Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 nastÄ™pna  

ile wydajecie na jedzenie?

, bo mam oczy jak spodeczki...
> , bo mam oczy jak spodeczki...
AJA
wto, 21 paź 2008 - 23:35
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.


dlaczego?? Ja używałam i używam, nie żałuję. Natomiast mam uczulenie na oriflame
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post wto, 21 paź 2008 - 23:35
Post #101

CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.


dlaczego?? Ja używałam i używam, nie żałuję. Natomiast mam uczulenie na oriflame

--------------------



ulla
śro, 22 paź 2008 - 00:06
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.


No ja za Ziaję też dziękuję, bo moja gębusia woli coś innego, ale już AA (wybrana starannie konkretna seria), jak najbardziej.

Acz chyba opcja trochę droższa, ale polska (znaczy nie Dior) i nie z najwyższej półki (zdradziłam tylko tonik i żel do twarzy, których dostać nie mogłam, więc zostały zamienione na OLAY).
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post śro, 22 paź 2008 - 00:06
Post #102

CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.


No ja za Ziaję też dziękuję, bo moja gębusia woli coś innego, ale już AA (wybrana starannie konkretna seria), jak najbardziej.

Acz chyba opcja trochę droższa, ale polska (znaczy nie Dior) i nie z najwyższej półki (zdradziłam tylko tonik i żel do twarzy, których dostać nie mogłam, więc zostały zamienione na OLAY).

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Ciocia Magda
śro, 22 paź 2008 - 00:28
AA też używam, pasuje mi lepiej niż jakieś Nivea Visage czy Garnier czy Oil of Olay. "Lepsze" kremy Eris też są OK. Z Ziai wypróbowałam kilka serii - te ceny są nie do pobicia - i kurczę nieodmiennie kończą na moich piętach.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 22 paź 2008 - 00:28
Post #103

AA też używam, pasuje mi lepiej niż jakieś Nivea Visage czy Garnier czy Oil of Olay. "Lepsze" kremy Eris też są OK. Z Ziai wypróbowałam kilka serii - te ceny są nie do pobicia - i kurczę nieodmiennie kończą na moich piętach.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
ulla
śro, 22 paź 2008 - 00:35
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 01:28) *
AA też używam, pasuje mi lepiej niż jakieś Nivea Visage czy Garnier czy Oil of Olay. "Lepsze" kremy Eris też są OK. Z Ziai wypróbowałam kilka serii - te ceny są nie do pobicia - i kurczę nieodmiennie kończą na moich piętach.


Mam podobnie, z wyłaczeniem Eris, które mi przestały służyć. ZMieniłam Niveę na AA i sobie chwalę (ale z Oil of Olaz mam zel do twarzy - najbardziej wydajny i skuteczny ze wszystkich używanych, mam tonik, bo konkretnego z AA nie mogłam dostać, już nie szukam, i mam krem pod oczy, bo też jest ok). Reszta w większości AA (i to nie tylko kremy do twarzy).
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post śro, 22 paź 2008 - 00:35
Post #104

CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 01:28) *
AA też używam, pasuje mi lepiej niż jakieś Nivea Visage czy Garnier czy Oil of Olay. "Lepsze" kremy Eris też są OK. Z Ziai wypróbowałam kilka serii - te ceny są nie do pobicia - i kurczę nieodmiennie kończą na moich piętach.


Mam podobnie, z wyłaczeniem Eris, które mi przestały służyć. ZMieniłam Niveę na AA i sobie chwalę (ale z Oil of Olaz mam zel do twarzy - najbardziej wydajny i skuteczny ze wszystkich używanych, mam tonik, bo konkretnego z AA nie mogłam dostać, już nie szukam, i mam krem pod oczy, bo też jest ok). Reszta w większości AA (i to nie tylko kremy do twarzy).

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
az
śro, 22 paź 2008 - 00:37
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.



Bo to zależy od wieku jeszcze. 10 lat temu też tak mówiłam (jak jully). A teraz widzę różnice i płacę za nią.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post śro, 22 paź 2008 - 00:37
Post #105

CYTAT(Magda EZ @ Wed, 22 Oct 2008 - 00:07) *
Tylko dlaczego moja skóra o tym nie wie? icon_wink.gif Nie to żebym używała Diora, ale za Ziaję dziękuję.



Bo to zależy od wieku jeszcze. 10 lat temu też tak mówiłam (jak jully). A teraz widzę różnice i płacę za nią.

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
Mika
śro, 22 paź 2008 - 09:02
znaczy moja skóra jest porządna -reaguje uczuleniem na droższe kremy (z wyłączeniem Vichy - na razie)
to samo tyczy się balsamów,szamponów,a już po najlepszych odżywkach włosy wypadają mi garściami-nawet po tych hiper-mega-ekstra fryzjerskich icon_wink.gif
ba -moja przyjaciółka ma uczulenie własnie na wszelkie diory,erisy itp i jako mega alergik spokojnie ziajką wecować się może icon_wink.gif
na własnej skórze niestety trzeba się przekonać
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 22 paź 2008 - 09:02
Post #106

znaczy moja skóra jest porządna -reaguje uczuleniem na droższe kremy (z wyłączeniem Vichy - na razie)
to samo tyczy się balsamów,szamponów,a już po najlepszych odżywkach włosy wypadają mi garściami-nawet po tych hiper-mega-ekstra fryzjerskich icon_wink.gif
ba -moja przyjaciółka ma uczulenie własnie na wszelkie diory,erisy itp i jako mega alergik spokojnie ziajką wecować się może icon_wink.gif
na własnej skórze niestety trzeba się przekonać

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
...asia...

Go??







post śro, 22 paź 2008 - 09:13
Post #107

Na AA to ja mam cudne uczulenie 06.gif . Używam Eris bo dobra ale i tak hitem dla mojej skóry jest Nivea ale niemieckie, wujek mi przywozi (tak jak i proszki, płyny do płuknia tkanin, mleczka do wanny, płyn do mycia garów).
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 22 paź 2008 - 10:07
Post #108

jully, jak najbardziej ofkors!!! 37.gif

Co do kremów... czy choćby bielizny. O, tu wytestowana jestem na wszelkie możliwe sposoby i zdecydowanie biustonosz za 19,90 z hipera to KOMPLETNIE INNA PARA... GARÓW, niż ten z panache za 150 zł (i więcej). To samo jest z kremami. Używałam i używam różnych. Miewałam Vichy (nie daj Boże ostatnio), miewałam Erisy, Ziajki, Dermiki, itd. Miewałam za 6 zł i za 130 zł. Zdecydowanie niestety w parze z ceną idzie jakość. Jully, to tak jakby powiedzieć, że do bmw i malucha wkładane są te same części. No nie są... Ja jednak hołduję starej, dobrej zasadzie, która mówi, że biednego nie stać na tandetę...
Dominika_
śro, 22 paź 2008 - 11:00
A wszystkich profów, Mika, używała? icon_wink.gif


Ten post edytował Dominika_ śro, 22 paź 2008 - 11:01
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post śro, 22 paź 2008 - 11:00
Post #109

A wszystkich profów, Mika, używała? icon_wink.gif


--------------------


Mika
śro, 22 paź 2008 - 11:11
CYTAT(Dominika_ @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:00) *
A wszystkich profów, Mika, używała? icon_wink.gif


że co,że jak? icon_lol.gif

jeśli chodzi o eksperymentowanie na wszystkich drogich to ja dziękuję -szkoda kasy
jak sie człowiek kilkanaście razy przekona i wywali stówki w błoto to się odechciewa dalszego sprawdzania
czasem zaskakują i sprawdzone produkty - kiedy zaczynaja uczulać znaczy,że skład się zmienia
nie każdy drogi ser jest "robiony naruralnie" -jak mnie uczula znaczy coś jest nie tak icon_wink.gif
danone KIEDYŚ był dobry -teraz za każdą zmianą szaty graficznej pakują w swoje produkty coraz wiecej chemii,bo już nawet sreberka po serku oblizać nie mogę icon_neutral.gif

Ten post edytował Mika śro, 22 paź 2008 - 11:11
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 22 paź 2008 - 11:11
Post #110

CYTAT(Dominika_ @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:00) *
A wszystkich profów, Mika, używała? icon_wink.gif


że co,że jak? icon_lol.gif

jeśli chodzi o eksperymentowanie na wszystkich drogich to ja dziękuję -szkoda kasy
jak sie człowiek kilkanaście razy przekona i wywali stówki w błoto to się odechciewa dalszego sprawdzania
czasem zaskakują i sprawdzone produkty - kiedy zaczynaja uczulać znaczy,że skład się zmienia
nie każdy drogi ser jest "robiony naruralnie" -jak mnie uczula znaczy coś jest nie tak icon_wink.gif
danone KIEDYŚ był dobry -teraz za każdą zmianą szaty graficznej pakują w swoje produkty coraz wiecej chemii,bo już nawet sreberka po serku oblizać nie mogę icon_neutral.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Bosanova
śro, 22 paź 2008 - 11:14
CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:11) *
jak sie człowiek kilkanaście razy przekona i wywali stówki w błoto to się odechciewa dalszego sprawdzania

Od tego są próbki w sklepach.Owszem w Rosamnie się raczej nie doprosisz o próbke, ale w Duglasie, Marionnaudzie cze Sephorze - tak.
Bosanova


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,737
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 13:08
Nr użytkownika: 14,153




post śro, 22 paź 2008 - 11:14
Post #111

CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:11) *
jak sie człowiek kilkanaście razy przekona i wywali stówki w błoto to się odechciewa dalszego sprawdzania

Od tego są próbki w sklepach.Owszem w Rosamnie się raczej nie doprosisz o próbke, ale w Duglasie, Marionnaudzie cze Sephorze - tak.
Dominika_
śro, 22 paź 2008 - 11:25
CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:11) *
że co,że jak? icon_lol.gif


A nic, tak sentymalnie pytam - bo jest jedna firmą, którą wszystkim polecam i jeszcze NIKT (a sporo marud w towarzystwie mam icon_wink.gif) nie było niezadowolnych. I używają po dziś dzień.
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post śro, 22 paź 2008 - 11:25
Post #112

CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:11) *
że co,że jak? icon_lol.gif


A nic, tak sentymalnie pytam - bo jest jedna firmą, którą wszystkim polecam i jeszcze NIKT (a sporo marud w towarzystwie mam icon_wink.gif) nie było niezadowolnych. I używają po dziś dzień.

--------------------


Mika
śro, 22 paź 2008 - 11:27
z jednej to i ta jestem zadowolona,fryzjerskiej,co Å‚adnie pachnie icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 22 paź 2008 - 11:27
Post #113

z jednej to i ta jestem zadowolona,fryzjerskiej,co Å‚adnie pachnie icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Dominika_
śro, 22 paź 2008 - 11:33
CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:27) *
z jednej to i ta jestem zadowolona,fryzjerskiej,co Å‚adnie pachnie icon_wink.gif


Z ciekawości - jakiej? icon_wink.gif
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post śro, 22 paź 2008 - 11:33
Post #114

CYTAT(Mika @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:27) *
z jednej to i ta jestem zadowolona,fryzjerskiej,co Å‚adnie pachnie icon_wink.gif


Z ciekawości - jakiej? icon_wink.gif

--------------------


Mika
śro, 22 paź 2008 - 11:34
CYTAT(Dominika_ @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:33) *
Z ciekawości - jakiej? icon_wink.gif


Lisap
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 22 paź 2008 - 11:34
Post #115

CYTAT(Dominika_ @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:33) *
Z ciekawości - jakiej? icon_wink.gif


Lisap


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Dominika_
śro, 22 paź 2008 - 11:40
No to sÄ… lepsze i Å‚adniej pachnÄ…ce icon_wink.gif
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post śro, 22 paź 2008 - 11:40
Post #116

No to sÄ… lepsze i Å‚adniej pachnÄ…ce icon_wink.gif

--------------------


Sabina

Go??







post śro, 22 paź 2008 - 11:43
Post #117

CYTAT(ruda_kasia @ Tue, 21 Oct 2008 - 12:09) *
Moja ostatnia fascynacja w Biedronce (choć nie mam po drodze i bardzo rzadko coś kupuję): jugurt za 89 gr, za który gdzie indziej płacę ok 2 zł (pomiędzy 1,79 a 1.99). Moje dzieci jedzą prawie wyłącznie jogurty kawowe bakomy. I ta sama bakoma produkuje pod marką własną te same jogurty - dla bidronki, która to sprzedaje po 1 zł taniej.
Odkąd pracuje w "spożywce", to wiem, że wyjątkowo rzeczy marki biedronki czy innych lidlów mają inny skład niż te robione pod marka bakomy, tymbarku, etc...
No ale przebitka ponad 100% mnie rozwaliła.



Dołączę. Kiedyś jakiś wstręt miałam do Biedronki sądząc, że jest to sklep 3ciej jakości produktów.
Otóż nic bardziej mylnego. Fakt! Makron jest ohydny, syropy do rozcieńczania choć paoli też jakoś ma słabą.
Parę takich rzeczy może jest jeszcze. Ale! Śmietanę mają piątnicy, sery też dobre, te co kupując w markecie dawałam dwa razy tyle (nazw nie pamiętam), wędliny sokołowa.
Generalnie pod inną nazwą mają markowe produkty, parówki, kiełbasy... niektóre są gorszej jakości. Ale dla przykładu bułeczki maślane (nie zdrowe brrr, ale pycha), które od czasu do czasu kupuję są identyczne w sklepie pod domem. 4 zł droższe. Porównywałam produkty, które najczęściej idą dla dzieci, desery, zupki, Sinlac i makro niczym się nie różni od leclerca.
Wręcz 1,5 zł makro jest droższe.
Deser bobovity jest taki sam i tu i tam. Mało tego płatki do mleka typu Magusie są smaczniejsze od odpowiedników Nestle i dużo tańsze.
Teraz nie pamiętam już różnicy, ale jest kolosalna, zwłaszcza jak idą u nas tego ilości hurtowe. Nie wiem... 20 paczek w miesiącu schodzi różnych płatków do mleka.
4 dzieci je je jak by nie było, a i mamuśce się zdarza 06.gif
Sabina

Go??







post śro, 22 paź 2008 - 11:48
Post #118

CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 22 Oct 2008 - 11:07) *
jully, jak najbardziej ofkors!!! 37.gif

Co do kremów... czy choćby bielizny. O, tu wytestowana jestem na wszelkie możliwe sposoby i zdecydowanie biustonosz za 19,90 z hipera to KOMPLETNIE INNA PARA... GARÓW, niż ten z panache za 150 zł (i więcej). To samo jest z kremami. Używałam i używam różnych. Miewałam Vichy (nie daj Boże ostatnio), miewałam Erisy, Ziajki, Dermiki, itd. Miewałam za 6 zł i za 130 zł. Zdecydowanie niestety w parze z ceną idzie jakość. Jully, to tak jakby powiedzieć, że do bmw i malucha wkładane są te same części. No nie są... Ja jednak hołduję starej, dobrej zasadzie, która mówi, że biednego nie stać na tandetę...


A ja Ci muszę [użytkownik x] powiedzieć, ze na moją facjatę to tylko Nivea, no nie wiem, może ja jakaś jestem nie tegez... Ale inne kremy (miewałam jak Ty różne, różniste)... no ten mi się
najlepiej wchłania, najlepiej nawilża, nie uczula mnie. icon_smile.gif Vichy jest też super. Tyle że cena jest z kosmosu. Na rozstępy, nie żałowałam sobie przez 3 ciąże nie miałam rozstępów.
W czwartej mnie nie było stać i mam rozstępy 29.gif 37.gif
Ale to była jak to się mówi: "siła wyższa". 70zł za opakowanie, a schodziło by kremu na tydzień. 43.gif Było tego ciała... 37.gif
Bosanova
śro, 22 paź 2008 - 11:50
Sabina-po 4 ciążach rozstępy są jakby murowane.Nawet gdybys sie oklepywała wszystkimi kremami świata, to skóra się juz tak nie regenruje.Smutne to ale niestety prawdziwe.

Bosanova


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,737
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 13:08
Nr użytkownika: 14,153




post śro, 22 paź 2008 - 11:50
Post #119

Sabina-po 4 ciążach rozstępy są jakby murowane.Nawet gdybys sie oklepywała wszystkimi kremami świata, to skóra się juz tak nie regenruje.Smutne to ale niestety prawdziwe.

Mika
śro, 22 paź 2008 - 11:52
CYTAT(BosaNova @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:50) *
Sabina-po 4 ciążach rozstępy są jakby murowane.Nawet gdybys sie oklepywała wszystkimi kremami świata, to skóra się juz tak nie regenruje.Smutne to ale niestety prawdziwe.


tak z ciekawości -dlaczego dopiero po 4 dziecku?
bo ja największe mam po pierwszym,po drugim JEDEN,po trzecim nawet sztuki nie mam icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 22 paź 2008 - 11:52
Post #120

CYTAT(BosaNova @ Wed, 22 Oct 2008 - 10:50) *
Sabina-po 4 ciążach rozstępy są jakby murowane.Nawet gdybys sie oklepywała wszystkimi kremami świata, to skóra się juz tak nie regenruje.Smutne to ale niestety prawdziwe.


tak z ciekawości -dlaczego dopiero po 4 dziecku?
bo ja największe mam po pierwszym,po drugim JEDEN,po trzecim nawet sztuki nie mam icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> ile wydajecie na jedzenie?, bo mam oczy jak spodeczki...
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 09:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama