To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przygotowania do rocznicowego :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
amania
Arwena, ja dam Ci obie icon_twisted.gif
Silije
Arwen Kuba chyba wolałby starszą do towarzystwa?
Villi
To ja nei mówie o Michu który idzie spać o 19 i sie budzi ok 9 w weekend icon_mrgreen.gif Miłka znowu zaczęliśmy budzić w nocy na karmienie, bo zaczął już przesypiac całe na 30 ml wypitych po kąpieli icon_sad.gif

Lodzia rób liste żywieniową bo nei wiem czy robic sałatkę czy jakies słodkie przytargać icon_smile.gif
amania
ja oprócz bloku, postaram się zrobić jeszcze sałatkę
anita
a ja znowu bede po szkole i po egzaminie wyczerpana i nie wiem co mam zrobić, bo teraz nie jedzenie mi w glowie, nawet obiady albo maz gotuje albo kupuje gotowe icon_sad.gif jak dobrze pojdzie jeszcze tylko 2 tygodnie mojej męki

wiec ja najchetniej przytargam cos gotowego, prosze o propozycje
blaire
amaniu, Marysia boska!
A czy ja ewentualnie, tak na 15%, mogę się na wasz sabat wprosić? Tobi, a ciebie o nocleg blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Ale tak jak mówię, na jakieś 15%
Silije
Moje dziewczynki spały dziś prawie do 10. Niedziela w końcu, co będą rodziców z łóżka wyciągać 08.gif
addera
Się odzywam icon_lol.gif
I będę 28 icon_biggrin.gif
Na razie milczę bo mi szkoda czasu na komputer icon_biggrin.gif to tak w temacie seksu 04.gif
Tobatka
Add - to akurat na sabacik pasujesz - sobie z Lodzią pogadasz icon_wink.gif Chyba, że 28 inny temat wiodący ma być icon_rolleyes.gif wink.gif
amania
tematy będą różne icon_wink.gif ale nie zaszkodzi jak sobie pośpiewamy "....a wokół kwitną bzyyyyy" icon_lol.gif

Adderka, jak największej przyjemności życzę icon_mrgreen.gif

Aha, dzisiaj był niezapomniany dzień dla Marysi! Wypadły jej dwa zęby w ciągu godziny!!! icon_eek.gif
Villi
Moje drogie współforemki icon_mrgreen.gif
Ponieważ tej zimy sabat rocznicowy u mnie raczej nie dojdzie do skutku, zastanawiam się zatem na które spotkanie przytargać doroczny złośliwo-subiektywny quiz o figurkę wiedźmy?? icon_biggrin.gif

Z poważaniem
Wiedźma wymyslająca wredne pytania icon_biggrin.gif
Tobatka
A ja myślałam, że Lidka daje lokal zastępczy na rocznicowe... Ale możemy tez poczekać na Adderę, coby też sobie z nami użyła icon_wink.gif Może do Lidki Blaire dotrze icon_smile.gif
Litka
a to u mnie nie jest rocznicowy icon_rolleyes.gif myślałam, ze tak
Ciocia Magda
nie no przepraszam - rocznicowy u Lodzi. A za tydzień: poprawiny icon_mrgreen.gif
Ciocia Magda
słuchajcie, mam wilczy głód na słodycze - wczoraj zeżarłam 4 prince polo - w tym 3 XXL icon_redface.gif I dalej mi się chce!
Villi
Ależ moje drogie, jasne, że u Lodzi, po prostu u mnie też chciałabym Was ugościć niebawem icon_smile.gif Więc prosze głosowac, na który sabat mam przynosić pytania: 21 czy 28???

A teraz mam wielką prośbę. Czy któraś z Was mogłaby sie zająć naszymi myszoskoczkami przez 2 tygodnie? W ramach wykluczania róznych alergii u Miłka musimy się ich pozbyć na jakis czas z domu i zobaczyć czy będzie poprawa... Opieka nad nimi będzie się sprowadzała tylko do wymieniania wody i dosypywania jedzenia...

Magda - czyżby czyżyk?? icon_razz.gif icon_lol.gif
anita
moze poprawinowy u mnie? tzn 28?

p.s. szlag niech trafi szefa mamy, nia dal jej urlopu i nie mam jak sie uczyc icon_twisted.gif

jak mozna uczyc sie w nocy?ja nawet jak nie zasne to i tak nie wiem co czytam icon_cry.gif icon_cry.gif
Litka
Anita widzimy sie jutro?

Znacie kogos kto jest po studiach humanistycznych, moze być licencjat i szuka pracy? W osławionym Bartku zresztą icon_wink.gif

Amania może ty?
anita
ja szukam ja, jestem po studiach humanistycznych wink.gif

Lidka niestety na kawke jutro nie wpadne icon_sad.gif moze mama wezmie urlop na zadanie i jednak bede moga uczyc sie
Litka
ty wiesz jak ja żałuje, gdybym miała licencjat, to praca juz by była moja, tak blisko, a oni doszkolenie oferują
Tobatka
A nie może być po studiach ścisłych? icon_evil.gif

Villi - od kiedy chcesz się tych myszoskoczów wyzbyć? Jak rozbiore choinkę na dniach, to mogę wziąć je na przechowanie, bo będe miała gdzie klatke postawić icon_smile.gif Piotrek się ucieszy icon_smile.gif
Arwena.
Czy turystyka jest humanistyczna?
Litka
no chyba...
amania
Ło matko, ja jestem po naukach społecznych czyli rzec można humanistycznych. A co to za praca?
Litka
logopedia, ale do przyuczenia
Arwena.
Nawet jak ktoś o tym nie ma pojęcia?
Silije
Szlag by trafił tą odległość... Jeszcze żeby pół etatu... albo od września...
Tobatka
CYTAT(Silije)
Szlag by trafił tą odległość... Jeszcze żeby pół etatu... albo od września...

Obawiam się, że bliżej nie dostaniesz.. A na Rataje nie jest tak źle dojechać...
Litka
CYTAT(Arwen)
Nawet jak ktoś o tym nie ma pojęcia?


z tego co wiem to tak

jest to praca z dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo i umysłowo, to nie jest bez znaczenia, a właściwie ma kluczowe znaczenie, bo nie każdy by sie takiej pracy podjął, dla mnie to wprost wymarzone, ale...
Arwena.
Lidka a możesz podać jakieś szczegóły może być na PW
Villi
czy komuś jeszcze dizś neostrada chodzi jakby chciała a nie mogła?? icon_evil.gif

Tobi, kiedy Tobie pasuje, powinniśmy się ich pozbyć jak najszybciej, zeby zacząć sprawdzanie, ale skoro wytrzymał 3 miesiące to tydzień go nie zbawi icon_wink.gif Jak się okaże że jednak jest uczulony i bez myszy mu lepiej, to chyba moi rodzice będą musieli znależć dla nich kącik... bo do zwierzątek nei oddam, Frycek za stary jest i jeszczeby jako kolacja skończył icon_sad.gif
Litka
jutro coś będę wiedziec
Arwena.
To będę czekać.


Energetyka mnie dziś psychicznie rachunkiem za prąd wykończyła. icon_confused.gif
Tobatka
Kto idzie ze mną w środę na "Dumę i uprzedzenie" do MultiBabyKina? icon_wink.gif
Litka
hehe my sie chyba nie łapiemy icon_wink.gif
Tobatka
Czemu, Lodzia?
Ciocia Magda
Ja mam w środę przedstawienie z okazji Dnia Babci w przedszkolu. Dziewczynki są lalkami icon_biggrin.gif

A na film się szykuję, a w końcu skończy się pewnie na DVD
Litka
Igor juz czasem ogląda z Piterem jakąs bajkę, a jak mi tam całe półtorej godziny będzie patrzył? Poza tym nie wiem czy się nie wystraszy.
amania
Tobatko, może ja bym się przeszła... Jak będę miała auto to pjadę icon_smile.gif
Tobatka
Tam nie ma za dużo scen drastycznych, więc tylko dlatego jednak z młodym ide.. Bo już sie pogodziłam z tym, że babykino już nie dla mine... Ale na Dumę ide... Co tam - młodemu nic nie będzie, film pewnie szybko go znudzi icon_smile.gif
Silije
Poproszę pomyśleć troszkę a nawet bardziej o nas, bo właśnie wyjeżdżamy, a jutro od rana badania szpitalne Julki m.in. gastroskopia.
Ciocia Magda
ojej Silije, bardzo mocno trzymam kciuki icon_exclaim.gif
Litka
oj wiem coś o tym, trzymam kciuki
Tobatka
Kciuki zaciśnięte, Silije... Koniecznie napisz, jak już coś będziecie wiedzieć...
Villi
Silije kciuki zaciśnięte.. a ja choć o mały paluszek poprosze, idziemy na rtg klatki piersiowej, nadal są jakieś szmery i nie wiadomo od czego icon_sad.gif A jak do końca tyg nie będize lepiej ze skórą i ulewaniem to przechodzimy na bebilon amino icon_sad.gif
April.
Silije, Villi - kciuki mocno trzymam za Wasze dzieciaczki !

Jestem teraz dosyć zapracowana i nie czytałam wszystkich postów..
Czy zapadły juz jakieś konkretne decyzje odnośnie sabatu ?
Godzina, podział dań i inne ?
Villi
rtg jutro o 17...
Litka
Proszę sie dopisywać kto będzie i z czym wink.gif

Lidka - sałatka, wódka, cos tam jeszcze
Arwena.
Ja będę z ....kolczykami icon_mrgreen.gif

Kto już wie co przyniesie to niech sie zdeklaruje bo ja nie wiem czy słodkie czy sałatkę.
April.
ja przywiozę kiełbaski, będzie konkretnie i na ciepło icon_biggrin.gif

moge jeszcze jakieś picie.. tylko co ? Pepsi ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.