--------------------
> Nowa praca, jak jÄ… ugryżć??!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 07 cze 2024 - 02:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama