Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

27 grudnia - zapraszam do siebie

> 
Katasia
czw, 18 gru 2003 - 10:51
Jako że spać ostatnio nie mogę to wymyśliłam spotkanie u mnie w domku!

Były już kawy u Irminki i Maggii to ja zapraszam do siebie.
(Tak, wiem ... co niektórym jestem winna spotkanie już od ponad pół roku icon_lol.gif ).

Wymyśliłam 27 grudnia - to sobota, III dzień świąt. Będziemy "nacieszone" rodziną, pewnie chętnie się wyrwiemy do innych tematów. Jakoś tak spokojniej czas będzie się toczył, bo przerwa od pracy i innych wariactw... Może znajdziecie czas, by mnie odwiedzić?

Godziny nie chcę sugerować. Mogę być Wasza od rana do nocy! Z Mateusza spaniem nie ma żadnej reguły (najczęściej nie śpi w ogóle), więc to mnie też nie ogranicza. Ustalcie jaka godzina Wam najbardziej pasuje.

MIeszkam na wsi za Pruszczem Gdańskim w stronę Tczewa. Dojazd samochodem idealny, a komunikacja miejska też funkcjonuje. Szczegółowego planu dojazdu nie chcę zamieszczać na forum, zdecydowanym wyślę na priva.

Serdecznie zapraszam, czekam na odzew,
Katasia
Katasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:48
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 291




post czw, 18 gru 2003 - 10:51
Post #1

Jako że spać ostatnio nie mogę to wymyśliłam spotkanie u mnie w domku!

Były już kawy u Irminki i Maggii to ja zapraszam do siebie.
(Tak, wiem ... co niektórym jestem winna spotkanie już od ponad pół roku icon_lol.gif ).

Wymyśliłam 27 grudnia - to sobota, III dzień świąt. Będziemy "nacieszone" rodziną, pewnie chętnie się wyrwiemy do innych tematów. Jakoś tak spokojniej czas będzie się toczył, bo przerwa od pracy i innych wariactw... Może znajdziecie czas, by mnie odwiedzić?

Godziny nie chcę sugerować. Mogę być Wasza od rana do nocy! Z Mateusza spaniem nie ma żadnej reguły (najczęściej nie śpi w ogóle), więc to mnie też nie ogranicza. Ustalcie jaka godzina Wam najbardziej pasuje.

MIeszkam na wsi za Pruszczem Gdańskim w stronę Tczewa. Dojazd samochodem idealny, a komunikacja miejska też funkcjonuje. Szczegółowego planu dojazdu nie chcę zamieszczać na forum, zdecydowanym wyślę na priva.

Serdecznie zapraszam, czekam na odzew,
Katasia

--------------------
Katasia
mama Mateusza (sierpień 2001 r.) i Dominiki (luty 2004)
Siunia
czw, 18 gru 2003 - 23:18
Dobrze Katasiu, ze termin masz na marzec icon_wink.gif
to uda nam sie spotkac.
Ja, jak juz wiesz... nie mogę 27 grudnia, bo na weselicho do Bydgoszczy się wybieram.
Natomiast w połowie stycznia, czemu nie... wink.gif
Pozdrawiam
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post czw, 18 gru 2003 - 23:18
Post #2

Dobrze Katasiu, ze termin masz na marzec icon_wink.gif
to uda nam sie spotkac.
Ja, jak juz wiesz... nie mogę 27 grudnia, bo na weselicho do Bydgoszczy się wybieram.
Natomiast w połowie stycznia, czemu nie... wink.gif
Pozdrawiam
- Siunia
irminka2
pią, 19 gru 2003 - 08:10
Mi ewentualnie pogoda może popsuć szyki, a poza tym to prawie na 100%. Osobiście wolałabym godziny przedpołudniowe, ale tu akurat trasę znam, to i po ciemku nie byłoby problemu- dostosuję się do ogółu.
Mam nadzieję , że naszych wsi nie zasypie.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post pią, 19 gru 2003 - 08:10
Post #3

Mi ewentualnie pogoda może popsuć szyki, a poza tym to prawie na 100%. Osobiście wolałabym godziny przedpołudniowe, ale tu akurat trasę znam, to i po ciemku nie byłoby problemu- dostosuję się do ogółu.
Mam nadzieję , że naszych wsi nie zasypie.

Irmina
Katasia
pią, 19 gru 2003 - 08:32
Hm tego nie przewidziałam... Od dziś będę miła dla mężusia i zacznę negocjować ewentualną akcję odśnieżanie 27 grudnia.
Przedpołudniowe mogą być. Chyba tak też pasuje Maggii ze względu na spanie Wiktorii.
Katasia
Katasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:48
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 291




post pią, 19 gru 2003 - 08:32
Post #4

Hm tego nie przewidziałam... Od dziś będę miła dla mężusia i zacznę negocjować ewentualną akcję odśnieżanie 27 grudnia.
Przedpołudniowe mogą być. Chyba tak też pasuje Maggii ze względu na spanie Wiktorii.
Katasia

--------------------
Katasia
mama Mateusza (sierpień 2001 r.) i Dominiki (luty 2004)
maggii
pią, 19 gru 2003 - 12:17
zdecydowanie wolę przed południem icon_biggrin.gif
I to nie tylko ze wzgledu na Wki ale też na jazdę po ciemku, której nie trawię icon_evil.gif
poprosze o mapkę icon_biggrin.gif i telefon do Ciebie na priv, bom dziś ostatni dzień w pracy ( hurrrrra!!! ).

icon_lol.gif
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post pią, 19 gru 2003 - 12:17
Post #5

zdecydowanie wolę przed południem icon_biggrin.gif
I to nie tylko ze wzgledu na Wki ale też na jazdę po ciemku, której nie trawię icon_evil.gif
poprosze o mapkę icon_biggrin.gif i telefon do Ciebie na priv, bom dziś ostatni dzień w pracy ( hurrrrra!!! ).

icon_lol.gif

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
irminka2
pią, 19 gru 2003 - 12:46
Maggi , a może spotkamy sie jakoś na trasie?
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post pią, 19 gru 2003 - 12:46
Post #6

Maggi , a może spotkamy sie jakoś na trasie?
blaire
pią, 19 gru 2003 - 12:54
Katasiu, cieszę się, że sie odezwałaś. Myślałam,że sprawa nieaktualna. Do pracy nie idę( bo mam opiekę na Kubę- inaczej musiałabym).

Teraz pytanko do Irminki i Magii: W jakim składzie jedziecie i czy ew znalazłoby się u którejś z was miejsce dla mnie i Kuby + ewentualnie mój mąż? No właśnie... Co z waszymi połowami? Zostawiacie ich w domku?
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pią, 19 gru 2003 - 12:54
Post #7

Katasiu, cieszę się, że sie odezwałaś. Myślałam,że sprawa nieaktualna. Do pracy nie idę( bo mam opiekę na Kubę- inaczej musiałabym).

Teraz pytanko do Irminki i Magii: W jakim składzie jedziecie i czy ew znalazłoby się u którejś z was miejsce dla mnie i Kuby + ewentualnie mój mąż? No właśnie... Co z waszymi połowami? Zostawiacie ich w domku?

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
maggii
pią, 19 gru 2003 - 13:10
Irminko bardzo chętnie - spotkajmy sie na trasie - zdzwonimy się icon_biggrin.gif
Blair, ja wiem na 90% że pojadę z Wikulą (tylko) więc 3 miejsca wolne.
Daj mi swój telefon, zdzwonimy się troszkę później.
Tylko... ja jadę Obwodnicą, mieszkasz gdzieś w poblizu???
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post pią, 19 gru 2003 - 13:10
Post #8

Irminko bardzo chętnie - spotkajmy sie na trasie - zdzwonimy się icon_biggrin.gif
Blair, ja wiem na 90% że pojadę z Wikulą (tylko) więc 3 miejsca wolne.
Daj mi swój telefon, zdzwonimy się troszkę później.
Tylko... ja jadę Obwodnicą, mieszkasz gdzieś w poblizu???

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
Katasia
pią, 19 gru 2003 - 13:15
Blaire
Aktualne, aktualne ....
Tylko najpierw zaszłam w ciążę z problemami (ciągle plamienia), a potem chyba w jakąś depresję i całą jesień jakoś tak dziwnie przeżyłam. Dopiero teraz zaczynam jakoś funkcjonować i wracam do życia icon_lol.gif

Maggii już wysłałam na priva namiary.

Siunia,
Powtarzam po raz kolejny na forum! Ty masz do mnie stałe zaproszenie! Przyjeżdżaj kiedy chcesz.

Kasia
Katasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:48
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 291




post pią, 19 gru 2003 - 13:15
Post #9

Blaire
Aktualne, aktualne ....
Tylko najpierw zaszłam w ciążę z problemami (ciągle plamienia), a potem chyba w jakąś depresję i całą jesień jakoś tak dziwnie przeżyłam. Dopiero teraz zaczynam jakoś funkcjonować i wracam do życia icon_lol.gif

Maggii już wysłałam na priva namiary.

Siunia,
Powtarzam po raz kolejny na forum! Ty masz do mnie stałe zaproszenie! Przyjeżdżaj kiedy chcesz.

Kasia

--------------------
Katasia
mama Mateusza (sierpień 2001 r.) i Dominiki (luty 2004)
Katasia
wto, 23 gru 2003 - 10:39
No dziewuchy!
To ja się bałam, ze mój mały domek nie pomieści, a tu taki marny odzew.
KOntaktujcie się proszę dziś i jutro, bo jak skończę jutro pracę to już nie będzie mnie w necie.
U mnie na wsi internetu nie ma icon_cry.gif
Kto jeszcze chce namiary? Numer telefonu itp?
Katasia
Katasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:48
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 291




post wto, 23 gru 2003 - 10:39
Post #10

No dziewuchy!
To ja się bałam, ze mój mały domek nie pomieści, a tu taki marny odzew.
KOntaktujcie się proszę dziś i jutro, bo jak skończę jutro pracę to już nie będzie mnie w necie.
U mnie na wsi internetu nie ma icon_cry.gif
Kto jeszcze chce namiary? Numer telefonu itp?
Katasia

--------------------
Katasia
mama Mateusza (sierpień 2001 r.) i Dominiki (luty 2004)
Małgoś.dz
wto, 23 gru 2003 - 10:53
Katasiu, poproszę o namiary. Co prawda, transportu nadal nie mam i ciągle nie wiem czy dojadę do Was, ale kto wie? Może coś się zmieni jeszcze przez te kilka dni, a bez znajomości pozycji twego zamieszkania icon_wink.gif nijak nie trafię. icon_wink.gif

Poproszę ewentualnie o wyjaśnienie jakim autobusem można dojechać.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 23 gru 2003 - 10:53
Post #11

Katasiu, poproszę o namiary. Co prawda, transportu nadal nie mam i ciągle nie wiem czy dojadę do Was, ale kto wie? Może coś się zmieni jeszcze przez te kilka dni, a bez znajomości pozycji twego zamieszkania icon_wink.gif nijak nie trafię. icon_wink.gif

Poproszę ewentualnie o wyjaśnienie jakim autobusem można dojechać.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
anonimowy

Go??







post czw, 25 gru 2003 - 10:37
Post #12

Dziewczyny... icon_cry.gif nawet nie wiecie jak mi przykro... Przechodzi mi obok nosa kolejne spotkanie, ale niestety icon_cry.gif Kubuś ma ospę, więc same rozumiecie... Ale życzę miłego plotkowania wink.gif
blaire
czw, 25 gru 2003 - 10:44
Dopiszę się teraz jako blaire, żeby nikt nie pomyślał, że to Kubuś malgosi.dz jest chory. To oczywiście my siedzimy w domku... Nawet wyjazd do moich rodziców odpada icon_cry.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post czw, 25 gru 2003 - 10:44
Post #13

Dopiszę się teraz jako blaire, żeby nikt nie pomyślał, że to Kubuś malgosi.dz jest chory. To oczywiście my siedzimy w domku... Nawet wyjazd do moich rodziców odpada icon_cry.gif

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Małgoś.dz
czw, 25 gru 2003 - 11:38
Oj, Magda... icon_sad.gif
Pozdrowienia dla chorego Kubusia od zdrowego.
Niechaj szybciutko wraca do zdrowia. icon_smile.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post czw, 25 gru 2003 - 11:38
Post #14

Oj, Magda... icon_sad.gif
Pozdrowienia dla chorego Kubusia od zdrowego.
Niechaj szybciutko wraca do zdrowia. icon_smile.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
irminka2
czw, 25 gru 2003 - 21:59
Oj, te nasze maluchy, zawsze wybierają zły cas na chorowanie( no, na to nigdy nie jest dobry czas, lepiej żeby nie chorowały wcale).
W taki razie mam puste auto,Małgosiu , odezwij się , jeśli nadal nie masz transportu.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post czw, 25 gru 2003 - 21:59
Post #15

Oj, te nasze maluchy, zawsze wybierają zły cas na chorowanie( no, na to nigdy nie jest dobry czas, lepiej żeby nie chorowały wcale).
W taki razie mam puste auto,Małgosiu , odezwij się , jeśli nadal nie masz transportu.

Irmina
irminka2
sob, 27 gru 2003 - 20:28
No i znów ta co na 100% obiecała ,że przyjedzie nawaliła w pierwszej kolejności.

Tym razem z bardzo smutnego powodu - dziś rano umarł mój Tato.
Chorował długo.
Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post sob, 27 gru 2003 - 20:28
Post #16

No i znów ta co na 100% obiecała ,że przyjedzie nawaliła w pierwszej kolejności.

Tym razem z bardzo smutnego powodu - dziś rano umarł mój Tato.
Chorował długo.
Irmina
maggii
pon, 29 gru 2003 - 11:26
Irminko bardzo, bardzo mi przykro icon_cry.gif

Łacze się z Tobą w bólu ... bedziesz dzielna - to wiem, ale...jakbyś chciała pogadać, to wiesz, gdzie mieszkam icon_cool.gif

Pozdrawiam.



P.S. mnie też los poplątał plany sobotnie icon_evil.gif Zepsuł nam się samochód tak wrednie - przed Wigilią. Moje autko skonfiskował mi małżonek do celów słuzbowych więc sobotę spędziłam uwięziona na mojej wiosce icon_cry.gif . Nadal niestety jestem niezmotoryzowana icon_twisted.gif

Czy Ktoś dojechał do Katasi????????????????????
maggii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 07:16
Skąd: Bojano k/Gdyni
Nr użytkownika: 158




post pon, 29 gru 2003 - 11:26
Post #17

Irminko bardzo, bardzo mi przykro icon_cry.gif

Łacze się z Tobą w bólu ... bedziesz dzielna - to wiem, ale...jakbyś chciała pogadać, to wiesz, gdzie mieszkam icon_cool.gif

Pozdrawiam.



P.S. mnie też los poplątał plany sobotnie icon_evil.gif Zepsuł nam się samochód tak wrednie - przed Wigilią. Moje autko skonfiskował mi małżonek do celów słuzbowych więc sobotę spędziłam uwięziona na mojej wiosce icon_cry.gif . Nadal niestety jestem niezmotoryzowana icon_twisted.gif

Czy Ktoś dojechał do Katasi????????????????????

--------------------
Magda mama trójeczki:
Patryka /3.02.1992/ Jakuba /25.05.1995/ Wiktorii /09.12.2001/

user posted image
blaire
pon, 29 gru 2003 - 13:11
Maggii, obawiam się, że nikomu nie udało się dojechac do Katasi. Ja bardzo żałuję, coś mi te ostatnie spotkania koło nosa przechodzą....
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 29 gru 2003 - 13:11
Post #18

Maggii, obawiam się, że nikomu nie udało się dojechac do Katasi. Ja bardzo żałuję, coś mi te ostatnie spotkania koło nosa przechodzą....

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Dorotka25
pon, 29 gru 2003 - 17:13
Mnie rowniez sie nie udalo, paskudne orzeziebienie, oraz grypa zoladkowa, alergia na chemie i ogolna depresja doprowadzily do tego, ze dzien spedzilam w domu, na dodatek klocac sie tak skutecznie z mezem, ze nadal nie mozemy sie pogodzic. Przepraszam, Katasiu, ze nie bylo mnie, choc juz szybciej uprzedzalam....ale mialam nadzieje, ze jednak wydobrzeje icon_sad.gif Pozdrawiam serdecznie.
PS. Irminko - lacze sie z Wami w bolu, wiem co znaczy stracic ukochana osobe...
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post pon, 29 gru 2003 - 17:13
Post #19

Mnie rowniez sie nie udalo, paskudne orzeziebienie, oraz grypa zoladkowa, alergia na chemie i ogolna depresja doprowadzily do tego, ze dzien spedzilam w domu, na dodatek klocac sie tak skutecznie z mezem, ze nadal nie mozemy sie pogodzic. Przepraszam, Katasiu, ze nie bylo mnie, choc juz szybciej uprzedzalam....ale mialam nadzieje, ze jednak wydobrzeje icon_sad.gif Pozdrawiam serdecznie.
PS. Irminko - lacze sie z Wami w bolu, wiem co znaczy stracic ukochana osobe...
Katasia
wto, 30 gru 2003 - 08:30
Cóż takie życie.
Dobrze, że chociaż się nie narobiłam jak dzika, bo z tym wielkim brzuchem to bym Wam tego nie wybaczyła, hihi. Posprzątane było w miarę, ciast pełno po świętach .. zero przygotowań.
Co prawda nieco smutno mi było jak w końcu zdecydowałam się zrobić sobie kawę i wypić samej (chłopaków wyrzuciłam na dwór), ale naprawdę nie ma co biadolić.
Chciałam powiedzieć, że zaproszenie aktualne. Jak macie ochotę przyjeżdżajcie! Ustalcie termin i mnie tylko poinformujcie.
A już obowiązkowo musicie mnie odwiedzić wiosną, jak już będzie mój drugi Dzidziuś.
Katasia
Katasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:48
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 291




post wto, 30 gru 2003 - 08:30
Post #20

Cóż takie życie.
Dobrze, że chociaż się nie narobiłam jak dzika, bo z tym wielkim brzuchem to bym Wam tego nie wybaczyła, hihi. Posprzątane było w miarę, ciast pełno po świętach .. zero przygotowań.
Co prawda nieco smutno mi było jak w końcu zdecydowałam się zrobić sobie kawę i wypić samej (chłopaków wyrzuciłam na dwór), ale naprawdę nie ma co biadolić.
Chciałam powiedzieć, że zaproszenie aktualne. Jak macie ochotę przyjeżdżajcie! Ustalcie termin i mnie tylko poinformujcie.
A już obowiązkowo musicie mnie odwiedzić wiosną, jak już będzie mój drugi Dzidziuś.
Katasia

--------------------
Katasia
mama Mateusza (sierpień 2001 r.) i Dominiki (luty 2004)
> 27 grudnia - zapraszam do siebie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 13:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama