Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sześciolatki do przedszkola

, projekt ustawy przywracajÄ…cy obowiÄ…zek szkolny od 7 lat
> , projekt ustawy przywracajÄ…cy obowiÄ…zek szkolny od 7 lat
Xaga
czw, 05 maj 2011 - 15:15
Witam wszystkich!
Jestem mamą chłopca z grudnia 2006 roku i z tego też powodu jestem przygnębiona faktem, iż moje dziecko w wieku tak naprawdę 5 lat i 8 miesięcy będzie musiało pójść do szkoły (a w dodatku czeka go podwójny rocznik: 2005 i 2006). Jednak jest szansa by coś zmienić: Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców podjęło inicjatywę ustawodawczą przywracającą system edukacji sprzed reformy minister Hall z 2009r. Potrzeba na to zebrać 100 tys. odręcznych podpisów na specjalnych listach do 15.06.2011. - wszystkie szczegóły na Rzecznik Praw Rodziców i Ratuj Maluchy Jeśli uważacie tak jak ja, że obecna ustawa jest chora, to proszę o włączenie się do akcji!

Xaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 11 cze 09 - 13:10
Nr użytkownika: 27,728




post czw, 05 maj 2011 - 15:15
Post #1

Witam wszystkich!
Jestem mamą chłopca z grudnia 2006 roku i z tego też powodu jestem przygnębiona faktem, iż moje dziecko w wieku tak naprawdę 5 lat i 8 miesięcy będzie musiało pójść do szkoły (a w dodatku czeka go podwójny rocznik: 2005 i 2006). Jednak jest szansa by coś zmienić: Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców podjęło inicjatywę ustawodawczą przywracającą system edukacji sprzed reformy minister Hall z 2009r. Potrzeba na to zebrać 100 tys. odręcznych podpisów na specjalnych listach do 15.06.2011. - wszystkie szczegóły na Rzecznik Praw Rodziców i Ratuj Maluchy Jeśli uważacie tak jak ja, że obecna ustawa jest chora, to proszę o włączenie się do akcji!

> SzeÅ›ciolatki do przedszkola, projekt ustawy przywracajÄ…cy obowiÄ…zek szkolny od 7 lat
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 09:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama