Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

testy owulacyjne

> 
mania_f
piÄ…, 17 lip 2009 - 11:10
Hej! Staramy się o dziecko pół roku. Mam cykl 30 dniowy. W tym cyklu zaczęłam robić testy owu od 11 dnia cyklu, pokazywały one dwie kreseczki ( druga trochę bledsza) przez jakieś 10 dni codziennie. Myślałam, że to wina testów, więc skoczyłam po jeszcze jedno opakowanie. Teraz jest 35 dzień cyklu, a testy owu pokazują ciagle te same dwie kreseczki. W poprzednich miesiącach działały dobrze.
Może któraś miała podobnie? Acha i miesiączki ciągle nie mam - zaczęłam już mieć nadzieję.
mania_f


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 11:07
SkÄ…d: lincoln uk
Nr użytkownika: 26,288

GG:


post piÄ…, 17 lip 2009 - 11:10
Post #1

Hej! Staramy się o dziecko pół roku. Mam cykl 30 dniowy. W tym cyklu zaczęłam robić testy owu od 11 dnia cyklu, pokazywały one dwie kreseczki ( druga trochę bledsza) przez jakieś 10 dni codziennie. Myślałam, że to wina testów, więc skoczyłam po jeszcze jedno opakowanie. Teraz jest 35 dzień cyklu, a testy owu pokazują ciagle te same dwie kreseczki. W poprzednich miesiącach działały dobrze.
Może któraś miała podobnie? Acha i miesiączki ciągle nie mam - zaczęłam już mieć nadzieję.

--------------------

moko.
piÄ…, 17 lip 2009 - 11:14
zrób test ciążowy - wyczytałam w sieci, ze dziewczynom w ciąży - testy owu pokazywały II kreski na teście owu.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 17 lip 2009 - 11:14
Post #2

zrób test ciążowy - wyczytałam w sieci, ze dziewczynom w ciąży - testy owu pokazywały II kreski na teście owu.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
milutka
piÄ…, 17 lip 2009 - 11:43
Dokładnie tak jest jak pisze Moko, zdarza się że testy owu pokazują ciążę, nawet były takie przypadki tutaj na forum, Klekotka czy to nie u Ciebie, a może u MoniZ tak było icon_rolleyes.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post piÄ…, 17 lip 2009 - 11:43
Post #3

Dokładnie tak jest jak pisze Moko, zdarza się że testy owu pokazują ciążę, nawet były takie przypadki tutaj na forum, Klekotka czy to nie u Ciebie, a może u MoniZ tak było icon_rolleyes.gif

--------------------
klekotka
piÄ…, 17 lip 2009 - 12:56
Potwierdzam - u mnie tak było, choć do końca nie wierzyłam, że JUŻ sie mogło udać (o Nadię staralismy się ponad 2,5 roku). Test ciążowy rozwial wszelkie wątpliwości icon_wink.gif
klekotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,862
Dołączył: sob, 30 wrz 06 - 18:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7,754




post piÄ…, 17 lip 2009 - 12:56
Post #4

Potwierdzam - u mnie tak było, choć do końca nie wierzyłam, że JUŻ sie mogło udać (o Nadię staralismy się ponad 2,5 roku). Test ciążowy rozwial wszelkie wątpliwości icon_wink.gif

--------------------



Anio?eczek [*] - 9tc (24.07.2009)
mania_f
sob, 18 lip 2009 - 09:30
no i zrobiłam ten ciążowy icon_sad.gif nie wyszedł pozytywnie - nie to żebym się łudziła za bardzo, ale czy test ciążowy może się mylić?
mania_f


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 11:07
SkÄ…d: lincoln uk
Nr użytkownika: 26,288

GG:


post sob, 18 lip 2009 - 09:30
Post #5

no i zrobiłam ten ciążowy icon_sad.gif nie wyszedł pozytywnie - nie to żebym się łudziła za bardzo, ale czy test ciążowy może się mylić?

--------------------

Eta
sob, 18 lip 2009 - 09:49
Mania, raczej nie.
Ale jak Ci wychodzą te dwie kreski? Jedna bledsza od drugiej? Mi tak też wychodzi cały miesiąc, tylko podczas owulacji kreski obie są bardzo wyraźne, szczególnie testowa, bo to o nią tu chodzi.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post sob, 18 lip 2009 - 09:49
Post #6

Mania, raczej nie.
Ale jak Ci wychodzą te dwie kreski? Jedna bledsza od drugiej? Mi tak też wychodzi cały miesiąc, tylko podczas owulacji kreski obie są bardzo wyraźne, szczególnie testowa, bo to o nią tu chodzi.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
mania_f
sob, 18 lip 2009 - 14:43
no właśnie ta testowa jest jaśniejsza... icon_smile.gif , ale nie zrobiła się grubsza pokazując owulacje - jest cały czas taka sama, jakbym nie miała owulacji w tym miesiącu
mania_f


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 11:07
SkÄ…d: lincoln uk
Nr użytkownika: 26,288

GG:


post sob, 18 lip 2009 - 14:43
Post #7

no właśnie ta testowa jest jaśniejsza... icon_smile.gif , ale nie zrobiła się grubsza pokazując owulacje - jest cały czas taka sama, jakbym nie miała owulacji w tym miesiącu

--------------------

milutka
sob, 18 lip 2009 - 16:45
Test ciążowy może się mylić jak najbardziej.
Jeśli @ nie przyjdzie powtórz test ciązowy za kilka dni, ale aby rozczarowanie za bardzo nie bolało, to nie nastawiaj się że to oznacza ciąże, te pozytywne testy owulacyjne.
Powodzenia.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post sob, 18 lip 2009 - 16:45
Post #8

Test ciążowy może się mylić jak najbardziej.
Jeśli @ nie przyjdzie powtórz test ciązowy za kilka dni, ale aby rozczarowanie za bardzo nie bolało, to nie nastawiaj się że to oznacza ciąże, te pozytywne testy owulacyjne.
Powodzenia.

--------------------
Eta
nie, 19 lip 2009 - 15:44
Mania, bo może w 11 dc było już po owulacji, albo jej zwyczjnie nie było.
Tą jaśniejszą kreskę traktuj jak jej brak.

Test ciążowy powtórz, jesli miesiączka się nie pojawi, oczywiście życzę Ci jak najlepiej.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post nie, 19 lip 2009 - 15:44
Post #9

Mania, bo może w 11 dc było już po owulacji, albo jej zwyczjnie nie było.
Tą jaśniejszą kreskę traktuj jak jej brak.

Test ciążowy powtórz, jesli miesiączka się nie pojawi, oczywiście życzę Ci jak najlepiej.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
> testy owulacyjne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 18:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama