Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 94 95 96 97 98 następna ostatnia   

:.:.:.LISTOPADOWE BRZDĄCE SETKA 9.:.:.:

, reaktywacja :)
> , reaktywacja :)
wiktore
pon, 10 sie 2009 - 18:15
Ewelinka no bilans zdrowotny macie boski icon_smile.gif co do drugiego to tez załuję żemsy się wczesnej dużo za to nei wzięli- no cóz- wtedy nie chciał Wojtek teraz ja mniej icon_smile.gif ja znowu kilka lat czekac nie mogę- raz, że duża różnica wieku a dwa wiek icon_smile.gif Ewelinka ty nawet jak się za 3 zdecydujesz to urodzisz drugie w wieku kiedy ja pierwsze icon_smile.gif ach młodość młodość- a ja tu 30 na karku icon_smile.gif wizja siedzenia znowu od nowa w domu mnie przeraża, ale bardziej to, ze jednak mimo dużej róznicy wieku masz świadmość, że nie jestes sama na świecie jak rodziców brakuje. Fakt róznie sie układa w rodzeństwach, ale raczej bilans jest pozytywny. U mnie w sumei mała róznica wieku między mną a siostrą, ale nie wyobrażam sobei jakby jej nie było- świadomośc, ze ją mam jest dla mnie bardzo krzepiąca.
E tam nei wiem czy się zdecyduję icon_sad.gificon_sad.gif

My od wczoraj Reksia wałkujemy icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post pon, 10 sie 2009 - 18:15
Post #1901

Ewelinka no bilans zdrowotny macie boski icon_smile.gif co do drugiego to tez załuję żemsy się wczesnej dużo za to nei wzięli- no cóz- wtedy nie chciał Wojtek teraz ja mniej icon_smile.gif ja znowu kilka lat czekac nie mogę- raz, że duża różnica wieku a dwa wiek icon_smile.gif Ewelinka ty nawet jak się za 3 zdecydujesz to urodzisz drugie w wieku kiedy ja pierwsze icon_smile.gif ach młodość młodość- a ja tu 30 na karku icon_smile.gif wizja siedzenia znowu od nowa w domu mnie przeraża, ale bardziej to, ze jednak mimo dużej róznicy wieku masz świadmość, że nie jestes sama na świecie jak rodziców brakuje. Fakt róznie sie układa w rodzeństwach, ale raczej bilans jest pozytywny. U mnie w sumei mała róznica wieku między mną a siostrą, ale nie wyobrażam sobei jakby jej nie było- świadomośc, ze ją mam jest dla mnie bardzo krzepiąca.
E tam nei wiem czy się zdecyduję icon_sad.gificon_sad.gif

My od wczoraj Reksia wałkujemy icon_smile.gif
misia1710
pon, 10 sie 2009 - 19:03
Oj wy myslicie, myslicie zamiast dzialac. Ostatnio przeszlo mi przez mysl, ze taka roznica 3 wieku to fajna. Bo juz zapomnialas o trudach pierwszego roku, a jeszcze sie totalnie nie rozleniwilam.
misia1710


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,010
Dołączył: czw, 20 kwi 06 - 13:22
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 5,620




post pon, 10 sie 2009 - 19:03
Post #1902

Oj wy myslicie, myslicie zamiast dzialac. Ostatnio przeszlo mi przez mysl, ze taka roznica 3 wieku to fajna. Bo juz zapomnialas o trudach pierwszego roku, a jeszcze sie totalnie nie rozleniwilam.

--------------------




AnnieLo
pon, 10 sie 2009 - 22:00
U nas na tapecie Mis Uszatek, Leo go nazywa "Uciu nan" od slow "klapniete uszko mam"... icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 10 sie 2009 - 22:00
Post #1903

U nas na tapecie Mis Uszatek, Leo go nazywa "Uciu nan" od slow "klapniete uszko mam"... icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
wiktore
wto, 11 sie 2009 - 08:22
Annie jak wspomne uszatka to mam dreszcze- Wiktor męczył go swojego czasu przez 3 miesiące bite icon_smile.gif jak miał 2 latka- znam na pamięć dialogi icon_smile.gif a u nas właśnie leci... uwaga... Reksio icon_smile.gif

Sylwia no wlasni eza dużo tu myślenie- no ale co zrobic jak człowiek już taki jest icon_smile.gif u na sbyłaby juz większa róznica icon_smile.gif pewnie 4 latka
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post wto, 11 sie 2009 - 08:22
Post #1904

Annie jak wspomne uszatka to mam dreszcze- Wiktor męczył go swojego czasu przez 3 miesiące bite icon_smile.gif jak miał 2 latka- znam na pamięć dialogi icon_smile.gif a u nas właśnie leci... uwaga... Reksio icon_smile.gif

Sylwia no wlasni eza dużo tu myślenie- no ale co zrobic jak człowiek już taki jest icon_smile.gif u na sbyłaby juz większa róznica icon_smile.gif pewnie 4 latka
AnnieLo
wto, 11 sie 2009 - 09:22
OJ, ja Reksia nie posiadam, pewnie tez by mu sie spodobal. icon_wink.gif Pamietam, pamietam jak pisalas o tym Uszatku, hihi. Wlasnie cos tak maja fazy na dane bajki nasze dzieci zauwazylam, wczesniej u nas byl czesto - gesto POmyslowy Dobromir, juz te muzyczke charakterystyczna z tej bajki slyszalam w mozgu cal czas... icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post wto, 11 sie 2009 - 09:22
Post #1905

OJ, ja Reksia nie posiadam, pewnie tez by mu sie spodobal. icon_wink.gif Pamietam, pamietam jak pisalas o tym Uszatku, hihi. Wlasnie cos tak maja fazy na dane bajki nasze dzieci zauwazylam, wczesniej u nas byl czesto - gesto POmyslowy Dobromir, juz te muzyczke charakterystyczna z tej bajki slyszalam w mozgu cal czas... icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
misia1710
wto, 11 sie 2009 - 11:16
U nas podstawowym programem jest BBC Beebies, a tak wczesniej to Teletubisie, Mis Uszatek, Ksiezniczka, a ostatnio non stop Swinka pepa...
misia1710


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,010
Dołączył: czw, 20 kwi 06 - 13:22
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 5,620




post wto, 11 sie 2009 - 11:16
Post #1906

U nas podstawowym programem jest BBC Beebies, a tak wczesniej to Teletubisie, Mis Uszatek, Ksiezniczka, a ostatnio non stop Swinka pepa...

--------------------




KlaudiaGuza
czw, 13 sie 2009 - 20:11
Skoro już jesteśmy przy temacie rodzeństwa dla naszych szkrabów, to ja też muszę się przyznać ,że rozleniwiłam się i jakoś wizja nieprzespanych nocy i pieluch mnie przeraża, a z drugiej strony nie chcemy żeby Julka miała o 5 czy 6 lat młodsze rodzeństwo. Tak jak ja z resztą, moi bracia są właśnie starsi o 5 i 6 lat. W sumie, dobrze dogadujemy się gdzieś odkąd skończyłam 18 lat, bo wcześniej to raczej było udry na udry i same kłótnie. Na razie staram się o tym zbytnio nie myśleć. Musimy najpierw zmienić mieszkanie na większe bo w tym za nic nie zmieści się drugi bobas ze swoimi zabawkami icon_smile.gif a potem się pomyśli. Dobrze że wiek mnie nie nagli, do 30-stki może się wyrobię icon_razz.gif

Julka wałkuje ciągle Clifforda i strażaka Sama icon_smile.gif

Julka nalega na kąpiel w wannie pełnej piany więc zmykam, dopiszę później... cdn icon_smile.gif
KlaudiaGuza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: nie, 23 lip 06 - 20:40
Skąd: Pionki, mazowieckie
Nr użytkownika: 6,699

GG:


post czw, 13 sie 2009 - 20:11
Post #1907

Skoro już jesteśmy przy temacie rodzeństwa dla naszych szkrabów, to ja też muszę się przyznać ,że rozleniwiłam się i jakoś wizja nieprzespanych nocy i pieluch mnie przeraża, a z drugiej strony nie chcemy żeby Julka miała o 5 czy 6 lat młodsze rodzeństwo. Tak jak ja z resztą, moi bracia są właśnie starsi o 5 i 6 lat. W sumie, dobrze dogadujemy się gdzieś odkąd skończyłam 18 lat, bo wcześniej to raczej było udry na udry i same kłótnie. Na razie staram się o tym zbytnio nie myśleć. Musimy najpierw zmienić mieszkanie na większe bo w tym za nic nie zmieści się drugi bobas ze swoimi zabawkami icon_smile.gif a potem się pomyśli. Dobrze że wiek mnie nie nagli, do 30-stki może się wyrobię icon_razz.gif

Julka wałkuje ciągle Clifforda i strażaka Sama icon_smile.gif

Julka nalega na kąpiel w wannie pełnej piany więc zmykam, dopiszę później... cdn icon_smile.gif

--------------------

Z tym kobiety si? ju? rodz? https://www.youtube.com/watch?v=flmWMu2jc0E
wiktore
pią, 14 sie 2009 - 07:37
Klaudia Cliforda mam juz za sobą icon_smile.gif teraz franklin i święto duchów- wiktro jest zafascynwoany duchami- robi je z plasteliny a potem chodzi i mnie straszy icon_smile.gif

No właśnie wy to młode jesteście więc mozecie sie jeszcze zastanawiac i zastanawiać icon_smile.gif nagorsze co moze byc to duża róznica wieku- a my trzydziechy to już różnie icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post pią, 14 sie 2009 - 07:37
Post #1908

Klaudia Cliforda mam juz za sobą icon_smile.gif teraz franklin i święto duchów- wiktro jest zafascynwoany duchami- robi je z plasteliny a potem chodzi i mnie straszy icon_smile.gif

No właśnie wy to młode jesteście więc mozecie sie jeszcze zastanawiac i zastanawiać icon_smile.gif nagorsze co moze byc to duża róznica wieku- a my trzydziechy to już różnie icon_smile.gif
Ewelinek
pią, 14 sie 2009 - 12:31
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki. Mamy na oku super mieszkanie. Wczoraj je zarezerwowaliśmy ale jest do niego 4 osobowa kolejka przed nami. Wyczarujcie jakoś albo co, żeby Ci wszyscy przed nami zrezygnowali icon_wink.gif

Zmierzyłam Antka i ma 101cm icon_biggrin.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post pią, 14 sie 2009 - 12:31
Post #1909

Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki. Mamy na oku super mieszkanie. Wczoraj je zarezerwowaliśmy ale jest do niego 4 osobowa kolejka przed nami. Wyczarujcie jakoś albo co, żeby Ci wszyscy przed nami zrezygnowali icon_wink.gif

Zmierzyłam Antka i ma 101cm icon_biggrin.gif
Zuzka80
pią, 14 sie 2009 - 20:38
Ewelinka kciuki zaciśnięte, modły odprawione!

Dajcie mi kopa do roboty. Składam jedno wesele za drugim. Jutro wraca Zuzik. Będzie się działo.
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post pią, 14 sie 2009 - 20:38
Post #1910

Ewelinka kciuki zaciśnięte, modły odprawione!

Dajcie mi kopa do roboty. Składam jedno wesele za drugim. Jutro wraca Zuzik. Będzie się działo.

--------------------
Zuzia

Paulinka
Fiefiora
sob, 15 sie 2009 - 22:34
Chocolate przytul.gif

Ewelinko trzymam kciuki

Zuzka no to wielki koooop! Ucałuj dziewczynki ode mnie
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post sob, 15 sie 2009 - 22:34
Post #1911

Chocolate przytul.gif

Ewelinko trzymam kciuki

Zuzka no to wielki koooop! Ucałuj dziewczynki ode mnie

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
AnnieLo
nie, 16 sie 2009 - 15:11
Hej, cos watla ta reaktywacja. icon_wink.gif A gdzie pozostale dziewczyny? Piszcie co u was! icon_smile.gif

Leo zmierzony ma 103 cm. icon_smile.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post nie, 16 sie 2009 - 15:11
Post #1912

Hej, cos watla ta reaktywacja. icon_wink.gif A gdzie pozostale dziewczyny? Piszcie co u was! icon_smile.gif

Leo zmierzony ma 103 cm. icon_smile.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
wiktore
pon, 17 sie 2009 - 09:38
Wiktor tyż zmierzony - trochę przesdziłam z tym metrem- 98 cm icon_smile.gif

Ewelinko trzymamy kciuki i już się szykujmy na parapetówę icon_smile.gif

Iwonka za ciebie tez- żeby ci się chciało tak jak ci się nie chce icon_smile.gif


Annie no właśnie co to za reaktywacja- hop hop gdzie reszta!!! ło kurka, ale Leo wysoki.

My wczoraj wrócilismy od teściów , po drodze zaczepilismy o jeszcze jakąś rodzinę wojtka i efekt- 5 toreb zdrowego żarcia, jajeczek, soczków malinowych, przecierów pomidorowych, dzemów, swojkiej kłobaski jak to wiktor mówi icon_smile.gif

15 był odpust i Wiktor został obkupiony w tony zabawek- musielismy to wszytsko przywieźć- dobrze ze kombiaka mamy bo by cięzko było icon_smile.gif dzisiaj dzien organizacyjny icon_smile.gif pranie icon_smile.gif i muszę zawieźć podanie o powrót do pracy icon_smile.gif

a póki co kawka i ... Reksio icon_smile.gif

Ten post edytował wiktore pon, 17 sie 2009 - 09:39
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post pon, 17 sie 2009 - 09:38
Post #1913

Wiktor tyż zmierzony - trochę przesdziłam z tym metrem- 98 cm icon_smile.gif

Ewelinko trzymamy kciuki i już się szykujmy na parapetówę icon_smile.gif

Iwonka za ciebie tez- żeby ci się chciało tak jak ci się nie chce icon_smile.gif


Annie no właśnie co to za reaktywacja- hop hop gdzie reszta!!! ło kurka, ale Leo wysoki.

My wczoraj wrócilismy od teściów , po drodze zaczepilismy o jeszcze jakąś rodzinę wojtka i efekt- 5 toreb zdrowego żarcia, jajeczek, soczków malinowych, przecierów pomidorowych, dzemów, swojkiej kłobaski jak to wiktor mówi icon_smile.gif

15 był odpust i Wiktor został obkupiony w tony zabawek- musielismy to wszytsko przywieźć- dobrze ze kombiaka mamy bo by cięzko było icon_smile.gif dzisiaj dzien organizacyjny icon_smile.gif pranie icon_smile.gif i muszę zawieźć podanie o powrót do pracy icon_smile.gif

a póki co kawka i ... Reksio icon_smile.gif
Zuzka80
wto, 18 sie 2009 - 08:26
Na szybko wklejam:
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post wto, 18 sie 2009 - 08:26
Post #1914

Na szybko wklejam:


--------------------
Zuzia

Paulinka
Ewelinek
wto, 18 sie 2009 - 11:58
Iwonka, widziałam na nk icon_biggrin.gif Cud miód i malina icon_biggrin.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post wto, 18 sie 2009 - 11:58
Post #1915

Iwonka, widziałam na nk icon_biggrin.gif Cud miód i malina icon_biggrin.gif
Mi
wto, 18 sie 2009 - 20:44
Witajcie,
wpadłam się zameldować icon_wink.gif Musimy się na nowo zorganizować, poki co kiepsko mi to wychodzi icon_wink.gif wykańczają mnie dojazdy do pracy.
Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ponoć na dniach info o wyniku rekrutacji będzie podane na stronach. Co ma byc to będzie. Mam już następne ogłoszenie na oku icon_wink.gif
Jedno wiem, że uratowałaby mnie praca na miejscu! Zdecydowanie! Jestem niewyspana, mam domowe zaległości i stale boli mnie głowa. Ale dam radę, muszę być dzielna, w zasadzie nie mam innego wyjścia... icon_wink.gif
Iwonka, Zuzia jest prześliczna, a Paulinka szybko coś urosła icon_smile.gif
Annie, Kajetan wyrasta z butów o rozmiarze 26, a wzrost napiszę, jak go zmierzę icon_smile.gif

Aaa, mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić icon_wink.gif po 3 latach pobytu w domu nie potrafię wysiedzieć 8 h przy biurku icon_smile.gif
Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,406
Dołączył: wto, 25 paź 05 - 09:11
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,913




post wto, 18 sie 2009 - 20:44
Post #1916

Witajcie,
wpadłam się zameldować icon_wink.gif Musimy się na nowo zorganizować, poki co kiepsko mi to wychodzi icon_wink.gif wykańczają mnie dojazdy do pracy.
Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ponoć na dniach info o wyniku rekrutacji będzie podane na stronach. Co ma byc to będzie. Mam już następne ogłoszenie na oku icon_wink.gif
Jedno wiem, że uratowałaby mnie praca na miejscu! Zdecydowanie! Jestem niewyspana, mam domowe zaległości i stale boli mnie głowa. Ale dam radę, muszę być dzielna, w zasadzie nie mam innego wyjścia... icon_wink.gif
Iwonka, Zuzia jest prześliczna, a Paulinka szybko coś urosła icon_smile.gif
Annie, Kajetan wyrasta z butów o rozmiarze 26, a wzrost napiszę, jak go zmierzę icon_smile.gif

Aaa, mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić icon_wink.gif po 3 latach pobytu w domu nie potrafię wysiedzieć 8 h przy biurku icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 19 sie 2009 - 10:13
Post #1917

Iwonka, sliczne dziewczynki
Haniu, wierze ci, ze nie jest latwo po powrocie, w koncu sie przyzwyczaisz jakos

My wrocilismy z Polski, prawie 4 tygodnie bylismy, znaczy ja i dziewczynki. Daniel wrocil wczesniej. Teraz jestesmy juz w domu, ale we wrzesniu jeszcze raz jedziemy na wesele.
Laurenka ochrzczona, wszystko dobrze poszlo.
Amelinka szykuje sie do przedszkola juz i ja tez nie moge sie doczekac, zeby poszla juz, bo nic z nia w domu nie mozna zrobic:-) energia ja rozpiera normalnie
Ewelinek
śro, 19 sie 2009 - 11:18
Magda, miło Cię widzieć icon_biggrin.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post śro, 19 sie 2009 - 11:18
Post #1918

Magda, miło Cię widzieć icon_biggrin.gif
Zuzka80
śro, 19 sie 2009 - 15:27
Magda dzisiaj rano o Tobie myślałam. Jak tam "butowy" interes?

Dzięki za komplementa! My od jutra mamy gości. Na dodatek moja mama przyjeżdża bo fotograf z którym współpracowaliśmy na czas mojego macierzyńskiego wystawił nas do wiatru i muszę jechać zdjęcia robić na weselu. Nawet nie chcę o tym myśleć. Paulinka będzie cały dzień i całą noc na butli (o ile zechce ją pić) a ja na weselu będę musiała ściągać (a nie cierpię tego).

Miki
a co u ciebie? Jak tam brzuszek?

Aga ty też nas zaniedbujesz nienie.gif Musimy się kiedyś umówić.

A co tam u mam bliźniaków?

Meldować się po kolei!
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post śro, 19 sie 2009 - 15:27
Post #1919

Magda dzisiaj rano o Tobie myślałam. Jak tam "butowy" interes?

Dzięki za komplementa! My od jutra mamy gości. Na dodatek moja mama przyjeżdża bo fotograf z którym współpracowaliśmy na czas mojego macierzyńskiego wystawił nas do wiatru i muszę jechać zdjęcia robić na weselu. Nawet nie chcę o tym myśleć. Paulinka będzie cały dzień i całą noc na butli (o ile zechce ją pić) a ja na weselu będę musiała ściągać (a nie cierpię tego).

Miki
a co u ciebie? Jak tam brzuszek?

Aga ty też nas zaniedbujesz nienie.gif Musimy się kiedyś umówić.

A co tam u mam bliźniaków?

Meldować się po kolei!

--------------------
Zuzia

Paulinka
karo23
pią, 21 sie 2009 - 13:07
Hej

Ja na szybko wklejam zdjecia wczorajsze malego i malej icon_smile.gif








z newsow to sie rozwodze mieszkam u rodzicow. nie pytajcie bo jak na razie nawet wniosku do sadu nie zlozylam czekam zeby sie z nim rozmowic. Nie potrafie mu wybaczyc i zyc rok nie zmienil niczego zal jest coraz wiekszy i nie umiem z nim zyc. trudno chce zakonczyc ten etap mojego zycia


karo23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,754
Dołączył: śro, 14 gru 05 - 12:10
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 4,291




post pią, 21 sie 2009 - 13:07
Post #1920

Hej

Ja na szybko wklejam zdjecia wczorajsze malego i malej icon_smile.gif








z newsow to sie rozwodze mieszkam u rodzicow. nie pytajcie bo jak na razie nawet wniosku do sadu nie zlozylam czekam zeby sie z nim rozmowic. Nie potrafie mu wybaczyc i zyc rok nie zmienil niczego zal jest coraz wiekszy i nie umiem z nim zyc. trudno chce zakonczyc ten etap mojego zycia




--------------------
Moje kochane szkraby :)

Matylda 11.11.2006 ; Filip 20.11.2008
> :.:.:.LISTOPADOWE BRZDĄCE SETKA 9.:.:.:, reaktywacja :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 94 95 96 97 98 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 14:28
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama