To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zadzwonił TEN TELEFON !!!!!!!!! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Tuni
Rrany, Milutka, myślałam, że to dzisiaj. Twoje Dzieciątko chyba jest najliczniej oczekiwanym . Każdy wpis w tym wątku powoduje, że serce szybciej bije. I to sporej rzeszy maluszanek icon_smile.gif
Kiedy Ludzik pojawi się w końcu w Waszym domu, to będzie święto w wielu domach, nie tylko w Waszym icon_smile.gif
Majka 82
I jak tez czekam!

Jak widze jakis wpis tutaj to gryze palce z niecierpliwosci zanim mi sie strona otworzy!

Trzymam kciuki za cierpliwosc przytul.gif
milutka
CYTAT(Tuni @ Wed, 25 Dec 2013 - 07:06) *
Kiedy Ludzik pojawi się w końcu w Waszym domu, to będzie święto w wielu domach, nie tylko w Waszym icon_smile.gif


Aż się wzruszyłam, dziękuję icon_smile.gif


Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście ze mną, z nami, że trzymacie kciuki icon_smile.gif Jestem przekonana, że to nasze ostatnie święta bez dziecka, że za rok już na pewno z nami będzie icon_smile.gif


Ewcia!
tez caly czas jestem z Wami
milutka
Dzwoniłam do OA, dzieci bardzo malutko, możemy czekać dłużej niż pół roku, podłamałam się troszku icon_sad.gif
Tamara79
milutko trzymaj się, wierzę, że Ci ciężko, czas się tak wlecze gdy się na coś czeka, ale pocieszaj się tym, że już bliżej niż dalej i że to tylko kwestia czasu kiedy Wasze dziecko zjawi się w domu. I to jest pewne icon_smile.gif
Pracownicy w OA na pewno szukają tego WASZEGO dziecka i dlatego to tak długo trwa.
przytul.gif
milutka
Dzięki Kanuś icon_smile.gif

Nie było mojej kochanej pani Iwonki, psycholog, tylko jakaś inna pani, no i ona jakoś tak mnie podłamała, nie ma podejścia wiodcznie do oczekujących jak pani Iwonka, Ona jakoś tak inaczej umie to wszystko wytsłumaczyć, pocieszyć, że zawsze mi lżej na duszy.
Nic, muszę zadzwonić za tydzień jak będzie. Koleżanka też mi powiedziała, że pocieszające jest to, że na pewno to nastąpi w tym roku icon_wink.gif to nic, że dopiero mamy styczeń, ale jakoś tak fajnie to brzmi icon_smile.gif
Dorotka
Milutka, ale styczeń juz`prawie sie kończy icon_smile.gif pomyśl ze teraz to juz blizej niz dalej do Waszego maleństwa icon_smile.gif
malgosia1968
co widzę nowy wpis to patrzę, czy temat wątku się zmienił
wierzę, że już niedługo milutka doczekasz się na TEN telefon
mama_do_kwadratu
Milutka, ja też z Tobą czekam.
Joanna 81
I ja czekam z Wami i trzymam kciuki, by ten moment nastapil jak najszybciej.
Reaguje dokladnie tak samo jak Malgosia na pojawienie sie Twojego watku wsrod nowych wpisow 08.gif
iza1982
i jak milutka dzwoniłaś?
milutka
CYTAT(iza1982 @ Tue, 28 Jan 2014 - 13:19) *
i jak milutka dzwoniłaś?


nikt nie odbierał icon_sad.gif zadzwonię za tydzień.

Iza no nie mam wyjścia trzeba czekać, zresztą mówiłam, że nasze dzieci pojawią się u nas w tym samym czasie przytul.gif
Tuni
Milutka, jak rany, ja Ci normalnie ten wątek zamknę aż do TEGO telefonu icon_wink.gif bo co wpis, to ja oddech wstrzymuję icon_smile.gif

Mówiłam Ci już, że tak niecierpliwie czekam jak na swoje, prawda? przytul.gif
milutka
CYTAT(Tuni @ Tue, 28 Jan 2014 - 21:29) *
Milutka, jak rany, ja Ci normalnie ten wątek zamknę aż do TEGO telefonu icon_wink.gif bo co wpis, to ja oddech wstrzymuję icon_smile.gif

Mówiłam Ci już, że tak niecierpliwie czekam jak na swoje, prawda? przytul.gif


mówiłaś, mówiłaś icon_smile.gif


Na FB mamy grupÄ™ adopcyjnÄ…, no i jak czytam o kolejnych w Polsce telefonach to cieszÄ™ siÄ™ , ale i zazdroszczÄ™.

A z mojej grupy kursowej jedna para odpadła, bo 3 miesiące po kwalifikacji zaszła dziewczyna w ciążę, za miesiąc rodzi icon_smile.gif
Tuni
Milutko, każdy taki telefon przybliża Was do Waszego, z sensie że kolejka się skraca, że tak to ujmę icon_smile.gif
zilka
Milutka - i co u Was? Bo już kolejne 3 miesiące minęły?
milutka
CYTAT(zilka @ Mon, 07 Apr 2014 - 20:23) *
Milutka - i co u Was? Bo już kolejne 3 miesiące minęły?



Akurat dzisiaj dzwoniłam do OA, a to już 3 miesiące od wpisu, oj leci ten czas, to dobrze icon_smile.gif

No jak zwykle usłyszałam, że trzeba cierpliwie czekać, bo cierpliwość wynagradza, no i pocieszające jest to, że jesteśmy bliżej niż dalej icon_wink.gif

Do Bożego Narodzenia na pewno będziemy już z dzieckiem, chociaż ja liczę na wrzesień, jest duża szansa, że po wakacjach już zadzwonią. Pani powiedziała, że coś się ruszyło teraz, ale niestety dużo dzieci jest bardzo chorych albo nie jest wolnych prawnie. My poczekamy jeszcze troszkę, bo dla nas szukają dziecka maluśkiego, takiego poniżej roczku, jak widać, wiek prawie 35 lat to jeszcze młody wiek icon_wink.gif

Póki co mamy żyć sobie normalnie, chociaż wiadomo, że ciężko, mamy sobie wyjechać na wakacje, wypocząć, bo później to już będzie niewyspanie icon_wink.gif
zilka
CYTAT(milutka @ Tue, 08 Apr 2014 - 21:02) *
No jak zwykle usłyszałam, że trzeba cierpliwie czekać, bo cierpliwość wynagradza, no i pocieszające jest to, że jesteśmy bliżej niż dalej icon_wink.gif


No to czekamy... wszyscy razem icon_smile.gif przytul.gif
komunikacja24
Ja też czekam...i trzymam gorąco kciuki aby to już szybciutko nastąpiło... przytul.gif
Maciejka
milutka, faktycznie wypoczywaj teraz. Młody czlowiek - wyczekany czy nie - daje fizycznie w kość. icon_wink.gif No i jesteście już coraz bliżej. icon_smile.gif Trzymam kciuki, żeby to było bardzo szybko.
MamaJulki
Milutka trzymam nieustannie kciuki :*
milutka
CYTAT(MamaJulki @ Fri, 25 Apr 2014 - 19:52) *
Milutka trzymam nieustannie kciuki :*



Dzięki

Ciężkie to czekanie, pojutrze mija nam 15 miesięcy od kwalifikacji icon_sad.gif
nika*
milutka - nie wiem czy mnie pamiętasz ze staraczek? tez Ci z całego serca kibicuję i wierzę że już niedługo z nami się podzielisz cudowna nowiną. A macie preferencje co do płci czy po prostu chcecie noworodka?
milutka
Hej Nika icon_smile.gif

My od początku deklarowaliśmy , płeć obojętna, może być rodzeństwo, przedział wiekowy 0-3. Ale po całej procedurze to się zmieniło, panie szukają dla nas dziecka (jakoś to zdanie tak dziwnie brzmi 37.gif ) jednego, niedawno zmieniłam wiek do 1,5 roczku, ale pani powiedziała, że i tak szukają dla nas jak najmłodszego dziecka, czyli pewnie taki poniżej roku, ale nie będzie to noworodek, pewnie z parę miesięcy będzie nasze dziecko miało.
Mój mąż od początku marzy o córeczce, ja o synku, ale coraz bardziej podobają mi się różowe rzeczy icon_smile.gif Oczywiście tak naprawdę będziemy się cieszyć czy to z synka czy córeczki, aby było już z nami, tego pragniemy bardzo icon_smile.gif
nika*
u mnie w pracy jest taka para, która najpierw adoptowała córke w wieku ok 1 roku a potem się okazało ze ta biologiczna matka znowu oddała dziecko do domu dziecka i oni mieli pierwszeństwo i maja teraz dwie cudowne dziewczynki icon_smile.gif icon_smile.gif
Gosia83
Moja kuzynka właśnie adoptowała chłopczyka w wieku 3 lat. Wcześniej dwa razy do niej dzwonili, ale raz zrezygnowali ze względu na chorobę dziecka, a raz zrezygnowali, ponieważ sytuacja rodzinna i zdrowotna ich do tego zmusiła. Po dokładnie 15 miesiącach łącznego oczekiwania w ich domu w końcu zamieszkał mały Sebastianek. Ponadto biologiczna matka urodziła niedawno córkę i jeśli nic się nie zmieni to sąd odbierze jej to dziecko i będą mieli pierwszeństwo to tejże dziewczynki. Może się uda...oby. Póki co Sebastianek się już całkowicie aklimatyzował i jest szczęśliwy jak nigdy dotąd.

milutka - trzymam kciuki aby ten telefon jak najszybciej zadzwonił, bo kurcze długo już czekacie. Ale będzie warto czekać - zobaczysz... przytul.gif
Filip_inka
ja też myślę, że cierpliwość będzie Wam mocno wynagrodzona.
Trzymam mocno kciuki i regularnoie zaglÄ…dam &&&&&
iza1982
kochana, ja sie zbliżam do terminu, więc i telefon do Was musi niedługo zadzwonić. W końcu jesteśmy umówione, ze witamy swoje dzieci razem icon_smile.gif
milutka
CYTAT(iza1982 @ Wed, 18 Jun 2014 - 15:40) *
kochana, ja sie zbliżam do terminu, więc i telefon do Was musi niedługo zadzwonić. W końcu jesteśmy umówione, ze witamy swoje dzieci razem icon_smile.gif



No fajnie by było jakby się spełniło, ale Izuś to nierealne icon_sad.gif przez dwa miesiące było zero zgłoszeń dzieci do adopcji, a przed nami jeszcze minimum z 15 par czeka icon_sad.gif Więc pewnie do tych dwóch lat dobijemy, chociaż jak dzwonię to słyszę, że być może po wakacjach znajdzie się nasze dziecko, no i ponoć do Świąt będziemy już w trójkę, zobaczymy, ciężko się czeka, czasami wpadam w dół icon_sad.gif
Tuni
Milutko, trzymajcie się jakoś i proszę w żadne doły nie wpadać icon_smile.gif My tutaj tak bardzo czekamy na Wasze dzieciątko, że to już niedługo musi być. Zobaczysz przytul.gif
Helena
CYTAT(milutka @ Thu, 19 Jun 2014 - 17:59) *
No fajnie by było jakby się spełniło, ale Izuś to nierealne icon_sad.gif przez dwa miesiące było zero zgłoszeń dzieci do adopcji, a przed nami jeszcze minimum z 15 par czeka icon_sad.gif Więc pewnie do tych dwóch lat dobijemy, chociaż jak dzwonię to słyszę, że być może po wakacjach znajdzie się nasze dziecko, no i ponoć do Świąt będziemy już w trójkę, zobaczymy, ciężko się czeka, czasami wpadam w dół icon_sad.gif


Jak to czytam to cholernie wkurzają mnie seriale gdzie na rodziców czeka mnóstwo dzieci do adopcji i trafiają one wręcz natychmiast do rodziców. I później wszyscy myślą, że tak jest naprawdę. Ostatnio prawie się z kimś pokłóciłam udowadniając, że to tylko "serialowe bzdury".
Annie*
Maluchów bez rodziców jest mnóstwo, ale z reguły nie mają uregulowanej sytuacji prawnej i nie można ich niestety adoptować.

milutka już niedługo
milutka
No właśnie, jest dużo dzieci, ale RB nie mają zabranych praw.

Ostatnio moja znajoma zapytała mnie zdziwiona, a to nie jest tak jak w serialach? że wchodzisz do pokoju i wybierasz sobie dziecko? icon_wink.gif

Dzięki dziewczyny za wsparcie icon_smile.gif
aniakuleczka
Wiesz co,
ja myślę, że to dobrze, że nie jest jak w serialach.
i dla rodziców i dla dzieci.

Milutka - trzymam za Ciebie kciuki, za dziecko, które być może już sie urodziło i nawet nie wie ile miłości na nie czeka.
milutka
CYTAT(aniakuleczka @ Sat, 21 Jun 2014 - 20:32) *
Wiesz co,
ja myślę, że to dobrze, że nie jest jak w serialach.
i dla rodziców i dla dzieci.



pewnie, że dobrze, nawet bardzo dobrze icon_wink.gif
komunikacja24
A może podziałają ciążowe fluidki i dzieciątko "przyjdzie szybciej niz myślisz?Nie wiem ale "w razie czego' podsyłam fluidki i życzę szybciutko maleństwa....obyśmy na swieta obie tuliły nasze szczęścia...
ulla
Milutko - doczekasz się. I będzie i fajnie i strasznie. I czasem ciężko, ale będzie.

Rzeczywiście dzieci do adopcji muszą mieć uregulowaną sytuację prawną, a to nie jest proste. W sumie szczerzę życzę, by dziecko było jak najmłodsze, bo wtedy będziesz mieć większy wpływ na charakter, nawyki itp., mniejsze tez będą potencjalne obciążenia. Ale wiem, że każde dziecko, które do Was trafi dostanie po prostu prawdziwy dom i będzie mogło być szczęśliwe.
lena85uk
Przeczytalam caly watek.. wszystkie 77stron.. cale dzien mi zajelo ale jak zaczelam czytac to przestac nie moglam.
Splakalam sie kilka razy i teraz juz trzymam razem z innymii kciuki ze maluszek do was dolaczy jak najszybciej icon_smile.gif

milutka
CYTAT(lena85uk @ Tue, 01 Jul 2014 - 21:00) *
Przeczytalam caly watek.. wszystkie 77stron.. cale dzien mi zajelo ale jak zaczelam czytac to przestac nie moglam.
Splakalam sie kilka razy i teraz juz trzymam razem z innymii kciuki ze maluszek do was dolaczy jak najszybciej icon_smile.gif


Dziękuję bardzo icon_smile.gif


To jest super, że mam wsparcie w tylu osobach icon_smile.gif Ja wiem, zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma .....hmmmm.... że tak napiszę "odwagę" (bo nie wiem czy to odwaga czy co, bo dla mnie adopcja to naturalna rzecz icon_wink.gif ) aby zdecydować się na adopcję, słyszę często, że ktoś nas za to podziwia, staram się rozumieć, co osoba ma na myśli tak pisząc, że wcale to nic złego.

Mam to szczęście, mój mąż też, że spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy bardzo się cieszą i kibicują i mówią, że fajnie , że taki krok, skoro inaczej się nie da, to czemu adopcja nie.

Chociaż ostatnio wymieniłam email z kolegą, z którym dawno "nie widziałam się", bo znamy się z netu, dwa razy się widzieliśmy. Parę dni temu urodziło mu się dziecko, no i gdy tak zapytał jak tam sprawy z dzieckiem, to gdy napisałam, że zdecydowaliśmy się na adopcję, to podkreślił kilka razy, że nas podziwia i w dalszej części, że czemu nie chcieliśmy in vitro, że dużo czytał o tym, że jest refundacja i takie tam. No tak, mu udało się stworzyć małego człowieczka , być może dlatego mnie nie rozumie, bo ja to wyczułam.

Tak sobie jeszcze przejrzałam parę postów wstecz i powiem Wam, że nawet czas leci, bo niedawno "płakałam", że moja już 15 miesięcy, a tu prosze za kilka dni minie już 17 miesięcy. Niestety złe wieści są takie, że u nas jest bardzo mało dzieci z uregulowaną sytuacją prawną, więc "kolejka" bardzo się wydłużyła, podobno w tamtym roku tylko była trójka dzieci ze zrzeczenia.




lena85uk
Ja powiem ze nawet majac juz swoje biologiczne dziecko moglabym adoptowac drugie.. Jak sie takiego maluszka wezmie na rece to juz geny przestaja miec znaczenie.. Naprawde, kochalabym tak samo.
milutka
Jeszcze telefonu nie było, ale chyba jest już blisko, bo okazuje się, że dwie pary z naszej grupy odnalazły już swoje dzieci icon_smile.gif
Jedna para już w styczniu dostała telefon. Chłopczyk dwa latka. Ja tak sobie myśl, że my tak długo czekamy, bo panie uparły się dla nas na niemowlaka. Owszem, zmieniliśmy wiek z 0-3 na 0-1,5, ale zaznaczałam, że na dwuletnie dziecko też jesteśmy otwarci. Muszę wystosować do nich pismo w tej sprawie.
maminka43
Milutko-każdy Twój wpis nas elektryzuje!......icon_smile.gif
już niedługo.....
mama_do_kwadratu
CYTAT(maminka43 @ Wed, 16 Jul 2014 - 23:59) *
Milutko-każdy Twój wpis nas elektryzuje!......icon_smile.gif


Właśnie tak jest!

Trzymam kciuki!
Paka
Ja też czekam, ale nie piszę, bo nie chcę podbijać wątku - to zawsze budzi nadzieję, że to już TEN telefon...

Idę w sierpniu na pielgrzymkę na Jasną Górę, to dołączę Waszą intencję do moich.
milutka
CYTAT(Paka @ Thu, 17 Jul 2014 - 21:41) *
Ja też czekam, ale nie piszę, bo nie chcę podbijać wątku - to zawsze budzi nadzieję, że to już TEN telefon...

Idę w sierpniu na pielgrzymkę na Jasną Górę, to dołączę Waszą intencję do moich.


Paka, dziekuje, to bardzo mile z ta modlitwa icon_smile.gif

I dla Was wszystkich ode mnie jeszcze raz wielkie dzieki, ze Jestescie ze mna icon_smile.gif
karoleenka
Jak zawsze tu zaglądam to mnie mrowi -jesteście dzielni wierzę , że już wkrótce przytulisz swoje wymarzone dzieciątko icon_smile.gif)

milutka
CYTAT(karoleenka @ Fri, 01 Aug 2014 - 19:32) *
Jak zawsze tu zaglądam to mnie mrowi -jesteście dzielni wierzę , że już wkrótce przytulisz swoje wymarzone dzieciątko icon_smile.gif)



icon_smile.gif

Ty mi kochana lepiej powiedz, jak się zwracasz do swojego dziecia 03.gif Bo my zakochani w imieniu Iwo, ale boję się, że nie będę umiała zwracać się do synka icon_wink.gif
karoleenka
Iwo - piwo 29.gif
A tak na poważnie - Iwek, Iwus , Iwcio albo żartobliwie Iwoslaw icon_wink.gif

Polecam icon_smile.gif))
milutka
CYTAT(karoleenka @ Sat, 16 Aug 2014 - 21:39) *
Iwo - piwo 29.gif
A tak na poważnie - Iwek, Iwus , Iwcio albo żartobliwie Iwoslaw icon_wink.gif

Polecam icon_smile.gif))


ja właśnie śmiałam się do męża, że już wiem, jak odmieniać imię Iwo, że to jak piwo 06.gif


Cała Twoja trójka ma super imiona icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.