Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
93 Stron V  « poprzednia 89 90 91 92 93 nastÄ™pna  

LIPCOWE 3,5 LATKI !!!! CZ. 15

, dalsze perypetie zdolnych, uroczych i kochanych urwisów
> , dalsze perypetie zdolnych, uroczych i kochanych urwisów
chaton
czw, 13 paź 2011 - 13:16
Wpadlam tu przypadkiem widzac, ze Rosa cos napisala i zastanawiajac sie, czy nie ukrywa przed nami trzeciego dziecka urodzonego w 2007 roku...
Nie bede zasmiecac, ani dyskutowac o polityce, zbyt wrazliwa jestem.
Chcialam tylko odniesc sie do postu Rosy:

CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 12 Oct 2011 - 17:31) *
cytowany post usunięto


a szczegolnie pogrubionego zdania (zacytowalam calosc, bo zgadzam sie na 100%).
Nie wiem, skad Rosa czerpie swoja wiedze, ale jako obywatelka Francji, pracujaca, placaca podatki i glosujaca od ponad 10 lat, potwierdzam prawdziwosc tego twierdzenia. Tak, mozna. Francja ma wiele wad (moim zdaniem) ale jest dzis krajem swieckim, co jest gwarantowane przez prawo. Jak rowniez zakaz dyskryminacji. Pracujac tez w tej dziedzinie, dodam, ze dyskryminacja to nie tylko rasizm. Istnieje 18 kryteriow dyskryminacji, w tym wiek, plec i sytuacja rodzinna.
Zatem przyzwalajac na nia, albo na to, zeby pewne grupy spoleczne mialy wiecej praw od innych, przyzwalamy automatycznie na sytuacje, w ktorej pracodawca mowi ci: "masz dzieci, jestes kobieta i w wieku rozrodczym, w zwiazku z czym wole dac stanowisko mniej kompetentnemu mezczyznie".
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post czw, 13 paź 2011 - 13:16
Post #1801

Wpadlam tu przypadkiem widzac, ze Rosa cos napisala i zastanawiajac sie, czy nie ukrywa przed nami trzeciego dziecka urodzonego w 2007 roku...
Nie bede zasmiecac, ani dyskutowac o polityce, zbyt wrazliwa jestem.
Chcialam tylko odniesc sie do postu Rosy:

CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 12 Oct 2011 - 17:31) *
cytowany post usunięto


a szczegolnie pogrubionego zdania (zacytowalam calosc, bo zgadzam sie na 100%).
Nie wiem, skad Rosa czerpie swoja wiedze, ale jako obywatelka Francji, pracujaca, placaca podatki i glosujaca od ponad 10 lat, potwierdzam prawdziwosc tego twierdzenia. Tak, mozna. Francja ma wiele wad (moim zdaniem) ale jest dzis krajem swieckim, co jest gwarantowane przez prawo. Jak rowniez zakaz dyskryminacji. Pracujac tez w tej dziedzinie, dodam, ze dyskryminacja to nie tylko rasizm. Istnieje 18 kryteriow dyskryminacji, w tym wiek, plec i sytuacja rodzinna.
Zatem przyzwalajac na nia, albo na to, zeby pewne grupy spoleczne mialy wiecej praw od innych, przyzwalamy automatycznie na sytuacje, w ktorej pracodawca mowi ci: "masz dzieci, jestes kobieta i w wieku rozrodczym, w zwiazku z czym wole dac stanowisko mniej kompetentnemu mezczyznie".


--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
Agutka
czw, 13 paź 2011 - 13:49
Alcia jeszcze tylko slowo.. bo nie daja za wygrana,ok ? icon_smile.gif

Zgadzam sie na wykasowanie powyzej wymiany zdan, natomiast zdecydownie nie zgadzam sie na przenoszenie jej gdziekolwiek !!!!

Ten post edytował Agutka czw, 13 paź 2011 - 13:50
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 13:49
Post #1802

Alcia jeszcze tylko slowo.. bo nie daja za wygrana,ok ? icon_smile.gif

Zgadzam sie na wykasowanie powyzej wymiany zdan, natomiast zdecydownie nie zgadzam sie na przenoszenie jej gdziekolwiek !!!!

--------------------
alcia
czw, 13 paź 2011 - 13:53
A ja myślę, że z racji iż mamy już ponad 90 stron to mozna szybciej nowy wątek załozyć i to niech zostanie i tyle a my idziemy na nowe lokum icon_smile.gif co Wy na to ?

Ten post edytował alcia czw, 13 paź 2011 - 13:53
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 13 paź 2011 - 13:53
Post #1803

A ja myślę, że z racji iż mamy już ponad 90 stron to mozna szybciej nowy wątek załozyć i to niech zostanie i tyle a my idziemy na nowe lokum icon_smile.gif co Wy na to ?

--------------------


Agutka
czw, 13 paź 2011 - 14:02
Alcia a co myslisz, by poszukarc miejsca, ktore mozna zabezieczyc przed intruzami? Dostep mialybysmy tylko my...
Myslisz, ze reszta dziewczyn przenioslaby sie? Czesc z nas ma tu i inne zaprzynaznione watki.. wiec troche sie obawiam, ze bieganie
w dwa rozne miejsca nie spodoba im sie, ale moze... zapytam, co?
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 14:02
Post #1804

Alcia a co myslisz, by poszukarc miejsca, ktore mozna zabezieczyc przed intruzami? Dostep mialybysmy tylko my...
Myslisz, ze reszta dziewczyn przenioslaby sie? Czesc z nas ma tu i inne zaprzynaznione watki.. wiec troche sie obawiam, ze bieganie
w dwa rozne miejsca nie spodoba im sie, ale moze... zapytam, co?

--------------------
alcia
czw, 13 paź 2011 - 14:07
Wiesz co to poczekajmy na opinie innych dziewczyn. Niech każda się wypowie. Ja jestem za pod warunkiem, że przejdą wszystkie dziewczyny (Joanna, maciejonka, Moni, Sylwia, Anusia, Ritta, Anuszka, Asia_b, Maadzik, Ty oczywiście - kogo zapomniałam to przypadek a nie specjalnie)
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 13 paź 2011 - 14:07
Post #1805

Wiesz co to poczekajmy na opinie innych dziewczyn. Niech każda się wypowie. Ja jestem za pod warunkiem, że przejdą wszystkie dziewczyny (Joanna, maciejonka, Moni, Sylwia, Anusia, Ritta, Anuszka, Asia_b, Maadzik, Ty oczywiście - kogo zapomniałam to przypadek a nie specjalnie)

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post czw, 13 paź 2011 - 14:22
Post #1806

[post usunięty]
Agutka
czw, 13 paź 2011 - 14:23
Alcia Poczekajmy... ale pomysl z zamknieciem tego watku na tym etapie (nie czekajac na 100 str.) tez jest dobrym rozwiazaniem..

Ten post edytował Agutka czw, 13 paź 2011 - 14:25
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 14:23
Post #1807

Alcia Poczekajmy... ale pomysl z zamknieciem tego watku na tym etapie (nie czekajac na 100 str.) tez jest dobrym rozwiazaniem..

--------------------
MoniZ
czw, 13 paź 2011 - 14:45
hej

powiem szczerze ze nie wiem wkoncu o co wam biega bo nie mam czzasu na dyrdymaly ( moim zdaniem) bo sa wazniejsze sprawy... (moim zdaniem)

zrobilo mi sie zal ze takiego typu dyskusje wlasnie sa tutaj a nie na jakims pod forum na jakis konkretny temat...
mi dziewczyny jest wszystko jedno co zrobicie tzn czy jakies prywatne forum czy nowy watek by bylo bardziej rodzinnie ogolnie na wszystko sie zgadzam co zdecyduje wiekszosc...
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 14:45
Post #1808

hej

powiem szczerze ze nie wiem wkoncu o co wam biega bo nie mam czzasu na dyrdymaly ( moim zdaniem) bo sa wazniejsze sprawy... (moim zdaniem)

zrobilo mi sie zal ze takiego typu dyskusje wlasnie sa tutaj a nie na jakims pod forum na jakis konkretny temat...
mi dziewczyny jest wszystko jedno co zrobicie tzn czy jakies prywatne forum czy nowy watek by bylo bardziej rodzinnie ogolnie na wszystko sie zgadzam co zdecyduje wiekszosc...

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Agutka
czw, 13 paź 2011 - 14:52
Nowy watek nie rozwiaze problemu.
Z drugiej strony to troche przeze mnie zasmiecil sie watek.
Tzn. nie do konca zasmiecil, bo wazne kwestie zostaly poruszone.. ale nie zmienia to faktu, ze popsul sie klimat...
Znacie mnie troche, jak w cos wierze to nie popuszcze.. i nie zamierzam sie zmieniac... wiec jesli wiekszosc nie bedzie
chciala sie przenosic na prywatne forum bez dostepu cenzorow i innych 'gosci' to jestem w stanie odpuscic sobie i nie wpadac tu w ogole.
Bedzie cicho, spokojnie. Pare osob mam na Facebooku, do innych emaile.. tak wiec kontakt tak zupelnie sie nie urwie.
Zdecydujcie same.
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 14:52
Post #1809

Nowy watek nie rozwiaze problemu.
Z drugiej strony to troche przeze mnie zasmiecil sie watek.
Tzn. nie do konca zasmiecil, bo wazne kwestie zostaly poruszone.. ale nie zmienia to faktu, ze popsul sie klimat...
Znacie mnie troche, jak w cos wierze to nie popuszcze.. i nie zamierzam sie zmieniac... wiec jesli wiekszosc nie bedzie
chciala sie przenosic na prywatne forum bez dostepu cenzorow i innych 'gosci' to jestem w stanie odpuscic sobie i nie wpadac tu w ogole.
Bedzie cicho, spokojnie. Pare osob mam na Facebooku, do innych emaile.. tak wiec kontakt tak zupelnie sie nie urwie.
Zdecydujcie same.

--------------------
alcia
czw, 13 paź 2011 - 14:58
Agutka załóż nowy wątek albo ja to zrobię potem a tutaj niech będzie gruba krecha. Mnie nie uraziłaś i rozumiem, że broniłaś siebie i swoich racji. O wątku prywatnym porozmawiamy potem a Twoje całkowite zniknięcie to będzie ogromna strata dla wątku bo masz secyficzny styl pisania, opisywania. Niejednokrotnie sugerowałyśmy Ci prowadzenie bloga icon_smile.gif Tak więc forum tak ale tylko z Agutką !!!! z Twoimim poglądami, podejściem, stylem pisania.
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 13 paź 2011 - 14:58
Post #1810

Agutka załóż nowy wątek albo ja to zrobię potem a tutaj niech będzie gruba krecha. Mnie nie uraziłaś i rozumiem, że broniłaś siebie i swoich racji. O wątku prywatnym porozmawiamy potem a Twoje całkowite zniknięcie to będzie ogromna strata dla wątku bo masz secyficzny styl pisania, opisywania. Niejednokrotnie sugerowałyśmy Ci prowadzenie bloga icon_smile.gif Tak więc forum tak ale tylko z Agutką !!!! z Twoimim poglądami, podejściem, stylem pisania.

--------------------


Agutka
czw, 13 paź 2011 - 15:27
Alcia dziekuje za mile slowa... ale mowie powaznie, to nic nie zmieni.. ja nie zamierzam 'uwazac' na to o czym mowie, poglady mam jakie mam, uparta przy tym jestem okropnie.. wiec i na nowy watek raz po raz beda wpadac osoby urazone...ktorym przeszkadza krzyz, ktore domagaja sie prawa do aborcji.. ktore bardziej czy mniej swiadomie daza do zniszczenia tradycji i kultury w tym kraju.
Ja chce by na mojej pocztowce swiatecznej byl napis "Happy Christmast", a nie "Happy Holiday", chce by moje dzieci czytaly bajki o krolu, ktory ma za zone krolowa..a nie krola... itd. itp.
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 15:27
Post #1811

Alcia dziekuje za mile slowa... ale mowie powaznie, to nic nie zmieni.. ja nie zamierzam 'uwazac' na to o czym mowie, poglady mam jakie mam, uparta przy tym jestem okropnie.. wiec i na nowy watek raz po raz beda wpadac osoby urazone...ktorym przeszkadza krzyz, ktore domagaja sie prawa do aborcji.. ktore bardziej czy mniej swiadomie daza do zniszczenia tradycji i kultury w tym kraju.
Ja chce by na mojej pocztowce swiatecznej byl napis "Happy Christmast", a nie "Happy Holiday", chce by moje dzieci czytaly bajki o krolu, ktory ma za zone krolowa..a nie krola... itd. itp.


--------------------
Ika
czw, 13 paź 2011 - 16:00
Agutko, kasowanie postów jest niezgodne z Regulaminem.
Chciałabym też podkreślić, że nikt Ci nie odbiera prawa do "niechcenia" aborcji, ale nie masz prawa obrażać nikogo. Jak dotąd, nie przeprosiłaś za tekst, który zacytowała Milutka. Nie myl, proszę, dbania o nieobrażanie userów, z atakami na Twoje poglądy.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 13 paź 2011 - 16:00
Post #1812

Agutko, kasowanie postów jest niezgodne z Regulaminem.
Chciałabym też podkreślić, że nikt Ci nie odbiera prawa do "niechcenia" aborcji, ale nie masz prawa obrażać nikogo. Jak dotąd, nie przeprosiłaś za tekst, który zacytowała Milutka. Nie myl, proszę, dbania o nieobrażanie userów, z atakami na Twoje poglądy.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
alcia
czw, 13 paź 2011 - 16:12
Never ending story 21.gif
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 13 paź 2011 - 16:12
Post #1813

Never ending story 21.gif

--------------------


Agutka
czw, 13 paź 2011 - 17:03
Alcia no o tym pisze... ogona czesc dalsza... beda przyklaskiwac i prowokowac.... takiego forum chcesz? ja nie..
(a moze to jedna i ta sama osoba?)
Co to w ogole za hobby, chodzenie po watkach i szukanie zwady...?! Klamka zapadla Alcia.. bo chwila i naprawde tu kogos obraze.
Oczywiscie beda Was podczytywac icon_smile.gif Kto bedzie chcial, ten mnie znajdzie.

To nie kasujcie, mi tam rybka, ja podkreslam tylko, ze nie zycze sobie przenoszenia moich wypowiedzi w zadne inne miejsce.
Nie mam kogo i za co przepraszac.

Ten post edytował Agutka czw, 13 paź 2011 - 17:08
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 17:03
Post #1814

Alcia no o tym pisze... ogona czesc dalsza... beda przyklaskiwac i prowokowac.... takiego forum chcesz? ja nie..
(a moze to jedna i ta sama osoba?)
Co to w ogole za hobby, chodzenie po watkach i szukanie zwady...?! Klamka zapadla Alcia.. bo chwila i naprawde tu kogos obraze.
Oczywiscie beda Was podczytywac icon_smile.gif Kto bedzie chcial, ten mnie znajdzie.

To nie kasujcie, mi tam rybka, ja podkreslam tylko, ze nie zycze sobie przenoszenia moich wypowiedzi w zadne inne miejsce.
Nie mam kogo i za co przepraszac.

--------------------
Agutka
czw, 13 paź 2011 - 17:14
Alcia chcialam przed chwila zalozyc nowy watek tak na pozegnanie.. ale lepiej bys to zrobila Ty.. bedziesz mogla wtedy nim zarzadzac.
I mysle, ze warto troche poczekac, az co poniektorym sie znudzi.. inaczej i na nowy watek przyjda uprzykrzac Wam zycie.

Ten post edytował Agutka czw, 13 paź 2011 - 17:14
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 17:14
Post #1815

Alcia chcialam przed chwila zalozyc nowy watek tak na pozegnanie.. ale lepiej bys to zrobila Ty.. bedziesz mogla wtedy nim zarzadzac.
I mysle, ze warto troche poczekac, az co poniektorym sie znudzi.. inaczej i na nowy watek przyjda uprzykrzac Wam zycie.

--------------------
alcia
czw, 13 paź 2011 - 17:30
Agutka nie żartuj proszę !!! Nie ma sensu zakładac nowego wątku jak nie będzie komu pisać icon_sad.gif Niestety obawiałam sie takiego dnia i on nadszedł. Może poszukaj spokojniejszego miejsca i daj nam cynk.

Ten post edytował alcia czw, 13 paź 2011 - 17:32
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 13 paź 2011 - 17:30
Post #1816

Agutka nie żartuj proszę !!! Nie ma sensu zakładac nowego wątku jak nie będzie komu pisać icon_sad.gif Niestety obawiałam sie takiego dnia i on nadszedł. Może poszukaj spokojniejszego miejsca i daj nam cynk.

--------------------


Agutka
czw, 13 paź 2011 - 18:16
Alcia zapraszam za Facebooka, jest nas juz tam pare, mamy swoj "pokoik" prywatny, posty tam pisane widziane sa tylko przez czlonkow. 06.gif
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 18:16
Post #1817

Alcia zapraszam za Facebooka, jest nas juz tam pare, mamy swoj "pokoik" prywatny, posty tam pisane widziane sa tylko przez czlonkow. 06.gif

--------------------
Żoanna
czw, 13 paź 2011 - 19:43
Agutka,no przestań blagam.gif blagam.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post czw, 13 paź 2011 - 19:43
Post #1818

Agutka,no przestań blagam.gif blagam.gif

--------------------


*Anuszka*
czw, 13 paź 2011 - 19:44
Proszę o odnalezienie mnie na Facebooku. Anna Aleksandra A. Solidarnie, to solidarnie, inne dziewczyny z naszego wątku mogłyby założyć konto na facebooku, nawet pod nickiem z Maluchów (jeśli nie chcą podawać swych danych), by być bardziej rozpoznawalne i tyle. To tyle ode mnie. Również wolę prywatnie rozmawiać, tyle o sobie już wiemy, że ujawnienie mojego nazwiska nie jest żadną tajemnicą. Myślę, że się odnajdziemy. icon_wink.gif Czy to nie byłoby najlepsze rozwiązanie? Nie kasujmy tu kont, mamy tu nasze wspomnienia... 41.gif

Edit: Usunęłam nazwisko.

Ten post edytował *Anuszka* pon, 17 paź 2011 - 20:07
*Anuszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,688
Dołączył: pon, 19 lut 07 - 13:02
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 11,223

GG:


post czw, 13 paź 2011 - 19:44
Post #1819

Proszę o odnalezienie mnie na Facebooku. Anna Aleksandra A. Solidarnie, to solidarnie, inne dziewczyny z naszego wątku mogłyby założyć konto na facebooku, nawet pod nickiem z Maluchów (jeśli nie chcą podawać swych danych), by być bardziej rozpoznawalne i tyle. To tyle ode mnie. Również wolę prywatnie rozmawiać, tyle o sobie już wiemy, że ujawnienie mojego nazwiska nie jest żadną tajemnicą. Myślę, że się odnajdziemy. icon_wink.gif Czy to nie byłoby najlepsze rozwiązanie? Nie kasujmy tu kont, mamy tu nasze wspomnienia... 41.gif

Edit: Usunęłam nazwisko.

--------------------
344cm, 180kg ;-)

155cm, 50kg grubasek&
105cm, 15kg drobinka!


Anuszka (Ana Aqua Negra) ;-)

Bandziorek - 2 syneczek ;-)

"Kobieta bez m??czyzny jest wszystkim, ale tylko z m??czyzn? jest sob?" :)
Żoanna
czw, 13 paź 2011 - 19:58
no bez przesady dziewczyny.
jak najbardziej mogę się z Wami na FB spotykać,mimo,iż go nie lubię.
Ale maluchy to maluchy,nie bądźmy dziećmi.
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post czw, 13 paź 2011 - 19:58
Post #1820

no bez przesady dziewczyny.
jak najbardziej mogę się z Wami na FB spotykać,mimo,iż go nie lubię.
Ale maluchy to maluchy,nie bądźmy dziećmi.

--------------------


> LIPCOWE 3,5 LATKI !!!! CZ. 15, dalsze perypetie zdolnych, uroczych i kochanych urwisów
Start new topic
Reply to this topic
93 Stron V  « poprzednia 89 90 91 92 93 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 05:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama