Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kosmetyki na miarÄ™

> 
Truśka
piÄ…, 20 lis 2009 - 20:41
No właśnie znalazłam w sieci zrób sobie krem idea bardzo mi się spodobała ale nie mam w tym względzie żadnego doświadczenia. Może któraś z Was korzystała i umie powiedzieć czy warto (i czy laik rzeczywiście w domu może coś takiego 'uwarzyć' icon_wink.gif ).
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post piÄ…, 20 lis 2009 - 20:41
Post #1

No właśnie znalazłam w sieci zrób sobie krem idea bardzo mi się spodobała ale nie mam w tym względzie żadnego doświadczenia. Może któraś z Was korzystała i umie powiedzieć czy warto (i czy laik rzeczywiście w domu może coś takiego 'uwarzyć' icon_wink.gif ).

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
maania
pon, 23 lis 2009 - 14:48
Truśka ja sobie robie kremy i różne sera na poprawe urody 06.gif najłatwiej jest zacząć z gotowych zestawów- mieszasz- wszystko jest odważone itp polecam biochemię urody tak sprzedają takie zestawy.aaa i fajne sa po prostu oleje różne do smarowania.
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
SkÄ…d: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post pon, 23 lis 2009 - 14:48
Post #2

Truśka ja sobie robie kremy i różne sera na poprawe urody 06.gif najłatwiej jest zacząć z gotowych zestawów- mieszasz- wszystko jest odważone itp polecam biochemię urody tak sprzedają takie zestawy.aaa i fajne sa po prostu oleje różne do smarowania.

--------------------
Truśka
pon, 23 lis 2009 - 20:51
Dzięki to spróbuję icon_wink.gif
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post pon, 23 lis 2009 - 20:51
Post #3

Dzięki to spróbuję icon_wink.gif

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
lena77
wto, 24 lis 2009 - 16:30
korzystalam z tego sklepu i ukrecilam sobie serum na przebarwienia. proponuje na poczatek gotowe zestawy, gdzie masz wszystkie skladniki osobno popakowane w odmierzonych porcjach. jedyne, co musisz zrobic to dodawac w kolejnosci zgodnej z instrukcja.
poza tym kupowalam tam oleje roznego rodzaju i hydrolaty. o efektach na razie nie chce mowic, bo za krotko stosuje.

o jejku, slepa jestem, przepraszam ale powtorzylam wypowiedz aniem.

Ten post edytował lena77 wto, 24 lis 2009 - 16:31
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 24 lis 2009 - 16:30
Post #4

korzystalam z tego sklepu i ukrecilam sobie serum na przebarwienia. proponuje na poczatek gotowe zestawy, gdzie masz wszystkie skladniki osobno popakowane w odmierzonych porcjach. jedyne, co musisz zrobic to dodawac w kolejnosci zgodnej z instrukcja.
poza tym kupowalam tam oleje roznego rodzaju i hydrolaty. o efektach na razie nie chce mowic, bo za krotko stosuje.

o jejku, slepa jestem, przepraszam ale powtorzylam wypowiedz aniem.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Kocisława zwana...
śro, 25 lis 2009 - 17:49
Właśnie z tej podanej strony zrobiłyśmy z Młodą musujące kule do kąpieli.Wyszły super.
Kocisława zwana...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,274
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 22:17
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,326




post śro, 25 lis 2009 - 17:49
Post #5

Właśnie z tej podanej strony zrobiłyśmy z Młodą musujące kule do kąpieli.Wyszły super.

--------------------
Aśka-mama Marty

Warkoty-koty z Warmii
> Kosmetyki na miarÄ™
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 09:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama