To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zadzwonił TEN TELEFON !!!!!!!!! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Sokolica
Super informacja icon_smile.gif Gratuluję. Powodzenia i wiele radości życzę icon_biggrin.gif
milutka
CYTAT(megan25 @ Mon, 08 Jun 2015 - 05:19) *
śliczne imię ma Wasz synuś icon_smile.gif


imię jest nasze icon_smile.gif miał być Iwo, ale jak powiedziałam mężowi to imię i jeszcze dowiedziałam się, że Natan znaczy Dar/Podarunek, to nasze dziecko nie mogło mieć inaczej na imię icon_smile.gif
Opiekunów ma bardzo fajnych, nawet mówią do niego już nowym imieniem icon_smile.gif choć czasami jeszcze się mylą icon_wink.gif

Jak tak będę z doskoku dopisywać, muszę załatwić jeszcze dużo spraw, powalczyć, żeby synka zabrać jak najszybciej do domu icon_smile.gif
artemizja
Milutka, gratulacje ogromne!!!
Agnieszka_82
Milutko proszę też o zdj icon_smile.gif
renata19750702
MOje gratulacje! No to teraz przed wami mnóstwo pracy, ale też mnóstwo cudownych wrażeń!
Gremi
Milutka.. tak strasznie się cieszę i gratuluję. Jak czytam słowo "synek" w twoich postach to serce się raduje.
Paka
Milutko, jak bardzo się cieszę! Niech Wam się zdrowo chowa, niech w Waszej miłości rozkwitnie i pięknie się rozwinie. przytul.gif
joanaz
Milutka- niech Wasz Dar rosnie zdrowo, bo szczęsliwie z Wami, to na pewno.

joanna
Orinoko
Milutka, nowy etap życia przed Wami już otwarty icon_smile.gif Gratulacje serdeczne, dużo miłości i radości!
Ksiwik
Milutka ale radość bije od Ciebie. Należało wam się to szczęście icon_smile.gif
4kasiula
milutka BARDZO się cieszę, będziesz cudowną mamą, jak przeczytałam tyltuł to dostałam gęsiej skórki i serce pzyspieszyło icon_wink.gif
Elak
W końcu się doczekaliście i my również icon_wink.gif
GratulujÄ™!!!
gozar
milutko - serdeczne gratulacje. W końcu wszyscy sie doczekaliśmy icon_smile.gif
Zelda
Gratulacje 😃😃😃😃
rtonka
Gratulacje 😊
Arwena.
Cudnie, gratulacje Milutka! icon_smile.gif
pati.n
Gratulcje! Trzy razy czytałam tytuł icon_smile.gif czy na pewno się zmienił icon_smile.gif
Jak się ogarniesz to też poproszę zdjęcie Waszego Szczęscia.
karambolka25
Milutka, sciskam was wszystkich mocno mocno i ogromnie sie ciesze!
Natan to chyba najbardziej wyczekiwany maluch na forum co?
Musisz go pokazac!
brawo_bis.gif
nika*
milutka - z całego serca gratuluję brawo_bis.gif ale się młodemu cudowna mama tarfiła przytul.gif
anetadr
Milutko, gratulacje dla całej Waszej Rodziny. icon_smile.gif

Aneta
agama76
milutko, gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif bardzo, bardzo sie ciesze razem z Wami icon_smile.gif)))
mariola233
GratulujÄ™ 😊❤
milutka
dzięki icon_smile.gif Jesteśmy bardzo szczęśliwi icon_smile.gif

Tak na forum, mogę pokazać takie zdjęcie icon_wink.gif

Dłonie moich dwóch mężczyzn icon_smile.gif

Bianka
Raczki malutkie takie slodkie ! icon_smile.gif
tomberowa
Milutka - gratulacje! choć nigdy nie pisałam tu, to zawsze widząc wątek myślałam, że TEN telefon zadzwonił... wreszcie! icon_wink.gif
tormenta
I ja się popłakałam. Cudowna wiadomość. Bardzo, bardzo gratuluje icon_smile.gif
Joanna 81
Wspaniała wiadomość!
Gratuluję i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Waszej rodziny.
okko
Milutko fantastycznie. Gratuluje serdecznie.
xxyy
Gratuluje icon_smile.gif
milutka
Dobre wieści takie, że już w ten poniedziałek będziemy mieli testy psychologiczne i wizytę domową (musimy powtórzyć, bo się przedawniło wszystko po 2 latach) i od razu podpiszemy wnioski do Sądu icon_smile.gif
bb
Wreszcie idziecie jak burza. Powodzenia!!!!
Bianka
Milutko to kiedy synek bedzie z Wami w domu?
milutka
CYTAT(Bianka @ Tue, 09 Jun 2015 - 15:37) *
Milutko to kiedy synek bedzie z Wami w domu?


jak dobrze pójdzie , to możliwe, że już tak na dzień taty icon_wink.gif ta gorsza opcja, ale nie taka zła to do 10 lipca.
malgog
mały jest śliczny !
oby jak najszybciej zamieszkał z Wami
aronka
Ogromne gratulacje!!! Tak bardzo się cieszę. Życzę Wam szczęścia i wielu pięknych chwil już razem na zawsze. icon_biggrin.gif
angielk
icon_biggrin.gif
i masz nowy suwaczek balety.gif

nadal bardzo przeżywam i ciesze się niesamowicie! wszystkim opowiadam!

obyście jak najszybciej byli razem w domu icon_lol.gif
Nitro
Milutko, przyjmij gratulacje również ode mnie - ogromnie się cieszę z Waszego szczęścia.

Musisz kiedyś pokazać Synkowi ten wątek - żeby zobaczył jak bardzo był wyczekiwany przez forumowi ciotki icon_wink.gif
maminka43
piękny paseczek!
tak się cieszę,że tyle radości przed Wami!
karoleenka
Popłakałam sie !!!! Ze szczęścia icon_smile.gif)) waszego oczywiście i tego małego szczęściarza !
W dodatku imiennika mojego najstarszego ! Jestem zachwycona icon_smile.gif))


Milutko ech serce rośnie ! Ciagle jestem wzruszona
To teraz oby szybko wszystko sie pozalatwialo i synuś jak najszybciej był z Wami w domu !
Dorott
wielkie gratulacje...jesteś niesamowitą Kobieta i jestescie wspaniałą rodziną!
milutka
CYTAT(karoleenka @ Tue, 09 Jun 2015 - 21:17) *
W dodatku imiennika mojego najstarszego ! Jestem zachwycona icon_smile.gif))


A pamiętasz jak pytałam o odmianę imienia Iwo icon_wink.gif Nawet nie zapamiętałam, że Twój najstarszy to Natan i zobacz jak się ułożyło icon_smile.gif

Mieliśmy dylemat czy Iwo czy Natan, ale tak jakoś każdy był za Natanem, a jeszcze znaczy to podarunek icon_smile.gif a to taki nasz podarunek od losu icon_smile.gif

Dzisiaj przyszedł leżaczek icon_smile.gif Na dniach przyjdzie fotelik do samochodu i dzisiaj możliwe, że wózek dotrze 06.gif

Natanek póki co będzie spał w naszej sypialni, kącik ma przygotowany icon_smile.gif


A tak to nasz syn ma dwa pokoje, sypialnię i bawialnię icon_wink.gif Stały takie puste to niech ma icon_smile.gif






i bawialnia: drzewo sama malowałam a alfabet zrobiłam ze styropianu icon_wink.gif


A tak szalejemy z zakupami dla synka icon_smile.gif






A wózek wybrał tatuś dla synka icon_smile.gif ale mi się też ten wózek strasznie podoba icon_smile.gif
ania.m
Piękne pokoje!! Bawialnia super!
Jeszcze tylko samochodzików brakuje! 43.gif
I szalej teraz kobieto z zakupami - należy Ci się!!!
ania_411
Milutka Super! Maly krolewicz bedzie mial z Wami jak w bajce icon_smile.gif Ma wielkie szczescie, ze trafil wlasnie na Was icon_smile.gif
Dabriza
Pieknie:) teraz to juz takie realne..Będziecie cudowną rodziną
Juz lada dzień Mały Czlowiek wywróci wasze zycie do góry nogami:)
Agnieszka AZJ
Pokoje piękne !!! Choć, jak znam życie, to Mały najchętniej będzie się bawił tam, gdzie Ty będziesz, czyli w kuchni 06.gif
Potwora
Milutka, gratulacje! icon_biggrin.gif
Filip_inka
heh zauwazylam zmiane tematu i serce mocniej załomotało... musze przeczytac od poczatku ale juz serdecznei Gratuluje!!! icon_smile.gif
Filip_inka
ufff ale emocje...
milutka ciesze sie Waszym szczesciem. Cudownie, ze wreszcie sie udalo!
Zycze Waszej rodzince samych radosci icon_smile.gif

i tez czekam na Wasza fotke.
katiek
Milutka gratulacje ogromne. I niech mały jak najszybciej będzie z wami
malgog
wózek cudo, w pokoju stoją już dwa kolejne icon_smile.gif
pewnie jesteś teraz na niezłej adrenalinie 04.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.