Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?

, projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
> , projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
MamaStokrotki
piÄ…, 01 cze 2012 - 13:23
Pytam z ciekawości, bo my zgodziliśmy się na udział w tym badaniu i jestem ciekawa ile pan dykrektorek zawraca sobie tym głowę (a zawracania trochę jest).

W czasie badania ( 6 dni) musimy uzupełnić ankiete -obszerną na temat dziecka i naszyh nawyków żywieniowych i ruchowych. dziecko przez 6 dni nosi przy paski krokomierz.
Sądzę, że to fajne i dla nas i ogólnie przeprowadzanie takich badań jest ważne.
MamaStokrotki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:02
SkÄ…d: mazowsze
Nr użytkownika: 37,611




post piÄ…, 01 cze 2012 - 13:23
Post #1

Pytam z ciekawości, bo my zgodziliśmy się na udział w tym badaniu i jestem ciekawa ile pan dykrektorek zawraca sobie tym głowę (a zawracania trochę jest).

W czasie badania ( 6 dni) musimy uzupełnić ankiete -obszerną na temat dziecka i naszyh nawyków żywieniowych i ruchowych. dziecko przez 6 dni nosi przy paski krokomierz.
Sądzę, że to fajne i dla nas i ogólnie przeprowadzanie takich badań jest ważne.
dankin-82
pon, 04 cze 2012 - 09:40
u nas nie
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pon, 04 cze 2012 - 09:40
Post #2

u nas nie

--------------------
trylinka
wto, 05 cze 2012 - 22:36
Ja chętnie namówię naszą dyrekcję na to badanie. Jak to załatwiliście?
Myślę, że to badanie jest bardzo potrzebne, bo nauczycielki w naszym przedszkolu zgodnie twierdzą, że dzieci są odzwyczajone od chodzenia. Wożenie dzieci samochodami stało się problemem. To było a'propos podnoszenia wieku przyjmowania na kolonie letnie. Żaliłam się że moja praca organizuje kolonie od 10 lat a ja jako dziecko jeździłam od 7.
trylinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,243
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 10:17
Nr użytkownika: 7,690




post wto, 05 cze 2012 - 22:36
Post #3

Ja chętnie namówię naszą dyrekcję na to badanie. Jak to załatwiliście?
Myślę, że to badanie jest bardzo potrzebne, bo nauczycielki w naszym przedszkolu zgodnie twierdzą, że dzieci są odzwyczajone od chodzenia. Wożenie dzieci samochodami stało się problemem. To było a'propos podnoszenia wieku przyjmowania na kolonie letnie. Żaliłam się że moja praca organizuje kolonie od 10 lat a ja jako dziecko jeździłam od 7.
pomidorro
śro, 06 cze 2012 - 14:51
u nas jest. Właśnie wczoraj podpisalam zgodę a dzisiaj projekt rusza icon_smile.gif
obawiam się tej ankiety bo moje dziecko tak mało rzeczy je, że zaniży statystyki zdrowego odżywiania ( owoce, warzywa) 29.gif
Myslałam, ze to projekt prowadzony przez jakąś niezależną firmę ( toy- coś tam ) ale jego w ramach tez są ankiety, mierzenie i ważenie dziecka, mierzenie aktywności ruchowej...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 06 cze 2012 - 14:51
Post #4

u nas jest. Właśnie wczoraj podpisalam zgodę a dzisiaj projekt rusza icon_smile.gif
obawiam się tej ankiety bo moje dziecko tak mało rzeczy je, że zaniży statystyki zdrowego odżywiania ( owoce, warzywa) 29.gif
Myslałam, ze to projekt prowadzony przez jakąś niezależną firmę ( toy- coś tam ) ale jego w ramach tez są ankiety, mierzenie i ważenie dziecka, mierzenie aktywności ruchowej...

--------------------



pomidorro
piÄ…, 08 cze 2012 - 09:19
no i lipa icon_sad.gif Ala ma krokomierz ...i następnego dnia przestał działaćicon_sad.gif I nie wiem co teraz- bo jesli już weszliśmy w ten program chciałabym, zeby cos z tego było
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 08 cze 2012 - 09:19
Post #5

no i lipa icon_sad.gif Ala ma krokomierz ...i następnego dnia przestał działaćicon_sad.gif I nie wiem co teraz- bo jesli już weszliśmy w ten program chciałabym, zeby cos z tego było

--------------------



zauroczona
piÄ…, 06 lip 2012 - 11:01
Ciekawy eksperyment..icon_smile.gif choć nie słyszałam jeszcze o czymś takim, pierwszy raz się z tym spotkałam:)
zauroczona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pią, 06 lip 12 - 09:36
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 40,656




post piÄ…, 06 lip 2012 - 11:01
Post #6

Ciekawy eksperyment..icon_smile.gif choć nie słyszałam jeszcze o czymś takim, pierwszy raz się z tym spotkałam:)
chaton_ania
czw, 09 sie 2012 - 12:16
Ciekawe.
Ale w naszym przedszkolu nie ma czegoÅ› takiego.
chaton_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,173
Dołączył: sob, 29 wrz 07 - 13:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 16,363

GG:


post czw, 09 sie 2012 - 12:16
Post #7

Ciekawe.
Ale w naszym przedszkolu nie ma czegoÅ› takiego.

--------------------


(*) 10tc.

Wiewi
czw, 09 sie 2012 - 12:22
ja co prawda nie słyszałam o tym, ale bardzo fajna inicjatywa według mnie icon_smile.gif
pomidorro (zlituj się z tym nickiem icon_wink.gif ) załatwiliście nowy krokomierz?
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
SkÄ…d: tu
Nr użytkownika: 11,040




post czw, 09 sie 2012 - 12:22
Post #8

ja co prawda nie słyszałam o tym, ale bardzo fajna inicjatywa według mnie icon_smile.gif
pomidorro (zlituj się z tym nickiem icon_wink.gif ) załatwiliście nowy krokomierz?

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
Agula9
śro, 19 wrz 2012 - 22:38
Ciekawy projekt, u nas takiego nie ma a przydałby się. Sama zaczynam się zastanawiać ile moje dziecko km robi a napewno baaardzo dużo 03.gif
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 39,777




post śro, 19 wrz 2012 - 22:38
Post #9

Ciekawy projekt, u nas takiego nie ma a przydałby się. Sama zaczynam się zastanawiać ile moje dziecko km robi a napewno baaardzo dużo 03.gif

--------------------

> Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?, projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 23:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama