Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 7 8 9 10 nastÄ™pna  

Siepiniowo-wrześniowe dzieciaki

, Zaczynamy wspólnie, świątecznie
> , Zaczynamy wspólnie, Å›wiÄ…tecznie
Jalla
pon, 23 lip 2012 - 08:07
CYTAT(Martalka @ Sun, 22 Jul 2012 - 23:09) *
A robiła nam sesję maluchowa forumka icon_biggrin.gif

Która to taka zdolna bestia? icon_eek.gif
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post pon, 23 lip 2012 - 08:07
Post #161

CYTAT(Martalka @ Sun, 22 Jul 2012 - 23:09) *
A robiła nam sesję maluchowa forumka icon_biggrin.gif

Która to taka zdolna bestia? icon_eek.gif

--------------------
Martalka
pon, 23 lip 2012 - 11:15
DorotaN, chociaż chyba teraz ciut inny ma nick... icon_smile.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 23 lip 2012 - 11:15
Post #162

DorotaN, chociaż chyba teraz ciut inny ma nick... icon_smile.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
pcola
piÄ…, 07 wrz 2012 - 11:30
W załączeniu dowód, że nie każdy wakacyjny dzień był fajny icon_wink.gif




Ten post edytował pcola sob, 10 lis 2012 - 19:07
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post piÄ…, 07 wrz 2012 - 11:30
Post #163

W załączeniu dowód, że nie każdy wakacyjny dzień był fajny icon_wink.gif




--------------------



--------------------------
Martalka
sob, 15 wrz 2012 - 23:08
hehe, fajne zdjęcie icon_biggrin.gif
No u nas ostatnio wiele rzeczy jest "głupich" albo "bez sensu" 37.gif
A młodszy jak papuga powtarza. Więc jest głupio podwójnie icon_wink.gif

To już 8 lat!
Dziewczyny, kiedy te dzieci tak nam wyrosły 37.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 15 wrz 2012 - 23:08
Post #164

hehe, fajne zdjęcie icon_biggrin.gif
No u nas ostatnio wiele rzeczy jest "głupich" albo "bez sensu" 37.gif
A młodszy jak papuga powtarza. Więc jest głupio podwójnie icon_wink.gif

To już 8 lat!
Dziewczyny, kiedy te dzieci tak nam wyrosły 37.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
pcola
nie, 16 wrz 2012 - 09:51
Nie mam zielonego pojęcia 37.gif

Do niedawna byliśmy rodzicami słodkiego dzieciaczka. Teraz mamy na stanie filozofa-pyskacza 29.gif
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post nie, 16 wrz 2012 - 09:51
Post #165

Nie mam zielonego pojęcia 37.gif

Do niedawna byliśmy rodzicami słodkiego dzieciaczka. Teraz mamy na stanie filozofa-pyskacza 29.gif

--------------------



--------------------------
menada
pon, 10 cze 2013 - 22:30
Mam nadzieję, że tu jeszcze ktoś zagląda icon_smile.gif

Co słychać u naszych starszaków ?

Honia dobrze się uczy, lubi swoją klasę. Dziś akurat pojechała na zieloną szkołę. Od września trenuje karate i zdobyła już złoty i brązowy medal icon_smile.gif Zaraz po zakończeniu roku jedzie na obóz karate do Sianożęt.
Muszę ją też pochwalić, bo jest bardzo fajną starszą siostrą i mimo, że Melek jest bardzo absorbujący i często jej dokucza, to ona ma do niego anielską cierpliwość i widać, że rodzeństwo bardzo się kocha icon_smile.gif
Zobaczymy jak będzie za kilka miesięcy, bo czekamy na kolejne dziecko icon_smile.gif Honia będzie miała drugiego braciszka icon_smile.gif.

Poniżej fotki dzieciaków, czekam teraz na informacje od Was icon_smile.gif




menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post pon, 10 cze 2013 - 22:30
Post #166

Mam nadzieję, że tu jeszcze ktoś zagląda icon_smile.gif

Co słychać u naszych starszaków ?

Honia dobrze się uczy, lubi swoją klasę. Dziś akurat pojechała na zieloną szkołę. Od września trenuje karate i zdobyła już złoty i brązowy medal icon_smile.gif Zaraz po zakończeniu roku jedzie na obóz karate do Sianożęt.
Muszę ją też pochwalić, bo jest bardzo fajną starszą siostrą i mimo, że Melek jest bardzo absorbujący i często jej dokucza, to ona ma do niego anielską cierpliwość i widać, że rodzeństwo bardzo się kocha icon_smile.gif
Zobaczymy jak będzie za kilka miesięcy, bo czekamy na kolejne dziecko icon_smile.gif Honia będzie miała drugiego braciszka icon_smile.gif.

Poniżej fotki dzieciaków, czekam teraz na informacje od Was icon_smile.gif






--------------------




Paula.
wto, 11 cze 2013 - 00:16
Menada jeszcze raz gratulujÄ™!:)

Ależ Honia pięknie wygląda i tak dorośle. A Melek przeuroczy.

Jak będę miała zdjęcia z komunii od szwagra to też wrzucę Kingę z Malwiną.

Ja po zmianie pracy nie mogę się odkopać z roboty, marzę o wakacjach, które mam nadzieję już 2 lipca.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post wto, 11 cze 2013 - 00:16
Post #167

Menada jeszcze raz gratulujÄ™!:)

Ależ Honia pięknie wygląda i tak dorośle. A Melek przeuroczy.

Jak będę miała zdjęcia z komunii od szwagra to też wrzucę Kingę z Malwiną.

Ja po zmianie pracy nie mogę się odkopać z roboty, marzę o wakacjach, które mam nadzieję już 2 lipca.

--------------------
Paula
Jalla
wto, 11 cze 2013 - 09:56
Menada, gratulacje!

Potwierdzam, że Honia bardzo się zmieniła, wydoroślała.

To ja też pokażę mojego "komunistę"
https://i110.photobucket.com/albums/n104/ja...zpsc1d51680.jpg
https://i110.photobucket.com/albums/n104/ja...zps92111368.jpg
https://i110.photobucket.com/albums/n104/ja...zpsfa5fdf50.jpg
https://i110.photobucket.com/albums/n104/ja...zps28926a65.jpg
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




menada
wto, 11 cze 2013 - 13:00
Jalla, Kajtka też bym nie poznała icon_smile.gif. Jaki poważny i elegancki icon_smile.gif

Paula, gratulacje i powodzenia w nowej pracy !! Czekam na fotki dziewczyn icon_smile.gif

menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post wto, 11 cze 2013 - 13:00
Post #169

Jalla, Kajtka też bym nie poznała icon_smile.gif. Jaki poważny i elegancki icon_smile.gif

Paula, gratulacje i powodzenia w nowej pracy !! Czekam na fotki dziewczyn icon_smile.gif



--------------------




Tusiol
czw, 13 cze 2013 - 09:27
Menada gratulacje!!!!! Super.
Honie to ja poznam chyba zawsze, ale Kajtek faktycznie bardzo się zmienił - taki "dorosły".

U nas pomalutku. Bartek mocno związany z wodą a Jan z założenia ma iść w ślady Bartka - w sensie też klasa pływacka, ta sama szkoła. Co nie ukrywam, że w sytuacji, że trzeba dowozić, bo szkoła poza rejonem to logistycznie decyzja wydaje nam się jedynie słuszna 29.gif .

Bartek czeka jeszcze na operację ręki więc wakacje w tym roku będą łatane. Dowiedzieliśmy się o tym stosunkowo niedawno więc musieliśmy szybko zmieniać palny a dokładnie je odwołać. Będziemy łatali weekendowo jakieś małe wyjazdy w stylu namiot, spływ itd.

Może nam wątek odżyje, cooo????
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 13 cze 2013 - 09:27
Post #170

Menada gratulacje!!!!! Super.
Honie to ja poznam chyba zawsze, ale Kajtek faktycznie bardzo się zmienił - taki "dorosły".

U nas pomalutku. Bartek mocno związany z wodą a Jan z założenia ma iść w ślady Bartka - w sensie też klasa pływacka, ta sama szkoła. Co nie ukrywam, że w sytuacji, że trzeba dowozić, bo szkoła poza rejonem to logistycznie decyzja wydaje nam się jedynie słuszna 29.gif .

Bartek czeka jeszcze na operację ręki więc wakacje w tym roku będą łatane. Dowiedzieliśmy się o tym stosunkowo niedawno więc musieliśmy szybko zmieniać palny a dokładnie je odwołać. Będziemy łatali weekendowo jakieś małe wyjazdy w stylu namiot, spływ itd.

Może nam wątek odżyje, cooo????

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Jalla
czw, 13 cze 2013 - 10:29
Tusiol, u nas też się szykuje, że Tymek pójdzie w ślady brata. Chociaż ja staram się go od tego odwieść, bo nie wiem czy przeżyję drugiego perkusistę w domu ... i to codzienne ćwiczenie w szkole. Jeśli już miałby iść do muzycznej to wołałabym instrument, który można zabrać pod pachę i ćwiczyć wszędzie.

A tutaj wczorajszy popis Kajtka:
https://s110.photobucket.com/user/jalla1/me...e7d723.mp4.html

Z egzaminu: 5.

Teraz to już tylko zakończenie roku i w końcu wakacje. Jakoś strasznie męczący był ten rok.
W lipcu Kajtek jedzie po raz pierwszy na kolonie, ale jedzie razem z nim sporo dzieci z klasy, znamy opiekunów, więc jestem spokojna.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 13 cze 2013 - 10:29
Post #171

Tusiol, u nas też się szykuje, że Tymek pójdzie w ślady brata. Chociaż ja staram się go od tego odwieść, bo nie wiem czy przeżyję drugiego perkusistę w domu ... i to codzienne ćwiczenie w szkole. Jeśli już miałby iść do muzycznej to wołałabym instrument, który można zabrać pod pachę i ćwiczyć wszędzie.

A tutaj wczorajszy popis Kajtka:
https://s110.photobucket.com/user/jalla1/me...e7d723.mp4.html

Z egzaminu: 5.

Teraz to już tylko zakończenie roku i w końcu wakacje. Jakoś strasznie męczący był ten rok.
W lipcu Kajtek jedzie po raz pierwszy na kolonie, ale jedzie razem z nim sporo dzieci z klasy, znamy opiekunów, więc jestem spokojna.

--------------------
menada
czw, 13 cze 2013 - 16:30
Tusiol, widziałam fotki z rejsu icon_smile.gif. Super icon_smile.gif Czemu Bartuch musi mieć operację ręki ?

Jalla, występ wspaniały. Jak się fachowo nazywa ten instrument ?

Honia jest właśnie na zielonej szkole, harmongram mają bardzo napięty icon_smile.gif Wraca jutro wieczorem.
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post czw, 13 cze 2013 - 16:30
Post #172

Tusiol, widziałam fotki z rejsu icon_smile.gif. Super icon_smile.gif Czemu Bartuch musi mieć operację ręki ?

Jalla, występ wspaniały. Jak się fachowo nazywa ten instrument ?

Honia jest właśnie na zielonej szkole, harmongram mają bardzo napięty icon_smile.gif Wraca jutro wieczorem.


--------------------




Jalla
czw, 13 cze 2013 - 20:12
To są dzwonki koncertowe. Na egzaminie grał jeszcze dwa utwory na werblu.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 13 cze 2013 - 20:12
Post #173

To są dzwonki koncertowe. Na egzaminie grał jeszcze dwa utwory na werblu.

--------------------
Tusiol
czw, 13 cze 2013 - 21:52
Menado tu tak mniej więcej opisałam https://www.maluchy.pl/forum/Torbiel-kosci-...nej-t94196.html
No a rejs to był strzał w dziesiątkę. Młody zachwycony.

Jalla super występ!!!!
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 13 cze 2013 - 21:52
Post #174

Menado tu tak mniej więcej opisałam https://www.maluchy.pl/forum/Torbiel-kosci-...nej-t94196.html
No a rejs to był strzał w dziesiątkę. Młody zachwycony.

Jalla super występ!!!!


--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
menada
czw, 27 cze 2013 - 09:55
Jalla, widziałam że projekt z muzycznym placem zabaw przeszedł icon_smile.gif Też na niego glosowałam icon_smile.gif


Jak tam dzieciaki przed końcem roku ? Honi ten tydzień strasznie się dłuży. Jutro o 8.00 mamy rozdanie świadectw, a potem pakowanie, bo Honia wyjeżdża w sobotę o 6 rano na obóz do Sianożęt. Potem odbierają ja dziadkowie i zostają z nią nad morzem do 20-go lipca.
W tym czasie musimy zrobić przemeblowanie, żeby przygotować miejsce dla drugiego synka.
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post czw, 27 cze 2013 - 09:55
Post #175

Jalla, widziałam że projekt z muzycznym placem zabaw przeszedł icon_smile.gif Też na niego glosowałam icon_smile.gif


Jak tam dzieciaki przed końcem roku ? Honi ten tydzień strasznie się dłuży. Jutro o 8.00 mamy rozdanie świadectw, a potem pakowanie, bo Honia wyjeżdża w sobotę o 6 rano na obóz do Sianożęt. Potem odbierają ja dziadkowie i zostają z nią nad morzem do 20-go lipca.
W tym czasie musimy zrobić przemeblowanie, żeby przygotować miejsce dla drugiego synka.

--------------------




Jalla
czw, 27 cze 2013 - 10:19
Tak, udało się! Dzieciaki są przeszczęśliwe!!! Dzięki za głos.

U nas chłopaki robią odliczanie dni do wakacji, bo już się nie mogą doczekać grania na komputerze. 37.gif W ciągu roku szkolnego pozwalamy im grać tylko w weekendy.

Tusiol, a Wy już wiecie kiedy będzie operacja?
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 27 cze 2013 - 10:19
Post #176

Tak, udało się! Dzieciaki są przeszczęśliwe!!! Dzięki za głos.

U nas chłopaki robią odliczanie dni do wakacji, bo już się nie mogą doczekać grania na komputerze. 37.gif W ciągu roku szkolnego pozwalamy im grać tylko w weekendy.

Tusiol, a Wy już wiecie kiedy będzie operacja?

--------------------
Tusiol
sob, 29 cze 2013 - 23:22
Czekamy jeszcze na termin operacji. Miał być z początkiem lipca "na telefon". Więc czekamy.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 29 cze 2013 - 23:22
Post #177

Czekamy jeszcze na termin operacji. Miał być z początkiem lipca "na telefon". Więc czekamy.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Martalka
nie, 30 cze 2013 - 01:21
O, wątek ożył po całym roku szkolnym ciszy icon_biggrin.gif Cieszę się, bo darzę ten wątek szczególnym sentymentem icon_biggrin.gif

FotkÄ™ komunisty wstawiÄ™, jak wgram na komputer w wolnej chwili. Z tÄ… wolnÄ… chwilÄ… tylko nie tak Å‚atwo icon_wink.gif



Menada, gratuluję icon_smile.gif icon_biggrin.gif Jakie fajne wieści icon_smile.gif

Jalla, super występ. icon_smile.gif

Tusiol, bedę trzymać kciuki za operację Bartka! A rejs... niesamowicie fajna sprawa.

Jakoś mi się wasze dzieci takie poważniejsze teraz wydają od mojego szałaputa. Obozy, rejsy, koncerty icon_smile.gif Super!


U nas do wakacji jeszcze kilka tygodni. I dobrze. icon_wink.gif
Damian kończy 22go lipca, Bartek 23go.
A od września Damian już zaczyna szkołę na cały etat, Bart zaczyna 4 klasę (niesamowite), a Milena przedszkole.
Na wakacje jedziemy na prawie cały sierpień do babć i dziadków do Polski.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post nie, 30 cze 2013 - 01:21
Post #178

O, wątek ożył po całym roku szkolnym ciszy icon_biggrin.gif Cieszę się, bo darzę ten wątek szczególnym sentymentem icon_biggrin.gif

FotkÄ™ komunisty wstawiÄ™, jak wgram na komputer w wolnej chwili. Z tÄ… wolnÄ… chwilÄ… tylko nie tak Å‚atwo icon_wink.gif



Menada, gratuluję icon_smile.gif icon_biggrin.gif Jakie fajne wieści icon_smile.gif

Jalla, super występ. icon_smile.gif

Tusiol, bedę trzymać kciuki za operację Bartka! A rejs... niesamowicie fajna sprawa.

Jakoś mi się wasze dzieci takie poważniejsze teraz wydają od mojego szałaputa. Obozy, rejsy, koncerty icon_smile.gif Super!


U nas do wakacji jeszcze kilka tygodni. I dobrze. icon_wink.gif
Damian kończy 22go lipca, Bartek 23go.
A od września Damian już zaczyna szkołę na cały etat, Bart zaczyna 4 klasę (niesamowite), a Milena przedszkole.
Na wakacje jedziemy na prawie cały sierpień do babć i dziadków do Polski.


--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
menada
nie, 30 cze 2013 - 10:22
Martalka, jak miło Cię widzieć icon_smile.gif Babcie i dziadkowie na pewno stęsknieni za wnuczętami, mam nadzieję że dacie radę odpocząć, mimo, że pewnie będziecie nadrabiać zaległości rodzinno-towarzyskie icon_wink.gif

Koniecznie wstaw zdjęcia swoich dzieciaków, bo Jaśka to chyba wcale jeszcze nie widziałam icon_smile.gif

Honia pojechała na obóz, dzwoniła zachwycona, ale wieczorem oczywiście się popłakała, ma jakąś fobię - boi się panicznie że wszyscy zasną przed nią. W domu wie, że nie zaśniemy póki ona nie pójdzie spać. U dziadków też zawsze się upewnia, że nie będzie ostatnia - zreszta dlatego chodzi spać dość wcześnie icon_wink.gif Rozmawiałam z opiekunką, szła poczytać jej do snu i zapewniać, że jeszcze wiele osób spało nie będzie icon_smile.gif Dziś napisałam sms, ale jeszcze nie odpisała, pewnie już mają trening icon_smile.gif

Melek już pożegnał się ze żłobkiem, dostał od Pań album ze zdjęciami (chyba ze 100 zdjęć icon_smile.gif ) i pamiątkową czapeczkę absolwenta. Drugiego synka też do nich poślemy, bo opieka i zaangażowanie Pań są naprawdę świetne.
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post nie, 30 cze 2013 - 10:22
Post #179

Martalka, jak miło Cię widzieć icon_smile.gif Babcie i dziadkowie na pewno stęsknieni za wnuczętami, mam nadzieję że dacie radę odpocząć, mimo, że pewnie będziecie nadrabiać zaległości rodzinno-towarzyskie icon_wink.gif

Koniecznie wstaw zdjęcia swoich dzieciaków, bo Jaśka to chyba wcale jeszcze nie widziałam icon_smile.gif

Honia pojechała na obóz, dzwoniła zachwycona, ale wieczorem oczywiście się popłakała, ma jakąś fobię - boi się panicznie że wszyscy zasną przed nią. W domu wie, że nie zaśniemy póki ona nie pójdzie spać. U dziadków też zawsze się upewnia, że nie będzie ostatnia - zreszta dlatego chodzi spać dość wcześnie icon_wink.gif Rozmawiałam z opiekunką, szła poczytać jej do snu i zapewniać, że jeszcze wiele osób spało nie będzie icon_smile.gif Dziś napisałam sms, ale jeszcze nie odpisała, pewnie już mają trening icon_smile.gif

Melek już pożegnał się ze żłobkiem, dostał od Pań album ze zdjęciami (chyba ze 100 zdjęć icon_smile.gif ) i pamiątkową czapeczkę absolwenta. Drugiego synka też do nich poślemy, bo opieka i zaangażowanie Pań są naprawdę świetne.

--------------------




Martalka
pon, 01 lip 2013 - 00:44
menado, w takim razie Melek już do przedszkola idzie?


JaÅ›


Jest i Komunista


to jest przekomiczne 03.gif


Mila


Damian


Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 01 lip 2013 - 00:44
Post #180

menado, w takim razie Melek już do przedszkola idzie?


JaÅ›


Jest i Komunista


to jest przekomiczne 03.gif


Mila


Damian




--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
> Siepiniowo-wrzeÅ›niowe dzieciaki, Zaczynamy wspólnie, Å›wiÄ…tecznie
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 7 8 9 10 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 04:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama