To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zadzwonił TEN TELEFON !!!!!!!!! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
...asia...
Milutka cały czas zaciskam &&&&&&&&&&
Artola
CYTAT(milutka @ Thu, 08 Sep 2011 - 23:36) *
właśnie w 6tc wtedy poroniłam.

Na linijeczce masz już 7 tydz!!! Także 6 już minął!!!
Moje kciuki nadal zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Izzy

Milutka nieustannie trzymam za Was kciuki &&&&. Wiem jak to jest czekac na upragnione malenstwo..... Za 8 miesiecy bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie.
chaton
Milutka; przy takiej becie to juz powinnas na usg spokojnie cos zobaczyc. Daj znac.
Boze, jak ja Cie rozumiem.
ewita 77
CYTAT(jaAga* @ Fri, 09 Sep 2011 - 09:48) *
I ja jestem wciąż przy Was myślami i co rano tu zaglądam.

Jaga ,ja z tych wszystkich emocji jakie tutaj mają miejsce, twój post odczytałam w takie sposób" I ja jestem w ciąży icon_redface.gif , i tak sobie myślę ale się tu dzieje...
Milutka ja nadal trzymam za Was &&&.
marta083
CYTAT(Carrie @ Thu, 08 Sep 2011 - 16:46) *
Milutka, kobito, marudzisz, wiesz?

Jak baba w ciąży! 06.gif 04.gif

CYTAT(ewita 77 @ Fri, 09 Sep 2011 - 14:11) *
Jaga ,ja z tych wszystkich emocji jakie tutaj mają miejsce, twój post odczytałam w takie sposób" I ja jestem w ciąży icon_redface.gif , i tak sobie myślę ale się tu dzieje...

Ja też tak przeczytałam 43.gif Jaga, zrób test! 03.gif

Milutka
, i jak USG? O której miało być? Mam nadzieję, że serducho bije jak dzwon! &&&&&&&&&&
captain.jmw
CYTAT(ewita 77 @ Fri, 09 Sep 2011 - 13:11) *
Jaga ,ja z tych wszystkich emocji jakie tutaj mają miejsce, twój post odczytałam w takie sposób" I ja jestem w ciąży icon_redface.gif , i tak sobie myślę ale się tu dzieje...


Przeczytałam i pomyślałam tak samo icon_wink.gif

Cóż za wątek 06.gif

milutka, czekamy na wieści po wizycie, wierzę, że jest dobrze! icon_smile.gif
Artola
I ja czekam na wieści!!!
Zelda
milutka tez czekam na wieści oczywiście dobre i na zdjęcie icon_smile.gif
a na serducho to nie za wcześnie?chyba gdzie koło 8-9 widać?
gosiagosia
roznie widac, u mnie w 5tyg bylo


&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
Ale uśmiałam się z tej "ciąży" JaAgi 06.gif


Byłam na usg, można by rzec, że dalej jestem w ....kropce icon_wink.gif

Bo nadal na usg widać tylko kropkę. Pani dr, powiedziała mi już przed samym usg, że w moim przypadku na serce za wcześnie.
Mówi, że się coś tam dzieje przy tej kropce, mam znów w poniedziałek powtórzyć betę i progesteron a w środę znów usg. Póki beta rośnie, póki mam objawy ciążowe, nie mam plamień i brzuch mocno nie boli to jest wszystko na dobrej drodze.

Na pocieszenie , pani dr mi powiedziała, że ma pacjentkę, która mając betę 7000, nadal miała pusty pęcherzyk a już niedługo urodzi dzidziusia icon_smile.gif


Mam dzisiaj humor, bo moja koleżanka , z forum ślubnego, urodziła dzisiaj bliźniaczki, wyczekiwane przez forumowe ciocie icon_smile.gif

No i mąż wraca icon_smile.gif
chaton
CYTAT(agawhite @ Fri, 09 Sep 2011 - 14:18) *
Przeczytałam i pomyślałam tak samo icon_wink.gif

Cóż za wątek 06.gif

milutka, czekamy na wieści po wizycie, wierzę, że jest dobrze! icon_smile.gif

Jezu, ja tez! To musi byc znak! 29.gif
milutka
Chaton przykro mi, że tak się u Ciebie stało, ale pewnie niedługo znów się uda i będzie wszystko dobrze przytul.gif

Ja też zawsze już w 6tc widziałam serduszka, a może tym razem będzie na przekór i się uda, bo serduszko później zacznie bić.

A to moje dzisiejsze usg, zaznaczyłam gdzie się coś dzieje icon_wink.gif Pani Dr jeszcze powiedziała, że może się tak dziać, bo ciąża bliźniacza może być, czego u mnie wykluczyć nie można, bo byłam wiele razy mocno stymulowana do IUI.


Uploaded with ImageShack.us
captain.jmw
[quote name='milutka' date='Fri, 09 Sep 2011 - 13:54' post='8737556'
Póki beta rośnie, póki mam objawy ciążowe, nie mam plamień i brzuch mocno nie boli to jest wszystko na dobrej drodze.
[/quote]

No jest, jest icon_smile.gif I będzie icon_smile.gif albo hm... będą icon_smile.gif
U mnie około 6tc padły słowa, że jakoś tak wolno to serduszko bije...
Więc głowa do góry jeśli "coś tam się dzieje" koło Kropki icon_smile.gif

OT: jaAga, test rób 43.gif
Arwena.
Milutka, mam nadzieję, że na przekór wszystkiemu - następnym razem zobaczysz pięknie bijące serduszko.
jaAga*
Ja tu zaglądam z oczekiwaniami na wieści z usg, a Wy tu mnie próbujecie w ciążę wrobić ... co to to nie icon_wink.gif-mi wystarczy moja dwójka - wszelkie ciążowe fluidki proszę kierować w stronę Milutkiej i innych starających się icon_smile.gif.

PS. W ciąży nie jestem icon_wink.gif, za to też "coś" mam i to nie jest kropka, bo ma ok. 5 cm i w środę mi to usuną, tyle, że to na jajniku jest icon_sad.gif.
milutka
CYTAT(jaAga* @ Fri, 09 Sep 2011 - 16:15) *
Ja tu zaglądam z oczekiwaniami na wieści z usg, a Wy tu mnie próbujecie w ciążę wrobić ... co to to nie icon_wink.gif-mi wystarczy moja dwójka - wszelkie ciążowe fluidki proszę kierować w stronę Milutkiej i innych starających się icon_smile.gif.

PS. W ciąży nie jestem icon_wink.gif, za to też "coś" mam i to nie jest kropka, bo ma ok. 5 cm i w środę mi to usuną, tyle, że to na jajniku jest icon_sad.gif.


Laparoskopia? pewni torbielkę masz, będzie dobrze przytul.gif
jaAga*
CYTAT(milutka @ Fri, 09 Sep 2011 - 15:23) *
Laparoskopia? pewni torbielkę masz, będzie dobrze przytul.gif

Tak laparoskopia, musi być dobrze icon_wink.gif.
okruszek
milutka musi być dobrze... a bierzesz jeszcze jakieś lekarstwa?
milutka
CYTAT(okruszek @ Fri, 09 Sep 2011 - 16:45) *
milutka musi być dobrze... a bierzesz jeszcze jakieś lekarstwa?


Tylko luteinę dowcipną, 2x2 50mg, no i kwas foliowy i mam kupić sobie jeszcze witaminki.

JaAga to uważaj, po laparce łatwo w ciążę można zajść icon_wink.gif
aisha1111
super. a kropeczka śliczna icon_smile.gif oj już chyba muszę się z martuchą zacząć dogadywać się z tym transparentem, bo u mnie planowanie podróży to z dużym wyprzedzeniem musi być. a teraz ładnie się luteiną faszeruj, witaminki łykaj i będzie dobrze icon_smile.gif
Ika
Heh, moja Nutka przez całą ciążę była nazywana Kropką icon_wink.gif

MamaJulki
MILUTKA super wieści icon_smile.gif

ale by było gdyby to bliźniaki były i np parka 06.gif

trzymam kciuki nieustannie
milutka
Ika bo t taki kropek jest, możemy bawić się w zabawę "znajdź kropka" icon_wink.gif
Mam nadzieję, że z mojej kropeczki też wyrośnie taka urocza Nutka icon_wink.gif
asiam23
No kochana super wiadomości, ściskam mocno i nieustannie trzymam kciuki.
joannabo
świetnie, trzymam kciuki icon_smile.gif
MoniZ
Milutka Super wiesci przytul.gif

Ja przynajmniej raz dziennie musze wejsc na ten watek niestety nie mam czasu zeby czesciej wchodzic ale staram sie wejsc na ten watek pelen nadzieji,optymizmu, cudu i wiary.I mimo ciezkiego dnia dusza mi sie raduje gdy czytam takie wiesci 06.gif
m4rusia
Niniejszym ogłaszam przetarg na projekt i wykonanie transparentu gratulacyjnego dla Milutkiej i jej Kropki icon_wink.gif

I. Przedmiot zamówienia:
- projekt i wykonanie transparentu gratulacyjnego dla Milutkiej i jej Kropki

II. Termin:
- 28 luty 2012 (żeby zdążyć icon_wink.gif )

III. Wartość zamówienia:
- bezcenne

06.gif 06.gif 06.gif
milutka
CYTAT(M4R7U6H4% @ Fri, 09 Sep 2011 - 19:26) *
Niniejszym ogłaszam przetarg na projekt i wykonanie transparentu gratulacyjnego dla Milutkiej i jej Kropki icon_wink.gif

I. Przedmiot zamówienia:
- projekt i wykonanie transparentu gratulacyjnego dla Milutkiej i jej Kropki

II. Termin:
- 28 luty 2012 (żeby zdążyć icon_wink.gif )

III. Wartość zamówienia:
- bezcenne

06.gif 06.gif 06.gif



Jesteś niemożliwa 06.gif
aronka
Milutka, wygląda na to, że jest wszystko w porządku. Tak bardzo się cieszę. icon_biggrin.gif
Oby ta maleńka Kropeczka rozwijała się pięknie i rosła. Czeka na Nią tyyyyyle osób! icon_biggrin.gif
m4rusia
CYTAT(milutka @ Fri, 09 Sep 2011 - 18:28) *
Jesteś niemożliwa 06.gif


Ojjjjj, przekonasz się o tym dopiero wtedy jak zobaczysz mnie pod porodówką icon_wink.gif
Ona jest w tym samym miejscu od lat, czy zmienili jej położenie?? Jak wszystko zostało po staremu, to tym bardziej chętnie odwiedzę oddział na którym sama przyszłam na świat icon_smile.gif
miskap
Milutka super wieści a Kropka niech rośnie.
justine1980
Milutka bardzo siÄ™ cieszÄ™ trzymam kciuki nadal
milutka
Porodówka w tym samy miejscu od lat, na trzecim piętrze icon_wink.gif

Przeziębiam sobie pęcherz, kłuje i co 5 minut do toalety biegam icon_sad.gif pewnie tylko żurawinę mogę.
m4rusia
CYTAT(milutka @ Fri, 09 Sep 2011 - 19:27) *
Przeziębiam sobie pęcherz, kłuje i co 5 minut do toalety biegam icon_sad.gif pewnie tylko żurawinę mogę.


Nic sobie nie przeziębiłaś icon_wink.gif Ja na początku każdej ciąży (od ok 6-7 tyg) miałam takie coś icon_wink.gif
Aylin
milutka nie odzywam się, bo zabiegana jestem. Ale cały czas czytam, trzymam i kibicuję..... No i szykuje ten sprzęt na fotosesję w Zielonej Górze icon_wink.gif
milutka
CYTAT(M4R7U6H4% @ Fri, 09 Sep 2011 - 20:38) *
Nic sobie nie przeziębiłaś icon_wink.gif Ja na początku każdej ciąży (od ok 6-7 tyg) miałam takie coś icon_wink.gif


No właśnie od samego początku biegam siusiu, to mój zawsze był pierwszy objaw, ale wczoraj masakra, ból promieniował do nóg i co chwilę do wc biegałam. Ale dzisiaj się obudziłam i póki co jest dobrze.
Wczoraj wieczorem bałam się , że coś się dzieje niedobrego, bo krzyż mnie bolał.


Aylin no ja mam nadzieję, że ta sesja to się odbędzie teraz, bo będzie wszystko w porządku icon_smile.gif
chaton
Milutka: zapalenie pecherza moze byc faworyzowane gwaltownymi zmianami hormonalnymi. Idz do lekarza, to trzeba wyleczyc,zeby nie dotknelo innych organow. Sa bezpieczne antybiotyki, wlasnie je biore.
milutka
Tak sobie przeszukiwałam net i znalazłam usg z 4tc i na tym usg taka sama kropeczka, więc być może moja ciąża jest o wiele młodsza.

Policzyłam sobie też coś:
22 sierpnia-28DC-test II, beta 50
24 sierpnia-30DC-plamienie jednorazowe, temperatura w tym dniu spadła z 37 na 36,6
25 sierpnia-31DC-jednorazowe plamienie, wypadał termin @

Czyli na dzień dzisiejszy, 48DC, 18 dzień od spadku temperatury i plamienia, czyżby zagnieżdżał się wtedy zarodek?

Póki co u mnie oki, mdłości i zawroty głowy mam zawsze wieczorem. Wczorajszej i dzisiejszej nocy jakieś takie bóle brzucha miałam, że aż mnie skręcało, ale to mam jakieś rewolucje żołądkowe, no ale wiadomo, że zawsze zaraz najgorsze myśli.
Jutro beta, może i tym razem uda mi się wyprosić wynik w ten sam dzień.
Użytkownik usunięty
CYTAT(milutka @ Sun, 11 Sep 2011 - 18:21) *
.Jutro beta, może i tym razem uda mi się wyprosić wynik w ten sam dzień.


I to dobry wynik! && milutka! Myślę o Tobie!
milutka
CYTAT([użytkownik x] @ Sun, 11 Sep 2011 - 21:00) *
I to dobry wynik! && milutka! Myślę o Tobie!



Dziękuję, że znajdujesz w tym trudnym czasie dla Ciebie , czas i żeby o mnie pomyśleć icon_smile.gif
komunikacja
Milutka cały czas trzymam kciuki icon_smile.gif
Na bieżąco podczytuję i myślę cieplutko o Was.
...asia...
milutka &&&&&
istara
Milutka myślę o Tobie od rana. Trzymam bardzo mocno kciuki za dzisiejszą betę. Niech cud trwa!
Dirty Diana
CYTAT(Amarylis @ Mon, 12 Sep 2011 - 15:13) *
Milutka myślę o Tobie od rana. Trzymam bardzo mocno kciuki za dzisiejszą betę. Niech cud trwa!

I ja też!
Czekam.
milutka
Progesteron znów nisko, tyko 6, ale trzymam się tego o Rosa napisała. A po drugie nie wiadomo czy wynik dobrze zrobiony.

Bety nie mam, muszę zrobić jutro w innym laboratorium, bo znów szpitalna maszyna się zepsuła, coś w labku mówili, że progesteron też z ledwością zrobiony.


Więc jutro z rana pędzę do innego labka i tam muszę zapłacić, no trudno.
kasiazielonka
powodzenia!!! czytam i trzymam kciuki za Twój CUD!!!
Ola81
trzymam kciuki &&&&&&&&&
Fiefiora
Trzymam cały czas bardzo mocno kciuki!
Może w tym drugim laboratorium wyniki będą prędzej?
marta083
I ja nadal zaciskam &&&&&&& Åšliczna kropka!
Ale był by czad jak by się tam dwa bąble zagnieździły 06.gif
Zobaczcie ile ta kropeczka ma cioć! Jak żadna inna kropka 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.