To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przygotowania do rocznicowego :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
A.L.
Jasne ze jade.
Myszka, moze sie wybierzemy jednym samochodem co? Zajde po Ciebie i tak mam po drodze.

Niech sie no tylko ociepli troche.
myszka
Proszę, jak to baby potrafią się skrzyknąć!

A scrabelki - mniam!
Arwena.
Magda serio - 40 zapowiadali?
Jak w sobotę będzie tak zimno jak dzis to ja nie przyjadę niestety, mój samochód na pewno nie odpali. icon_sad.gif Dziś się akumulator całą noc ładował a mimo wszystko rano miałam problemy.


icon_sad.gif
amania
Arwena, ja wszędzie słyszę, że w weekend ma być już całkiem ciepło. Tzn. jakieś -5.
April.
Ja też mam nadzieję, że w sobotę będzie cieplej.
Strasznie sie stęskniłam za Wami icon_biggrin.gif

Amaniu, Anito gratuluje postepów Waszych uroczych córeczek icon_biggrin.gif

Co mam przywieść do jedzenia ? Anita, poproszę tez o adres na PW icon_biggrin.gif

Magda, czy mogłabyś podesłać mi swoje zdjęcie z prostymi włosami??!!
Nie potrafię sobie wyobrazić..

Tobi, deseczka jest bardzo ładna !
Arwena.
Niezależnie od tego jaka temperatura będzie, nie przyjadę.



Domyślcie się czemu. Jedyna nadzieja w ospie
anita
CYTAT(Arwen)
Niezależnie od tego jaka temperatura będzie, nie przyjadę.  

Arwenka nie denerwuj mnie icon_evil.gif
masz być i już icon_exclaim.gif
April, Gonia, jutro albo pojutrze wysle do was adres i jakis mini opis wink.gif Gonia tylko sie nie spodziewaj ze taki profesjonalny jak Twój bedzie icon_biggrin.gif
April, przywiez co chcesz, na pewno coś wymyslisz icon_smile.gif
Litka
Arwen dzięki za fotki. Tobatki ramię na jednym mnie powaliło icon_cool.gif

A w sobotę wam sie czymś pochwalę, ale mi będziecie zazdrościć icon_biggrin.gif
Tobatka
CYTAT(wiedźma_Lodzia)
Arwen dzięki za fotki. Tobatki ramię na jednym mnie powaliło  8)

???? Lecę pocztę odbierać! icon_rolleyes.gif
Tobatka
Arwena, sumienia nie masz! Jak mogłaś takie zdjęcie porozsyłać? Nie dość, że zasypiam z wypiekami jak z piekarni, to jeszcze to ramię obrzydliwe i wielkie... Ojejku 37.gif
anonimowy
CYTAT(amania)
Arwena, ja wszędzie słyszę, że w weekend ma być już całkiem ciepło. Tzn. jakieś -5.



Błagam o taki własnie scenariusz, bo jak będzie inaczej, to mój mąz zapowiedział, że nie jedzie icon_evil.gif
Pociągiem przyjadę icon_wink.gif
addera
Powyżej to ja, zagapiona wink.gif
Litka
Tobatka ramię jest kuszące, można by sobie pomysleć co też się działo na tym sabacie.
Arwena.
No przecież mówiłam, że Tobatka z wypiekami.

Ja naprawdę nie przyjadę, ja się już nawet boję o to zapytać, wiem beznadziejna jestem icon_cry.gif Ale czuję się jak w pułapce bez wyjścia icon_cry.gif
anita
Arwena nie pytaj tylko informuj icon_evil.gif
Ciocia Magda
Ja nie dostałam zdjęć od Arweny icon_sad.gif
popieram Anitę
Arwena.
Magda, to wysyłam jeszcze raz. Nie wiem czemu nie poszły, może zły adres wpisałam.

Anita M chce jechać do mamy, ja oczywśicie odmówiłam, więc wyobraź sobie resztę. Dostałam smsa od tesciowej z dopiskiem do zobaczenia w sobotę, więc jak zwykle sprawa omówiona za moimi plecami. Boję się zostawić Kubę w domu icon_cry.gif
Ciocia Magda
Arwenka przytul.gif
A może Kubę do drugiej babci?

Zdjęcia już wpadają do mojej skrzynki icon_cool.gif
anita
Arwenko Kubie na prawde nic sie nie stanie jak do babci pojedzie, nie jestes w stanie temu zawsze zapobiec, tym bardziej ze samam nie chcesz tam jezdzic.
Ubierz go, przykaż zapicie w foteliku i niech jada. Babcia sie ucieszy, mąż odczepi a Ty bedziesz miala świety spokój. Kuba chyba tez bedzie zadowolony.
Prosze Cie, pomyśl tez o sobie bo zwariujesz.

Ja też mimo ze nie jestem zadowolona musze puscic Julke z K. do babci. Boje sie ich drogi, boje sie ze tam bedzie zimno, wiem ze bedzie jadla slodyczy do oporu a o zebach pewnie beda zapominac, ale nie mam wyjscia i tak pojada. Jedyne co moge zrobic to sama nie jechac i tak tez robie icon_evil.gif
Arwena.
Może macie rację ale ja się boję, że on go nie przywiezie z powrotem icon_cry.gif
I nie zapnie w foteliku, pojedzie 160 na godzinę, wyprzedzając na trzeciego.
anita
na pewno przywiezie, bo niby dlaczego nie? co to w ogole za grozba?

a co do fotelika.. to tez jego syn i na pewno nie chce go zabic, wiem ze moze byc bezmyslny ale w tej sprawie mozna sie dogadac, bez kłotni, na spokojnie poprosc go zeby zapiąl pas w foteliku bo po to on jest, Kube taz nastaw ze ma tacie przypomniec. I wszysy pewnie beda zadowoleni. babcia bo zobaczy Kube, Kuba bo na pewno lubi babcie, itd. icon_wink.gif

Arwenko icon_biggrin.gif liczymy na Ciebie, nie poddawaj sie to Twoje zycie
Silije
Kuba już jest tak duży, że sam może się upomnieć o zapięcie w foteliku, nawet jeśli sobie z zapinaniem sam nie poradzi. Ale z drugiej strony rozumiem, bo ja też się boję puszczać dzieci same z tatą w trasę, choć przysięga ostrożną jazdę.
Ja na jednym zdjęciu od Arweny wyglądam jak karykatura śmierci z wywróconymi białkami oczu i żuchwą przesuniętą w stosunku do szczęki icon_evil.gif Już wolałabym mieć gołe ramię.
Tobatka
Arwenko - nic mądrzejszego od dziewczyn nie napiszę... Ale jeśli się nie przełamiesz, to będziesz żałować... Zrób kroczek do przodu... A jeśli chłopaków w domu nie będzie, to możesz u mnie potem przenocować (bez wyrzutów sumienia), żeby sobie nawet od tych czterech ścian odpocząć... Jadę do pracy w niedzielę dopiero na 13, więc mogłabym Cię nawet do Stęszewa odwieźć... Przemyśl to... Piszę poważnie, uczciwie i publicznie.. icon_smile.gif

Właśnie - btw pracy.. Okazuje się, ze mi się pokręciło i w sobotę nie pracuję, tylko w niedzielę.. Co pewnie ucieszy Silije, bo ją zabiorę icon_wink.gif Ale sałatki innej nie zrobię, bo całe siły zbieram na tydzień później...

Addera - Ty się nie wygłupiaj kochana, bo ja się stęskniłam.. Pociągiem, ale przyjeżdżaj! icon_smile.gif

Co u Villi?
Arwena.
Słuchajcie ale jak on pojedzie w sobotę to zostanie do niedzieli. Tam jest ogrzewanie na piece węglowe, rano w niedzielę będzie 15 C w pokoju ( o ile nie mniej), ubikacje i korytarz są nieogrzewane kompletnie - Kuba wstaje w nocy do ubikacji.

Odnośnie zdjęć - ostrzegałam icon_wink.gif

U Villi jakby drgnęło - rano bez gorączki i bez wymiotów, za to Yano leży.
Litka
Arwen przytul.gif
amania
Arwenko, dziewczyny już wszystko napisały.
Bardzo bym chciała, żebyś przyjechała i jednocześnie rozumiem twoje obawy...
Kochanie przytul.gif
W razie czego przyjedziemy do ciebie z Adderą na kawę.


Tobatko, nie przesadzaj z tym ramieniem. Wczoraj oglądałam program o anorektyczcie i przy całym moim zamiłowaniu do chudości, uważam że jednak wolę mieć plulchne ramię.
Obyśmy zresztą zawsze miały tylko takie problemy.

Dziękuję dziewczyny za zdjęcia. A kto robił fotkę mojego lusterka?

Lidka, nie zostawiłam czasem u ciebie mojego pudełka na kaszkę?
amania
CYTAT(wiedźma_Lodzia)
A w sobotę wam sie czymś pochwalę, ale mi będziecie zazdrościć  :D


jesteś w ciąży? icon_lol.gif
amania
Aha, Tobatko przeszło chyba na Matyldę.
Żartuję icon_wink.gif
Ale znowu woda z nosa leci i kaszle przez to.
Gardło ma czyste i blade, humor dobry, apetyt też, clemastyna przynosi poprawę, więc już nie wiem czy to przeziębieniowe czy alergiczne (zwłaszcza, że policzki ma okropne) icon_rolleyes.gif
Mój kuzyn ją dzisiaj przebadał i mówi, że nawet jak przeziębieniowe, to delikatne i do piątku minie.
Tobatka
Moja mama dziś przeżywała ten program o anorektyczce, ja nie oglądałam... W takich kontrastach też wolę swoje ramię, ale przy normalniejszych ciałach to wolałabym ciut mniejsze mieć icon_rolleyes.gif

Lidka - pochwal się dziś, co? No nie wytrzymamy do soboty...

Amania - mam nadzieję, że jednak nie przeszło na Matyldę.. Nie darowałabym sobie, że tak blisko niej siedziałam i nawet tuliłam przez moment icon_rolleyes.gif

U mnie nikogo nie rozłożyło, więc może to nie wirus....

Ja dziś zaczęłam normalnie jeść, mój przewód pokarmowy się bardzo ucieszył i od rana mi strasznie głośno wsysa to, co mu wrzuciłam.. Jejku...
Silije
Arwenko to daj Kubie cieplutki dres zamiast piżamy jak tam zimno.

Może zatem ja zrobię sałatkę, bo jak na razie chyba jest tylko jedna w planie tak? (Jeszcze się rodzinie nie przyznałam, że drugi tydzień z rzędu wybywam).
Arwena.
Kuba mówi, że nie chce sam z tatą jechać.

Lidka pochwal się, może mi się nastrój poprawi.
Tobatka
Wiecie.. Ja wiem, czemu Lidka taka ognista jest!
No same pomyślcie: kolor włosów zmieniła na rudy, ściany w pokoju pomalowała na czerwono! A wiecie przecież, że czerwony rozpala..
No więc kto chce jak Lodzia, odwdzięczać się mężowi, to jest właśnie ta droga 08.gif

Mój chyba musi się pogodzić, bo niecierpię czerwonego i ścian na pewno sobie na taki nie pomaluję... Za to uwielbiam niebieski, który jak wszyscy wiedzą jest zimny i uspakaja 21.gif
Zgodzę się jeszcze na zielony lub żółty... Ale to niewiele zmienia, bo kolory raczej spokojne icon_rolleyes.gif

To tak zupełnie na marginesie... icon_smile.gif
addera
Nie zabijecie mnie ??














Mój mąz się rozłożył icon_sad.gif Klimat go dobił i jest chory, powiedział mi przez telefon, że nie pojedzie z gilem do czyjegoś domu icon_confused.gif
Nawet nie wiem co napisać.
Nie napiszę, żebyście się nie spotykały, bo nie o to mi chodzi. Mam nadzieję, że nie popsuję Wam planów icon_sad.gif
Tak głupio dawno się nie czułam icon_confused.gif
Kurde, może rzeczywiście przyjadę pociągiem z Dominiką icon_rolleyes.gif Sama już nie wiem co robić.
Musze to sobie dokłądnie przemyslec i przedyskutować z R. w domu po południu.
Pozwolicie, że ostatecznie powiem o 20,00 ??
amania
icon_cry.gif

oczywiście ucieszę się bardzo z waszej dwójki, tylko P. będzie mocno niepocieszony z powodu braku R., a Marysia z powodu braku Michała icon_sad.gif
kachna
No nie potrafie znależć tego przepisu na Waszą naleweczkę mniammmmmm!
Podlinkujecie mi?
No bo ja tu walcze z mrozem, a sok porzeczkowy nie zawsze wystarcza....
rzućcie oczkiem na post Parasolki z 20 stycznia....na ten ze zdjęciami...z godz. 10.18 (bardzo byśmy chcioały dogonić towarzysko Wielkopolskie...)

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=25...r=desc&start=30
addera
CYTAT(amania)
icon_cry.gif  

oczywiście ucieszę się bardzo z waszej dwójki, tylko P. będzie mocno niepocieszony z powodu braku R., a Marysia z powodu braku Michała  :(


Boże, no myslę i myślę.
Może w ogóle to przełozyc na np. z a dwa tygodnie, póki R. jeszcze jest.
Dziś z nim pogadam.
Jej powiedzcie coś.
Ale mam kwas icon_confused.gif
Arwena.
Villi na pewno by się ucieszyła, z przełożenia za dwa tygodnie. Ale ja nie namawiam, bo nie wiem jak reszcie pasuje.

Add bylebyś w końcu przyjechała icon_smile.gif
amania
Add, mnie za dwa tyg też pasuje.
I biedna Villi mogłaby się z nami spotkać...
No nie wiem.
Zawsze możesz i teraz i za dwa tyg. icon_wink.gif


ps. Paweł krzyczy z drugiego pokoju, że choćby i później, ale wszyscy.
addera
CYTAT(amania)
ps. Paweł krzyczy z drugiego pokoju, że choćby i później, ale wszyscy.


ok, wszyscy, ale kiedy powiem wieczorem, ok ?
anita
o, ale sie porobiło.... icon_cry.gif

ja chce teraz spotkano, tzn za 2 tygodnie tez ale teraz tez icon_sad.gif
Tobatka
Oj Add, niech się R. kuruje szybko...

Ale pamiętajcie, że 4-tego ja zapraszam! Kto jeszcze chce mnie podnieść na duchu i spędzić ze mną ostatnie chwile moich lat dwudziestych, to zapraszam na sobote 4-tego lutego na 17.. Tylko prosze o potwierdzenie przybycia, cobym odpowiednią ilość jedzenia przygotowała i krzesła od sąsiadów pożyczyła! icon_smile.gif Dzieci i mężczyźni też mile widziani icon_smile.gif
Litka
Amania mam twoje pudełko, mam fotke twojego lusterka i nie jestem w ciąży icon_razz.gif Piotr gratuluje Matyldzie czworakowania, a odnośnie siadu płotkarskiego, to masz zwrócić uwagę do tyłu daje wciąz tę samą nogę czy naprzemiennie. Jak bedziesz wiedzieć to mi powiedz icon_biggrin.gif

Z tym kolorem ścian, to może i się zgadzać. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy jaśniutki beż i mój temperament był zerowy icon_cool.gif

No dobra powiem wam, wczoraj był u nas Piotr i zrobił mi masaż. Najpierw głupia nie chciałam nawet o tym słyszeć, ale czar P. Piotra zadziałał i się zgodziłam. Hmmmm.....super było, te delikatne dłonie i w ogóle icon_razz.gif
Gonia
Czwartego to ja do teściowej na zaległe imieniny, podeszła ze zrozumieniem do naszego spotkania i nie zrobiła w tę sobotę.
Na 11 nie mam jeszcze planów...chyba, muszę uzgodnić z mężem. Ale moje panny są lutowe i muszę się jakoś wpasować z ich urodzinami.
Pozdrawiam

Gosia
Tobatka
CYTAT(wiedźma_Lodzia)
Z tym kolorem ścian, to może i się zgadzać. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy jaśniutki beż i mój temperament był zerowy  8)

Wiedziałam, wiedziałam!!!

CYTAT(wiedźma_Lodzia)
No dobra powiem wam, wczoraj był u nas Piotr i zrobił mi masaż. Najpierw głupia nie chciałam nawet o tym słyszeć, ale czar P. Piotra zadziałał i się zgodziłam. Hmmmm.....super było, te delikatne dłonie i w ogóle  :P

Ładne rzeczy! Ale w sumie Ci zazdroszczę.. Jak ja bym chciała taki profesjonalny masaż.. Nieprofesjonalny też w sumie mógłby być...

Ech, a mężul znowu gdzieś daleko, daleko... Do piątku icon_sad.gif
Ciocia Magda
rety Lodzia, gorszysz mnie 37.gif

Kachna, nie wiem o którą nalewkę pytasz? Bo jeśli o kukułkową to była na mniam mniamie w wątku "kww mnie zabije.." przepis termomixowy - dobrze piszę dziewczyny?
Tobatka
CYTAT(Ms. MEZ)
Kachna, nie wiem o którą nalewkę pytasz? Bo jeśli o kukułkową to była na mniam mniamie w wątku "kww mnie zabije.." przepis termomixowy - dobrze piszę dziewczyny?

Dobrze piszesz... icon_smile.gif
anita
Magda dobrze piszesz.

co do spotkania to w ta sobote u mnie i koniec icon_exclaim.gif
ja juz Julie przekupiłam zeby poszła spac do babci
maz sie cieszy ze ma wychodne

chce dokonczyc dekupaz

wiekszosci pasowało wiec kto moze to przyjezdza ok?

a u Tobatki poprawimy wink.gif

ok?

a mnie Lodzia nie gorszysz icon_wink.gif

p.s. wlasnie sie ucze rzeczy typu: czesci broni pozostawiajace slad na łusce, ich rodzaje i istota icon_rolleyes.gif kto wie po co mi to?
Tobatka
Tylko u mnie będą też niewiedźmowaci goście, więc z tymi poprawinami się nie rozpędzajcie - ale zapraszam wszystkich.. Tylko, jak pisałam, proszę ślicznie mi napisać kto będzie.. Bardzo proszę, wręcz wymagam 02.gif Wejściówki podrukuję icon_twisted.gif wink.gif

Ja do Anity zajadę, a jakże.. Nie na długo, ale zajadę icon_smile.gif

Anita - ucz się, ucz - za kilka dni wykopiesz z głowy... Pomyśl, jaki potem będziesz miała słodki luz! icon_smile.gif
Arwena.
Tobi ja się na razie nie deklaruję, Sama Wiesz Czemu.
Lidka mam Ci wysyłać paczuszkę?

Aa w zasadzie to nie wiem jak dojechać do Anity samochodem od Ronda Rataje. Zawsze podjeżdżałam tramwajem icon_rolleyes.gif
Litka
Arwen zobaczymy sie chyba jakos icon_biggrin.gif ja wiem jak dojechac od Anity z Ronda icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.