Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wózek X-LANDER 3-kołowy

, NIE KUPUJCIE ! ! !
> , NIE KUPUJCIE ! ! !
danuko
wto, 27 sty 2009 - 10:42
Zdecydowanie odradzam kupowanie wszystkim wózków firmy X-LANDER 3 kołowego, jest bardzo niestabilny, a przednie skrętne koło podczas nierówności ( co zdarza sie co parę chwil ) skręca się w kierunku poprzecznym do kierunku prowadzenia wózka , i wtedy wózek sie wywraca w lewo lub prawo, co wiadomo czym grozi , dlatego apeluje do wszystkich o dokładną analizę ! ! !
danuko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 27 sty 09 - 10:34
Nr użytkownika: 25,032




post wto, 27 sty 2009 - 10:42
Post #1

Zdecydowanie odradzam kupowanie wszystkim wózków firmy X-LANDER 3 kołowego, jest bardzo niestabilny, a przednie skrętne koło podczas nierówności ( co zdarza sie co parę chwil ) skręca się w kierunku poprzecznym do kierunku prowadzenia wózka , i wtedy wózek sie wywraca w lewo lub prawo, co wiadomo czym grozi , dlatego apeluje do wszystkich o dokładną analizę ! ! !
ATTA
wto, 27 sty 2009 - 21:30
Oj, nie zgadzam się z Tobą, może trafił Ci się wyjątkowy bubel.Ja mam X-landera trójkołowego XT już prawie dwa lata i jestem badzo, ale to bardzo zadowolona.Jeździmy nim wszędzie.
Może w Twoim przypadku potrzebna jest reklamacja wózka ?
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post wto, 27 sty 2009 - 21:30
Post #2

Oj, nie zgadzam się z Tobą, może trafił Ci się wyjątkowy bubel.Ja mam X-landera trójkołowego XT już prawie dwa lata i jestem badzo, ale to bardzo zadowolona.Jeździmy nim wszędzie.
Może w Twoim przypadku potrzebna jest reklamacja wózka ?

--------------------
Govanna
wto, 27 sty 2009 - 21:41
ja równiez jestem z x-landera bardzo zadowolona , najpierw mielismy terenówke, sprawdziła sie w 100 %, mimo to wymienilismy własnie na trójkolowca bo jest skretny i swietnie lekko sie prowadzi ,nawet po sniegu , a jakosc super!! to pierwsze koło ma blokade do uzycia na nierównym terenie , moze wystarczy jej uzyc, lub jak wyzej radzi ATTA powinnas złozyc reklamacje
Govanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 298
Dołączył: pią, 07 lis 08 - 00:12
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 23,437




post wto, 27 sty 2009 - 21:41
Post #3

ja równiez jestem z x-landera bardzo zadowolona , najpierw mielismy terenówke, sprawdziła sie w 100 %, mimo to wymienilismy własnie na trójkolowca bo jest skretny i swietnie lekko sie prowadzi ,nawet po sniegu , a jakosc super!! to pierwsze koło ma blokade do uzycia na nierównym terenie , moze wystarczy jej uzyc, lub jak wyzej radzi ATTA powinnas złozyc reklamacje

--------------------
Kamil 2000


Igor
Edytkax
śro, 04 lut 2009 - 17:41
x landera nie miałam, przymierzałam tylko się do jego kupna i rzeczywiście wydawał mi się wywrotny ale to była opinia po przejechaniu w kółko po sklepie icon_wink.gif Co do skrętnych kółek pojedynczych w wózkach to na nierównych powierzchniach trzeba włączyć blokadę koła bo to normalne, ze zawsze po zetknięciu sie z przeszkodą koło więc wykręca albo zatrzymuje i wtedy mocniejszym ruchem można wyrzucić dziecko i to raczej nie ma wile wspólnego z firmą tylko taka uroda skrętnych kółek ;(
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post śro, 04 lut 2009 - 17:41
Post #4

x landera nie miałam, przymierzałam tylko się do jego kupna i rzeczywiście wydawał mi się wywrotny ale to była opinia po przejechaniu w kółko po sklepie icon_wink.gif Co do skrętnych kółek pojedynczych w wózkach to na nierównych powierzchniach trzeba włączyć blokadę koła bo to normalne, ze zawsze po zetknięciu sie z przeszkodą koło więc wykręca albo zatrzymuje i wtedy mocniejszym ruchem można wyrzucić dziecko i to raczej nie ma wile wspólnego z firmą tylko taka uroda skrętnych kółek ;(

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
> Wózek X-LANDER 3-koÅ‚owy, NIE KUPUJCIE ! ! !
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 07 cze 2024 - 02:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama