Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaczki - część 19

> 
jaAga*
nie, 22 sie 2010 - 00:34
Lalicja współczuję...ale b.jajko ma rację - olać i sobie nerwów nie szarpać icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post nie, 22 sie 2010 - 00:34
Post #101

Lalicja współczuję...ale b.jajko ma rację - olać i sobie nerwów nie szarpać icon_wink.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
LilySnape
nie, 22 sie 2010 - 10:11
No, ale Wera i Laura wykapują babci, że nie było SPA i tak czy siak obraza... chyba, że Lalicja faktycznie by gdzieś wyjechała.

Jest jazda ze starszymi ludźmi, aż się boję, jaka ja będę 48.gif Mało elastyczni i muszą, ale to muszą postawić na swoim. Nieważne, że masz swoje zdanie, oni są starsi, to wiedzą lepiej. Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post nie, 22 sie 2010 - 10:11
Post #102

No, ale Wera i Laura wykapują babci, że nie było SPA i tak czy siak obraza... chyba, że Lalicja faktycznie by gdzieś wyjechała.

Jest jazda ze starszymi ludźmi, aż się boję, jaka ja będę 48.gif Mało elastyczni i muszą, ale to muszą postawić na swoim. Nieważne, że masz swoje zdanie, oni są starsi, to wiedzą lepiej. Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
odynka

Go??







post nie, 22 sie 2010 - 17:16
Post #103

to teraz ja fot kilka;)

smażymy placki ziemniaczane z dziadkiem i babcią:





i dzisiejsza wizyta rodzinki Kuby:)









w wózku żaba z roczniakiem;) więc już wiemy mniej więcej ile wózek pomieści...
nika*
nie, 22 sie 2010 - 17:38
heloł, wrócilismy do domku... od rodziców moich icon_smile.gif

lily - ja też lubię w Tobie niekadzenie icon_smile.gif przytul.gif

lalicja - mi blizej teorii b.jajka, w sensie zeby nie wdawac sie w dyskusje, choc wiem jak cięzko sie powstrzymac czasami od komentarza 43.gif ja miałam ostatnio pogadanke zeby juz nie miec wiecej dzieci bo jedno nam wystarczy 37.gif 04.gif planowała se kobita swoje zycie teraz mysli ze bedzie planowac moje, oczywiscie o tesciowej mowa, ale juz sie nie przejmuję kiedys bym piany dostała a teraz balety.gif idiot.gif nana.gif

odynko - je niestannie zachwycam sie waszym nowym mieszkankiem... icon_smile.gif a ten kuzyn roczny ma chyba jakies z oczkiem problemy... ale fajnie razemw wzóku wygladają icon_biggrin.gif

justa - starsznie lubie Twoje posty o podwojnym macierzyństwie czytać, taka szczera radość z nich bije, mimo ze tez o minusach sporo piszesz... no nie wiem jak to opisac ale jest w nich cos takiego fajnego icon_cool.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post nie, 22 sie 2010 - 17:38
Post #104

heloł, wrócilismy do domku... od rodziców moich icon_smile.gif

lily - ja też lubię w Tobie niekadzenie icon_smile.gif przytul.gif

lalicja - mi blizej teorii b.jajka, w sensie zeby nie wdawac sie w dyskusje, choc wiem jak cięzko sie powstrzymac czasami od komentarza 43.gif ja miałam ostatnio pogadanke zeby juz nie miec wiecej dzieci bo jedno nam wystarczy 37.gif 04.gif planowała se kobita swoje zycie teraz mysli ze bedzie planowac moje, oczywiscie o tesciowej mowa, ale juz sie nie przejmuję kiedys bym piany dostała a teraz balety.gif idiot.gif nana.gif

odynko - je niestannie zachwycam sie waszym nowym mieszkankiem... icon_smile.gif a ten kuzyn roczny ma chyba jakies z oczkiem problemy... ale fajnie razemw wzóku wygladają icon_biggrin.gif

justa - starsznie lubie Twoje posty o podwojnym macierzyństwie czytać, taka szczera radość z nich bije, mimo ze tez o minusach sporo piszesz... no nie wiem jak to opisac ale jest w nich cos takiego fajnego icon_cool.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
odynka

Go??







post nie, 22 sie 2010 - 18:36
Post #105

nika nam się mieszkanko tez podoba;) a im mniej kartonów tym bardziej:D
myla
nie, 22 sie 2010 - 18:39
Odi paczuszka zostala wysłana w piatek, niestety nie zdażyłam jej przeprac, bo chciałam bys jak dostała jak najwczesniej... mam nadzieje ze Wam posłuży
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post nie, 22 sie 2010 - 18:39
Post #106

Odi paczuszka zostala wysłana w piatek, niestety nie zdażyłam jej przeprac, bo chciałam bys jak dostała jak najwczesniej... mam nadzieje ze Wam posłuży

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
odynka

Go??







post nie, 22 sie 2010 - 19:05
Post #107

CYTAT(myla @ Sun, 22 Aug 2010 - 19:39) *
Odi paczuszka zostala wysłana w piatek, niestety nie zdażyłam jej przeprac, bo chciałam bys jak dostała jak najwczesniej... mam nadzieje ze Wam posłuży


:* i standardowo kwotę wysyłki i nr konta poproszęicon_smile.gif
candace
pon, 23 sie 2010 - 08:03
odi-- przychylam sie do opinii o mieszkanku

w sumie pojechaliśmy po dziewczynki. Bartek sie wkurzył i pojechaliśmy. bo oczywiście wszystko jest dla naszego dobra. olałabym cały wyjazd ale co z dziewczynkami?
Teścia też takie szantazownaie uczuciami wkurza. robi to moja teściowa i K. cała rodzina skacze wokół nich bo one są wrazliwe, depresyjne itd. Po prostu wszystcy ustępują bo po co komu płacz i histeria. jeszcze siostra teściowej nakręca ich histerie tzn wspiera je w płaczu:-)
i robiÄ… wszystko co chca pod swoje widzimisie, obie sÄ… leniwe i wygodne ale "wszystko dla naszego dobra".
jest super wywiad z psychologiem w ostatnich wysokich obcasach o granicach jakie trzeba dzieciom wytyczać itd. moja teściowa powinna przeczytać bo według niej jestem zła matką bo nie jestem partnerką córek:-)) no nie jestem- jestem matkąicon_smile.gif)
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 23 sie 2010 - 08:03
Post #108

odi-- przychylam sie do opinii o mieszkanku

w sumie pojechaliśmy po dziewczynki. Bartek sie wkurzył i pojechaliśmy. bo oczywiście wszystko jest dla naszego dobra. olałabym cały wyjazd ale co z dziewczynkami?
Teścia też takie szantazownaie uczuciami wkurza. robi to moja teściowa i K. cała rodzina skacze wokół nich bo one są wrazliwe, depresyjne itd. Po prostu wszystcy ustępują bo po co komu płacz i histeria. jeszcze siostra teściowej nakręca ich histerie tzn wspiera je w płaczu:-)
i robiÄ… wszystko co chca pod swoje widzimisie, obie sÄ… leniwe i wygodne ale "wszystko dla naszego dobra".
jest super wywiad z psychologiem w ostatnich wysokich obcasach o granicach jakie trzeba dzieciom wytyczać itd. moja teściowa powinna przeczytać bo według niej jestem zła matką bo nie jestem partnerką córek:-)) no nie jestem- jestem matkąicon_smile.gif)

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
candace
pon, 23 sie 2010 - 08:07
wiecie, widać po siostrze teściowej i K. jak można powielać życie matki a matka zamiast pomóc to wspiera w tym powielaniu na zasadzie- o ja też córciu miałam ciezko itd.
koniec tematu:-))

candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 23 sie 2010 - 08:07
Post #109

wiecie, widać po siostrze teściowej i K. jak można powielać życie matki a matka zamiast pomóc to wspiera w tym powielaniu na zasadzie- o ja też córciu miałam ciezko itd.
koniec tematu:-))



--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
LilySnape
pon, 23 sie 2010 - 08:22
Odynka, ta pani przy stole to mama Kuby? Bo tacy podobni.

Nika i Odynka, dzięki icon_smile.gif

Lalicja, dosyć podobnie mam z teściową. Wszyscy skaczą i ustępują, bo ona się obrazi na amen, po czym się położy w łóżku i 2 dni będzie leżeć, 95% osób będzie skakać i prosić, żeby wstała, ona wstanie obrażona na winowajcę na amen, bez szans na pogodzenie (no, chyba że się będziesz latami kajać, że odmówiłeś). A obraża się o byle co. Np. o zazdrostki w kibelku że ona sprezentowała a ich nie zawieszono. No, moze zazdrostki nie są powodem połozenia się do łóżka na 2 dni, ale np. nie bycie na imprezie bo się miało 38 stopni i tylko telefonicznie życzenia przekazało, to już jest powód do cyrku w wyrku icon_wink.gif Z tym, że ona ma wybitnie problemy nienawistno- nerwicowe, do których się nie przyznaje.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pon, 23 sie 2010 - 08:22
Post #110

Odynka, ta pani przy stole to mama Kuby? Bo tacy podobni.

Nika i Odynka, dzięki icon_smile.gif

Lalicja, dosyć podobnie mam z teściową. Wszyscy skaczą i ustępują, bo ona się obrazi na amen, po czym się położy w łóżku i 2 dni będzie leżeć, 95% osób będzie skakać i prosić, żeby wstała, ona wstanie obrażona na winowajcę na amen, bez szans na pogodzenie (no, chyba że się będziesz latami kajać, że odmówiłeś). A obraża się o byle co. Np. o zazdrostki w kibelku że ona sprezentowała a ich nie zawieszono. No, moze zazdrostki nie są powodem połozenia się do łóżka na 2 dni, ale np. nie bycie na imprezie bo się miało 38 stopni i tylko telefonicznie życzenia przekazało, to już jest powód do cyrku w wyrku icon_wink.gif Z tym, że ona ma wybitnie problemy nienawistno- nerwicowe, do których się nie przyznaje.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
odynka

Go??







post pon, 23 sie 2010 - 10:15
Post #111

Lily tak to mama Kuby;) i jego siostra z partnerem i synkiem:)

no wózek się wszystkim podoba a mi tym bardziej że zapłaciliśmy mało za niego...

ech a u mnie coraz gorzej, jakieś lekkie skórcze i ten cholerny ból okresowy trzyma cały czas:( dzisiejsza noc była okropna... 1 września mam wizytę i już czuję że do terminu nie dotrzymam...

lalicja kołderki doszły - cmoook;) kaske poleję za chwilkęicon_wink.gif
jaAga*
pon, 23 sie 2010 - 10:20
Odynko mi też mieszkanko bardzo się podoba icon_smile.gif. No i wytrzymaj choć jeszcze przez chwilę w trzypaku :*.
Jeśli ktoś ma ochotę wrzuciłam parę nowych zdjęć, starałam się innych niż na nk i face icon_wink.gif: dziewczyny
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 23 sie 2010 - 10:20
Post #112

Odynko mi też mieszkanko bardzo się podoba icon_smile.gif. No i wytrzymaj choć jeszcze przez chwilę w trzypaku :*.
Jeśli ktoś ma ochotę wrzuciłam parę nowych zdjęć, starałam się innych niż na nk i face icon_wink.gif: dziewczyny

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
pon, 23 sie 2010 - 12:35
Ej, zajebsite te zdjęcia! icon_smile.gif
ale najbardziej to mi się podoba pierwsze przed ta chałupą i Karina jak siedzi na tej żerdzi w gumiakach icon_smile.gif superowe
i aniołek też fajny icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 23 sie 2010 - 12:35
Post #113

Ej, zajebsite te zdjęcia! icon_smile.gif
ale najbardziej to mi się podoba pierwsze przed ta chałupą i Karina jak siedzi na tej żerdzi w gumiakach icon_smile.gif superowe
i aniołek też fajny icon_smile.gif

--------------------
candace
pon, 23 sie 2010 - 14:15
odi-- tylko wypierz bo jak goopia wysłałam takie. ! oby sie dobrze spisały!!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 23 sie 2010 - 14:15
Post #114

odi-- tylko wypierz bo jak goopia wysłałam takie. ! oby sie dobrze spisały!!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
candace
pon, 23 sie 2010 - 14:22
a ja czekam w pracy na przesyłkę. kupiłam B. prezent na jutro:-)) perfumy , które uwielbiam i wielbię
https://www.iperfumy.pl/givenchy/givenchy-x...woda-toaletowa/
opis Wylansowany przez dom mody Givenchy 'Xeryus Rouge' w 1996 roku, jest klasyfikowany jako ostry, orientalny, drzewny zapach. Jego męskość wyraża mieszanka odświeżających, obficie przyprawionych nut zielonych i owocowych. 'Xeryus Rouge' ukazuje świat tajemniczości i intrygi. Polecany na romantyczne okazje, dla mężczyzn pragnących wzbudzać podniecenie u płci przeciwnej.
u nas w sklepie 300zł. uzbierałam i mam:-))


ja wogóle uwielbiam Givenchy a ten zapach mmm
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 23 sie 2010 - 14:22
Post #115

a ja czekam w pracy na przesyłkę. kupiłam B. prezent na jutro:-)) perfumy , które uwielbiam i wielbię
https://www.iperfumy.pl/givenchy/givenchy-x...woda-toaletowa/
opis Wylansowany przez dom mody Givenchy 'Xeryus Rouge' w 1996 roku, jest klasyfikowany jako ostry, orientalny, drzewny zapach. Jego męskość wyraża mieszanka odświeżających, obficie przyprawionych nut zielonych i owocowych. 'Xeryus Rouge' ukazuje świat tajemniczości i intrygi. Polecany na romantyczne okazje, dla mężczyzn pragnących wzbudzać podniecenie u płci przeciwnej.
u nas w sklepie 300zł. uzbierałam i mam:-))


ja wogóle uwielbiam Givenchy a ten zapach mmm

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
pon, 23 sie 2010 - 14:32
CYTAT(b.jajko @ Mon, 23 Aug 2010 - 12:35) *
Ej, zajebsite te zdjęcia! icon_smile.gif
ale najbardziej to mi się podoba pierwsze przed ta chałupą i Karina jak siedzi na tej żerdzi w gumiakach icon_smile.gif superowe
i aniołek też fajny icon_smile.gif

To obora kochana icon_wink.gif, kiedyś tam krówki mieszkały i kurki- a teraz się sypie, bo nikt jej nie używa, z tyłu za nią jest właśnie moja działka icon_smile.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 23 sie 2010 - 14:32
Post #116

CYTAT(b.jajko @ Mon, 23 Aug 2010 - 12:35) *
Ej, zajebsite te zdjęcia! icon_smile.gif
ale najbardziej to mi się podoba pierwsze przed ta chałupą i Karina jak siedzi na tej żerdzi w gumiakach icon_smile.gif superowe
i aniołek też fajny icon_smile.gif

To obora kochana icon_wink.gif, kiedyś tam krówki mieszkały i kurki- a teraz się sypie, bo nikt jej nie używa, z tyłu za nią jest właśnie moja działka icon_smile.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
pon, 23 sie 2010 - 15:01
CYTAT(jaAga* @ Mon, 23 Aug 2010 - 15:32) *
To obora kochana icon_wink.gif, kiedyś tam krówki mieszkały i kurki- a teraz się sypie, bo nikt jej nie używa, z tyłu za nią jest właśnie moja działka icon_smile.gif.


Noo jedna świnka się uchowała icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 23 sie 2010 - 15:01
Post #117

CYTAT(jaAga* @ Mon, 23 Aug 2010 - 15:32) *
To obora kochana icon_wink.gif, kiedyś tam krówki mieszkały i kurki- a teraz się sypie, bo nikt jej nie używa, z tyłu za nią jest właśnie moja działka icon_smile.gif.


Noo jedna świnka się uchowała icon_smile.gif


--------------------
jaAga*
pon, 23 sie 2010 - 15:03
I kot. Choć kotów dzikich tam pod dostatkiem icon_sad.gif. Wychodzą tylko coś zjeść....i nie wiem czy tym karmieniem nie robi im się krzywdy, bo się rozmnażają i żyją takie bezpańskie, może czasem chore icon_sad.gif.
Dostałaś maila?
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 23 sie 2010 - 15:03
Post #118

I kot. Choć kotów dzikich tam pod dostatkiem icon_sad.gif. Wychodzą tylko coś zjeść....i nie wiem czy tym karmieniem nie robi im się krzywdy, bo się rozmnażają i żyją takie bezpańskie, może czasem chore icon_sad.gif.
Dostałaś maila?

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Kate_K

Go??







post pon, 23 sie 2010 - 16:00
Post #119

Dziewczyny, jestem już mężatkąicon_smile.gif
Ślub i impreza były dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy. Najpierw ceremonia slubna w przepięknym USC (położnym w ślicznym parku) nie we Wrocławiu. W ceremonii uczestniczyli tylko najbliżsi: rodzice, rodzeństwo, świadkowie. Było intymnie, rodzinnie, pieknie...
Potem obiad z najbliższymi w ślicznej restauracji z przepysznym jedzieniem i fantastyczną obsługą. A potem impreza dla najbliższych znajomych - około 50 osób. Wynajelismy bardzo urokliwy klub z DJ, było jedzienie, mnóstwo sushi, pyszne drinki, wspaniała muzyka, cudowna atmosfera luzu, zabawy. Bez tych wszystkich weselnych obrządków typu tort, świniak, pierwszy taniec, dziwne konkursy. Było bardzo po naszemu, na luzie, naturalnie i spontanicznie. Wszyscy nasi znajomi fantastycznie się bawili i wszyscy chwalili taki sposób radowania się z najbliższymi w jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Acha, a tekst przysięgi składaliśmy z pamięci, nie powtarzając za urzednikiem. Było naprawdę cudnie. No i jestem szcześliwą mężatką. Niech tak zostanie na zawsze:)

Kilka fot:



obowiÄ…zkowo przy fontannie:)


i zabawowo:




odynka

Go??







post pon, 23 sie 2010 - 16:29
Post #120

Kate GRATULACJE:) patrząc na Was wierzę że tak będzie zawsze:D cudnie wyglacie i tacy szczęśliwi:D
> Czerwcowe przedszkolaczki - część 19
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 23:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama