Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ambassada

, Ktoś był? Warto?
> , KtoÅ› byÅ‚? Warto?
Pogoda
wto, 15 paź 2013 - 10:34
Jak w temacie - film ostatnio bardzo mocno reklamowany, piosenka promująca mnie urzekła, obsada też zachęca a przynajmniej zaciekawia... Był ktoś?
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post wto, 15 paź 2013 - 10:34
Post #1

Jak w temacie - film ostatnio bardzo mocno reklamowany, piosenka promująca mnie urzekła, obsada też zachęca a przynajmniej zaciekawia... Był ktoś?
ciao
nie, 03 lis 2013 - 23:01
CYTAT(Pogoda @ Tue, 15 Oct 2013 - 12:34) *
Jak w temacie - film ostatnio bardzo mocno reklamowany, piosenka promująca mnie urzekła, obsada też zachęca a przynajmniej zaciekawia... Był ktoś?

Piosenka to....najfajniejszy moment filmu.Bylismy w czworke,mielismy podobne odczucia.Jak na komedie to skromnie.
Chyba jedyna osoba na sali,ktora sie smiala to byla moja mama.
Ale to tylko dlatego, ze rozsmieszyl ja jeden moment a potem nastapila u niej tzw.gupawka,dochichrala do konca filmu nie zwazajac szczegolnie na to co sie dzialo na ekranie 03.gif

ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post nie, 03 lis 2013 - 23:01
Post #2

CYTAT(Pogoda @ Tue, 15 Oct 2013 - 12:34) *
Jak w temacie - film ostatnio bardzo mocno reklamowany, piosenka promująca mnie urzekła, obsada też zachęca a przynajmniej zaciekawia... Był ktoś?

Piosenka to....najfajniejszy moment filmu.Bylismy w czworke,mielismy podobne odczucia.Jak na komedie to skromnie.
Chyba jedyna osoba na sali,ktora sie smiala to byla moja mama.
Ale to tylko dlatego, ze rozsmieszyl ja jeden moment a potem nastapila u niej tzw.gupawka,dochichrala do konca filmu nie zwazajac szczegolnie na to co sie dzialo na ekranie 03.gif



--------------------
Brak polskich literowek
> Ambassada, KtoÅ› byÅ‚? Warto?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 20:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama