Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

poraz kolejny klapa

, ...moja psycha siada
> , ...moja psycha siada
misio
pon, 26 sty 2009 - 12:34
Kolejny miesiąc i kolejna porażka....

a już miałam nadzieję bo okres sie spóźniał...Piąty miesiąc starań....
przy pierwszym maluchy nie było problemów...zaraz zaszłam w ciąże. W lipcu też - tylko mój aniołek odszedł...a teraz co jest?
Czy to przez to poronienie? już nie mam siły....

rycze.gif rycze.gif
misio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 177
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:16
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 12,186




post pon, 26 sty 2009 - 12:34
Post #1

Kolejny miesiąc i kolejna porażka....

a już miałam nadzieję bo okres sie spóźniał...Piąty miesiąc starań....
przy pierwszym maluchy nie było problemów...zaraz zaszłam w ciąże. W lipcu też - tylko mój aniołek odszedł...a teraz co jest?
Czy to przez to poronienie? już nie mam siły....

rycze.gif rycze.gif

--------------------
niuniunia23
pon, 26 sty 2009 - 12:43
misio przytul.gif przytul.gif przytul.gif
ja mam za sobą już 8 cykli. Co prawda nie poroniłam ale nie można się poddawać. Jak nie teraz to poźniej, kiedyś napewno sie uda 06.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post pon, 26 sty 2009 - 12:43
Post #2

misio przytul.gif przytul.gif przytul.gif
ja mam za sobą już 8 cykli. Co prawda nie poroniłam ale nie można się poddawać. Jak nie teraz to poźniej, kiedyś napewno sie uda 06.gif

--------------------
kamixx
pon, 26 sty 2009 - 12:46
ja też mam doła wczoraj przyszła @ 3 m-ce starań
a już miałam nadzieje że przy użyciu testów owu się uda
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
SkÄ…d: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post pon, 26 sty 2009 - 12:46
Post #3

ja też mam doła wczoraj przyszła @ 3 m-ce starań
a już miałam nadzieje że przy użyciu testów owu się uda


--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
mon1k@
pon, 26 sty 2009 - 17:36
Ja trzeci cykl staran, dwa bardzo wczesne poronienia, o pierwsza coreczke staralam sie pol roku, i dopiero jak sobie odpuscilam to sie udalo, a teraz cos nie bardzo nam idzie, chyba trzeba wytrwalosci, wiary ale tez troszke luzu, bo jak zbyt mocno sie czlowiek stara to tez nic nie wychodzi.
Jesli sie martwisz to zrob sobie badania hormonow, moze wtedy bedziesz wiedziala co sie dzieje, czasem nasze organizmy szaleja i trzba sie troszke podleczyc i sie wszystko uda
Zycze Ci z calego serca owocnych stranek i donoszenia maluszka
mon1k@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,635
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 18:47
SkÄ…d: Szkocja/Halbeath-Dunfermline/koniec swiata ;)
Nr użytkownika: 5,939




post pon, 26 sty 2009 - 17:36
Post #4

Ja trzeci cykl staran, dwa bardzo wczesne poronienia, o pierwsza coreczke staralam sie pol roku, i dopiero jak sobie odpuscilam to sie udalo, a teraz cos nie bardzo nam idzie, chyba trzeba wytrwalosci, wiary ale tez troszke luzu, bo jak zbyt mocno sie czlowiek stara to tez nic nie wychodzi.
Jesli sie martwisz to zrob sobie badania hormonow, moze wtedy bedziesz wiedziala co sie dzieje, czasem nasze organizmy szaleja i trzba sie troszke podleczyc i sie wszystko uda
Zycze Ci z calego serca owocnych stranek i donoszenia maluszka

--------------------
MOJE DWA SKARBY :D




Dirty Diana
wto, 27 sty 2009 - 11:03
Misio, mnie się wydaje,że poronienie ma na pewno jakiś wpływ. Mój organizm też się przez nie rozregulował. Życzę Ci spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju. Stres, wyczekiwanie, napięcie nie pomaga, a po poronieniu dużo bardziej się chce dziecka niż wcześniej.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 27 sty 2009 - 11:03
Post #5

Misio, mnie się wydaje,że poronienie ma na pewno jakiś wpływ. Mój organizm też się przez nie rozregulował. Życzę Ci spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju. Stres, wyczekiwanie, napięcie nie pomaga, a po poronieniu dużo bardziej się chce dziecka niż wcześniej.

--------------------
andzia79
czw, 29 sty 2009 - 20:10
Misio,na pewno twój organizm po poronieniu musi dojść do siebie!!! Ja nie jestem po poronieniu,a patrząc na moje tępki przed staraniem i teraz kiedy się staramy to mam wrażenie,że tam coś powariowało.Zupełnie jakby robiły mi nazłość 32.gif
Okres też się zbliża do mnie wielkimi krokami,najpóżniej za 5 dni do mnie przyjdzie(wredne małpisko)i postanowiłam,że idę do gina niech coś z tym zrobi,bo już głupieję!!!!
andzia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: nie, 21 wrz 08 - 15:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 21,892




post czw, 29 sty 2009 - 20:10
Post #6

Misio,na pewno twój organizm po poronieniu musi dojść do siebie!!! Ja nie jestem po poronieniu,a patrząc na moje tępki przed staraniem i teraz kiedy się staramy to mam wrażenie,że tam coś powariowało.Zupełnie jakby robiły mi nazłość 32.gif
Okres też się zbliża do mnie wielkimi krokami,najpóżniej za 5 dni do mnie przyjdzie(wredne małpisko)i postanowiłam,że idę do gina niech coś z tym zrobi,bo już głupieję!!!!

--------------------
niuniunia23
czw, 05 lut 2009 - 09:50
misio co u ciebie? Miałaś iść do lekarza? Ja dziś złapałam doła bo znowy się nie udało 41.gif
Zaczynamy już 10 cykl tym raze z testami owulacyjnymi
Może się uda
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post czw, 05 lut 2009 - 09:50
Post #7

misio co u ciebie? Miałaś iść do lekarza? Ja dziś złapałam doła bo znowy się nie udało 41.gif
Zaczynamy już 10 cykl tym raze z testami owulacyjnymi
Może się uda

--------------------
andzia79
czw, 05 lut 2009 - 13:02
Cześc dziewczyny.Ja dopiero w przyszłym tygodniu do gina idę,bo jak się okazało z moich wykresów to mam za krótką faz lutealną. I chyba tak jak ty niuniunia22 ,zakupie testy owulacyjne,aby lepiej trafiać!!!! Przecież to jest trudniejsze,niż trafić szóstkę w totka 29.gif
andzia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: nie, 21 wrz 08 - 15:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 21,892




post czw, 05 lut 2009 - 13:02
Post #8

Cześc dziewczyny.Ja dopiero w przyszłym tygodniu do gina idę,bo jak się okazało z moich wykresów to mam za krótką faz lutealną. I chyba tak jak ty niuniunia22 ,zakupie testy owulacyjne,aby lepiej trafiać!!!! Przecież to jest trudniejsze,niż trafić szóstkę w totka 29.gif

--------------------
OLA77
piÄ…, 13 lut 2009 - 09:30
dziewczyny my staraliśmy się przez prawie 3 lata. Kilka m-cy starań to jeszcze nie dramat. Zobaczycie że warto być cierpliwym:)icon_smile.gificon_smile.gif
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post piÄ…, 13 lut 2009 - 09:30
Post #9

dziewczyny my staraliśmy się przez prawie 3 lata. Kilka m-cy starań to jeszcze nie dramat. Zobaczycie że warto być cierpliwym:)icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
ivy
pon, 16 lut 2009 - 17:37
zgadzam sie z ola: nam sie udalo po 24 miesiacach.... ale sama po pol roku mialam dola jak szlak... wiec rozumiem cie. nie daj sie, rob co mozesz - pogadaj z lekarzem itd... a przede wszystkim nie daj sie rozpaczy.
ivy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: czw, 26 cze 08 - 22:34
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 20,491

GG:


post pon, 16 lut 2009 - 17:37
Post #10

zgadzam sie z ola: nam sie udalo po 24 miesiacach.... ale sama po pol roku mialam dola jak szlak... wiec rozumiem cie. nie daj sie, rob co mozesz - pogadaj z lekarzem itd... a przede wszystkim nie daj sie rozpaczy.

--------------------



waga niestety constans.. idzie w gore...
andzia79
wto, 17 lut 2009 - 14:11
Nie daję się !!!! Twarda kobita ze mnie jest(przynajmniej taką mam nadzieję) 29.gif . Gin kazał porobić mi badania,bo w środku wszystko jest ok. a resztę trzeba posprawdzaćicon_smile.gif I wierzę,że w końcu się uda.
andzia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: nie, 21 wrz 08 - 15:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 21,892




post wto, 17 lut 2009 - 14:11
Post #11

Nie daję się !!!! Twarda kobita ze mnie jest(przynajmniej taką mam nadzieję) 29.gif . Gin kazał porobić mi badania,bo w środku wszystko jest ok. a resztę trzeba posprawdzaćicon_smile.gif I wierzę,że w końcu się uda.

--------------------
> poraz kolejny klapa, ...moja psycha siada
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 20 wrz 2024 - 22:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama