To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przygotowania do rocznicowego :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
NATI
Tobi
Poprawiłam zauwazony błąd wink.gif
Jak mam słać to pisz (to także do reszty).

Jeżeli druk duuuuże ma byc jak w oryginale to w CCS na Nowowiejskiego (chyba z jpg nie bedą mieli problemu, a jak tak to zawsze moge podesłać w Corelu - jak ktos chce tylko fotke zamieścic to może mi ja przesłać - ja dodam w Corelu i odeślę całość wink.gif ).
A jak wystarczy A3 lub A4, to w foto tam gdzie takie duże drukują - wtedy będzie na ładnym papierze fotograficznym.
Ciocia Magda
Dawno temu tani był jeszcze Dom Turysty na Wronieckiej. A już w ogóle rock-bottom to schronisko SMTP (czy jakos tak) na Al. Niepodległości - na stryszku szkoły
Arwena.
Nati ja dziękuję, moja skrzynka ma ograniczoną pojemność.

Lidka zrób opaskę, albo kapelusz z uszami.
Tobatka
CYTAT(NATI)
TOBI
TY to masz oko  :lol:  
dzieki icon_wink.gif

Zaraz oko - po prostu lubię się czepiać i zawsze coś wypatrzę icon_twisted.gif Dlatego mój mąż, choć się ze mnie nabija, lubi mnie na zakupy ważne brać, bo zawsze coś wypatrzę - w sensie skaz na towarze icon_smile.gif

Nati - ja nie chcę kalendarza, dziękuję.. icon_smile.gif Zostanę przy swoim - mam 12 stron, na każdej inne zdjęcie icon_smile.gif Może poszukam i wydrukuję w terenie, ale najprawdopodobniej sama na sztywnym papierze.
Tobatka
Czuję, że pomału koniec z dziennym spaniem. I to z kilku powodów:
- Piotrek zmęczenie zaczyna odczuwać dopiero koło 15-16, a o tej godzinie ja niespecjalnie chcę pozwolić na drzemkę, bo wtedy wieczorem bedzie trudniej...
- "Nie idziemy spać... Nie jest noc, jest jasno" - na dowód czego Piotrek odsłania okno, żeby mi pokazać, że ma rację (efekt wieczornej argumentacji z mojej strony: "chodź, idziemy spać - jest już noc, ciemno na dworze" - sama na siebie bat ukręciłam icon_smile.gif )
- ciężko mu się oderwać od bardzo fascynującej zabawy klockami
- nawet moje udawanie już nie pomaga: "mama, obudź się, nie śpij"

A z innej beczki - właśnie upiekłam kilka placków. Zaraz lecę ze dwa przepisy wklepać na mniama, bo dawno tych placków nie piekłam i już zapomniałam, jak fajne są - moze ktos skorzysta icon_smile.gif Eeee... Nie tak zaraz - może później... Ale wklepię icon_smile.gif
anita
Tobatko z jakiej to okazji tak pieczesz?
anita
a własnie do mnie doszło, że chciałyscie mnie odwiedzić 12stego a 12ty to juz w poniedziałek, to jak aktualne tak? śniadaniujemy? ja teraz rzadko zagladam bo kuje wiec sie deklarujcie a ja jutro wieczorkiem sprawdze jak to z tym naszym sniadaniem wyglada.
Litka
Własnie miałam pytać czy to aktualne icon_cool.gif Anita własciwie to sie wprosiłysmy nie icon_lol.gif icon_lol.gif
anita
CYTAT(wiedźma_lidka)
WÅ‚asnie miaÅ‚am pytać czy to aktualne  8) Anita wÅ‚asciwie to sie wprosiÅ‚ysmy nie  :lol:  :lol:

nie wink.gif
Villi
Yano wrócił z zebrania
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif to mniej więcej mój komentarz. Szantaże dyrektorki pobiły wszystko icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Szczegóły na śniadaniu...

matko ale jestem wściekła icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Tobatka
CYTAT(anita)
Tobatko  z jakiej to okazji tak pieczesz?

Jutro u rodziców są goście z okazji podwójnej imprezki.....
Arwena.
Ja nie będę - od wczoraj umieram na gardło, 39 C przez cały dzień, nie mogę nic przełknąć, nie mogę mówić. icon_mad.gif
Villi
zauważyłam że szantaż napisałam przez rz, czego mnie nie poprawiacie!

arwena przytul.gif kuruj się kobito, może pastylkę z porostów islandzkich? icon_mrgreen.gif

jutro piekę pierniki, Yano wybywa, przychodzi mama zajmie się Miłoszem a Michu mi pomoże. Co prawda w efekcie mogę mieć na choince karaczany z piernika ale co mi tam icon_biggrin.gif

A własnie, nie wiecie jesczze, ale jest całkiem spora szansa, że karaluszków jednak nie będize... pod warunkiem ze dostaniemy gdzieś agamę kołnierzastą z serii Simba 3D Toys - takie różne do składania w jaju. U nas nigdzie nie ma (a jeszcze tydzień temu były icon_evil.gif ), jakby któraś z Was zobaczyła przy okazji gdzieś w swojej okolicy to będę wdzieczna.
Tobatka
A ja weekend w pracy spędzam, ech... Nie chce mi się jak diabli icon_sad.gif

Co do poniedziałku - przypomniało mi się wczoraj wieczorem, że się do dentysty już dwa tygodnie temu umówiłam... I nie chcę odwoływać, bo mnie ząb zaczyna pobolewać...
Więc tym razem nie dotrę na śniadanko u Anity - może na następne jakieś?
Arwena.
Nic na to gardło nie działa, jedynie ibuprom przeciwbólowy po którym mogę napić się herbaty i zjeść coś miękkiego. Mam wrażenie, że dziś jest nawet gorzej icon_mad.gif

Może faktycznie te porosty... icon_rolleyes.gif
Litka
Arwen mój P. ma to samo od 2 tygodni, w koncu wyladował u lekarza, dostał bioparox, lae na rzie nie ma zbytniej poprawy. Ja na taki ból mam sposób, ale na P. nie działa icon_cry.gif 3/4 szklanki herbaty, reszta soku malinowego i setka wódki czystej, dwa dni i u mnie po bólu. A był on silny, bo nawet połykaniu śliny łzy mi ciekły. Spróbuj moze ci pomoze.
Arwena.
Lidka chyba spróbuję, o ile znajdę w domu wódkę. Bioparox powoduje u mnie tylko odruch wymiotny, żadnej ulgi. Najgorsze jest to,że Kuba znowu kaszle - zapewne złapał ode mnie. Villi wiesz co to oznacza icon_cry.gif
amania
U nas też niedobrze. Matylda cały czas ma katar, a do tego kaszel i chrypkę. Na 19:00 jeszcze raz jedziemy do lekarza, ale prawdopodobnie do poniedziałku to się nie skończy, więc raczej odpadamy ze śniadania icon_sad.gif dokładnie dam znać po powrocie od lekarza

aha, Lidka poprosiłabym Cię wtedy żebyś zawiadomiła pana Piotra, że nie będzie nas na rehabilitacji, ale na 100% napiszę wieczorem

Arwena, jeśli wierzysz w homeopatię i jeśli to jest gardło (a nie krtań), to polecam HEPAR SULFUR CALCAREUM 15CH Boirona. Mnie zawsze pomaga. Całkiem niedawno pomogło na zawalone gardło i powiększone migdały. To jest lek, bez którego nie mogłabym żyć icon_wink.gif
Arwena.
Właśnie się zaczęłam zastanawiać czy nie jest to przypadkiem preludium do świnki. Boli mnie głowa, trochę ucho i szyja gdzieś z tyłu icon_confused.gif
Tobatka
A też możliwe, Arwena... Znaczy, że to świnka jednak Cię dorwała...

Mnie boli gardło już ponad trzy tygodnie - na początku bolało moooocno, potem słabiej, ale bolało, zwłaszcza rano nierozgadane i wieczorem przegadane. Najgorzej było w weekendy jak do pracy szłam - po 3 godzinach głosu nie miałam, a tu jeszcze 3 miałam gadać icon_sad.gif W środę wylądowałam u lekarza w końcu i mam psikać bioparoxem... I do tego mam katar też już 3 tygodnie, więc bioparox i do nosa.. Na razie poprawy nie czuję icon_rolleyes.gif Lekarka mówiła, ze jak nie przejdzie, to mam przyjść po antybiotyk...

Dobra - teraz wracam do wymyślałania pytań na jutrzejszy sprawdzian icon_twisted.gif
Ciocia Magda
Tobatka, daj uczniom popalić icon_twisted.gif jak przystało na wiedźmę.

Ja w poniedziałek będę icon_biggrin.gif o ile to nadal aktualne. Mało nas chętnych jakoś.
Silije
Nie za szybko po kontakcie jak na świnkę u Arweny?
amania
Silije ma racjÄ™. Za szybko.

A u nas był pan doktor. Matylda jednak chora i do poniedziałku jej nie przejdzie. Ma szmery na oskrzelach icon_sad.gif
Zaraziła się od Marysi, ale u Marysi po chorobie już prawie śladu nie ma, a Matylka w nocy prawie nie śpi przez ten kaszel. Ja oczywiście też nie icon_mad.gif

Także już na pewno odpadam z poniedziałkowego spotkania. Bawcie się dobrze!
Villi
No mi sie też wydaje, że za szybko... 3majcie się wszyscy chorujący!!
Arwena, porosty nazywajÄ… siÄ™ Isla Mint. Arwena ja nadal licze na wtorkowy cud icon_wink.gif

Ja w poniedziałek raczej będę...
A dziś piekłam alternatywnepierniczki icon_wink.gif Michu mi pomagał i w tym roku na choince oprócz karaczanów zawisną 2 węgorze elektryczne, rekin, euglena i odorek zieleniak. I żmija zygzakowata icon_eek.gif
Arwena.
Villi nie licz. icon_sad.gif Kuba kaszle okropnie, b. szybko ten kaszel siÄ™ rozwinÄ…Å‚ - a ja b/z - a nawet gorzej.
anita
DZiewczyny wpadam teraz na chwilke w przerwie naukowej icon_wink.gif i co widze icon_sad.gif same choroby icon_cry.gif

czyli jutro bedzie Magda, Villi i Lidka tak? kogos pominełam?
czyli ja jak odprowadze Julke do przedszkola skocze do Piotra po cos do jedzenie i mysle za na ok 10 możecie u mnie być.
Jak domofon bedzie wyłączony to wchodźcie odem ale puszczejcie sygnał
aha od jutra rana nie mam kompa wiec kilka dni bede dostepna tylko pod telefonem
Villi
Prawdopodobnie mnie nie będzie, poszła dętka od tylniego kółka w wózku icon_evil.gif Chyba, że Yano uda się znaleźć łatke... wrrrr a tak się cieszyłam na wyjście z domu wrrrrrrr
Silije
Villi ja od 2 miesięcy jeżdżę z rozwalona dętką w wózku, dziura jak pięść. Firma Polak mimo ponagleń nie przysłała nam opony i tak sobie jeżdżę oryginalnie icon_evil.gif [/i]
anita
eeeee normalnie kicha, nie wiem co robić icon_sad.gif Julia ma goraczkę i jutro zostanie w domu. Co prawda nadal was zapraszam, przykaże jej coby nie wyłaziła zbytnio z pokoju i do dzieci a zwłaszcza do Miłka sie nie zbliżała, ale czy przyjedziecie to juz od was zależy. Tylko jesli nie, to dajcie znac (smsem) cobym po żarcie nie leciała. Co się dzieje, wszyscy chorują icon_sad.gif
Arwena.
To chyba ta pogoda icon_mad.gif

Kuba ma zdecydowanie anginę, migdały ogromne. Ja nadal z okrutnym bólem gardła, do tego szyja, głowa - może też angina icon_rolleyes.gif Sama nie wiem - oprócz tego bólu nie mam innych objawów chorobowych.
Litka
Hmmm to moze sobie podarujemy, sama nie wiem...
Tobatka
CYTAT(Villi)
Prawdopodobnie mnie nie będzie, poszła dętka od tylniego kółka w wózku icon_evil.gif Chyba, że Yano uda się znaleźć łatke... wrrrr a tak się cieszyłam na wyjście z domu wrrrrrrr

CYTAT(Silije)
Villi ja od 2 miesiÄ™cy jeżdżę z rozwalona dÄ™tkÄ… w wózku, dziura jak pięść. Firma Polak mimo ponagleÅ„ nie przysÅ‚aÅ‚a nam opony i tak sobie jeżdżę oryginalnie  :evil: [/i]

Niech żyją opony bezdętkowe icon_twisted.gif wink.gif

U mnie w domu siora własnie prawdopodobnie zaczyna żołądkówkę... Mam nadzieję, że nas ominie icon_evil.gif

Zdrowiejcie wszyscy, zdrowiejcie....
anita
CYTAT(wiedźma_lidka)
Hmmm to moze sobie podarujemy, sama nie wiem...


Julia ma 38,5 icon_cry.gif ja juz tez nie wiem... nie chce zeby sie maluchy zaraziły no i bede musiała iść z Julką do lekarza...

niestety w tym momencie wyłaczam komputer którego jutro nie włacze bo go nie będe miała wiec jakby co slijcie eski
Ciocia Magda
Ja jednak spasuję - nie chcę ryzykować choroby, dziewczyny w ten weekend mają występ baletowy.
icon_sad.gif

trzymajcie się wszystkie, choraki - przesyłam Wam promienie białej energii icon_smile.gif
Silije
Ja też dzis z moją Julką do lekarza, kaszle, głowa boli... przerwa od ostatniej choroby wyniosła dwa tygodnie icon_mad.gif icon_evil.gif icon_mad.gif
Arwena.
Kuba ma jednak zapalenie krtani - worek z chorobami się chyba rozwiązał. icon_confused.gif
Villi
Niestety dołączam. Piękne zapalenie zatok mam icon_evil.gif A juz się cieszyłam ze tej jesieni mnie ominęło icon_evil.gif

Ktoś pozostał zdrowy?
Gonia
Ja jestem zdrowa, na ciele, bo na umyśle już chyba nie.
Mania zdrowieje icon_biggrin.gif
Matylda coś podejrzanie za często budzi się w nocy - brzuch, albo katar icon_cry.gif

I wreszcie zrobiłam listę prezentów, w pociągu, bo choć chwilę miałam dla siebie

Pozdrawiam

Gosia
Tobatka
Jeśli nie liczyć trwającego od trzech tygodni bólu gardła (który chyba przechodzi po tym bioparoxie) i kataru, który w końcu przechodzi, to my jesteśmy zdrowi.. I mamy zamiar tacy pozostać, dlatego Was odwiedzać nie będziemy.. No i mam nadzieję, że wczorajsze sensacje żołądkowo-jelitowe mojej siostry, to efekt jej obżarstwa imprezowego icon_evil.gif a nie wirus icon_rolleyes.gif

Zdrówka wszystkim chorym życzymy!


PS. Od 4 dni Piotrek dostaje chleb z masłem, nie widzę reakcji na skórze, przez jelita na razie też nie wylazło... Dzięki, Goniu za cenną informację icon_smile.gif
Ciocia Magda
Ja też jeszcze zdrowa (podobnie jak Tobi z bólem gardła, ale on nie mija od 10 lat więc przestałam zwracać uwagę) i dziewczynki na razie również.

Zdrowiejcie wiedźmy aniolek.gif
Villi
a własnie, wiedźmy co z emblematami?? likwidujemy i ogłaszamy zwycięzcę (Arwena)?? icon_biggrin.gif
Litka
no chyba tak, miał być tydzień, jak mi przykro, ze nie wygrałam icon_cry.gif
amania
Ja zdrowa. Marysia też zdrowa, jej przeziębienie trwało 3 dni i pewnie niejedno dziecko w takim stanie do przedszkola chodzi, ale ja jej zrobiłam wolne. Całe szczęście, ze dzisiaj już poszła, bo bym oszalała icon_twisted.gif

A Matylda nadal kaszle i zakatarzona icon_sad.gif Od kilku dni jest tylko na cycu (pardon-na piersi icon_wink.gif) i chrupkach, nic innego nie chce jeść.

Goniu, z tego wszystkiego to o szalu zapomniałam icon_redface.gif

Wszystkim chorującym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

ps. prezentów nadal nie mam
nawet listy nie mam icon_evil.gif
Ciocia Magda
ja już nie mam icon_mrgreen.gif

PS: tzn. emblematu, bo prezentów większość już tak. teraz jeszcze tylko urodzinowe icon_twisted.gif - nie cierpię tego maratonu grudniowego
AdusiaR
To ja dołączam do chorowitych dzieci moja Amelke na dodatek z antybiotykiem, serce mi pękało jak musiałam Jej ten antybiotyk zaaplikować icon_cry.gif icon_cry.gif Letycja jakos mi sie trzyma, ale troche kaszle, mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze tydzień bo w przedszkolu będą Jasełka, a ona wystepuje (jest aniołkiem) i ma wierszyki do nauczenia.

Zdrówka życze dla wszystkich dzieci i mam.
Mi natomiast bateryjki siÄ™ wyczerpujÄ… - chyba nadchodzi kryzys icon_sad.gif
Arwena.
To ja się idę ogłosić zwycięzcą icon_mrgreen.gif
Villi
Arwena icon_lol.gif

Kurcze sama nie wiem teoretycznie powinnam wykasować emblemat, ale poczekam aż Wy to zrobicie icon_lol.gif
Litka
EE ładne macie, ja na moim wyglądam gorzej niz wiedxma pewnie dlatego nie wygrałam.

Anita mi pisała, ze Julka ma 40 st.gorączki i Majka tez coś załapała.
Arwena.
Lidka ja na swoim wygladam jak Ewa Gawryluk - hmmm czyżbym temu zawdzięczała wygraną? icon_razz.gif
amania
CYTAT(wiedźma_lidka)
, ja na moim wyglądam gorzej niz wiedxma pewnie dlatego nie wygrałam.

.


pominÄ™ tÄ™ niedelikatnÄ… uwagÄ™ milczeniem icon_twisted.gif

amania, z dwoma głosami, w tym jednym własnym icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.