ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Sea Life w Hanowerze

-
Sea Life w Hanowerze
Sea Life w Hanowerze to wyjątkowe akwarium zlokalizowane w wielkim budynku - poznacie tu morskie stworzenia z całego świata. Można tu obejrzeć i podziwiać ponad 2500 zwierząt i 160 gatunków. W tym wyjątkowym miejscu znajdziemy żółwie, hipopotamy, rekiny, płaszczki i inne wodne zwierzęta.

Atrakcją, która z pewnością spodoba się młodszym odwiedzającym są trzy w akwaria, w których można było dotknąć rozgwiazdy lub krewetki. Wydarzeniem, które również przykuje uwagę dzieci będzie pora karmień zwierząt. Młodsi mają też wiele ciekawostek do odkrycia podczas interaktywnego nurkowania w podwodnym świecie.

Sea Life

(c) materiały prasowe SEA LIFE Centre Hannover

W akwarium znajdziemy zarówno okazy pływające na codzień w rzece Leine i wodach lasów tropikalnych w Amazonii. Jednym z takich stworzeń jest krokodyl kubański, którego można obejrzeć w całej okazałości. Dużą popularnością cieszy się też obszar ze zwierzętami morskimi z morza karaibskiego.

Głównym elementem akwarium Sea Life jest basen oceaniczny o pojemności 300 000 litrów. Po przejściu całego akwarium z góry zmierzamy do szklanego tunelu szklanego tunelu, rozpoczyna się wędrówka „po dnie morza”. Następuje zmiana perspektywy obserwacji, która pozwala na zwiedzanie z całkowicie nowej perspektywy. W ten sposób najłatwiej obserwować z bliska mieszkańców akwarium przemieszczających się w basenie.

Sea Life

(c) materiały prasowe SEA LIFE Centre Hannover

Każdy okaz jest dokładnie opisany, przez co oprócz zabawy dzieci uczą się nowych ciekawostek i informacji o wszystkich stworzeniach. Po zwiedzaniu cała rodzina może wejść do kawiarni, gdzie do wyboru są przekąski, lody i zimne napoje

Sea Life

(c) materiały prasowe SEA LIFE Centre Hannoverzdjęcie u góry strony (c) materiały prasowe SEA LIFE Centre Hannover

Sea Life w Hanowerze - dodano: 2019-07-17

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.