Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Mini odkurzacz

, proszę przez chwilkę nie przenosić
> , proszÄ™ przez chwilkÄ™ nie przenosić
kasiaaaaa
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:07
Potrzebuję kupić taki mały odkurzacz z akumulatorem albo na baterie. Taki na jedną rękę, którym można na przykład odkurzyć na szybko okruchy w kuchni albo włosy w łazience, bez potrzeby wyciągania z szafy wielkiego odkurzacza. Możecie coś polecić?
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:07
Post #1

Potrzebuję kupić taki mały odkurzacz z akumulatorem albo na baterie. Taki na jedną rękę, którym można na przykład odkurzyć na szybko okruchy w kuchni albo włosy w łazience, bez potrzeby wyciągania z szafy wielkiego odkurzacza. Możecie coś polecić?

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Inkusia
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:11
Ja mam swievel swipper czy jakoś tak, z allegro, już dosyć dawno go kupiłam, stoi pod ręką w łazience. Ma ładowarkę, długo nim się nie "pojeździ" tak jak obiecują. Co chwilę trzeba ładować. Kosztował jakoś 60-70zł.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:11
Post #2

Ja mam swievel swipper czy jakoś tak, z allegro, już dosyć dawno go kupiłam, stoi pod ręką w łazience. Ma ładowarkę, długo nim się nie "pojeździ" tak jak obiecują. Co chwilę trzeba ładować. Kosztował jakoś 60-70zł.

--------------------

kasiaaaaa
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:20
Myślałam bardziej o czymś takim:


tylko z szerszą końcówką, żeby się nie namachać. Tylko znów przy tym trzeba się schylać, a przy tym, o którym Inkusia piszesz nie. I znów jestem w kropce.

Ten post edytował kasiaaaaa pią, 06 sie 2010 - 12:20
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:20
Post #3

Myślałam bardziej o czymś takim:


tylko z szerszą końcówką, żeby się nie namachać. Tylko znów przy tym trzeba się schylać, a przy tym, o którym Inkusia piszesz nie. I znów jestem w kropce.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Inkusia
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:23
o takim czymś nie pomyślałam icon_smile.gif To jedynie do małego sprzątania icon_wink.gif

Tym moim to na jednym ładowaniu objadę całe mieszkanie, pod kanapę wjeżdża, pod szafy 06.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:23
Post #4

o takim czymś nie pomyślałam icon_smile.gif To jedynie do małego sprzątania icon_wink.gif

Tym moim to na jednym ładowaniu objadę całe mieszkanie, pod kanapę wjeżdża, pod szafy 06.gif

--------------------

kasiaaaaa
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:25
Inkusia a tak czasowo to ile on wydoli? I jak on jest ładowany? Ma ładowarkę czy jest na baterie? I jaka jest końcówka? Plastikowa?
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:25
Post #5

Inkusia a tak czasowo to ile on wydoli? I jak on jest ładowany? Ma ładowarkę czy jest na baterie? I jaka jest końcówka? Plastikowa?


--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
gravida
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:30
Mamy taki jak nizej. Stoi w kuchni, caly czas na bazie, wiec jak tylko jest potrzebny, to ma baterie naladowane. Na okruchy swietny. Zbieramy tez czasem cos, co nam sie przypadkowo rozsypie.
To Phillips Mini Vac.
gravida


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 06:28
Nr użytkownika: 30,154




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:30
Post #6

Mamy taki jak nizej. Stoi w kuchni, caly czas na bazie, wiec jak tylko jest potrzebny, to ma baterie naladowane. Na okruchy swietny. Zbieramy tez czasem cos, co nam sie przypadkowo rozsypie.
To Phillips Mini Vac.

--------------------
kasiaaaaa
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:37
gravida a ile za niego zapłaciłaś? I czy ta baza musi być ciągle podpięta do prądu? A ile wytrzymuje odkurzacz bez ładowania?
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:37
Post #7

gravida a ile za niego zapłaciłaś? I czy ta baza musi być ciągle podpięta do prądu? A ile wytrzymuje odkurzacz bez ładowania?

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Inkusia
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:48
Tak do pół godziny myślę że wytrzyma. Ma ładowarkę. Końcówka plastikowa co ochrania szczotki, kij chyba aluminium.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:48
Post #8

Tak do pół godziny myślę że wytrzyma. Ma ładowarkę. Końcówka plastikowa co ochrania szczotki, kij chyba aluminium.

--------------------

Ila
piÄ…, 06 sie 2010 - 12:51
Kasiaaaaa, mamy taki z Lidla. Kupilismy dawno, dla mnie fantastyczny do okruchow wlasnie itp.
Nasz kosztowal cos ok 50-60 PN. Polujemy od dluzszego czasu w Lidlu na taki odkurzacz, zeby
mamom naszym sprawic, ale nie spotkalam 21.gif
Ale oczywiscie szczerze polecam!

Edit: nasz jest z ladowarka. Laduje, potem odczepiam i odkurzam bez kabla. Nie wiem ile wytrzymuje najdluzej,
bo ja na szybko jakies okruchy nim pozeram. Pare razy auto w srodku ogarnelam tez.
Dlugo zwykle jednorazowo nie pracuje.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post piÄ…, 06 sie 2010 - 12:51
Post #9

Kasiaaaaa, mamy taki z Lidla. Kupilismy dawno, dla mnie fantastyczny do okruchow wlasnie itp.
Nasz kosztowal cos ok 50-60 PN. Polujemy od dluzszego czasu w Lidlu na taki odkurzacz, zeby
mamom naszym sprawic, ale nie spotkalam 21.gif
Ale oczywiscie szczerze polecam!

Edit: nasz jest z ladowarka. Laduje, potem odczepiam i odkurzam bez kabla. Nie wiem ile wytrzymuje najdluzej,
bo ja na szybko jakies okruchy nim pozeram. Pare razy auto w srodku ogarnelam tez.
Dlugo zwykle jednorazowo nie pracuje.

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
gravida
piÄ…, 06 sie 2010 - 13:50
Nie pamietam, ile zaplacilismy, ale w tej chwili np. w AGD Euro RTV online widze, ze kosztyje 156 zlotych. Nie wiem tez ile pracuje do wyczerpania baterii, bo nigdy mi sie nie zdarzylo zuywac go az tak intensywnie. Baza jest niewielka, stawia sie na niej odkurzacz pionowo, wiec jest tez swietnym stojakiem. Ergonomiczne.
gravida


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 06:28
Nr użytkownika: 30,154




post piÄ…, 06 sie 2010 - 13:50
Post #10

Nie pamietam, ile zaplacilismy, ale w tej chwili np. w AGD Euro RTV online widze, ze kosztyje 156 zlotych. Nie wiem tez ile pracuje do wyczerpania baterii, bo nigdy mi sie nie zdarzylo zuywac go az tak intensywnie. Baza jest niewielka, stawia sie na niej odkurzacz pionowo, wiec jest tez swietnym stojakiem. Ergonomiczne.

--------------------
naples
piÄ…, 06 sie 2010 - 19:54
Mam taki mini odkurzacz, ale z firmy Clatronic, kupiłam jakiś czas temu na allegro.
Używam bardzo często, wygodnie się go obsługuje, w zestawie miałam dwie czy trzy wymienne końcówki (już nie pamiętam), do tego wygodnie się go ładuje na ładowarce. I co ważne, nie trzeba kupować filtrów, bo można go myć.




https://www.jhm.pl/product_info.php?product...;utm_content=39
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post piÄ…, 06 sie 2010 - 19:54
Post #11

Mam taki mini odkurzacz, ale z firmy Clatronic, kupiłam jakiś czas temu na allegro.
Używam bardzo często, wygodnie się go obsługuje, w zestawie miałam dwie czy trzy wymienne końcówki (już nie pamiętam), do tego wygodnie się go ładuje na ładowarce. I co ważne, nie trzeba kupować filtrów, bo można go myć.




https://www.jhm.pl/product_info.php?product...;utm_content=39

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
kasiaaaaa
piÄ…, 06 sie 2010 - 21:17
No właśnie zależy mi na tym, żeby nie było żadnych filtrów, woreczków itepe. Tylko zwykły plastikowy zbiornik, którzy można wytrzepać do śmieci i przepłukać wodą.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 06 sie 2010 - 21:17
Post #12

No właśnie zależy mi na tym, żeby nie było żadnych filtrów, woreczków itepe. Tylko zwykły plastikowy zbiornik, którzy można wytrzepać do śmieci i przepłukać wodą.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
naples
piÄ…, 06 sie 2010 - 21:30
kasiaaaaa, to właśnie tak mam w tym swoim clatronicu.
Dla mnie duża wygodna, u mnie głównie zbiera ten odkurzacz coś rozsypanego w kuchni, ale też przejechałam nim po kanapie- zebrałam jakieś okruszki, to znów zebrałam resztki z podłogi. Fajna sprawa, małe, poręczne i nie drogie w eksploatacji i w ogóle w zakupie.
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post piÄ…, 06 sie 2010 - 21:30
Post #13

kasiaaaaa, to właśnie tak mam w tym swoim clatronicu.
Dla mnie duża wygodna, u mnie głównie zbiera ten odkurzacz coś rozsypanego w kuchni, ale też przejechałam nim po kanapie- zebrałam jakieś okruszki, to znów zebrałam resztki z podłogi. Fajna sprawa, małe, poręczne i nie drogie w eksploatacji i w ogóle w zakupie.

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
kasiaaaaa
pon, 09 sie 2010 - 15:04
Dziękuję Wam wszystkim za rady. Pokazałam wątek mężowi a mąż wybrał coś takiego:
https://www.electrolux.pl/Products/Sprz%c4%...gorapido/ZB2812

Mam nadzieję, że będę zadowolona. Przywiezie mi ten odkurzacz dopiero dziś, jak wróci z pracy. icon_smile.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 09 sie 2010 - 15:04
Post #14

Dziękuję Wam wszystkim za rady. Pokazałam wątek mężowi a mąż wybrał coś takiego:
https://www.electrolux.pl/Products/Sprz%c4%...gorapido/ZB2812

Mam nadzieję, że będę zadowolona. Przywiezie mi ten odkurzacz dopiero dziś, jak wróci z pracy. icon_smile.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
ana
pon, 09 sie 2010 - 16:00
też mam elektroluxa ale w kolorze srebrnym i w 100% procentach już nie jestem zadowolona bo jest słaby - piasku dobrze nie zbiera obok kociej kuwety czy w przedpokoju bo ciąg na słaby. można oczywiście wyciągnąć ten mniejszy odkurzacz i ganiać kazdy okruch ale nie o to mi chodziło... włosy za to świetnie wciąga. szkoda, że żaden z producentów tego typu odkurza (a jest ich sporo na rynku) nie zamieszcza informacji o mocy a to pomaga dokonać wyboru...

Ten post edytował ana pon, 09 sie 2010 - 16:05
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pon, 09 sie 2010 - 16:00
Post #15

też mam elektroluxa ale w kolorze srebrnym i w 100% procentach już nie jestem zadowolona bo jest słaby - piasku dobrze nie zbiera obok kociej kuwety czy w przedpokoju bo ciąg na słaby. można oczywiście wyciągnąć ten mniejszy odkurzacz i ganiać kazdy okruch ale nie o to mi chodziło... włosy za to świetnie wciąga. szkoda, że żaden z producentów tego typu odkurza (a jest ich sporo na rynku) nie zamieszcza informacji o mocy a to pomaga dokonać wyboru...

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
kasiaaaaa
pon, 09 sie 2010 - 19:32
ana to może masz inny model, bo ja właśnie wypróbowałam ten odkurzacz i póki co rewelacja. Zebrał wszystko pięknie. Do tego jest lekki i zwinny.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 09 sie 2010 - 19:32
Post #16

ana to może masz inny model, bo ja właśnie wypróbowałam ten odkurzacz i póki co rewelacja. Zebrał wszystko pięknie. Do tego jest lekki i zwinny.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
ana
pon, 09 sie 2010 - 22:32
mam ZB2901 to ten https://www.electrolux.pl/Products/Sprz%c4%...gorapido/ZB2901
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pon, 09 sie 2010 - 22:32
Post #17

mam ZB2901 to ten https://www.electrolux.pl/Products/Sprz%c4%...gorapido/ZB2901


--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
green
śro, 11 sie 2010 - 23:20

Mam philipsa o taki:
https://www.philips.pl/c/odkurzacze/minivac...-fc6095_01/prd/



Rewelacja! Mam od roku i bardzo go chwalę. Na szybkie takie bardzo pobieżne odkurzenie mieszkania (75m2) jak znalazł. Nie wnikam mocno w odkurzanie dywanu bo mam włochacze i z nimi walczę dokładnie innym odkurzaczem raz/dwa razy w tygodniu ale tak na szybkiego aby zebrać kurz, piasek, paprochy z ciemnych paneli, płytek w kuchni, jak wrócimy z placu zabaw i dzieciaki w butach przetransportują sporo piachu to Philips sprawdza się kapitalnie. Śmiga jakieś 12-13 minut, potem stawiam na ładowarce. Zawsze pod ręką gotowy do pracy icon_wink.gif Jedyne o czym trzeba pamiętać - jak już widzę, że się lekko zapełni to trzeba go opróżnić nawet w trakcie odkurzania (bo na koniec to rzecz oczywista) - lepiej ciągnie. Filtr też wyciągam raz na jakiś czas i go myję bo wg mnie lepiej wtedy ciągnie. Rura jest teleskopowa więc tez bardzo fajna i praktyczna i po zdemontowaniu mało miejsca zajmuje.
W zasadzie codziennie jest w użyciu - to moj taki pogromca "kotów" icon_wink.gif
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post śro, 11 sie 2010 - 23:20
Post #18


Mam philipsa o taki:
https://www.philips.pl/c/odkurzacze/minivac...-fc6095_01/prd/



Rewelacja! Mam od roku i bardzo go chwalę. Na szybkie takie bardzo pobieżne odkurzenie mieszkania (75m2) jak znalazł. Nie wnikam mocno w odkurzanie dywanu bo mam włochacze i z nimi walczę dokładnie innym odkurzaczem raz/dwa razy w tygodniu ale tak na szybkiego aby zebrać kurz, piasek, paprochy z ciemnych paneli, płytek w kuchni, jak wrócimy z placu zabaw i dzieciaki w butach przetransportują sporo piachu to Philips sprawdza się kapitalnie. Śmiga jakieś 12-13 minut, potem stawiam na ładowarce. Zawsze pod ręką gotowy do pracy icon_wink.gif Jedyne o czym trzeba pamiętać - jak już widzę, że się lekko zapełni to trzeba go opróżnić nawet w trakcie odkurzania (bo na koniec to rzecz oczywista) - lepiej ciągnie. Filtr też wyciągam raz na jakiś czas i go myję bo wg mnie lepiej wtedy ciągnie. Rura jest teleskopowa więc tez bardzo fajna i praktyczna i po zdemontowaniu mało miejsca zajmuje.
W zasadzie codziennie jest w użyciu - to moj taki pogromca "kotów" icon_wink.gif


--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
> Mini odkurzacz, proszÄ™ przez chwilkÄ™ nie przenosić
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 14:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama