Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Och Karol 2.

> 
mim0za
śro, 26 sty 2011 - 10:47
Widziałyście? Warto się wybrać?
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post śro, 26 sty 2011 - 10:47
Post #1

Widziałyście? Warto się wybrać?
Anorektyczna Laska

Go??







post piÄ…, 28 sty 2011 - 16:21
Post #2

Podlacze sie pod pytanie.
tolala
sob, 29 sty 2011 - 22:29
I co tu napisać? Ja wolę pierwowzór. Nie był tak nachalny w temacie seksu. Dwójka jest pełna rozebranych dziecząt i taka, nie wulgarana, ale coś między erotyką a właśnie wulgarnością. Karol jest małą maszynką do seksu i powiem szczerze, że mi się to nie podoba.
Poza tym Adamczyk jest non stop na ekranie. Każda scena jest z nim, więc się człowiek męczy.
Film ma też swoje plusy. Niektore scenki są rzeczywiście śmieszne, ale tak jak mówię, dla mnie pierwowzór był bardziej lekki i subtelniejszy. No i miał tytułową piosenkę, a nie kolejną listę przebojów, jak to w filmach tego pana producenta.
Jak dla mnie film można obejrzeć w domu, a nie wydawać kasę na kino.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post sob, 29 sty 2011 - 22:29
Post #3

I co tu napisać? Ja wolę pierwowzór. Nie był tak nachalny w temacie seksu. Dwójka jest pełna rozebranych dziecząt i taka, nie wulgarana, ale coś między erotyką a właśnie wulgarnością. Karol jest małą maszynką do seksu i powiem szczerze, że mi się to nie podoba.
Poza tym Adamczyk jest non stop na ekranie. Każda scena jest z nim, więc się człowiek męczy.
Film ma też swoje plusy. Niektore scenki są rzeczywiście śmieszne, ale tak jak mówię, dla mnie pierwowzór był bardziej lekki i subtelniejszy. No i miał tytułową piosenkę, a nie kolejną listę przebojów, jak to w filmach tego pana producenta.
Jak dla mnie film można obejrzeć w domu, a nie wydawać kasę na kino.
cilla
nie, 30 sty 2011 - 12:25
Tolala, bardzo dziękuję za opinię. Moja matka chrzestna bardzo chciała na to iść i przy okazji zabrać mnie też. Poprosiła mnie abym poszukała jakichś recenzji w internecie... Chyba sobie darujemy to wyjście... Lepiej poczekać na wypożyczenie na dvd icon_wink.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post nie, 30 sty 2011 - 12:25
Post #4

Tolala, bardzo dziękuję za opinię. Moja matka chrzestna bardzo chciała na to iść i przy okazji zabrać mnie też. Poprosiła mnie abym poszukała jakichś recenzji w internecie... Chyba sobie darujemy to wyjście... Lepiej poczekać na wypożyczenie na dvd icon_wink.gif

--------------------

> Och Karol 2.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 15:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama