Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Strój na rozpoczecie roku w przedszkolu dla 4 latki

> 
kasia5207
pią, 12 sie 2011 - 12:32
Wiki

Moja córka idzie pierwszy raz do przedszkola. Nie wiem jaki strój obowiązuje,podobno na galowo. Czy musi to być koszula i spódnica ? A może coś takiego? Pomóżcie przytul.gif

Wyżej ,,Wiki,, jest podany link do fotek stroju jaki wykombinowałam 03.gif
kasia5207


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 12 sie 11 - 12:08
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 37,407

GG:


post pią, 12 sie 2011 - 12:32
Post #1

Wiki

Moja córka idzie pierwszy raz do przedszkola. Nie wiem jaki strój obowiązuje,podobno na galowo. Czy musi to być koszula i spódnica ? A może coś takiego? Pomóżcie przytul.gif

Wyżej ,,Wiki,, jest podany link do fotek stroju jaki wykombinowałam 03.gif
katarakta
pią, 12 sie 2011 - 13:09
U nas nic takiego nie bylo. Mlodsze dzieci przychodziły ubrane normalnie jak na codzien. Rozpoczecie roku bylo tylko dla najstarszej grupy.

Ja bym nie ubierala galowo chyba ze tylko na rozpoczecie o ile jest na poczatku a potem przebrala. Lepiej kupic jaka jasna bluzeczke do tego sukieneczke i wsio. Dziecku ma byc wygodnie bo spedza tam sporo czasu.

Mysle ze komplecik pasuje. Zwykla bluzeczka biala, sukieneczka widac ze wygodna. Ja jestem za icon_biggrin.gif

Ten post edytował zacma pią, 12 sie 2011 - 13:10
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post pią, 12 sie 2011 - 13:09
Post #2

U nas nic takiego nie bylo. Mlodsze dzieci przychodziły ubrane normalnie jak na codzien. Rozpoczecie roku bylo tylko dla najstarszej grupy.

Ja bym nie ubierala galowo chyba ze tylko na rozpoczecie o ile jest na poczatku a potem przebrala. Lepiej kupic jaka jasna bluzeczke do tego sukieneczke i wsio. Dziecku ma byc wygodnie bo spedza tam sporo czasu.

Mysle ze komplecik pasuje. Zwykla bluzeczka biala, sukieneczka widac ze wygodna. Ja jestem za icon_biggrin.gif

--------------------
2007, 2011
MamaJulki
pią, 12 sie 2011 - 13:13
myślę, że Twój pomysł ze zdjęć jest ok, bom nie jest taki w stu procentach galowy, a jednak elegancki icon_smile.gif

u nas też nie było tak, żeby na galowo być musiało
pierwszy dzień w przedszkolu, to dzień jak co dzień icon_wink.gif

mimo to, ja też Julkę zawsze ubieram w fajniejsze rzeczy icon_wink.gif
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post pią, 12 sie 2011 - 13:13
Post #3

myślę, że Twój pomysł ze zdjęć jest ok, bom nie jest taki w stu procentach galowy, a jednak elegancki icon_smile.gif

u nas też nie było tak, żeby na galowo być musiało
pierwszy dzień w przedszkolu, to dzień jak co dzień icon_wink.gif

mimo to, ja też Julkę zawsze ubieram w fajniejsze rzeczy icon_wink.gif
justine1980
pią, 12 sie 2011 - 13:23
U nas też nie było wielkiego rozpoczęcia,dzień jak co dzień.Najważniejsze tak jak dziewczyny piszą żeby dziecko czuło się wygodnie w tym co ma na sobie.
justine1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,541
Dołączył: nie, 02 lis 08 - 19:27
Nr użytkownika: 23,343




post pią, 12 sie 2011 - 13:23
Post #4

U nas też nie było wielkiego rozpoczęcia,dzień jak co dzień.Najważniejsze tak jak dziewczyny piszą żeby dziecko czuło się wygodnie w tym co ma na sobie.

--------------------
Adrianek 27.11.2003 Kacperek 15.05.2006 Majeczka 24.09.2009

kasia5207
pią, 12 sie 2011 - 19:54
Dziękuje wszystkim za odp i miłe słowa. przytul.gif To nasz 1 raz icon_smile.gif tzn. mam tylko jedno dziecko i pierwszy raz idzie do przedszkola. Nie chce żeby córka się wyróżniała w tłumie, ze tak powiem...
Pozdrawiam wszystkich
kasia5207


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 12 sie 11 - 12:08
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 37,407

GG:


post pią, 12 sie 2011 - 19:54
Post #5

Dziękuje wszystkim za odp i miłe słowa. przytul.gif To nasz 1 raz icon_smile.gif tzn. mam tylko jedno dziecko i pierwszy raz idzie do przedszkola. Nie chce żeby córka się wyróżniała w tłumie, ze tak powiem...
Pozdrawiam wszystkich
katiek
śro, 17 sie 2011 - 11:58
Kasia a w przedszkolu nie możesz się dowiedzieć czy obowiązuje jakiś strój specjalny? Przyznam że w naszym nic takiego nie było.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 17 sie 2011 - 11:58
Post #6

Kasia a w przedszkolu nie możesz się dowiedzieć czy obowiązuje jakiś strój specjalny? Przyznam że w naszym nic takiego nie było.
jaAga*
śro, 17 sie 2011 - 12:50
Ja też pierwszy raz spotykam się z obowiązywaniem jakiegoś stroju w przedszkolu z okazji rozpoczęcia roku. Zwykle pierwszego dnia to dzieci są albo zbyt rozemocjonowane, albo spłakane, żeby jeszcze im organizować uroczyste rozpoczęcie roku icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 17 sie 2011 - 12:50
Post #7

Ja też pierwszy raz spotykam się z obowiązywaniem jakiegoś stroju w przedszkolu z okazji rozpoczęcia roku. Zwykle pierwszego dnia to dzieci są albo zbyt rozemocjonowane, albo spłakane, żeby jeszcze im organizować uroczyste rozpoczęcie roku icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Sali_M
czw, 18 sie 2011 - 20:28
U mnie w przedszkolu nigdy żaden strój galowy nie obowiązywał. Jedynie jak były robione zdjęcia to panie prosiły żeby dzieci ładnie ubrać.
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post czw, 18 sie 2011 - 20:28
Post #8

U mnie w przedszkolu nigdy żaden strój galowy nie obowiązywał. Jedynie jak były robione zdjęcia to panie prosiły żeby dzieci ładnie ubrać.

--------------------
an.tośka
czw, 18 sie 2011 - 21:38
U nas też zwyczaj stroju galowego na rozpoczęcie roku/pierwszy dzień w przedszkolu nie istnieje.
Natomiast zazwyczaj pod koniec września odbywa się "pasowanie na przedszkolaka" wszystkich nowo przyjętych dzieci, niezależnie od wieku/grupy. Na uroczystość zapraszani są rodzice a dzieci ubrane są galowo.
an.tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,547
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 13:07
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,803

GG:


post czw, 18 sie 2011 - 21:38
Post #9

U nas też zwyczaj stroju galowego na rozpoczęcie roku/pierwszy dzień w przedszkolu nie istnieje.
Natomiast zazwyczaj pod koniec września odbywa się "pasowanie na przedszkolaka" wszystkich nowo przyjętych dzieci, niezależnie od wieku/grupy. Na uroczystość zapraszani są rodzice a dzieci ubrane są galowo.

--------------------


ewela
pią, 19 sie 2011 - 09:25
Rozpoczęcie roku przedszkolnego...no jeszcze troche bedą PÓŁMETKI i STUDNIOWKI w przedszkolach.

Z mojego doswiadczenia wiem,ze najwygniejszy strój- koszulka,rajtki/leginsy, spodniczka-czyli codzienne ubranie bedzie najwygodniejsze dla dziecka


Nie ma co się spinac...to jest normalny dzien "pracy" chcociaz wyjątkowy dla dzieci i nauczycieli.

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pią, 19 sie 2011 - 09:25
Post #10

Rozpoczęcie roku przedszkolnego...no jeszcze troche bedą PÓŁMETKI i STUDNIOWKI w przedszkolach.

Z mojego doswiadczenia wiem,ze najwygniejszy strój- koszulka,rajtki/leginsy, spodniczka-czyli codzienne ubranie bedzie najwygodniejsze dla dziecka


Nie ma co się spinac...to jest normalny dzien "pracy" chcociaz wyjątkowy dla dzieci i nauczycieli.

Pozdrawiam
> Strój na rozpoczecie roku w przedszkolu dla 4 latki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 19:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama