Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Książka dla miłośnika zwierząt

, co polecacie dla sześciolatka?
> , co polecacie dla sześciolatka?
ggabrysia
nie, 22 lip 2012 - 10:40
mój syn już dość dawno intereuje się zwierzakami, zwłaszcza dzikimi. Ma kilka pozycji ale chciałby jakiś atlas, encykopedię...
Powiem szczerze, że trudno w tym gąszczu znaleźć coś ciekawego tzn. zbyt duży wybór jest
może ktoś z Was ma coś wartego uwagi do polecenia? zależy mi na ciekawym tekście i ładnych zdjęciach/ilustracjach?
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post nie, 22 lip 2012 - 10:40
Post #1

mój syn już dość dawno intereuje się zwierzakami, zwłaszcza dzikimi. Ma kilka pozycji ale chciałby jakiś atlas, encykopedię...
Powiem szczerze, że trudno w tym gąszczu znaleźć coś ciekawego tzn. zbyt duży wybór jest
może ktoś z Was ma coś wartego uwagi do polecenia? zależy mi na ciekawym tekście i ładnych zdjęciach/ilustracjach?

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

Piotruś (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
Magawit
pon, 30 lip 2012 - 20:43
Dopiero teraz zauważyłam Twój post, więc nie wiem, czy już nie za późno. Mogę polecić wszystkie ksiązki z serii "Co i Jak?" Rzetelne informacje na poziomie zainteresowanego 6-latka! Ładne, proste fotografie, tematyka różnorodna. Książka o pająkach-dla mnie przerażająca 03.gif Ksiązki są niezbyt długie-nie wywołują poczucia przytłoczenia informacjami.
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
Skąd: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post pon, 30 lip 2012 - 20:43
Post #2

Dopiero teraz zauważyłam Twój post, więc nie wiem, czy już nie za późno. Mogę polecić wszystkie ksiązki z serii "Co i Jak?" Rzetelne informacje na poziomie zainteresowanego 6-latka! Ładne, proste fotografie, tematyka różnorodna. Książka o pająkach-dla mnie przerażająca 03.gif Ksiązki są niezbyt długie-nie wywołują poczucia przytłoczenia informacjami.

--------------------

> Książka dla miłośnika zwierząt, co polecacie dla sześciolatka?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 18 cze 2024 - 21:32
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama