Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

czy nie za szybko po dwóch miesiacach od odstawienia tablete

> 
olmy

Go??







post pon, 02 sty 2006 - 16:30
Post #1

Fajnie ze jest takie forum icon_smile.gif
ja włąsnie chyba z mężem zaszalałam po odstawieniu tabletek (2 miesiące) i bałam sie ze za szybko, ale chyba ni e... czy ja mam rację ?
Pragne urodzić zdrowe dziecko to dla mnie jest najwazniejsze icon_biggrin.gif
zuzia510

Go??







post sob, 14 sty 2006 - 22:37
Post #2

czesc olmy,ja zaczęłam 4 lub 5 m-cy po odstawieniu tabletek i od tego czsu minęło juz 9 m-cy i nic organizm wciąż jeszcze nie doszedł do siebie więc chyba im wczesniej zaczniemy próbowac tym lepiej nara zycze powodzenia icon_lol.gif
Iśka
nie, 15 sty 2006 - 10:53
Hej olmy kilka moich znajomych zachodziło w ciążę 2-3 miesiące po odstawieniu tabletek i teraz cieszą się ślicznymi dzieciaczkami icon_wink.gif
Tak więc gratulacje i dbaj o siebie icon_exclaim.gif
A ja podobnie jak Ty zuzia510 odczekałam 5 miesięcy i dopiero zaczęłam się starać. No i narazie nic, ale bądźmy dobrej myśli!
Pozdrawiam icon_exclaim.gif
Iśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,336
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:38
Nr użytkownika: 4,528




post nie, 15 sty 2006 - 10:53
Post #3

Hej olmy kilka moich znajomych zachodziło w ciążę 2-3 miesiące po odstawieniu tabletek i teraz cieszą się ślicznymi dzieciaczkami icon_wink.gif
Tak więc gratulacje i dbaj o siebie icon_exclaim.gif
A ja podobnie jak Ty zuzia510 odczekałam 5 miesięcy i dopiero zaczęłam się starać. No i narazie nic, ale bądźmy dobrej myśli!
Pozdrawiam icon_exclaim.gif

--------------------
zuzia5
nie, 15 sty 2006 - 22:07
Iśka a jak długo się juz starasz,czy robiłas juz jakies badania icon_question.gif
zuzia5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 12 sty 06 - 19:36
Nr użytkownika: 4,553




post nie, 15 sty 2006 - 22:07
Post #4

Iśka a jak długo się juz starasz,czy robiłas juz jakies badania icon_question.gif
Iśka
pon, 16 sty 2006 - 12:32
Witaj zuzia W czerwcu zaczeliśmy starania, ale powiedzmy mało intensywnie, jak się uda to ok. Niestety ale po 9 latach brania tabletak anty. okrutnie rozregulował mi się cykl (28 dni, 38 dni, 34 itp), wcześniej miałam bardzo regularnie, no ale kiedy to było. Moja gin stwierdziła że mam się nie denerwować, a dopiero jak przez rok się nie uda to zaczniemy badanie. Ostatnio mam wątpliwości co do niej, bo takie podstawowe badanie to by się przydały icon_rolleyes.gif
Od września działamy intensywniej, ale przy takim rozregulowaniu ciężko stwierdzić kiedy icon_redface.gif
W listopadzie robiłam teściki owulacyjne, no ale narazie baz skutku. Teraz zaczeliśmy "maratonik" który musi troszkę potrwać, bo narazie nie zauważam żadnych oznak owu. Ale jestem dobrej myśli
Oby tylko mężek nie padł icon_biggrin.gif
A jak tam u Ciebie?
Iśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,336
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:38
Nr użytkownika: 4,528




post pon, 16 sty 2006 - 12:32
Post #5

Witaj zuzia W czerwcu zaczeliśmy starania, ale powiedzmy mało intensywnie, jak się uda to ok. Niestety ale po 9 latach brania tabletak anty. okrutnie rozregulował mi się cykl (28 dni, 38 dni, 34 itp), wcześniej miałam bardzo regularnie, no ale kiedy to było. Moja gin stwierdziła że mam się nie denerwować, a dopiero jak przez rok się nie uda to zaczniemy badanie. Ostatnio mam wątpliwości co do niej, bo takie podstawowe badanie to by się przydały icon_rolleyes.gif
Od września działamy intensywniej, ale przy takim rozregulowaniu ciężko stwierdzić kiedy icon_redface.gif
W listopadzie robiłam teściki owulacyjne, no ale narazie baz skutku. Teraz zaczeliśmy "maratonik" który musi troszkę potrwać, bo narazie nie zauważam żadnych oznak owu. Ale jestem dobrej myśli
Oby tylko mężek nie padł icon_biggrin.gif
A jak tam u Ciebie?

--------------------
zuzia5
pon, 16 sty 2006 - 21:27
no hej,mój gin tez mówił ze do roku nie trzeba się martwic,a teraz mi mówi zę mogliśmy wczesniej zacząc te wszystkie badania,leki i comiesięczne oceny cyklu,bardzo mnie tym wkurzył bo przecież sam kazał sie nie denerwować.Mnie tez po tych pigułkach anty wszystko sie rozlegulowało teraz niby wszystko ma wrócic do normy ciągle mam nadzieję ze tak będzie.A mężowi troche odpuść bo podobno 3-4 dniowa wstrzemiężliwośc wzmacnia plemniki i wtedy są większe szanse.
Mam nadzieje ,że od przyszłego cyklu po zastosowaniu nowego leku bedzie dobrze i pojawia się pękające pęcherzyki.
Trzymaj się i próbuj dalej. wink.gif
zuzia5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 12 sty 06 - 19:36
Nr użytkownika: 4,553




post pon, 16 sty 2006 - 21:27
Post #6

no hej,mój gin tez mówił ze do roku nie trzeba się martwic,a teraz mi mówi zę mogliśmy wczesniej zacząc te wszystkie badania,leki i comiesięczne oceny cyklu,bardzo mnie tym wkurzył bo przecież sam kazał sie nie denerwować.Mnie tez po tych pigułkach anty wszystko sie rozlegulowało teraz niby wszystko ma wrócic do normy ciągle mam nadzieję ze tak będzie.A mężowi troche odpuść bo podobno 3-4 dniowa wstrzemiężliwośc wzmacnia plemniki i wtedy są większe szanse.
Mam nadzieje ,że od przyszłego cyklu po zastosowaniu nowego leku bedzie dobrze i pojawia się pękające pęcherzyki.
Trzymaj się i próbuj dalej. wink.gif
Dorciaok76
pon, 16 sty 2006 - 22:15
olmy ja po odtawieniu tab. (brałam rok) od razu zaszłam. To się musiało stać bardzo szybko bo 2 dni po spodziewanej mies. ginekolog zrobił mi USG i już była widoczna ciąza i do tego bliźniacza!! ale niestety poroniłam w 13 tyg. Ale ku pocieszeniu powiem, że moje dwie koleżanki zaszły tez zaraz po odstaweniu i teraz mają i jedna i druga synka..Ja już po poronieniu czekam 10 mies....i cisza icon_cry.gif
Dorciaok76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 19:22
Skąd: woj.dolnośląskie
Nr użytkownika: 4,607

GG:


post pon, 16 sty 2006 - 22:15
Post #7

olmy ja po odtawieniu tab. (brałam rok) od razu zaszłam. To się musiało stać bardzo szybko bo 2 dni po spodziewanej mies. ginekolog zrobił mi USG i już była widoczna ciąza i do tego bliźniacza!! ale niestety poroniłam w 13 tyg. Ale ku pocieszeniu powiem, że moje dwie koleżanki zaszły tez zaraz po odstaweniu i teraz mają i jedna i druga synka..Ja już po poronieniu czekam 10 mies....i cisza icon_cry.gif
akuka
pon, 16 sty 2006 - 23:08
z pierwszą ciążą czekałam po odstawieniu trzy miesiące (po marvelonie), w drugiej (minulet) moja gin stwierdziła, że to tak "mała" w sensie hormonalnym pigułka, że można próbować od razu. I od razu się udało wink.gif , można powiedzieć od pierwszego strzału icon_twisted.gif

Teraz mam starszą córcię i młodszego synka.
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post pon, 16 sty 2006 - 23:08
Post #8

z pierwszą ciążą czekałam po odstawieniu trzy miesiące (po marvelonie), w drugiej (minulet) moja gin stwierdziła, że to tak "mała" w sensie hormonalnym pigułka, że można próbować od razu. I od razu się udało wink.gif , można powiedzieć od pierwszego strzału icon_twisted.gif

Teraz mam starszą córcię i młodszego synka.

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Dorciaok76
śro, 18 sty 2006 - 17:48
akuka Boże jak ja się biję z myślami, czy znowu nie zacząć brać tab.żeby może szybciej zajść...Mam teraz
torbiela ciałka żótego..wiec nie powinno się teoretycznie udać a podobno moze mi to pomóc poprzez branie tab. antykoncepcyjnych zwalczyc go..co robić??Czy poczekać aż się torbiel sam wchłonie (czas 2 mies.) czy zacząć przez 3 mies. brać tab. ...odstawić i czekać na cud!!!
Dorciaok76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 19:22
Skąd: woj.dolnośląskie
Nr użytkownika: 4,607

GG:


post śro, 18 sty 2006 - 17:48
Post #9

akuka Boże jak ja się biję z myślami, czy znowu nie zacząć brać tab.żeby może szybciej zajść...Mam teraz
torbiela ciałka żótego..wiec nie powinno się teoretycznie udać a podobno moze mi to pomóc poprzez branie tab. antykoncepcyjnych zwalczyc go..co robić??Czy poczekać aż się torbiel sam wchłonie (czas 2 mies.) czy zacząć przez 3 mies. brać tab. ...odstawić i czekać na cud!!!
> czy nie za szybko po dwóch miesiacach od odstawienia tablete
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama