Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

brzuszek po dwóch porodach...

> 
AniaAsi
piÄ…, 02 kwi 2004 - 14:35
Nie chciałabym się chwalić, ale ja po dwóch porodach w odstępie niecałych dwóch lat mam brzuszek płaski. Faktem jest, że zawsze dużo ćwiczyłam i miałam mięśnie brzucha jak stal icon_biggrin.gif
Natomiast w czasie ostatniej ciąży ani po niej nie ćwiczyłam ani trochę a brzuch wciągnął się od razu. Może taka właściwość mojego ciała.
Acha, a młoda nie jestem - obie dziewczynki po trzydziestce, więc...

Co ja gadam - młoda jestem oczywiście icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif , no ale już nie tak BARDZO icon_cool.gif
Ania
AniaAsi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 278




post piÄ…, 02 kwi 2004 - 14:35
Post #21

Nie chciałabym się chwalić, ale ja po dwóch porodach w odstępie niecałych dwóch lat mam brzuszek płaski. Faktem jest, że zawsze dużo ćwiczyłam i miałam mięśnie brzucha jak stal icon_biggrin.gif
Natomiast w czasie ostatniej ciąży ani po niej nie ćwiczyłam ani trochę a brzuch wciągnął się od razu. Może taka właściwość mojego ciała.
Acha, a młoda nie jestem - obie dziewczynki po trzydziestce, więc...

Co ja gadam - młoda jestem oczywiście icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif , no ale już nie tak BARDZO icon_cool.gif
Ania
KM
piÄ…, 02 kwi 2004 - 21:43
Mój brzuch nie jest idealnie płaki ale nie narzekam, natomiast skóra to obraz nędzy i rozpaczy. Same rozstępy icon_lol.gif icon_cry.gif Jak do tej pory kremy nie pomagają może dlatego, że brak mi systematyczności. icon_redface.gif Może zdecyduję się na jakiś zabieg kosmetyczny icon_rolleyes.gif bo o wyjsciu na plaże w dwuczęściowym kostiumie nie ma mowy. icon_sad.gif
Słyszałyście może o jakimś skutecznym zabiegu wygładzajacym na brzuch?
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post piÄ…, 02 kwi 2004 - 21:43
Post #22

Mój brzuch nie jest idealnie płaki ale nie narzekam, natomiast skóra to obraz nędzy i rozpaczy. Same rozstępy icon_lol.gif icon_cry.gif Jak do tej pory kremy nie pomagają może dlatego, że brak mi systematyczności. icon_redface.gif Może zdecyduję się na jakiś zabieg kosmetyczny icon_rolleyes.gif bo o wyjsciu na plaże w dwuczęściowym kostiumie nie ma mowy. icon_sad.gif
Słyszałyście może o jakimś skutecznym zabiegu wygładzajacym na brzuch?
ognistaplama
sob, 03 kwi 2004 - 09:02
Adzia, dziękuję za sugestie. Już wczoraj trochę poćwiczyłam, więc dzisiaj nie mogę się śmiać icon_wink.gif
Mięśnie jak stal. to brzmi imponująco icon_smile.gif
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post sob, 03 kwi 2004 - 09:02
Post #23

Adzia, dziękuję za sugestie. Już wczoraj trochę poćwiczyłam, więc dzisiaj nie mogę się śmiać icon_wink.gif
Mięśnie jak stal. to brzmi imponująco icon_smile.gif

--------------------
Misi
sob, 03 kwi 2004 - 15:15
Tak cwiczenia duzo daja, wiem to z wlasnego doswiadczenia. Ale czy wygladza brzuch? Napewno poprawia jego wyglad. Musze i ja zaczac. Ale po mordendze z dziecmi nie mam wieczorem ochoty juz na nic.
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post sob, 03 kwi 2004 - 15:15
Post #24

Tak cwiczenia duzo daja, wiem to z wlasnego doswiadczenia. Ale czy wygladza brzuch? Napewno poprawia jego wyglad. Musze i ja zaczac. Ale po mordendze z dziecmi nie mam wieczorem ochoty juz na nic.
Potwora
sob, 03 kwi 2004 - 15:32
No dobra, ja super fajna mistrzyni Uni Europejskiej w fitness icon_wink.gif icon_lol.gif napiszę Wam jak mniej więcej powinno się brzuszki ćwiczyć.

leżymy na plecach, nogi ugięte/wyprostowane/uniesione do góry proste/uniesione do góry zgięte/założona noga na lewe/prawe kolano/ nogi razem przeniesione na lewa/prawą stronę ciała

odrywamy łopatki od podłogi, czasem ten ruch dzielimy na dwa, czasem wykonujemy tylko balans z uniesionymi łopatkami

ręce na karku/wyciągnięte wzdłuż ciała

skłony na wspost/do boku ale wtedy jeden łokieć leży nieruchomo na ziemi

robimy oprócz tego klasyczne nożyce. unosimy i opuszczamy wyprostowane nogi, zataczami nimi powoli kręgi

leżymy z uniesionymi wyprostowanymin nogami do góry i unosimy miednicę, plecy przyklejone do podłoża

więcej na nie pamiętam

owocnych ćwiczeń icon_smile.gif

acha, na płaski brzuchto ćwiczyć przede wszystkim mięśnie skośne:)
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post sob, 03 kwi 2004 - 15:32
Post #25

No dobra, ja super fajna mistrzyni Uni Europejskiej w fitness icon_wink.gif icon_lol.gif napiszę Wam jak mniej więcej powinno się brzuszki ćwiczyć.

leżymy na plecach, nogi ugięte/wyprostowane/uniesione do góry proste/uniesione do góry zgięte/założona noga na lewe/prawe kolano/ nogi razem przeniesione na lewa/prawą stronę ciała

odrywamy łopatki od podłogi, czasem ten ruch dzielimy na dwa, czasem wykonujemy tylko balans z uniesionymi łopatkami

ręce na karku/wyciągnięte wzdłuż ciała

skłony na wspost/do boku ale wtedy jeden łokieć leży nieruchomo na ziemi

robimy oprócz tego klasyczne nożyce. unosimy i opuszczamy wyprostowane nogi, zataczami nimi powoli kręgi

leżymy z uniesionymi wyprostowanymin nogami do góry i unosimy miednicę, plecy przyklejone do podłoża

więcej na nie pamiętam

owocnych ćwiczeń icon_smile.gif

acha, na płaski brzuchto ćwiczyć przede wszystkim mięśnie skośne:)
> brzuszek po dwóch porodach...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 05:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama