Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

poród w wodzie Bydgoszcz

> 
mała_czarna
wto, 23 sty 2007 - 13:30
Cześć

Czy w Bydgoskich szpitalch jest możliwy poród w wodzie? Ile za taką przyjemność się płaci i jak to wygląda.
Słyszałam, że bóle w takim porodzie są mniejsze i ogólnie wszystko jakoś szybciej idzie, a nie ukrywam troche boję się tego momentu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post wto, 23 sty 2007 - 13:30
Post #1

Cześć

Czy w Bydgoskich szpitalch jest możliwy poród w wodzie? Ile za taką przyjemność się płaci i jak to wygląda.
Słyszałam, że bóle w takim porodzie są mniejsze i ogólnie wszystko jakoś szybciej idzie, a nie ukrywam troche boję się tego momentu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

--------------------




Kasik
śro, 24 sty 2007 - 21:08
Cześć
Rodziłam prawie sześć lat temu, więc moje informacje są raczej nieaktualne, ale wtedy możliwy był poród w wodzie w Szpitalu Miejskim na Kapuściskach (o ile była wolna sala). Nie wiem ile trzeba zapłacić. Może po prostu zadzwoń i zapytaj. Przykro mi, ale szczegółów nie znam.
Jak to wygląda? - siedzisz w baseniku icon_wink.gif Podobno faktycznie pomaga. Zapytaj dziewczyn na ogólnym forum, na pewno któraś rodziła w wodzie.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Kasik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 14:52
SkÄ…d: Bydgoszcz i okolice
Nr użytkownika: 351

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 21:08
Post #2

Cześć
Rodziłam prawie sześć lat temu, więc moje informacje są raczej nieaktualne, ale wtedy możliwy był poród w wodzie w Szpitalu Miejskim na Kapuściskach (o ile była wolna sala). Nie wiem ile trzeba zapłacić. Może po prostu zadzwoń i zapytaj. Przykro mi, ale szczegółów nie znam.
Jak to wygląda? - siedzisz w baseniku icon_wink.gif Podobno faktycznie pomaga. Zapytaj dziewczyn na ogólnym forum, na pewno któraś rodziła w wodzie.
Pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
Kasia
aniuta
piÄ…, 02 lut 2007 - 16:38
w bizielu możesz rodzić w wodzie nic to nie kosztuje ale wanna jest tylko jedna więc kto pierwszy ten lepszy, w Miejskim podobno się za taką przyjemność płaci się

Poród w wodzie podobno fajna sprawa ja niestety nie zdążyłam tak się Adaś spieszył. icon_smile.gif
aniuta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: śro, 06 gru 06 - 15:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,914




post piÄ…, 02 lut 2007 - 16:38
Post #3

w bizielu możesz rodzić w wodzie nic to nie kosztuje ale wanna jest tylko jedna więc kto pierwszy ten lepszy, w Miejskim podobno się za taką przyjemność płaci się

Poród w wodzie podobno fajna sprawa ja niestety nie zdążyłam tak się Adaś spieszył. icon_smile.gif

--------------------
Ania mama Adasia (12.08.2006)
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> poród w wodzie Bydgoszcz
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 19:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama