Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy przedszkola Unijne też przyjmują dzieci w pieluszkach?

, Kacper jest uparty jak Osiołek:)
> , Kacper jest uparty jak Osiołek:)
Beti_24
czw, 20 maj 2010 - 13:41
Chciałabym go posłać do przedszkola od września , do normalnego przedszkola z gminy go nieprzyjmą, bo nie jest odpieluchowany, jak narazie, ale czy w tych unijnych przedszkolach ,jest coś takiego????
Beti_24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 718
Dołączył: pon, 23 lut 09 - 09:00
Skąd: Kępno,Wrocław
Nr użytkownika: 25,663

GG:


post czw, 20 maj 2010 - 13:41
Post #1

Chciałabym go posłać do przedszkola od września , do normalnego przedszkola z gminy go nieprzyjmą, bo nie jest odpieluchowany, jak narazie, ale czy w tych unijnych przedszkolach ,jest coś takiego????

--------------------
anax
czw, 20 maj 2010 - 14:33
Myślę że do września się nauczy całe wakacje przed wami.
Jak porozmawiasz z paniami to może coś się uda zrobić.Mój Szymek jak zaczął chodzić do przedszkola to już nie sikał ale na drzemkę musiał mieć pieluchę bo się nie kontrolował i nie było problemu.Chociaż czasami panie zapomniały mu założyć.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 20 maj 2010 - 14:33
Post #2

Myślę że do września się nauczy całe wakacje przed wami.
Jak porozmawiasz z paniami to może coś się uda zrobić.Mój Szymek jak zaczął chodzić do przedszkola to już nie sikał ale na drzemkę musiał mieć pieluchę bo się nie kontrolował i nie było problemu.Chociaż czasami panie zapomniały mu założyć.

--------------------


Myssia
czw, 20 maj 2010 - 14:41
U nas nie było problemu.
Robił na nocnik normalnie, ale na drzemkę zakładały pampka i nie było problemu.
Pytałaś w przedszkolu?
Anax ma rację, do września się nauczy icon_smile.gif
Beti, Kacperki zdolne chłopaki są! icon_smile.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 20 maj 2010 - 14:41
Post #3

U nas nie było problemu.
Robił na nocnik normalnie, ale na drzemkę zakładały pampka i nie było problemu.
Pytałaś w przedszkolu?
Anax ma rację, do września się nauczy icon_smile.gif
Beti, Kacperki zdolne chłopaki są! icon_smile.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Beti_24
czw, 20 maj 2010 - 18:30
Myssia:) Kacperki zdolne zdolne, ale i uparte icon_smile.gif
Boże może ja mam takie dla was błache problemy i głupie ale to moje pierwsze dziecko i przy nim sie najbardziej ucze,moe przy drugim będe mądrzejsza:)
Beti_24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 718
Dołączył: pon, 23 lut 09 - 09:00
Skąd: Kępno,Wrocław
Nr użytkownika: 25,663

GG:


post czw, 20 maj 2010 - 18:30
Post #4

Myssia:) Kacperki zdolne zdolne, ale i uparte icon_smile.gif
Boże może ja mam takie dla was błache problemy i głupie ale to moje pierwsze dziecko i przy nim sie najbardziej ucze,moe przy drugim będe mądrzejsza:)

--------------------
joa133
pią, 21 maj 2010 - 23:24
Betti w moim pkolu, Panie same ściągają pieluszki i tak powoli,pomalutku,dzieci uczą się, 2 razy im się nie uda, a za 3 razem tak...musisz zapytać się w konkretnym pkolu, u nas dziecko nie może mieć pieluszki (w dzień)
joa133


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,675
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 15:28
Nr użytkownika: 29,117




post pią, 21 maj 2010 - 23:24
Post #5

Betti w moim pkolu, Panie same ściągają pieluszki i tak powoli,pomalutku,dzieci uczą się, 2 razy im się nie uda, a za 3 razem tak...musisz zapytać się w konkretnym pkolu, u nas dziecko nie może mieć pieluszki (w dzień)

--------------------
Julka (25.04.2006) & Sebastian (20.05.2008) & Łucja (05.02.2012) & Joa
kropeczka
nie, 23 maj 2010 - 17:32
Mój Jasko też jeszcze nie pożegnał się na dobre z pieluszką! cały dzień chodzi bez ale jak chce kupke to krzyczy żeby założyć pieluszke.Na nocnik nie zrobi, do kibelka tez nie.Tylko w pieluszke albo wcale.W przedszkolu usłyszalam że bardzo szybko się nauczy i że mało jest dzieci które przychodzą do przedszkola odpieluszkowane więc żeby sie nie martwić. myśle że dużo zależy od przedszkola
kropeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: wto, 12 sty 10 - 16:22
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 31,054

GG:


post nie, 23 maj 2010 - 17:32
Post #6

Mój Jasko też jeszcze nie pożegnał się na dobre z pieluszką! cały dzień chodzi bez ale jak chce kupke to krzyczy żeby założyć pieluszke.Na nocnik nie zrobi, do kibelka tez nie.Tylko w pieluszke albo wcale.W przedszkolu usłyszalam że bardzo szybko się nauczy i że mało jest dzieci które przychodzą do przedszkola odpieluszkowane więc żeby sie nie martwić. myśle że dużo zależy od przedszkola


--------------------

Beti_24
nie, 23 maj 2010 - 17:44
no to zobaczymy, pojade do przedszkola i porozmawiam z paniami:)
Beti_24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 718
Dołączył: pon, 23 lut 09 - 09:00
Skąd: Kępno,Wrocław
Nr użytkownika: 25,663

GG:


post nie, 23 maj 2010 - 17:44
Post #7

no to zobaczymy, pojade do przedszkola i porozmawiam z paniami:)

--------------------
grzałka
nie, 23 maj 2010 - 18:40
chłopaki zostali odpampersowani w czerwcu- od wrzesnia poszli do przedszkola
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 23 maj 2010 - 18:40
Post #8

chłopaki zostali odpampersowani w czerwcu- od wrzesnia poszli do przedszkola

--------------------
Beti_24
nie, 23 maj 2010 - 19:40
a powiedz mi ile ci to zajeło tak około...:
Beti_24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 718
Dołączył: pon, 23 lut 09 - 09:00
Skąd: Kępno,Wrocław
Nr użytkownika: 25,663

GG:


post nie, 23 maj 2010 - 19:40
Post #9

a powiedz mi ile ci to zajeło tak około...:

--------------------
Ketmia
wto, 25 maj 2010 - 14:02
Beti, teraz się robi ciepło. Nauczy się szybko, zobaczysz. Zacznij od weekendu. Po prostu jak jesteś z nim w domu, przestań mu zakładać pieluchę. Tylko tak się nauczy. Mojej Zuzi zajęło to 1 dzień. Był listopad. Jeździłam za nią na mopie. Wszystkie rajstopy przemoczone. Byłam zdesperowana i sądziłam że to falstart. Następnego dnia już umiała. icon_smile.gif Tyle tylko, że korzysta nie z nocnika, a sedesu. Nocnik jakoś jej nie pasował.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post wto, 25 maj 2010 - 14:02
Post #10

Beti, teraz się robi ciepło. Nauczy się szybko, zobaczysz. Zacznij od weekendu. Po prostu jak jesteś z nim w domu, przestań mu zakładać pieluchę. Tylko tak się nauczy. Mojej Zuzi zajęło to 1 dzień. Był listopad. Jeździłam za nią na mopie. Wszystkie rajstopy przemoczone. Byłam zdesperowana i sądziłam że to falstart. Następnego dnia już umiała. icon_smile.gif Tyle tylko, że korzysta nie z nocnika, a sedesu. Nocnik jakoś jej nie pasował.

--------------------
agnese
pon, 07 cze 2010 - 13:20
u nas właśnie trwa etap odpieluchowywania, puszczałam go wiele razy bez pampersa, ale go sikanie gdzie popadnie bawiło
miałam w planach poczekac do lata, ale w boże ciało Filip wstał rano i zawołał siku i skoro i tak mielismy byc w domu to go zostawilismy bez pampersa o ku naszemu zdziwieniu wołał do godz. 18 wszytsko ladowało w nocniku, póxniej poszlismy na grilla i było gorzej, ale poszlismy za ciosem i w piatek po nocy tez go duzo puszczalismy bez tylko na wyjścia miał ubierane, i w sumie od 3 dni woła zawsze, nawet na dzienne drzemki mu nie ubieramy - bo dwa razy zasnąłnie planowanie i był bez - na razie zosatwiamy na noc, choc po nocy ma suchego, ale młody sie domaga. jak widać do wrzesnia wszystko może się wydarzyć,
ja bym schowała pampersy i puszczała bez po domu, zakupiła pieluchomajtki i na wyjscie mówiła ze to specjalne majtki i trzeba wolac na nocnik
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post pon, 07 cze 2010 - 13:20
Post #11

u nas właśnie trwa etap odpieluchowywania, puszczałam go wiele razy bez pampersa, ale go sikanie gdzie popadnie bawiło
miałam w planach poczekac do lata, ale w boże ciało Filip wstał rano i zawołał siku i skoro i tak mielismy byc w domu to go zostawilismy bez pampersa o ku naszemu zdziwieniu wołał do godz. 18 wszytsko ladowało w nocniku, póxniej poszlismy na grilla i było gorzej, ale poszlismy za ciosem i w piatek po nocy tez go duzo puszczalismy bez tylko na wyjścia miał ubierane, i w sumie od 3 dni woła zawsze, nawet na dzienne drzemki mu nie ubieramy - bo dwa razy zasnąłnie planowanie i był bez - na razie zosatwiamy na noc, choc po nocy ma suchego, ale młody sie domaga. jak widać do wrzesnia wszystko może się wydarzyć,
ja bym schowała pampersy i puszczała bez po domu, zakupiła pieluchomajtki i na wyjscie mówiła ze to specjalne majtki i trzeba wolac na nocnik

--------------------
F. 2008
A. 2011
> Czy przedszkola Unijne też przyjmują dzieci w pieluszkach?, Kacper jest uparty jak Osiołek:)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 17:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama