Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna  

STYCZEŃ 2010. Odsłona I:)

, Roczniaki na start!! Gratulacje dla wszystkich maluchów!
> , Roczniaki na start!! Gratulacje dla wszystkich maluchów!
MoniZ
nie, 02 sty 2011 - 20:19
CYTAT(sunrise @ Sun, 02 Jan 2011 - 10:24) *
Wojtus dzis twoje swieto icon_wink.gif

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
Wszystkiego najlepszego Sto Lat!


.... i zdjecie swietne icon_wink.gif



A u nas sylwester tez fajnie icon_wink.gif

MoniZ
ja mialam to szczescie ze w tamtym roku wyszlam w sylewstra i nie bylam w szpitalu ale byl to najdziwniejszy sylwester w miom zyciu w dobrym tego slowa znaczeniu no i juz sie nie powtorzy icon_wink.gif


000aneczko moglas nam oznajmic ze zmienilas nick bo caly dzien sie zastanawialam kto tu domnie napisal 03.gif

WOJTUSIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ROŚNIJ ZDROWO I DUŻO UŚMIECHU brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 02 sty 2011 - 20:19
Post #1961

CYTAT(sunrise @ Sun, 02 Jan 2011 - 10:24) *
Wojtus dzis twoje swieto icon_wink.gif

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
Wszystkiego najlepszego Sto Lat!


.... i zdjecie swietne icon_wink.gif



A u nas sylwester tez fajnie icon_wink.gif

MoniZ
ja mialam to szczescie ze w tamtym roku wyszlam w sylewstra i nie bylam w szpitalu ale byl to najdziwniejszy sylwester w miom zyciu w dobrym tego slowa znaczeniu no i juz sie nie powtorzy icon_wink.gif


000aneczko moglas nam oznajmic ze zmienilas nick bo caly dzien sie zastanawialam kto tu domnie napisal 03.gif

WOJTUSIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ROŚNIJ ZDROWO I DUŻO UŚMIECHU brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
sunrise
nie, 02 sty 2011 - 21:01
MoniZ Tak tak to ja 03.gif A tak jakos zmienialam pasek to i nick i zdjecie jakos tak wyszlo pokolei icon_wink.gif Ale myslalam ze sie wyswietla zdjecie dziewczynek jak mialam (przynajmiej mi sie tak caly czas wyswietlalo dopiero teraz sie zmienilo icon_wink.gif ) wiec ze bede od razu rozpoznawalna nie chcialam robic psikusow 29.gif 06.gif
A co do watku to na pewno nie wina gospodyni bo jest swietna! Tylko my sie jakos wykruszylysmy 32.gif (tzn inne dziewczeta bo ja grzecznie sie melduje 29.gif)
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,146
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
Skąd: uk
Nr użytkownika: 30,168




post nie, 02 sty 2011 - 21:01
Post #1962

MoniZ Tak tak to ja 03.gif A tak jakos zmienialam pasek to i nick i zdjecie jakos tak wyszlo pokolei icon_wink.gif Ale myslalam ze sie wyswietla zdjecie dziewczynek jak mialam (przynajmiej mi sie tak caly czas wyswietlalo dopiero teraz sie zmienilo icon_wink.gif ) wiec ze bede od razu rozpoznawalna nie chcialam robic psikusow 29.gif 06.gif
A co do watku to na pewno nie wina gospodyni bo jest swietna! Tylko my sie jakos wykruszylysmy 32.gif (tzn inne dziewczeta bo ja grzecznie sie melduje 29.gif)

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
MoniZ
nie, 02 sty 2011 - 21:14
ok dziewczyny zrobie nastepny watek nasz ale pierwsza stronka bedzie robiona pozniej bo naprawde nie mam czasu na zrobienie tego bo mam full szkoly do robienia 29.gif
chyba ze znajdzie sie jeszcze ktos do zrobienia bo mamy jeszcze jedna stronke do pisania 06.gif
sunrise nienie.gif 08.gif paskuda
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 02 sty 2011 - 21:14
Post #1963

ok dziewczyny zrobie nastepny watek nasz ale pierwsza stronka bedzie robiona pozniej bo naprawde nie mam czasu na zrobienie tego bo mam full szkoly do robienia 29.gif
chyba ze znajdzie sie jeszcze ktos do zrobienia bo mamy jeszcze jedna stronke do pisania 06.gif
sunrise nienie.gif 08.gif paskuda

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Anilka
pon, 03 sty 2011 - 11:55
Dziewczyny przede wszystkim życzę Wam i Waszym Maluchom zdrowia, radości i miłości!!! Mamom pracującym -sukcesów zawodowych, mamom uczącym się - łatwego i szybkiego przyswajania wiedzy i bardzo dobrych wyników, a nam wszystkim życzę spokojnych, radosnych, mądrych dzieciaczków, i tego żebyśmy miały dużo czasu dla dzieci, mężów i dla siebie oraz tego żebyśmy miały czas zajrzeć tutaj i coś naskrobać żeby w tym roku odsłon było więcej jak jedna icon_wink.gif Wszystkiego najlepszego!!!





Najwspanialsze życzenia dla MARCELA (chociaż jego mama się do nas nie odzywa icon_sad.gif ), JAREMY, WOJTUSIA!!! Życzę Wam chłopaki radosnego, zaskakującego odkrywania świata w tym roku, dużo zdrowia, miłości, radości!!!




Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post pon, 03 sty 2011 - 11:55
Post #1964

Dziewczyny przede wszystkim życzę Wam i Waszym Maluchom zdrowia, radości i miłości!!! Mamom pracującym -sukcesów zawodowych, mamom uczącym się - łatwego i szybkiego przyswajania wiedzy i bardzo dobrych wyników, a nam wszystkim życzę spokojnych, radosnych, mądrych dzieciaczków, i tego żebyśmy miały dużo czasu dla dzieci, mężów i dla siebie oraz tego żebyśmy miały czas zajrzeć tutaj i coś naskrobać żeby w tym roku odsłon było więcej jak jedna icon_wink.gif Wszystkiego najlepszego!!!





Najwspanialsze życzenia dla MARCELA (chociaż jego mama się do nas nie odzywa icon_sad.gif ), JAREMY, WOJTUSIA!!! Życzę Wam chłopaki radosnego, zaskakującego odkrywania świata w tym roku, dużo zdrowia, miłości, radości!!!






--------------------





magda.
pon, 03 sty 2011 - 21:10
witam icon_smile.gif wpadłąm się pochwalić że oliwka SAMA chodzi 04.gif 04.gif 04.gif za tydzieńma roczek więc go,, podeptała,, jaka jestem z niej dumna!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
magda.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: pon, 11 maj 09 - 11:00
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 27,145

GG:


post pon, 03 sty 2011 - 21:10
Post #1965

witam icon_smile.gif wpadłąm się pochwalić że oliwka SAMA chodzi 04.gif 04.gif 04.gif za tydzieńma roczek więc go,, podeptała,, jaka jestem z niej dumna!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------


7tc [*] ,,nie ma stópki zbyt małej,by nie mogła zostawić śladu,,
izoldciemnowlosa
wto, 04 sty 2011 - 09:07
Witajcie.
Dziewczyny jeśli nie wiecie co zrobić w tym roku ze swoim 1% proszę Was o przekazanie go dla jedej z foumowych mam - a tak naprawdę dla jej synka Piotrusia. To naprawdę nic jest duży problem dokonać tego odpisu, a Piotrusiowi bardzo pomogą te pieniążki. Wiem, bo moja Dominika również ma wadą słuchu - nie tak dużą jak Piotrusia i moja córka dużo sprawniej przechodzi etap rehabilitacji w związku z tym. Ale wiem ile to kosztuje pracy, samozaparcia, poświęconego codziennie czasu, a często i łez.
Jeśli Wy same nie możecie z jakiś względów odpisać tego 1% - przekażcie tą prośbę dalej.

Wpłacając 1% podatku na Fundację w PIT-cie należy wypełnić:
Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS: 0000037904
W rubryce "Informacje uzupełniające" wpisz: 1% dla Piotra Popławskiego

Administratorzy wkleili również apel w podforum "Wołanie o pomoc" https://www.maluchy.pl/forum/1Percent-dla-P...sia-t77383.html

Dziękuję w imieniu Sylwii
izoldciemnowlosa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,052
Dołączył: pią, 04 lip 08 - 21:20
Skąd: -
Nr użytkownika: 20,583

GG:


post wto, 04 sty 2011 - 09:07
Post #1966

Witajcie.
Dziewczyny jeśli nie wiecie co zrobić w tym roku ze swoim 1% proszę Was o przekazanie go dla jedej z foumowych mam - a tak naprawdę dla jej synka Piotrusia. To naprawdę nic jest duży problem dokonać tego odpisu, a Piotrusiowi bardzo pomogą te pieniążki. Wiem, bo moja Dominika również ma wadą słuchu - nie tak dużą jak Piotrusia i moja córka dużo sprawniej przechodzi etap rehabilitacji w związku z tym. Ale wiem ile to kosztuje pracy, samozaparcia, poświęconego codziennie czasu, a często i łez.
Jeśli Wy same nie możecie z jakiś względów odpisać tego 1% - przekażcie tą prośbę dalej.

Wpłacając 1% podatku na Fundację w PIT-cie należy wypełnić:
Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS: 0000037904
W rubryce "Informacje uzupełniające" wpisz: 1% dla Piotra Popławskiego

Administratorzy wkleili również apel w podforum "Wołanie o pomoc" https://www.maluchy.pl/forum/1Percent-dla-P...sia-t77383.html

Dziękuję w imieniu Sylwii

--------------------
Dominika (2007 r.) Tylko ciesz się ze mną - tak smutno jest cieszyć się samemu.
Ksawery [*15-12-2009 +17-12-2009] Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj, że Ci się to przydarzyło.
Martyna (2011 r.) Jedynym produktem, który człowiek otrzymuje bez instrukcji obsługi, jest dziecko.


Anilka
wto, 04 sty 2011 - 09:19
ogromne gratulacje dla naszego kolejnego chodziaczka - Oliwki!!! brawo_bis.gif

Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post wto, 04 sty 2011 - 09:19
Post #1967

ogromne gratulacje dla naszego kolejnego chodziaczka - Oliwki!!! brawo_bis.gif



--------------------





magda.
wto, 04 sty 2011 - 09:30
to ile naszych dzieciaczków już chodzi samodzielnie? 06.gif
magda.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: pon, 11 maj 09 - 11:00
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 27,145

GG:


post wto, 04 sty 2011 - 09:30
Post #1968

to ile naszych dzieciaczków już chodzi samodzielnie? 06.gif

--------------------


7tc [*] ,,nie ma stópki zbyt małej,by nie mogła zostawić śladu,,
Nessi
wto, 04 sty 2011 - 09:55
Ja wpadam polecić Wam saneczki z pchaczem, SUper lekko się prowadzą.



No i Majce się podobają icon_wink.gif
Oto dowód:


No i obiecana fotka z urodzin icon_smile.gif











Ten post edytował Nessi wto, 04 sty 2011 - 09:58
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 04 sty 2011 - 09:55
Post #1969

Ja wpadam polecić Wam saneczki z pchaczem, SUper lekko się prowadzą.



No i Majce się podobają icon_wink.gif
Oto dowód:


No i obiecana fotka z urodzin icon_smile.gif











--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
MoniZ
wto, 04 sty 2011 - 10:03
nessi super zdjecia z urodzinek icon_smile.gif sliczna Maja icon_smile.gif a jakiej firmy sa te sanki? kurcze super wygladaja ale szkoda ze nie sa drewniane... no i ja bym potrzebowala bardziej na dwojke icon_smile.gif

GRATULACJE DLA KOLEJNYCH CHODZIAKOW brawo_bis.gif brawo_bis.gif
nie wiem ile juz styczniakow chodzi, ale powiem wam jedno juz jest calkowicie przerabane 08.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post wto, 04 sty 2011 - 10:03
Post #1970

nessi super zdjecia z urodzinek icon_smile.gif sliczna Maja icon_smile.gif a jakiej firmy sa te sanki? kurcze super wygladaja ale szkoda ze nie sa drewniane... no i ja bym potrzebowala bardziej na dwojke icon_smile.gif

GRATULACJE DLA KOLEJNYCH CHODZIAKOW brawo_bis.gif brawo_bis.gif
nie wiem ile juz styczniakow chodzi, ale powiem wam jedno juz jest calkowicie przerabane 08.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Nessi
wto, 04 sty 2011 - 11:26
MoniZ firma PICCOLINO, dokładnie takie https://allegro.pl/hit-oryginalne-sanki-pic...1383486068.html.
Myślę , że dwójka by się zmieściła.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 04 sty 2011 - 11:26
Post #1971

MoniZ firma PICCOLINO, dokładnie takie https://allegro.pl/hit-oryginalne-sanki-pic...1383486068.html.
Myślę , że dwójka by się zmieściła.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
sunrise
wto, 04 sty 2011 - 12:46
Gratulacje dla Oliwki brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Moje dziewczyny jeszcze nie chodza

Nessi Maja jest sliczna! I widac ze urodzinki udane a to zdjatko jak sie dzieli chlebkiem poprostu super!!!
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,146
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
Skąd: uk
Nr użytkownika: 30,168




post wto, 04 sty 2011 - 12:46
Post #1972

Gratulacje dla Oliwki brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Moje dziewczyny jeszcze nie chodza

Nessi Maja jest sliczna! I widac ze urodzinki udane a to zdjatko jak sie dzieli chlebkiem poprostu super!!!

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
Dirty Diana
wto, 04 sty 2011 - 15:36
Jarema dopiero zaczyna się samodzielnie pionizować. Do chodzenia mu jeszcze daleko. Nessi, śliczne zdjęcia.
Dziewczyny, czy Wy też jesteście ciągle zmęczone? Ja mam czasem wrażenie, że się przewrócę. no ale w sumię już prawie 1,5 roku nie śpię, Jarema w nocy najdłużej bez piersi wytrzymuje 3 h.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 04 sty 2011 - 15:36
Post #1973

Jarema dopiero zaczyna się samodzielnie pionizować. Do chodzenia mu jeszcze daleko. Nessi, śliczne zdjęcia.
Dziewczyny, czy Wy też jesteście ciągle zmęczone? Ja mam czasem wrażenie, że się przewrócę. no ale w sumię już prawie 1,5 roku nie śpię, Jarema w nocy najdłużej bez piersi wytrzymuje 3 h.

--------------------
mamuśka81
wto, 04 sty 2011 - 16:17
Hej
U mnie też do chodzenia jeszcze trochę... W sumie ostatnie 2 miesiące Asia spędziła w łóżeczku i na rękach , więc dopiero teraz nadrabia, ale tez nie do końca bo siedzi w kojcu (na podłodze nie ma dywanów i jest straszliwie zimno więc nie puszczamy jej na podłogę.
Ale i tak postępy widać. Ładnie wstaje i chodzi boczkiem trzymając się oczywiście łapkami kojca.
Także roczku nie przejdziemy 06.gif , tylko przeraczkujemy.
mamuśka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,154
Dołączył: czw, 21 gru 06 - 08:55
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 9,257




post wto, 04 sty 2011 - 16:17
Post #1974

Hej
U mnie też do chodzenia jeszcze trochę... W sumie ostatnie 2 miesiące Asia spędziła w łóżeczku i na rękach , więc dopiero teraz nadrabia, ale tez nie do końca bo siedzi w kojcu (na podłodze nie ma dywanów i jest straszliwie zimno więc nie puszczamy jej na podłogę.
Ale i tak postępy widać. Ładnie wstaje i chodzi boczkiem trzymając się oczywiście łapkami kojca.
Także roczku nie przejdziemy 06.gif , tylko przeraczkujemy.
Anilka
wto, 04 sty 2011 - 16:47
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 04 Jan 2011 - 15:36) *
Jarema dopiero zaczyna się samodzielnie pionizować. Do chodzenia mu jeszcze daleko. Nessi, śliczne zdjęcia.
Dziewczyny, czy Wy też jesteście ciągle zmęczone? Ja mam czasem wrażenie, że się przewrócę. no ale w sumię już prawie 1,5 roku nie śpię, Jarema w nocy najdłużej bez piersi wytrzymuje 3 h.


oj wiem jak się czujesz a raczej po cichutku powiem, że pomału zaczynam już puszczać takie noce w niepamięć. Żeby nie zapeszyć 03.gif zaczęłyśmy właśnie drugi tydzień nauki samodzielnego zasypiania i spania całą noc bez piersi i mamy już duże sukcesy. Wieczorem Ilonka zasypia w ciągu 2-3 minut od położenia do łóżeczka i śpi ciągiem 9-10 godzin!! Coś cudownego aż boję się o tym pisać dlatego wcześniej nic nie mówiłam, że bierzemy się za naukę 37.gif

Do tej pory samodzielnie chodzą (przynajmniej te mamy się odezwały icon_wink.gif ) : Maksiu (MoniZ), Oliwka (magdaa391), ze zdjęć wnioskuję, że Majeczka (Nessi), no i mój Ilutek.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post wto, 04 sty 2011 - 16:47
Post #1975

CYTAT(Kaelsa @ Tue, 04 Jan 2011 - 15:36) *
Jarema dopiero zaczyna się samodzielnie pionizować. Do chodzenia mu jeszcze daleko. Nessi, śliczne zdjęcia.
Dziewczyny, czy Wy też jesteście ciągle zmęczone? Ja mam czasem wrażenie, że się przewrócę. no ale w sumię już prawie 1,5 roku nie śpię, Jarema w nocy najdłużej bez piersi wytrzymuje 3 h.


oj wiem jak się czujesz a raczej po cichutku powiem, że pomału zaczynam już puszczać takie noce w niepamięć. Żeby nie zapeszyć 03.gif zaczęłyśmy właśnie drugi tydzień nauki samodzielnego zasypiania i spania całą noc bez piersi i mamy już duże sukcesy. Wieczorem Ilonka zasypia w ciągu 2-3 minut od położenia do łóżeczka i śpi ciągiem 9-10 godzin!! Coś cudownego aż boję się o tym pisać dlatego wcześniej nic nie mówiłam, że bierzemy się za naukę 37.gif

Do tej pory samodzielnie chodzą (przynajmniej te mamy się odezwały icon_wink.gif ) : Maksiu (MoniZ), Oliwka (magdaa391), ze zdjęć wnioskuję, że Majeczka (Nessi), no i mój Ilutek.

--------------------





magda.
wto, 04 sty 2011 - 17:04
no i iwonki mały już chodzi chyba
kaelsa może odstaw małego od cyca w nocy? może tak się do niego przywiązał że bez niego jak się przebudzi nie uśnie,nie wiem,myżle że roczny bobas nie musi dostawac w nocy cyca co 3h,skoro w dzień dzieciaki jedzą już prawie wszystko to w nocy raz na cyca rozumiem ale co 3 h,wierze że jesteś bardzo zmęczona i trzymam kciuki eby to się zmieniło,moja małą je raz w nocy ale odzwyczajam ją od tego
Anilka koniecznie podaj ze szczegółami jak doszłaś do tego cudownego postępu! marzę żeby i u mnie tak było 03.gif
magda.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: pon, 11 maj 09 - 11:00
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 27,145

GG:


post wto, 04 sty 2011 - 17:04
Post #1976

no i iwonki mały już chodzi chyba
kaelsa może odstaw małego od cyca w nocy? może tak się do niego przywiązał że bez niego jak się przebudzi nie uśnie,nie wiem,myżle że roczny bobas nie musi dostawac w nocy cyca co 3h,skoro w dzień dzieciaki jedzą już prawie wszystko to w nocy raz na cyca rozumiem ale co 3 h,wierze że jesteś bardzo zmęczona i trzymam kciuki eby to się zmieniło,moja małą je raz w nocy ale odzwyczajam ją od tego
Anilka koniecznie podaj ze szczegółami jak doszłaś do tego cudownego postępu! marzę żeby i u mnie tak było 03.gif

--------------------


7tc [*] ,,nie ma stópki zbyt małej,by nie mogła zostawić śladu,,
Dirty Diana
wto, 04 sty 2011 - 17:37
Anilka, jak to zrobiłaś? Proszę, ratuj i opisz mi swój sposób.

Magda, on na pewno nie potrzebuje jeść w nocy. Ale co ja mam zrobić, kiedy się budzi i nic innego go nie uspokaja i sam nie zaśnie? a ja padam na twarz i dla świętego spokoju daję mu co chce, ba potrzebuję snu. A jeszcze w pracy najgorszy okres...
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 04 sty 2011 - 17:37
Post #1977

Anilka, jak to zrobiłaś? Proszę, ratuj i opisz mi swój sposób.

Magda, on na pewno nie potrzebuje jeść w nocy. Ale co ja mam zrobić, kiedy się budzi i nic innego go nie uspokaja i sam nie zaśnie? a ja padam na twarz i dla świętego spokoju daję mu co chce, ba potrzebuję snu. A jeszcze w pracy najgorszy okres...

--------------------
Anilka
śro, 05 sty 2011 - 12:07
Dziewczyny chętnie podam sposób ale od razu zaznaczam, że nie jest ani przyjemny ani łatwy icon_wink.gif Wymaga dużo cierpliwości, samozaparcia i konsekwencji ale efekty są fantastyczne i trwałe. Paula uczona tą samą metodą do tej pory sypia w swoim pokoiku w łóżeczku, mniej więcej o tej samej porze woła spać i każe się zaprowadzić do swojego łóżeczka. Więc jakby, któraś się zdecydowała na 1-2 tygodniową wojnę w domu to proszę a adres mailowy na priva to prześlę Wam materiały i służę pomocą jeśli tylko będę potrafiła pomóc icon_wink.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post śro, 05 sty 2011 - 12:07
Post #1978

Dziewczyny chętnie podam sposób ale od razu zaznaczam, że nie jest ani przyjemny ani łatwy icon_wink.gif Wymaga dużo cierpliwości, samozaparcia i konsekwencji ale efekty są fantastyczne i trwałe. Paula uczona tą samą metodą do tej pory sypia w swoim pokoiku w łóżeczku, mniej więcej o tej samej porze woła spać i każe się zaprowadzić do swojego łóżeczka. Więc jakby, któraś się zdecydowała na 1-2 tygodniową wojnę w domu to proszę a adres mailowy na priva to prześlę Wam materiały i służę pomocą jeśli tylko będę potrafiła pomóc icon_wink.gif

--------------------





sunrise
śro, 05 sty 2011 - 16:31
Anilka ja poprosze!!!! Jestem bardzo ciekawa co to za sposoby i moze cos moge poprawic zeby bylo lepiej?
Ja to sie boje takiej wlasnie tygodniowej a moze nawet dwutygodniowej wojny przy odsmoczkowaniu. Moze w tym ta twoja metoda mi pomoze albo podpowie jak to zrobic?

Moje dziewczyny ostatnio probuja ile moga i probuja wymuszac wlasnie miedzy innymi zeby byc przy nich jak spi (tzn po przebudzeniu w nocy) a jak nie to placze tak ze budzi od razu druga. Szczegolnie Ala tak robi 21.gif Oj zastanawiam sie czy na ten okres nie wziasc jej do sypialni tzn z lozeczkiem ale tak zeby do osobnego pokoju tak zeby mi Pati nie budzia bo jak dwie nie spia to juz masakra. Zobaczymy jak to dluzej potrwa to napewno co musze zrobic.

Kaelsa moze jednak warto zaprzec sie na nie wiem 2-3 dni moze tydzien (moze zaczac w jakis weekend?) Tak zeby pozniej tzn po tym czasie byly lepsze te nocki... Jarema jak juz dziewczyny pisaly jako roczniak nie potrzebuje piersi co 3 godz to chyba bardziej o bliskosc chodzi????
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,146
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
Skąd: uk
Nr użytkownika: 30,168




post śro, 05 sty 2011 - 16:31
Post #1979

Anilka ja poprosze!!!! Jestem bardzo ciekawa co to za sposoby i moze cos moge poprawic zeby bylo lepiej?
Ja to sie boje takiej wlasnie tygodniowej a moze nawet dwutygodniowej wojny przy odsmoczkowaniu. Moze w tym ta twoja metoda mi pomoze albo podpowie jak to zrobic?

Moje dziewczyny ostatnio probuja ile moga i probuja wymuszac wlasnie miedzy innymi zeby byc przy nich jak spi (tzn po przebudzeniu w nocy) a jak nie to placze tak ze budzi od razu druga. Szczegolnie Ala tak robi 21.gif Oj zastanawiam sie czy na ten okres nie wziasc jej do sypialni tzn z lozeczkiem ale tak zeby do osobnego pokoju tak zeby mi Pati nie budzia bo jak dwie nie spia to juz masakra. Zobaczymy jak to dluzej potrwa to napewno co musze zrobic.

Kaelsa moze jednak warto zaprzec sie na nie wiem 2-3 dni moze tydzien (moze zaczac w jakis weekend?) Tak zeby pozniej tzn po tym czasie byly lepsze te nocki... Jarema jak juz dziewczyny pisaly jako roczniak nie potrzebuje piersi co 3 godz to chyba bardziej o bliskosc chodzi????

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
Dirty Diana
śro, 05 sty 2011 - 19:55
Sunrise, pewnie Jaremie o bliskość chodzi, bo przecie nie o jedzenie.


Pa Pa, pierwsza odsłono rycze.gif brawo_bis.gif
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post śro, 05 sty 2011 - 19:55
Post #1980

Sunrise, pewnie Jaremie o bliskość chodzi, bo przecie nie o jedzenie.


Pa Pa, pierwsza odsłono rycze.gif brawo_bis.gif

--------------------
> STYCZEŃ 2010. Odsłona I:), Roczniaki na start!! Gratulacje dla wszystkich maluchów!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 21 cze 2024 - 20:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama