Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień i Wrzesień 2011 cz. 4

> 
Owca
nie, 27 sty 2013 - 22:55
O matulu.... Matylda tak jęczy całe popołudnie, że za chwilę oszaleję!

U nas idzie 3 gorna lewa icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post nie, 27 sty 2013 - 22:55
Post #201

O matulu.... Matylda tak jęczy całe popołudnie, że za chwilę oszaleję!

U nas idzie 3 gorna lewa icon_wink.gif


--------------------
basha
wto, 29 sty 2013 - 11:01
A moje dzieci mają ferie u teściów, ale dziś Emi zagorączkowała, prawdopodobnie od zębów

Ryjku nie boisz siÄ™ efektu jojo po diecie?

Ja odkąd nie karmię piersią mam 5 kg do przodu, pierwsze co muszę odstawić słodycze i podjadanie
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post wto, 29 sty 2013 - 11:01
Post #202

A moje dzieci mają ferie u teściów, ale dziś Emi zagorączkowała, prawdopodobnie od zębów

Ryjku nie boisz siÄ™ efektu jojo po diecie?

Ja odkąd nie karmię piersią mam 5 kg do przodu, pierwsze co muszę odstawić słodycze i podjadanie

--------------------




Ryjek
wto, 29 sty 2013 - 11:50
basha ja po sb nie mialam efektu jojo jesli trzymalam sie zasad. Owszem byly wpadki, ale nie objadanie sie slodyczami i ciastami jak po porodzie icon_smile.gif

Za niedlugo ide z mloda do lekarza, niech ja obejrzy, zbada i zobaczymy co powie. Czy to zeby czy cos innego. Bede spokojniesza.

Juz jestesmy dawno po wizycie. Osluchowo Patyska zdrowa. Mam skierowanie na mocz, ale to sprobujemy pobrac w czwartek, bo jutro nie mam czasu rano. Poza tym dzisiaj juz jest bardziej wesola, brojna i wiecej sama podjada.

Ten post edytował Ryjek wto, 29 sty 2013 - 15:27
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post wto, 29 sty 2013 - 11:50
Post #203

basha ja po sb nie mialam efektu jojo jesli trzymalam sie zasad. Owszem byly wpadki, ale nie objadanie sie slodyczami i ciastami jak po porodzie icon_smile.gif

Za niedlugo ide z mloda do lekarza, niech ja obejrzy, zbada i zobaczymy co powie. Czy to zeby czy cos innego. Bede spokojniesza.

Juz jestesmy dawno po wizycie. Osluchowo Patyska zdrowa. Mam skierowanie na mocz, ale to sprobujemy pobrac w czwartek, bo jutro nie mam czasu rano. Poza tym dzisiaj juz jest bardziej wesola, brojna i wiecej sama podjada.

--------------------
Ryjek



kat_st
śro, 30 sty 2013 - 09:35
Witam siÄ™ po przerwie icon_wink.gif)

Ryjku gratulacje, bardzo duzo zrzuciłaś w krótkim czasie. Mnie zrzucenie 10kg zajelo kiedys 2,5 miecha... 1kg na tydzien mniej wiecej. Jesli dobrze znasz swoje ciało i siebie to jojo Ci nie grozi ale trzeba baaardzo uwazac...

Basha a kiedy odstawiłaś Emi ? (cos mnie ominelo, albo nie wspominalas)
Mnie przybyło jak karmiłam wlasnie icon_razz.gif tłumaczylam sobie ze musze jesc bo karmie 37.gif jak przestalam karmic to dopiero sie wzielam za wage...

Owcu Twoja Mati jak moja ząbkuje icon_razz.gif u nas wczoraj wyszła górna lewa trójka. Teraz czekamy na prawą. Zostaną dolne trójki i wszystkie piąteczki icon_biggrin.gif.


U nas poza zÄ…bkowaniem nic sie nie dzieje... Bratowa z dzieckiem jeszcze w szpitalu bo malenki jest malutki teraz wazy ok 2300-2400g.
Ja codziennie siadam do kompa, ale ciagle cos mnie odciaga, dzis Mari jakas spokojniejsza... moze dlatego ze ten zabek sie juz przebil to sie uspokoila...
kat_st


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: pon, 13 gru 10 - 11:29
Nr użytkownika: 35,146

GG:


post śro, 30 sty 2013 - 09:35
Post #204

Witam siÄ™ po przerwie icon_wink.gif)

Ryjku gratulacje, bardzo duzo zrzuciłaś w krótkim czasie. Mnie zrzucenie 10kg zajelo kiedys 2,5 miecha... 1kg na tydzien mniej wiecej. Jesli dobrze znasz swoje ciało i siebie to jojo Ci nie grozi ale trzeba baaardzo uwazac...

Basha a kiedy odstawiłaś Emi ? (cos mnie ominelo, albo nie wspominalas)
Mnie przybyło jak karmiłam wlasnie icon_razz.gif tłumaczylam sobie ze musze jesc bo karmie 37.gif jak przestalam karmic to dopiero sie wzielam za wage...

Owcu Twoja Mati jak moja ząbkuje icon_razz.gif u nas wczoraj wyszła górna lewa trójka. Teraz czekamy na prawą. Zostaną dolne trójki i wszystkie piąteczki icon_biggrin.gif.


U nas poza zÄ…bkowaniem nic sie nie dzieje... Bratowa z dzieckiem jeszcze w szpitalu bo malenki jest malutki teraz wazy ok 2300-2400g.
Ja codziennie siadam do kompa, ale ciagle cos mnie odciaga, dzis Mari jakas spokojniejsza... moze dlatego ze ten zabek sie juz przebil to sie uspokoila...

--------------------




Ryjek
śro, 30 sty 2013 - 20:38
U Nas od wczorajszego popoludnia znaczna poprawa. Mlodej wraca powoli apatety, jest mniej marudna, no ale mamy prawie na wierzchu lewa dolna trojke icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 30 sty 2013 - 20:38
Post #205

U Nas od wczorajszego popoludnia znaczna poprawa. Mlodej wraca powoli apatety, jest mniej marudna, no ale mamy prawie na wierzchu lewa dolna trojke icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



kat_st
czw, 31 sty 2013 - 11:48
ah te trójki niedobre, daja dzieciom popalic...

Asiu ja poproszę ten przepis na chlebek. kurka nie pamietam z czego on był... ten co w sb robilas icon_biggrin.gif

my od jakiegos czasu wciÄ…gamy ciagle ten wieloziarnisty i sie tak mezu przyzwyczail ze nie bardzo ma ochote kupowac czasem normalny w sklepie.... icon_razz.gif
kat_st


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: pon, 13 gru 10 - 11:29
Nr użytkownika: 35,146

GG:


post czw, 31 sty 2013 - 11:48
Post #206

ah te trójki niedobre, daja dzieciom popalic...

Asiu ja poproszę ten przepis na chlebek. kurka nie pamietam z czego on był... ten co w sb robilas icon_biggrin.gif

my od jakiegos czasu wciÄ…gamy ciagle ten wieloziarnisty i sie tak mezu przyzwyczail ze nie bardzo ma ochote kupowac czasem normalny w sklepie.... icon_razz.gif

--------------------




Ryjek
czw, 31 sty 2013 - 15:29
kat prosze bardzo icon_smile.gif https://dietetyczniesiostro.blogspot.com/20...b-z-fasoli.html

My dzisiaj po szczepieniu. Mloda wazy 10870g i mierzy 79cm.


matylda sto lat mlodko 03.gif

Ten post edytował Ryjek czw, 31 sty 2013 - 15:38
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 31 sty 2013 - 15:29
Post #207

kat prosze bardzo icon_smile.gif https://dietetyczniesiostro.blogspot.com/20...b-z-fasoli.html

My dzisiaj po szczepieniu. Mloda wazy 10870g i mierzy 79cm.


matylda sto lat mlodko 03.gif

--------------------
Ryjek



matylda315
czw, 31 sty 2013 - 16:21
Dzięki Ryjaszku icon_smile.gif To kiedy się widzimy ?
matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post czw, 31 sty 2013 - 16:21
Post #208

Dzięki Ryjaszku icon_smile.gif To kiedy się widzimy ?

--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
Ryjek
czw, 31 sty 2013 - 16:39
CYTAT(matylda315 @ Thu, 31 Jan 2013 - 16:21) *
Dzięki Ryjaszku icon_smile.gif To kiedy się widzimy ?



a tego jeszcze niewiem icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 31 sty 2013 - 16:39
Post #209

CYTAT(matylda315 @ Thu, 31 Jan 2013 - 16:21) *
Dzięki Ryjaszku icon_smile.gif To kiedy się widzimy ?



a tego jeszcze niewiem icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



Ryjek
sob, 02 lut 2013 - 09:44
Ja sie pytam: gdzie sa wszystkie ????????? icon_smile.gif

Mam juz w domu swoje dawne brojne i wszedobylskie dziecko icon_smile.gif W dodatku zaczyna probowac sie kontaktowac i nawija po swojemu do Nas. A jak ktos ja nie rozumie to macha rekami i sie zlosci icon_smile.gif Choc juz kilka slow idzie zrozumiale icon_smile.gif

Pochwale sie mloda to moze Was sciagne icon_smile.gif Apetyt wraca icon_smile.gif Dzisiaj zalozylam jej spinke, bo gryzwa rosnie i do oczow leci. Oczywiscie o kitkach mozemy zapomniec, wiec chociaz ta spinke niech ma icon_smile.gif Szkoda mi obcinac jej kudlow, a one rosna w ekpresowym tempie.





Ten post edytował Ryjek sob, 02 lut 2013 - 11:54
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post sob, 02 lut 2013 - 09:44
Post #210

Ja sie pytam: gdzie sa wszystkie ????????? icon_smile.gif

Mam juz w domu swoje dawne brojne i wszedobylskie dziecko icon_smile.gif W dodatku zaczyna probowac sie kontaktowac i nawija po swojemu do Nas. A jak ktos ja nie rozumie to macha rekami i sie zlosci icon_smile.gif Choc juz kilka slow idzie zrozumiale icon_smile.gif

Pochwale sie mloda to moze Was sciagne icon_smile.gif Apetyt wraca icon_smile.gif Dzisiaj zalozylam jej spinke, bo gryzwa rosnie i do oczow leci. Oczywiscie o kitkach mozemy zapomniec, wiec chociaz ta spinke niech ma icon_smile.gif Szkoda mi obcinac jej kudlow, a one rosna w ekpresowym tempie.





--------------------
Ryjek



iizuuniia
sob, 02 lut 2013 - 20:56
No hej wam hej mnie to już tu wieki nie było ale po prostu nie miałam czasu i mam troszkę na głowie ale u nas wszytko jest dobrze Franek łobuz jak nie wiem co... Po pierwsze ostatnio przewrócił na siebie szafkę z szufladami a na niej stały szklanki wszytko się potłukło a on wielki płacz urządził...Kolejna historia otworzył piekarnik stanął na drzwiczkach i co przewrócił kuchenkę gazową z gotującą sie zupą dobrze ze na tyle nie było gorące i że się nie poparzył... Więc ja sie nie nudzę w domu wszędzie jest jego pełno i każdemu robi na złość... U Mojej mamy nie za wesoło ale mam nadzieje ze wszytsko się ułoży... Frankowi wyszły 3 na górze... ostatnio był troszke chory wiec nie wychodze z nim teraz na dwór niech przeczeka tą paskudną pogode jaką mam za oknem icon_smile.gif a teraz pochwale sie moim synkiem Filmik i Pare zdjęć z dzisiejszego dnia

A o to filmik co tem mój szkrab wyprawia

Zdjęcia







SynuÅ› z Tatusiem

iizuuniia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 28 sty 11 - 19:42
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 35,632

GG:


post sob, 02 lut 2013 - 20:56
Post #211

No hej wam hej mnie to już tu wieki nie było ale po prostu nie miałam czasu i mam troszkę na głowie ale u nas wszytko jest dobrze Franek łobuz jak nie wiem co... Po pierwsze ostatnio przewrócił na siebie szafkę z szufladami a na niej stały szklanki wszytko się potłukło a on wielki płacz urządził...Kolejna historia otworzył piekarnik stanął na drzwiczkach i co przewrócił kuchenkę gazową z gotującą sie zupą dobrze ze na tyle nie było gorące i że się nie poparzył... Więc ja sie nie nudzę w domu wszędzie jest jego pełno i każdemu robi na złość... U Mojej mamy nie za wesoło ale mam nadzieje ze wszytsko się ułoży... Frankowi wyszły 3 na górze... ostatnio był troszke chory wiec nie wychodze z nim teraz na dwór niech przeczeka tą paskudną pogode jaką mam za oknem icon_smile.gif a teraz pochwale sie moim synkiem Filmik i Pare zdjęć z dzisiejszego dnia

A o to filmik co tem mój szkrab wyprawia

Zdjęcia







SynuÅ› z Tatusiem



--------------------
FranuÅ› urodzony 29.09.2011 4100g 58 cm



Julek urodzony 05.08.2015 r 3900g 55 cm

bezetka_
pon, 04 lut 2013 - 13:06
Witam!
Melduję, że żyję...
Dzięki za kciuki...jest ciut lepiej ale jeszcze nie całkiem dobrze...i nawet nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek będzie.

Basha dzięki za priva. Jak tam Emi w nowej grupie? Już całkiem się zaaklimatyzowała?
Mnie czeka powrót do pracy 1 marca...a raczej zmiana stanowiska pracy na inne. Julka będzie zostawać z babcią. Już się stresuję tym faktem.

Matylda spóźnione sto lat!!!

Kat i gdzie sÄ… obiecane fotki z brzuszkiem?

Ryjek, Izunia świetne macie łobuziaki. Uściski dla maluchów.

CYTAT(Owca @ Mon, 21 Jan 2013 - 21:56) *
Beza kciukam! I tez chce Dżulsa na prif! icon_razz.gif

Nie mam nowszych fotek niż te styczniowe, które wklejałam.

Ten post edytował bezetka_ czw, 07 lut 2013 - 21:37
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post pon, 04 lut 2013 - 13:06
Post #212

Witam!
Melduję, że żyję...
Dzięki za kciuki...jest ciut lepiej ale jeszcze nie całkiem dobrze...i nawet nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek będzie.

Basha dzięki za priva. Jak tam Emi w nowej grupie? Już całkiem się zaaklimatyzowała?
Mnie czeka powrót do pracy 1 marca...a raczej zmiana stanowiska pracy na inne. Julka będzie zostawać z babcią. Już się stresuję tym faktem.

Matylda spóźnione sto lat!!!

Kat i gdzie sÄ… obiecane fotki z brzuszkiem?

Ryjek, Izunia świetne macie łobuziaki. Uściski dla maluchów.

CYTAT(Owca @ Mon, 21 Jan 2013 - 21:56) *
Beza kciukam! I tez chce Dżulsa na prif! icon_razz.gif

Nie mam nowszych fotek niż te styczniowe, które wklejałam.

--------------------
Dorotka
pon, 04 lut 2013 - 19:42
witamy, witamy icon_smile.gif
Kat gratulacje synka icon_smile.gif suuuper bedziesz miała parkę icon_smile.gif

Beza Jula jak zawsze rozgadana icon_smile.gif Kajetan ma podobna fryzurkę do Julki icon_wink.gif tylko chyba dłuzszą 37.gif i jemu wywijaja sie końce
jest strasznie rozrabiajacy i tylko przez fryzurkę grzecznie i słodko wyglada icon_smile.gif ale i tak wszyscy mówią ze ma diabliki w oczach icon_twisted.gif

Matylda ma super kitkÄ™

Amaniu skaczacy Antek wymiata icon_smile.gif

Izunia Frania tez gaduła icon_smile.gif Myślałam ostatnio o Twojej mamie. Trzymam za nią cały czas kciuki.

Ten post edytował Dorotka pon, 04 lut 2013 - 19:47
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 04 lut 2013 - 19:42
Post #213

witamy, witamy icon_smile.gif
Kat gratulacje synka icon_smile.gif suuuper bedziesz miała parkę icon_smile.gif

Beza Jula jak zawsze rozgadana icon_smile.gif Kajetan ma podobna fryzurkę do Julki icon_wink.gif tylko chyba dłuzszą 37.gif i jemu wywijaja sie końce
jest strasznie rozrabiajacy i tylko przez fryzurkę grzecznie i słodko wyglada icon_smile.gif ale i tak wszyscy mówią ze ma diabliki w oczach icon_twisted.gif

Matylda ma super kitkÄ™

Amaniu skaczacy Antek wymiata icon_smile.gif

Izunia Frania tez gaduła icon_smile.gif Myślałam ostatnio o Twojej mamie. Trzymam za nią cały czas kciuki.

--------------------
basha
pon, 04 lut 2013 - 23:50
Beza o proszę, ja wracam 11 lutego i też się stresuję tym faktem, jednak mam nadzieję, że tym razem nie spadnę ze schodów icon_smile.gif Fajnie że Jula może być z babcią icon_smile.gif

Kat Emi odstawiła się sama, wciskałam jej tego cyca na siłę, gdzieś do 9 mca ale w końcu dałam za wygraną

Dorotka fajnie Cię czytać, co u was? Jesteście w komplecie?

Ja mam z Emi niestety problemy. Ostatnio dużo choruje, i dziwnie się zachowuje, czasem histeryzuje jak chcę ją przytulić i się wyrywa jak w jakiś transie, po chwili jej przechodzi.

Teraz ma jakąś infekcję wirusową, dziś pobieraliśmy krew, wyniki jutro, bo infekcja się przedłuża, ciekawe ile ja popracuję?

dziewczyny, jestem z Emi w szpitalu, CRP 277, leukocyturia, białko, krew i leukocyty w moczu, podejrzewają ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek. Boże jak to dobrze, że zrobiliśmy te badania i jak fatalnie, że tak późno. Trzymajcie kciuki, odezwę się wkrótce

Ten post edytował basha śro, 06 lut 2013 - 12:19
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 23:50
Post #214

Beza o proszę, ja wracam 11 lutego i też się stresuję tym faktem, jednak mam nadzieję, że tym razem nie spadnę ze schodów icon_smile.gif Fajnie że Jula może być z babcią icon_smile.gif

Kat Emi odstawiła się sama, wciskałam jej tego cyca na siłę, gdzieś do 9 mca ale w końcu dałam za wygraną

Dorotka fajnie Cię czytać, co u was? Jesteście w komplecie?

Ja mam z Emi niestety problemy. Ostatnio dużo choruje, i dziwnie się zachowuje, czasem histeryzuje jak chcę ją przytulić i się wyrywa jak w jakiś transie, po chwili jej przechodzi.

Teraz ma jakąś infekcję wirusową, dziś pobieraliśmy krew, wyniki jutro, bo infekcja się przedłuża, ciekawe ile ja popracuję?

dziewczyny, jestem z Emi w szpitalu, CRP 277, leukocyturia, białko, krew i leukocyty w moczu, podejrzewają ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek. Boże jak to dobrze, że zrobiliśmy te badania i jak fatalnie, że tak późno. Trzymajcie kciuki, odezwę się wkrótce

--------------------




matylda315
czw, 07 lut 2013 - 07:52
Ryjciu skrzynkę masz pełną 37.gif
matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post czw, 07 lut 2013 - 07:52
Post #215

Ryjciu skrzynkę masz pełną 37.gif

--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
Ryjek
czw, 07 lut 2013 - 10:02
matylda juz mozesz słac icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 10:02
Post #216

matylda juz mozesz słac icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



amania
czw, 07 lut 2013 - 10:21
O rany, basha, CRP na mega wysokim poziomie. Trzymam kciuki za Emi!

Doczytam Was, jak będę miała chwilę czasu, ale na razie wpadłam się pochwalić, że...
udało mi się w cywilizowany sposób odstawić Antosia zaraz po tym jak skończył półtora roku! icon_biggrin.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 07 lut 2013 - 10:21
Post #217

O rany, basha, CRP na mega wysokim poziomie. Trzymam kciuki za Emi!

Doczytam Was, jak będę miała chwilę czasu, ale na razie wpadłam się pochwalić, że...
udało mi się w cywilizowany sposób odstawić Antosia zaraz po tym jak skończył półtora roku! icon_biggrin.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Ryjek
czw, 07 lut 2013 - 15:51
amaniu super.

basha jak Emi? teraz doczytalam dopiero.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 07 lut 2013 - 15:51
Post #218

amaniu super.

basha jak Emi? teraz doczytalam dopiero.

--------------------
Ryjek



bezetka_
czw, 07 lut 2013 - 21:41
Basha trzymam kciuki za szybki powrót Emilki do zdrowia &&&&&&&&&&&&&&&&

Amania "zaraz po tym jak skończył półtora roku" 37.gif 37.gif No nieźle.

Ja też pochwalę się "swoim" małym sukcesem...jutro po raz pierwszy od 2 lat wybieramy się z mężem do kina a Julka zostaje z babcią. SZOK!
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post czw, 07 lut 2013 - 21:41
Post #219

Basha trzymam kciuki za szybki powrót Emilki do zdrowia &&&&&&&&&&&&&&&&

Amania "zaraz po tym jak skończył półtora roku" 37.gif 37.gif No nieźle.

Ja też pochwalę się "swoim" małym sukcesem...jutro po raz pierwszy od 2 lat wybieramy się z mężem do kina a Julka zostaje z babcią. SZOK!

--------------------
Dorotka
piÄ…, 08 lut 2013 - 11:18
Amaniu jak odstawiłas Antka? Kajtek nadal przy piersi.

Basha jak Emilka? A Ty też miałas przgody... spiszemy sie pw lub zdzwonimy?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post piÄ…, 08 lut 2013 - 11:18
Post #220

Amaniu jak odstawiłas Antka? Kajtek nadal przy piersi.

Basha jak Emilka? A Ty też miałas przgody... spiszemy sie pw lub zdzwonimy?

--------------------
> SierpieÅ„ i WrzesieÅ„ 2011 cz. 4
Start new topic
Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 13:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama