Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 94 95 96 97 98 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe gadułki 11 :-)

> 
MamaLenki
śro, 10 cze 2009 - 11:00
Dzięki, Kamila, mam icon_biggrin.gif

Chyba zrobię w weekend jakąś próbę, co by wpadziochy nie było icon_biggrin.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post śro, 10 cze 2009 - 11:00
Post #1901

Dzięki, Kamila, mam icon_biggrin.gif

Chyba zrobię w weekend jakąś próbę, co by wpadziochy nie było icon_biggrin.gif

--------------------


K_amila
śro, 10 cze 2009 - 12:02
tu https://kreatywnycukier.pl/tag/dla-dzieci/ są fajne torty, można podglądnąć
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 cze 2009 - 12:02
Post #1902

tu https://kreatywnycukier.pl/tag/dla-dzieci/ są fajne torty, można podglądnąć

--------------------
Peedle
śro, 10 cze 2009 - 23:33
Gabrysiu wszystkiego najlepszego!! Dużo zabawek, słoneczka i pociechy z rodziców 06.gif i z siostrzyczki też. 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Dziękuję w imieniu Maksa za życzenia. icon_smile.gif Jutro doczytam resztę, bo dziś już padam na pysk 29.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post śro, 10 cze 2009 - 23:33
Post #1903

Gabrysiu wszystkiego najlepszego!! Dużo zabawek, słoneczka i pociechy z rodziców 06.gif i z siostrzyczki też. 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Dziękuję w imieniu Maksa za życzenia. icon_smile.gif Jutro doczytam resztę, bo dziś już padam na pysk 29.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
aniakg
śro, 10 cze 2009 - 23:37
Gabrysiu dużo uśmiechów, prezentów bezliku, wspaniałych przygód i super przyjaciół w przedszkolu. Buziaki od Zuzi i jej rodziców
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post śro, 10 cze 2009 - 23:37
Post #1904

Gabrysiu dużo uśmiechów, prezentów bezliku, wspaniałych przygód i super przyjaciół w przedszkolu. Buziaki od Zuzi i jej rodziców

--------------------





MamaLenki
czw, 11 cze 2009 - 11:13
Gabrysiu, wszystkiego najlepszego!!! Rośnij duża, zdrowa i szczęśliwa!!
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 11:13
Post #1905

Gabrysiu, wszystkiego najlepszego!!! Rośnij duża, zdrowa i szczęśliwa!!

--------------------


mineko
czw, 11 cze 2009 - 20:38
Gabrysiu i od Zosi też życzenia uśmiechu, grzecznych rodzicow i fajnych koleżanek i kolegów.
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 20:38
Post #1906

Gabrysiu i od Zosi też życzenia uśmiechu, grzecznych rodzicow i fajnych koleżanek i kolegów.

--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




mineko
czw, 11 cze 2009 - 20:39
aniukg Dziękujemy za super urodzinki!!! Teraz zapraszamy do Zosi. 06.gif
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 20:39
Post #1907

aniukg Dziękujemy za super urodzinki!!! Teraz zapraszamy do Zosi. 06.gif

--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




aniakg
piÄ…, 12 cze 2009 - 16:01
mineko dziękujemy za zaproszenie, miło nam że się podobało. Głupio, że pogoda się popsuła, gdyby nie to, to maluchy by się o wiele bardziej wybawiły na dworze a my wiećej byśmy pogadały:) (ale co tam gadanie nadrobimy nad morzem:P )
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post piÄ…, 12 cze 2009 - 16:01
Post #1908

mineko dziękujemy za zaproszenie, miło nam że się podobało. Głupio, że pogoda się popsuła, gdyby nie to, to maluchy by się o wiele bardziej wybawiły na dworze a my wiećej byśmy pogadały:) (ale co tam gadanie nadrobimy nad morzem:P )

--------------------





...asia...

Go??







post piÄ…, 12 cze 2009 - 18:26
Post #1909

Dziękuję za życzenia w imieniu solenizantki 06.gif .
*Arleta*
sob, 13 cze 2009 - 11:59
Dla Kamilka i Gabrysi dużo zdrówka, radości, uśmiechu, fajnej zabawy w przedszkolu i mnóstwa nowych przyjaciół


A u nas wszystko ok. Torty które pokazała Kamila boskie.Zastanawiałam się czy nie zrobić Justynce torta ale ponieważ nie spodziewam się gości to chyba kupię jakiś torcik lodowy i Justysia będzie bardzo zadowolona. Moi rodzice chyba nie przyjdą chociaż ich zapraszaliśmy, teściowie chyba też nie. Zresztą nie wiem, ale przyjęcia jakiegoś wielkiego nie robię bo Justynka ma urodziny w sobotę a my już w poniedziałek wyjeżdżamy więc nie chcemy za bardzo z kasy się spłukać.Od nas Justynka dostanie deskorolkę taką dla większych już dzieci dwukołową. Fajnie radziła sobie na takiej u swojego kuzyna a ponieważ mamy sporo punktów na stacji to w sumie prezent mamy za darmo icon_smile.gif
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 11:59
Post #1910

Dla Kamilka i Gabrysi dużo zdrówka, radości, uśmiechu, fajnej zabawy w przedszkolu i mnóstwa nowych przyjaciół


A u nas wszystko ok. Torty które pokazała Kamila boskie.Zastanawiałam się czy nie zrobić Justynce torta ale ponieważ nie spodziewam się gości to chyba kupię jakiś torcik lodowy i Justysia będzie bardzo zadowolona. Moi rodzice chyba nie przyjdą chociaż ich zapraszaliśmy, teściowie chyba też nie. Zresztą nie wiem, ale przyjęcia jakiegoś wielkiego nie robię bo Justynka ma urodziny w sobotę a my już w poniedziałek wyjeżdżamy więc nie chcemy za bardzo z kasy się spłukać.Od nas Justynka dostanie deskorolkę taką dla większych już dzieci dwukołową. Fajnie radziła sobie na takiej u swojego kuzyna a ponieważ mamy sporo punktów na stacji to w sumie prezent mamy za darmo icon_smile.gif

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
Ryjek
nie, 14 cze 2009 - 09:48
Wszystkiego Naj... icon_smile.gif dla wszystkich solenizantów icon_smile.gif

Ostatnio jestem troche zaganiana i stad brak mojej obecności na forum icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post nie, 14 cze 2009 - 09:48
Post #1911

Wszystkiego Naj... icon_smile.gif dla wszystkich solenizantów icon_smile.gif

Ostatnio jestem troche zaganiana i stad brak mojej obecności na forum icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



K_amila
nie, 14 cze 2009 - 20:10
W sobotę taki tort popełniłam dla pewnej 5-cio latki

K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post nie, 14 cze 2009 - 20:10
Post #1912

W sobotę taki tort popełniłam dla pewnej 5-cio latki



--------------------
aniakg
nie, 14 cze 2009 - 22:23
pare fotek mojej trzylatki:)

zuzia na dniu dziecka na działce=aktywnie uczestniczyła w konkursach
skoki w workach


noszenie piłeczki


wyścig z woreczkiem na główce


rzut do kosza piłką


nie mam fotki jak mała śpiewała do mikrofonu, bo byłam tak zestresowana jej pierwszym publicznym występem, żę zapomniałam włączyć aparat:)


a tu zdjęcia z urodzin dzieciowych na działce
dmucham świeczki na torcie


no to czas sie bawić




na tym zdjęciu całą trójka to tegoroczne trzylatki, jako ciekawostka rodzili się równo co dwa tygodnie, najpierw Zuzia, po dwóch tygodniach Zosia i po kolejnych dwóch ich kolega Adaś. Niedzielne dzieciaczki


i ostatnie zdjęcie...dmuchanie świeczek na urodiznach rodzinnych


aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post nie, 14 cze 2009 - 22:23
Post #1913

pare fotek mojej trzylatki:)

zuzia na dniu dziecka na działce=aktywnie uczestniczyła w konkursach
skoki w workach


noszenie piłeczki


wyścig z woreczkiem na główce


rzut do kosza piłką


nie mam fotki jak mała śpiewała do mikrofonu, bo byłam tak zestresowana jej pierwszym publicznym występem, żę zapomniałam włączyć aparat:)


a tu zdjęcia z urodzin dzieciowych na działce
dmucham świeczki na torcie


no to czas sie bawić




na tym zdjęciu całą trójka to tegoroczne trzylatki, jako ciekawostka rodzili się równo co dwa tygodnie, najpierw Zuzia, po dwóch tygodniach Zosia i po kolejnych dwóch ich kolega Adaś. Niedzielne dzieciaczki


i ostatnie zdjęcie...dmuchanie świeczek na urodiznach rodzinnych




--------------------





K_amila
nie, 14 cze 2009 - 22:50
Ale super
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post nie, 14 cze 2009 - 22:50
Post #1914

Ale super

--------------------
*Arleta*
pon, 15 cze 2009 - 07:52
BOB dla OLEŃKI wielkie życzenia, zadowolenia z braciszka (chyba dobrze pamiętam) uśmiechu na codzień, mnóstwa nowych przyjaciół, zabawek, prezentów i pysznego torta

Aniukg
ale fajne te zawody dla dzieci, takie dostosowane do wieku. najbardziej podobała mi się konkurencja rzutu do kosza hihihihi. Co do zdjęć urodzinowych to widać ,że Zuzia i Zosia bardzo się zaprzyjaźniły. Fajnie.

Kamila
ale tort wow
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 15 cze 2009 - 07:52
Post #1915

BOB dla OLEŃKI wielkie życzenia, zadowolenia z braciszka (chyba dobrze pamiętam) uśmiechu na codzień, mnóstwa nowych przyjaciół, zabawek, prezentów i pysznego torta

Aniukg
ale fajne te zawody dla dzieci, takie dostosowane do wieku. najbardziej podobała mi się konkurencja rzutu do kosza hihihihi. Co do zdjęć urodzinowych to widać ,że Zuzia i Zosia bardzo się zaprzyjaźniły. Fajnie.

Kamila
ale tort wow


--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
MamaLenki
pon, 15 cze 2009 - 12:51
Oleńko, najlepszego! Od Lenki i od nas, żebyś była szczęśliwa i uśmiechnięta icon_smile.gif

Aniu, super fotki. My mamy urodziny rodzinne już w niedzielę.
Ale tylko jedne, choć będzie pewnie troszkę dzieci.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 15 cze 2009 - 12:51
Post #1916

Oleńko, najlepszego! Od Lenki i od nas, żebyś była szczęśliwa i uśmiechnięta icon_smile.gif

Aniu, super fotki. My mamy urodziny rodzinne już w niedzielę.
Ale tylko jedne, choć będzie pewnie troszkę dzieci.

--------------------


bob.budowniczy
pon, 15 cze 2009 - 19:00
Po pierwsze:
Justynko - dużo zdrówka i radości,
Zuziu dużo uśmiechów i pogody w życiu,
Maksiu ty chłopie icon_wink.gif dużo zabawy i i oby twoje życie biegło równie bezproblemowo jak dotychczas,
Kamilku -pogody ducha,
i Gabunsiu - radości i cierpliwości do młodszego rodzeństwa.

Dziewczęta dziękuję za pamięć. Wczoraj robiliśmy urodzinki Oleńki, mała cały dzień biegała i każdemu mówiła "a ja mam dzisiaj urodziny" icon_smile.gif Jak przyszli goście, to co chwila sikała w majty, taka była przejęta (w ciągu 4 h z 6x ją przebieraliśmy), dzisiaj na szczęście wszystko wróciło do normy icon_wink.gif
Mało zaglądam, bo sporo czasu spędzam na dworze, a babcia mi mniej pomaga, bo mojemu bratu się urodził chłopak i mama teraz jeździ też do niego.
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post pon, 15 cze 2009 - 19:00
Post #1917

Po pierwsze:
Justynko - dużo zdrówka i radości,
Zuziu dużo uśmiechów i pogody w życiu,
Maksiu ty chłopie icon_wink.gif dużo zabawy i i oby twoje życie biegło równie bezproblemowo jak dotychczas,
Kamilku -pogody ducha,
i Gabunsiu - radości i cierpliwości do młodszego rodzeństwa.

Dziewczęta dziękuję za pamięć. Wczoraj robiliśmy urodzinki Oleńki, mała cały dzień biegała i każdemu mówiła "a ja mam dzisiaj urodziny" icon_smile.gif Jak przyszli goście, to co chwila sikała w majty, taka była przejęta (w ciągu 4 h z 6x ją przebieraliśmy), dzisiaj na szczęście wszystko wróciło do normy icon_wink.gif
Mało zaglądam, bo sporo czasu spędzam na dworze, a babcia mi mniej pomaga, bo mojemu bratu się urodził chłopak i mama teraz jeździ też do niego.

--------------------

<*>
bob.budowniczy
pon, 15 cze 2009 - 19:00
O! Właśnie zobaczyłam, że sygnaturkę muszę zmienić 06.gif
bob.budowniczy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 548
Dołączył: czw, 03 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 13,647




post pon, 15 cze 2009 - 19:00
Post #1918

O! Właśnie zobaczyłam, że sygnaturkę muszę zmienić 06.gif

--------------------

<*>
...asia...

Go??







post wto, 16 cze 2009 - 07:51
Post #1919

Oleńko wszystkiego najlepszego słoneczko małe , szczęścia, zdrowia, słoneczka na każdy dzień.


Peedle świetne zdjęcie Maksa masz w pasku 06.gif .

K_amila zdolna babeczka z Ciebie 06.gif .

aniukg śliczna Zuzanka i fakt widać, że z Zosią zaprzyjaźnione 06.gif .


Arletka nie przejmuj się teściami...moi też się nie pojawili na urodzinach dziewczynek. Na Gaby ich nie zaprosiłam bo podkurzyli mnie na Mati urodzinki. Mieli przyjechać. Oczywiście tego nie zrobili i nc bysmy nie wiedzieli o tym gdyby J. nie zadzwonił o której będą 21.gif . Nawet nie raczyli zawiadomić. A zapraszałam ich podczas Wielkanocy....Wtedy M. mówiła że ma rocznicę śmierci męża i mszę za nią. Więc spytałam czy po mszy mogą przyjechać. Oczyiście, że mogą i przyjadą i och i ach...I olali...Boli ale ja im już podziękowałam, olewam na maksa. J. do nich jeździ, ja powiedziałam, że moja noga ani u M. ani u ojca J. nie postanie 21.gif .
*Arleta*
wto, 16 cze 2009 - 08:33
Asiu ja nie na teściów jestem zła.Oni nie obchodzą urodzin w ogóle więc po prostu nawet ich nie zapraszałam.Mimo to mieliśmy w maju z Arkiem 5 rocznicę ślubu i zrobili nam mega niespodziankę bo przyjechali niby na kawę a teściowa wparowała w tortem, szampanem, prezentem i jeszcze zaprosiła Arka siostrę do nas.Było nam bardzo miło i teściowa ma ode mnie plusa jak stąd do Ciebie chyba icon_smile.gif Ja mam żal do moich rodziców. Po całej awanturze o której kiedyś wam pisałam mój tato dzieci nie widzi od 3 miesięcy chociaż jeżdżę do mamy i on wie że jestem z dziećmi to nie przyjedzie. Arek zapraszał ich (oczywiście bez mojego brata) na swoje urodziny (mój tato ma w ten sam dzień) - nie przyjechali bo nie chcieli Sewka zostawiać samego, później ponowił zaproszenie ale też nie było odzewu, na naszą rocznicę znów Arek zapraszał rodziców ja też - nie przyjechali tylko z życzeniami zadzwonili. Wczoraj rocznicę mieli moi rodzice a mi się Justynka rozchorowała i na antybiotyku leży i do tego autko oddaliśmy na przegląd bo w poniedziałek jedziemy już nad morze. Zadzwoniłam więc do moich rodziców i tato oczywiście strasznie na mnie nakrzyczał,że ja powinnam już u nich siedzieć a nie życzenia jak dziecko przez telefon składać. Zamiast jakoś naprawiać tą całą nieprzyjemną sytuację to mój tato wszystko pogarsza i właśnie dlatego jest mi tak cholernie smutno. Za każdym razem jak pytam mamy czy przyjadą na Justynki urodziny to słyszę,że oni nie wiedzą. Nie wiem dlatego zy coś planować czy nie.W sumie to dla nich zdecydowaliśmy,że przesuniemy wyjazd z soboty na poniedziałek żeby dziadki mogli przyjść na urodziny do wnuczki.W sumie co moje dzieci winne a Justyka bardzo tęskni za dziadkami.Gdybym ja nie przyjeżdżała to od marca dzieci by nie widzieli. Ach ja to już nie mam zdrowia do tego psychicznego hihihihihi


Dla Nikodema i Cypriana wielka buźka (chociaż nie wiem czy wasze mamy nas jeszcze czytają )


No a Justynka ma zawalone gardło i niestety ma antybiotyk. wrrrr. Mam nadzieję że do poniedziałku wszystko wróci do normy

*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post wto, 16 cze 2009 - 08:33
Post #1920

Asiu ja nie na teściów jestem zła.Oni nie obchodzą urodzin w ogóle więc po prostu nawet ich nie zapraszałam.Mimo to mieliśmy w maju z Arkiem 5 rocznicę ślubu i zrobili nam mega niespodziankę bo przyjechali niby na kawę a teściowa wparowała w tortem, szampanem, prezentem i jeszcze zaprosiła Arka siostrę do nas.Było nam bardzo miło i teściowa ma ode mnie plusa jak stąd do Ciebie chyba icon_smile.gif Ja mam żal do moich rodziców. Po całej awanturze o której kiedyś wam pisałam mój tato dzieci nie widzi od 3 miesięcy chociaż jeżdżę do mamy i on wie że jestem z dziećmi to nie przyjedzie. Arek zapraszał ich (oczywiście bez mojego brata) na swoje urodziny (mój tato ma w ten sam dzień) - nie przyjechali bo nie chcieli Sewka zostawiać samego, później ponowił zaproszenie ale też nie było odzewu, na naszą rocznicę znów Arek zapraszał rodziców ja też - nie przyjechali tylko z życzeniami zadzwonili. Wczoraj rocznicę mieli moi rodzice a mi się Justynka rozchorowała i na antybiotyku leży i do tego autko oddaliśmy na przegląd bo w poniedziałek jedziemy już nad morze. Zadzwoniłam więc do moich rodziców i tato oczywiście strasznie na mnie nakrzyczał,że ja powinnam już u nich siedzieć a nie życzenia jak dziecko przez telefon składać. Zamiast jakoś naprawiać tą całą nieprzyjemną sytuację to mój tato wszystko pogarsza i właśnie dlatego jest mi tak cholernie smutno. Za każdym razem jak pytam mamy czy przyjadą na Justynki urodziny to słyszę,że oni nie wiedzą. Nie wiem dlatego zy coś planować czy nie.W sumie to dla nich zdecydowaliśmy,że przesuniemy wyjazd z soboty na poniedziałek żeby dziadki mogli przyjść na urodziny do wnuczki.W sumie co moje dzieci winne a Justyka bardzo tęskni za dziadkami.Gdybym ja nie przyjeżdżała to od marca dzieci by nie widzieli. Ach ja to już nie mam zdrowia do tego psychicznego hihihihihi


Dla Nikodema i Cypriana wielka buźka (chociaż nie wiem czy wasze mamy nas jeszcze czytają )


No a Justynka ma zawalone gardło i niestety ma antybiotyk. wrrrr. Mam nadzieję że do poniedziałku wszystko wróci do normy



--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
> Czerwcowe gaduÅ‚ki 11 :-)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 94 95 96 97 98 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 18:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama