Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

przylazło...

, Kora i Funia
> , Kora i Funia
isaa
śro, 17 lip 2013 - 21:47
... w maju na kilka dni. i polazło gdzieś dalej, zanim się zdążyłam oswoić z myślą, ze mamy 2 psy w tym pekińczyko podobną sunię. jak zwiała to mi ulżyło, nie ukrywam, NIE CHCIAŁAM 2 psów, nie planowałam coś poza Maksem. Dziewczyny się pogodziły, że Pusi nie ma. ja CIĄGLE wieczorami słyszałam jak szczeka. schiza. i lęk o nią, bo Cholernica fajna była... we wtorek wróciła, po 2 miesiącach. cała zadowolona ustawiła Maka do piony i się rozpanoszyła po chałupie. Małe oszalały ze szczęścia, dziś Anią wróciła z obozu i zastała niespodziankę. Paskuda zostaje u nas. byłam z nią u weta, ma około 3 lat, w niezłym stanie, zęby super, conajmniej 3 szczeniory w brzuchu. szlag. za 4 tygodnie powinna się szczenić. u weta byłam, więc wiem co i jak (sterylka też zaplanowana - to warunek zostania u nas, WIEM, że nie będę w stanie jej upilnować, bo łazi gdzie chce, skubaniec paskudny). przeraża mnie to wszystko. kopa w dupę poproszę...

Ten post edytował isaa pon, 30 gru 2013 - 15:10
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post śro, 17 lip 2013 - 21:47
Post #1

... w maju na kilka dni. i polazło gdzieś dalej, zanim się zdążyłam oswoić z myślą, ze mamy 2 psy w tym pekińczyko podobną sunię. jak zwiała to mi ulżyło, nie ukrywam, NIE CHCIAŁAM 2 psów, nie planowałam coś poza Maksem. Dziewczyny się pogodziły, że Pusi nie ma. ja CIĄGLE wieczorami słyszałam jak szczeka. schiza. i lęk o nią, bo Cholernica fajna była... we wtorek wróciła, po 2 miesiącach. cała zadowolona ustawiła Maka do piony i się rozpanoszyła po chałupie. Małe oszalały ze szczęścia, dziś Anią wróciła z obozu i zastała niespodziankę. Paskuda zostaje u nas. byłam z nią u weta, ma około 3 lat, w niezłym stanie, zęby super, conajmniej 3 szczeniory w brzuchu. szlag. za 4 tygodnie powinna się szczenić. u weta byłam, więc wiem co i jak (sterylka też zaplanowana - to warunek zostania u nas, WIEM, że nie będę w stanie jej upilnować, bo łazi gdzie chce, skubaniec paskudny). przeraża mnie to wszystko. kopa w dupę poproszę...

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 18 lip 2013 - 09:40
Post #2

CYTAT(isaa @ Wed, 17 Jul 2013 - 20:47) *
... w maju na kilka dni. i polazło gdzieś dalej, zanim się zdążyłam oswoić z myślą, ze mamy 2 psy w tym pekińczyko podobną sunię. jak zwiała to mi ulżyło, nie ukrywam, NIE CHCIAŁAM 2 psów, nie planowałam coś poza Maksem. Dziewczyny się pogodziły, że Pusi nie ma. ja CIĄGLE wieczorami słyszałam jak szczeka. schiza. i lęk o nią, bo Cholernica fajna była... we wtorek wróciła, po 2 miesiącach. cała zadowolona ustawiła Maka do piony i się rozpanoszyła po chałupie. Małe oszalały ze szczęścia, dziś Anią wróciła z obozu i zastała niespodziankę. Paskuda zostaje u nas. byłam z nią u weta, ma około 3 lat, w niezłym stanie, zęby super, conajmniej 3 szczeniory w brzuchu. szlag. za 4 tygodnie powinna się szczenić. u weta byłam, więc wiem co i jak (sterylka też zaplanowana - to warunek zostania u nas, WIEM, że nie będę w stanie jej upilnować, bo łazi gdzie chce, skubaniec paskudny). przeraża mnie to wszystko. kopa w dupę poproszę...


HAHA! Wiedziałam, że suka wróci w ciąży. To było do przewidzenia icon_biggrin.gif

Rozumiem, że będziecie sterylizować PO porodzie? Dobra... ja jestem przeciwniczką serylizacji aborcyjnej...

Dla mnie opcja "łazi gdzie chce" jest niewyobrażalna z uwagi na samochody, zagrożenia, no i fakt że gdyby suka kogoś ugryzła, macie przekichane.

Nie będę Cię kopać. Ucieszę się, że macie drugiego psa icon_smile.gif Wiem, że pekince będzie u Was dobrze icon_biggrin.gif
isaa
czw, 18 lip 2013 - 09:55
[użytkownik x] ja Cię proszę Ty się nie śmiej. Drańska Morda mi taki numer wywinęła że masakra. i jeszcze łazi za mną jak pies, zwija się pod nogami, na kolana pakuje i gapi tymi oczyskami. masakra. cholera jasna. jedyne pekinki które lubię są w formie kapusty w surówce...

sterylka PO porodzie. nie miałabym sumienia zwłaszcza jak Mikrusy na usg widziałam icon_smile.gif. jak się szuka domu małym psom? JAK SIĘ PORODY ODBIERA?

dziś będziemy z Babami zatykać dziury w żywopłocie i wszędzie gdzie Gówniara może przeleźć. mając psa 30 kilo nie zawracałam sobie tym głowy, bo wiadomo było że Mak nie przelezie (wiwat grube psie dupsko), Pusianna to kaliber 4 kg. nie ma opcji by się wyrywała na samowolkę. żebym miała 2 ogrodzenie robić.

uduszę tego Psopodobnego Wypłosza.

isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post czw, 18 lip 2013 - 09:55
Post #3

[użytkownik x] ja Cię proszę Ty się nie śmiej. Drańska Morda mi taki numer wywinęła że masakra. i jeszcze łazi za mną jak pies, zwija się pod nogami, na kolana pakuje i gapi tymi oczyskami. masakra. cholera jasna. jedyne pekinki które lubię są w formie kapusty w surówce...

sterylka PO porodzie. nie miałabym sumienia zwłaszcza jak Mikrusy na usg widziałam icon_smile.gif. jak się szuka domu małym psom? JAK SIĘ PORODY ODBIERA?

dziś będziemy z Babami zatykać dziury w żywopłocie i wszędzie gdzie Gówniara może przeleźć. mając psa 30 kilo nie zawracałam sobie tym głowy, bo wiadomo było że Mak nie przelezie (wiwat grube psie dupsko), Pusianna to kaliber 4 kg. nie ma opcji by się wyrywała na samowolkę. żebym miała 2 ogrodzenie robić.

uduszę tego Psopodobnego Wypłosza.



--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Sokolica
czw, 18 lip 2013 - 10:17
CYTAT(isaa @ Thu, 18 Jul 2013 - 08:55) *
uduszę tego Psopodobnego Wypłosza.

He, he, na pewno! Sama się uduś! 29.gif Cóż tu kombinować? Przecież Ty nie miałaś tu nic do gadania. To Ona wybrała Ciebie (Was) i to było załatwione przez Nią z premedytacją icon_wink.gif Zwierzęta garną do dobrych ludzi (chyba że pójdą w 2-tyg. tango;)) i ona stwierdziła, że u Ciebie będzie jej najlepiej a Wam z nią też nie najgorzej icon_biggrin.gif
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post czw, 18 lip 2013 - 10:17
Post #4

CYTAT(isaa @ Thu, 18 Jul 2013 - 08:55) *
uduszę tego Psopodobnego Wypłosza.

He, he, na pewno! Sama się uduś! 29.gif Cóż tu kombinować? Przecież Ty nie miałaś tu nic do gadania. To Ona wybrała Ciebie (Was) i to było załatwione przez Nią z premedytacją icon_wink.gif Zwierzęta garną do dobrych ludzi (chyba że pójdą w 2-tyg. tango;)) i ona stwierdziła, że u Ciebie będzie jej najlepiej a Wam z nią też nie najgorzej icon_biggrin.gif

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
Madziulek
czw, 18 lip 2013 - 11:31
Pokaz zdjecia ! Pekinczyki podobaja mi sie szalenie icon_biggrin.gif
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post czw, 18 lip 2013 - 11:31
Post #5

Pokaz zdjecia ! Pekinczyki podobaja mi sie szalenie icon_biggrin.gif

--------------------
K 2007
M 2012
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 18 lip 2013 - 12:01
Post #6

isaa, domów szukaj JUŻ. Najlepiej śląc zdjęcia słodkich, pekińskich oczu icon_wink.gif Potem będzie problem. Nie chcę być wróżbitką, ale stawiam dolary przeciw orzechom, że zostawisz sobie jedniutkie, maluteńkie, najsłabsze, co to wychuchałaś i przecież nie oddasz... Zakład?! 06.gif

Co do reszty... pekińczyki rodzą łatwo, pytanie kto pokrył Twą suczę, bo jeśli dużo większy pies, to może być kłopocik. Załóż, że suka da sobie radę sama, ale miej w odwodzie na pewno lekarza.
isaa
czw, 18 lip 2013 - 13:04
Sokolica 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif ...

Madziulek a gdzie Ty mieszkasz? pół baku w aucie mam zalane. przywiozę, zostawię, odchowasz 06.gif

[użytkownik x] wieści rozsiane, tylko wszyscy pytają czy Mikrusy pekińczykowate będą. bo mieszańce to łeee. nie mam pojęcia z kim Pusianna zaszalała. nie mam pojęcia jak duże Małe będą i ile. na 100% 2, na 95% trzy a w książeczce ze co najmniej 3... Wet już wie, że będę dzwonić w nocy i północy a w razie problemów przyjadę i po chamsku obudzę. i błagam nie zakładaj się ze mną. wczoraj Mąż rzucił hasło że fajnie będzie mieć szczeniaczki w domu. tiaa

zdjęć nie robię, aparat zdechł a kabel od telefony trafiło. kto widział zdjęcia Maksa niech sobie wyobrazi Pekińczyka o ton ciemniejszego 04.gif . był kiedyś taki film o bliźniakach z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito... jak idą razem to identycznie wyglądają 29.gif
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post czw, 18 lip 2013 - 13:04
Post #7

Sokolica 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif ...

Madziulek a gdzie Ty mieszkasz? pół baku w aucie mam zalane. przywiozę, zostawię, odchowasz 06.gif

[użytkownik x] wieści rozsiane, tylko wszyscy pytają czy Mikrusy pekińczykowate będą. bo mieszańce to łeee. nie mam pojęcia z kim Pusianna zaszalała. nie mam pojęcia jak duże Małe będą i ile. na 100% 2, na 95% trzy a w książeczce ze co najmniej 3... Wet już wie, że będę dzwonić w nocy i północy a w razie problemów przyjadę i po chamsku obudzę. i błagam nie zakładaj się ze mną. wczoraj Mąż rzucił hasło że fajnie będzie mieć szczeniaczki w domu. tiaa

zdjęć nie robię, aparat zdechł a kabel od telefony trafiło. kto widział zdjęcia Maksa niech sobie wyobrazi Pekińczyka o ton ciemniejszego 04.gif . był kiedyś taki film o bliźniakach z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito... jak idą razem to identycznie wyglądają 29.gif

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 18 lip 2013 - 15:42
Post #8

Oj moja Droga... W czym Ty masz klopot? No za grosz przedsiebiorczosci w Tobie nie ma! Zakladasz sobie rozumiesz Stowarzyszenie_Psow_Rasy_Pekinczyk i jedziesz dzieciom Pusi rodowody B-) Tam gdzie przodkowie wpisujesz nn i zalatwione! Nastepnie wystawiasz pekiny z rodowodem na allu i jedziesz z koksem heheh... Jak beda nieprzypominajace rase, wrzucisz slowko UNIKATOWE :DNie no, sorry, czarny humor mnie dopadl. Niestety, zyciem pisany...

A tak powaznie, wez poczekaj do porodu, a nastepnie porobimy zdjecia, oprawimy w seeduszka i bedziemy szukac dobrych ludzi icon_smile.gif

Egh... Juz sie z Toba nie zakladam. To byloby nieuczciwe i bez fanu, jak juz WIADOMO, ze glut zostanie icon_razz.gif
isaa
czw, 18 lip 2013 - 16:08
[użytkownik x] i TO jest plan na przyszłość 29.gif

Ciężarówka siknęła na dywan. czy psy też myszy głodowe wysyłają jak się obrażą za o*****ziel? bo wy*****ziel a chałupy był. fochnięta leży pod biurkiem.
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post czw, 18 lip 2013 - 16:08
Post #9

[użytkownik x] i TO jest plan na przyszłość 29.gif

Ciężarówka siknęła na dywan. czy psy też myszy głodowe wysyłają jak się obrażą za o*****ziel? bo wy*****ziel a chałupy był. fochnięta leży pod biurkiem.

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Użytkownik usunięty

Go??







post pią, 19 lip 2013 - 08:17
Post #10

CYTAT(isaa @ Thu, 18 Jul 2013 - 15:08) *
[użytkownik x] i TO jest plan na przyszłość 29.gif

Ciężarówka siknęła na dywan. czy psy też myszy głodowe wysyłają jak się obrażą za o*****ziel? bo wy*****ziel a chałupy był. fochnięta leży pod biurkiem.


Ale pierwszy raz siknęła? Bo wieesz... jakby Ci to delikatnie... ja do dziś zmywam łazienkę. Szczęście futra, że glazurę, nie dywany 21.gif
isaa
pią, 19 lip 2013 - 10:49
pierwszy. skarciłam, wyniosłam na dwór, jak dosikała pochwaliłam a dywan (niestety) popryskałam octem. Paskuda ogólnie rozleniwiona mocno leży i się przygląda.

Kot mnie nienawidzi za Psicę, Maks jest regularnie przez nią odganiany od nas, bo Hrabianka preferuje siedzenie na kolanach, a Głupek zazdrosny próbuje ją zaczepiać. wiadomo jak to się kończy. dziś awantura, bo na Anię się rano wpakowała a przecież Psowaty też musi bo się udusi... oba na niej siedziały, Duży dodatkowo próbując sie podlizać próbował mojej córce wsadzić jabłko do dziuba - takie zaślinione ekstra.
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post pią, 19 lip 2013 - 10:49
Post #11

pierwszy. skarciłam, wyniosłam na dwór, jak dosikała pochwaliłam a dywan (niestety) popryskałam octem. Paskuda ogólnie rozleniwiona mocno leży i się przygląda.

Kot mnie nienawidzi za Psicę, Maks jest regularnie przez nią odganiany od nas, bo Hrabianka preferuje siedzenie na kolanach, a Głupek zazdrosny próbuje ją zaczepiać. wiadomo jak to się kończy. dziś awantura, bo na Anię się rano wpakowała a przecież Psowaty też musi bo się udusi... oba na niej siedziały, Duży dodatkowo próbując sie podlizać próbował mojej córce wsadzić jabłko do dziuba - takie zaślinione ekstra.

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
karoleenka
pią, 19 lip 2013 - 11:33
isaa - uwielbiam Ciebie czytać icon_smile.gif

oj będzie się działo już za chwilę - ja bym tez się założyła... 06.gif
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post pią, 19 lip 2013 - 11:33
Post #12

isaa - uwielbiam Ciebie czytać icon_smile.gif

oj będzie się działo już za chwilę - ja bym tez się założyła... 06.gif

--------------------





isaa
pią, 19 lip 2013 - 11:55
zaznaczyłam w kalendarzu "tydzień porodowy"... akurat w tygodniu kiedy są urodziny Asi, zapowiedziała się moja siorka na długi week, druga siostra (z 4 dzieci) też planuje, że wpadnie do Chrzestnej Córki. kto się chce założyć, ze między przekładaniem tortu i robieniem dekoracji odbiorę psi poród?? 29.gif

Ten post edytował isaa pią, 19 lip 2013 - 11:56
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post pią, 19 lip 2013 - 11:55
Post #13

zaznaczyłam w kalendarzu "tydzień porodowy"... akurat w tygodniu kiedy są urodziny Asi, zapowiedziała się moja siorka na długi week, druga siostra (z 4 dzieci) też planuje, że wpadnie do Chrzestnej Córki. kto się chce założyć, ze między przekładaniem tortu i robieniem dekoracji odbiorę psi poród?? 29.gif

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
karoleenka
pią, 19 lip 2013 - 12:40
to masz już jak w banku ale może przy okazji dwa szczyle będziesz miała zarezerwowane bo a nuż się siostry zakochają icon_smile.gif
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post pią, 19 lip 2013 - 12:40
Post #14

to masz już jak w banku ale może przy okazji dwa szczyle będziesz miała zarezerwowane bo a nuż się siostry zakochają icon_smile.gif

--------------------





Sokolica
pią, 19 lip 2013 - 12:48
Też pomyślałam o tym co karoleenka icon_smile.gif Przyszło mi tez do głowy, że im więcej gości na imprezie tym pewniejszy zbyt szczeniorów icon_wink.gif
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post pią, 19 lip 2013 - 12:48
Post #15

Też pomyślałam o tym co karoleenka icon_smile.gif Przyszło mi tez do głowy, że im więcej gości na imprezie tym pewniejszy zbyt szczeniorów icon_wink.gif

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
isaa
pią, 19 lip 2013 - 13:00
Oj wątpię - 1 nie wyszła poza rozmiar szczura (Zuzia miał na imię) a 2 ma Diankę wiekową, która z kojca nie wychodzi (rozmiaru metr na metr). za wredna jestem by jej Mikrusa dać. 21.gif
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post pią, 19 lip 2013 - 13:00
Post #16

Oj wątpię - 1 nie wyszła poza rozmiar szczura (Zuzia miał na imię) a 2 ma Diankę wiekową, która z kojca nie wychodzi (rozmiaru metr na metr). za wredna jestem by jej Mikrusa dać. 21.gif

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Orinoko
pią, 19 lip 2013 - 23:10
Isaa, no to ekhm, tego.... ten.... gratulacje i odwagi!
Ale piszesz super 04.gif Czekamy na relację z porodu, oczywiście między tortem a zakąską czy jak to tam szło.
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!!!!
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pią, 19 lip 2013 - 23:10
Post #17

Isaa, no to ekhm, tego.... ten.... gratulacje i odwagi!
Ale piszesz super 04.gif Czekamy na relację z porodu, oczywiście między tortem a zakąską czy jak to tam szło.
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!!!!

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
isaa
sob, 20 lip 2013 - 10:52
Orinoko dzięki, ale naprawdę nie ma czego gratulować. sumienie by mi żyć nie dało, gdybym jej nie zostawiła. a Mikrusy to cóż... chyba nic nie dzieje się bez przyczyny, nie? Paskuda wpasowała się w rodzinę idealnie, jakby całe życie z nami była. Maks, który by ją mógł łapą pacnąć ze skutkiem końcowym wieje przed nią jak diabeł przed święconą wodą 04.gif. Zazdrośnik w ramach pokazywania "kto ma Panią na własność" rano się na mnie uwalił i patrzył na Pusiannę w triumfem o ślepkach (NIE POLECAM 30 kilowego okładu jak się ma naciągnięty mięsień na plecach - możliwość obronna równa 0). Młoda dała mu z 5 sekund chwały i pogoniła zajmując jego pozycję. czuję się traktowana przedmiotowo, familia ma polewkę.

Ten post edytował isaa sob, 20 lip 2013 - 12:56
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post sob, 20 lip 2013 - 10:52
Post #18

Orinoko dzięki, ale naprawdę nie ma czego gratulować. sumienie by mi żyć nie dało, gdybym jej nie zostawiła. a Mikrusy to cóż... chyba nic nie dzieje się bez przyczyny, nie? Paskuda wpasowała się w rodzinę idealnie, jakby całe życie z nami była. Maks, który by ją mógł łapą pacnąć ze skutkiem końcowym wieje przed nią jak diabeł przed święconą wodą 04.gif. Zazdrośnik w ramach pokazywania "kto ma Panią na własność" rano się na mnie uwalił i patrzył na Pusiannę w triumfem o ślepkach (NIE POLECAM 30 kilowego okładu jak się ma naciągnięty mięsień na plecach - możliwość obronna równa 0). Młoda dała mu z 5 sekund chwały i pogoniła zajmując jego pozycję. czuję się traktowana przedmiotowo, familia ma polewkę.

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Madziulek
sob, 20 lip 2013 - 12:23
issa swietnie sie "Ciebie" czyta icon_smile.gif pisz duzo icon_smile.gif
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post sob, 20 lip 2013 - 12:23
Post #19

issa swietnie sie "Ciebie" czyta icon_smile.gif pisz duzo icon_smile.gif

--------------------
K 2007
M 2012
isaa
sob, 20 lip 2013 - 12:55
oj dziewczyny Wy mi tu nie piszcie że mam pisać tylko się poużalajcie nade mną 29.gif 29.gif 29.gif
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post sob, 20 lip 2013 - 12:55
Post #20

oj dziewczyny Wy mi tu nie piszcie że mam pisać tylko się poużalajcie nade mną 29.gif 29.gif 29.gif

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
> przylazło..., Kora i Funia
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 07:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama