Renault Clio Grandtour - Auto rodzinne « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Renault Clio Grandtour Kombi

-

Clio Grandtour to uniwersalny i atrakcyjny samochód. Nowe kombi spełnia oczekiwania klientów poszukujących praktycznego samochodu łączącego dynamiczny design z dużą pojemnością.

Clio Grandtour jest jednym z najbardziej kompaktowych kombi na rynku (długość 4 202 mm). Czysta, dynamiczna linia godna hatchbacka, stanowi zapowiedź wysokiej przyjemności jazdy. Kąt pochylenia tylnej szyby podkreśla płynną linię, świadczącą o przynależności tego auta do świata samochodów rekreacyjnych.

Duża pojemność ładunkowa wynosząca 439 dm3 (+50 % w stosunku do hatchbacka Clio III), pozwala dostosować się różnych potrzeb i sytuacji, związanych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu, sportem lub rodzinnymi wyjazdami. Clio Grandtour spełni potrzeby każdego użytkownika dzięki składanej ławce w układzie 1/3 – 2/3 oraz wysuwanej i składanej podłodze pozwalającej uzyskać całkowicie płaską powierzchnię. Wierne charakterowi Clio III, nowe kombi gwarantuje swoim pasażerom wygodę godną samochodu wyższej klasy, a jego wnętrze cechuje się komfortem i starannym wykończeniem.

Układ jezdny przejęty z hatchbacka, gwarantuje funkcjonalność i sprawną pracę. Opracowane na płycie podłogowej B Aliansu Renault-Nissan, Clio Grandtour zapewnia precyzyjne prowadzenie i uznane zalety jezdne.

Dostępne (w zależności od kraju) z trzema silnikami benzynowymi (1.2 16 V 75 i 80 KM, TCE 100 KM i 1.6 16V 110 KM) i trzema wysokoprężnymi (1.5 dCi 70 KM, 85 KM i 105 KM), Clio Grandtour stanowi doskonały kompromis pomiędzy przyjemnością jazdy, wysokimi osiągami, wygodą i zużyciem paliwa. Zostało zaprojektowane na tej samej płycie podłogowej co wersja dwubryłowa i wykorzystano w nim całą wiedzę Renault w dziedzinie bezpieczeństwa.

Specyfikacja
Marka:Renault
Nazwa modelu:Clio Grandtour
Cena (standard):40 200* PLN
Wersja:Kombi
Moc silnika:1.2 16V 75 KM
Ogólne
Układ cylindrów:rzędowy
Liczba biegów:5
Informacje dodatkowe
* cena dla samochodów wyprodukowanych w 2008 roku

DODAJ OPINIĘ