Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

antykoncepcja a ciaza

> 
martunia

Go??







post nie, 08 sty 2006 - 14:54
Post #1

Witam wszystkich.
Jestem tu "nowa"w zwiazku z tym wszystkich serdecznie pozdrawim. icon_biggrin.gif
Mam maly problem-przez 8 lat bralam tabl.antykoncepcyjne.Teraz chcialabym razem z mezem postarac sie o bobaska.Nie jestem jednak pewna jak dlugo po odstawieniu tabletek musze czekac?...Slyszalam wiele opini na ten temat ale zadnej konkretnej...

Zastanawiam sie tez czy faktycznie jest wieksz mozliwosc ciazy mnogiej zaraz po odstawieniu?....

Prosze pomozcie icon_smile.gif [/b]
Gaja
nie, 08 sty 2006 - 15:32
Ja słyszałam, że trzeba czekać min. 3 miesiące.
U nas tak wyszło (życie pogmatwało), że zaczęliśmy się starać o dzidzię jakiś rok po wzięciu przeze mnie ostatniej tabletki.
Urodziła się jedna dzidzia. icon_smile.gif

PS. zapomniałam dodać, że tabletki brałam 7 lat
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post nie, 08 sty 2006 - 15:32
Post #2

Ja słyszałam, że trzeba czekać min. 3 miesiące.
U nas tak wyszło (życie pogmatwało), że zaczęliśmy się starać o dzidzię jakiś rok po wzięciu przeze mnie ostatniej tabletki.
Urodziła się jedna dzidzia. icon_smile.gif

PS. zapomniałam dodać, że tabletki brałam 7 lat

--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
Karla26
nie, 08 sty 2006 - 15:43
witaj Martunia. ja tabl. antykoncepcyjne brałam przez 6 lat. Po odstawieniu lekarz zalecił poczekac miesiąc ze staraniem. po pierwszej @ po odstawieniu tabl. mogłam juz sie starać. Pozdrawiam
Karla26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: śro, 30 lis 05 - 16:13
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 4,178

GG:


post nie, 08 sty 2006 - 15:43
Post #3

witaj Martunia. ja tabl. antykoncepcyjne brałam przez 6 lat. Po odstawieniu lekarz zalecił poczekac miesiąc ze staraniem. po pierwszej @ po odstawieniu tabl. mogłam juz sie starać. Pozdrawiam
yenn77
nie, 08 sty 2006 - 17:43
Ja co prawda nigdy nie brałam tabletek anty, ale myślę, że najbardziej kompetentnej odpowiedzi udzieli ci gin. Nie powinnaś w tak ważnej sprawie opierać się na opiniach innych, ponieważ każdy organizm jest inny, a poza tym myślę, że tabletek też jest kilka rodzajów i to też może warunkować czas, który musisz odczekać.
Życzę Ci, aby ten czas oczekiwania był jak najkrótszy icon_biggrin.gif
yenn77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 534
Dołączył: nie, 18 gru 05 - 15:17
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 4,324




post nie, 08 sty 2006 - 17:43
Post #4

Ja co prawda nigdy nie brałam tabletek anty, ale myślę, że najbardziej kompetentnej odpowiedzi udzieli ci gin. Nie powinnaś w tak ważnej sprawie opierać się na opiniach innych, ponieważ każdy organizm jest inny, a poza tym myślę, że tabletek też jest kilka rodzajów i to też może warunkować czas, który musisz odczekać.
Życzę Ci, aby ten czas oczekiwania był jak najkrótszy icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
agnieszka 25
nie, 08 sty 2006 - 18:25
Martunia, niektorzy mowia zeby odczekac 3 miesiace, ale jak udaloby Ci sie wczesniej zaciazyc to i tak nic by sie zlego nie stalo. Jesli juz nie bierzesz tabletek anty. a chcesz juz zaczac sie starac to zacznij juz brac kwas foliowy. To bardzo wazne zeby go brac zanim zacznie sie starania. Ma on ogromne znaczenie dla pozniejszej ciazy, pomaga w rozwoju plodu, ale nie tylko. Zapobiega w duzej mierze unikniecia wrodzonej wady cewki nerwowej. Bierz go codziennie. Dostepny bez recepty w aptece. Powodzenia!!
agnieszka 25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 127
Dołączył: pon, 26 gru 05 - 21:15
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 4,375




post nie, 08 sty 2006 - 18:25
Post #5

Martunia, niektorzy mowia zeby odczekac 3 miesiace, ale jak udaloby Ci sie wczesniej zaciazyc to i tak nic by sie zlego nie stalo. Jesli juz nie bierzesz tabletek anty. a chcesz juz zaczac sie starac to zacznij juz brac kwas foliowy. To bardzo wazne zeby go brac zanim zacznie sie starania. Ma on ogromne znaczenie dla pozniejszej ciazy, pomaga w rozwoju plodu, ale nie tylko. Zapobiega w duzej mierze unikniecia wrodzonej wady cewki nerwowej. Bierz go codziennie. Dostepny bez recepty w aptece. Powodzenia!!

--------------------

CF
> antykoncepcja a ciaza
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 13:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama