Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prośba o porade

> 
gelenda
wto, 18 maj 2010 - 14:50
witam
nie wiem od czego zacząć i proszę o poradę

Mam 32 lata a od 5 lat myślę i staram się zajść w ciążę i zostaniu szczęśliwą mamą. w lutym 2008 test pozytywny szczęśliwe chwile ale na krótko - nagłe złe samopoczucie okazało się, że jest ciąża ale poza maciczna podano mi metotrexat od tamtej pory mam problem z głową czy chcę próbować boję się powtórki sytuacji.

Z nasieniem męża kiepsko ja mam poddać się sprawdzeniu przepływów jajowodów i lekarz sugeruje inseminacje . Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy jest ktoś z tego rejonu i może podzielić się ze mną informacją co gdzie i za ile. Jakie są opinie różnych miejsc klinik

proszÄ™ o info

pozdrawiam
gelenda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 13 maj 10 - 13:27
Nr użytkownika: 32,943




post wto, 18 maj 2010 - 14:50
Post #1

witam
nie wiem od czego zacząć i proszę o poradę

Mam 32 lata a od 5 lat myślę i staram się zajść w ciążę i zostaniu szczęśliwą mamą. w lutym 2008 test pozytywny szczęśliwe chwile ale na krótko - nagłe złe samopoczucie okazało się, że jest ciąża ale poza maciczna podano mi metotrexat od tamtej pory mam problem z głową czy chcę próbować boję się powtórki sytuacji.

Z nasieniem męża kiepsko ja mam poddać się sprawdzeniu przepływów jajowodów i lekarz sugeruje inseminacje . Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy jest ktoś z tego rejonu i może podzielić się ze mną informacją co gdzie i za ile. Jakie są opinie różnych miejsc klinik

proszÄ™ o info

pozdrawiam
spragniona
nie, 13 cze 2010 - 15:48
Witam

Nie jestem z wroclawia ale mozesz zobaczyc stronke kliniki w Myslowicach www.novomedica.pl .

Poczytaj opinie jest tam tez cennik i ogolne informacje. Sama sie bede wybierac do tej kliniki za rok.
spragniona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: nie, 13 cze 10 - 15:00
Nr użytkownika: 33,304




post nie, 13 cze 2010 - 15:48
Post #2

Witam

Nie jestem z wroclawia ale mozesz zobaczyc stronke kliniki w Myslowicach www.novomedica.pl .

Poczytaj opinie jest tam tez cennik i ogolne informacje. Sama sie bede wybierac do tej kliniki za rok.
Korama
piÄ…, 03 wrz 2010 - 12:47
Witaj Gelenda,
Moja historia wygląda podobnie do twojej. Ja leczę się w jednej z krakowskich klinik leczenia niepłodności. Nie jestem co prawda z Wrocławia ale może będę mogła pomóc icon_smile.gif Jak masz jakieś pytanie odnośnie inseminacji albo coś to pytaj.
Korama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 02 sie 10 - 11:52
Nr użytkownika: 33,874




post piÄ…, 03 wrz 2010 - 12:47
Post #3

Witaj Gelenda,
Moja historia wygląda podobnie do twojej. Ja leczę się w jednej z krakowskich klinik leczenia niepłodności. Nie jestem co prawda z Wrocławia ale może będę mogła pomóc icon_smile.gif Jak masz jakieś pytanie odnośnie inseminacji albo coś to pytaj.
> proÅ›ba o porade
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 13 cze 2024 - 13:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama