Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień/Wrzesień 2004 - wątek zimowy

> 
skanna
pon, 13 gru 2004 - 18:17
A było to tak:


1-Monika 8 sierpnia
2-Adrianna 13 sierpnia
3-Zuzia 10 sierpnia
4-Gosia K 24 sierpnia
5-Delfinka 17 sierpnia
6- Krzemianka 17 sierpnia
7-Martan 23 sierpnia
8-Joanna24 26 sierpnia
9-Magdula 29 sierpnia
10-Thelma 20 sierpnia
11-Joannaz 26 sierpnia
12-Jalla 28 sierpnia
13-Kasia 17 sierpnia
14-Angie 31 sierpnia
15-AniaM / 29 sierpnia
16-Menada 31 sierpnia
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 13 gru 2004 - 18:17
Post #1

A było to tak:


1-Monika 8 sierpnia
2-Adrianna 13 sierpnia
3-Zuzia 10 sierpnia
4-Gosia K 24 sierpnia
5-Delfinka 17 sierpnia
6- Krzemianka 17 sierpnia
7-Martan 23 sierpnia
8-Joanna24 26 sierpnia
9-Magdula 29 sierpnia
10-Thelma 20 sierpnia
11-Joannaz 26 sierpnia
12-Jalla 28 sierpnia
13-Kasia 17 sierpnia
14-Angie 31 sierpnia
15-AniaM / 29 sierpnia
16-Menada 31 sierpnia
Jalla
pon, 13 gru 2004 - 18:21
Mam propozycję icon_exclaim.gif icon_idea.gif Może połączymy wątek sierpniowy i wrześniowy? Co wy na to???
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post pon, 13 gru 2004 - 18:21
Post #2

Mam propozycję icon_exclaim.gif icon_idea.gif Może połączymy wątek sierpniowy i wrześniowy? Co wy na to???

--------------------
Delfinka
pon, 13 gru 2004 - 19:55
Ja jestem za! icon_razz.gif Nie mam nic przeciwko by wrześniwe mamusie z nami były! icon_razz.gif TYlko czy one będą chciały? icon_rolleyes.gif
No to teraz Skanusia bedzie nas zamykać po dwóch dniach! wink.gif icon_razz.gif
Daguś-no tak u mnie jest, że szczepienie wlicza sie jak wizyta, bo zanim Ansia dostanie zastrzyk to musi być solidnie przebadana, wiec te ich limity pacjentów! Dorośli tak nie mają, idziesz prosto do zabiegowego a dzieci mają wszystko na miejscu...nie wiem czy dobrze się wysłowiłam, tylko znów z drugiej strony myślę że Twoja Niunia też tuż przed zalicza pediatrę????? No ale nie zmienia to faktu ze jestem w szoku icon_eek.gif ze nie ma miejsc icon_evil.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 gru 2004 - 19:55
Post #3

Ja jestem za! icon_razz.gif Nie mam nic przeciwko by wrześniwe mamusie z nami były! icon_razz.gif TYlko czy one będą chciały? icon_rolleyes.gif
No to teraz Skanusia bedzie nas zamykać po dwóch dniach! wink.gif icon_razz.gif
Daguś-no tak u mnie jest, że szczepienie wlicza sie jak wizyta, bo zanim Ansia dostanie zastrzyk to musi być solidnie przebadana, wiec te ich limity pacjentów! Dorośli tak nie mają, idziesz prosto do zabiegowego a dzieci mają wszystko na miejscu...nie wiem czy dobrze się wysłowiłam, tylko znów z drugiej strony myślę że Twoja Niunia też tuż przed zalicza pediatrę????? No ale nie zmienia to faktu ze jestem w szoku icon_eek.gif ze nie ma miejsc icon_evil.gif

--------------------

Delfinka
pon, 13 gru 2004 - 19:56
Jalluś TY łobuzie! Myslałam że będę tu pierwsza! icon_wink.gif
A Gosiaczka to gdzie nam wsiorbało??? Czyżbym czegoś niedoczytała??? icon_rolleyes.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 gru 2004 - 19:56
Post #4

Jalluś TY łobuzie! Myslałam że będę tu pierwsza! icon_wink.gif
A Gosiaczka to gdzie nam wsiorbało??? Czyżbym czegoś niedoczytała??? icon_rolleyes.gif

--------------------

Magdula
pon, 13 gru 2004 - 20:07
Czy przypadkiem jutro Gosi mama nie ma operacji? CoÅ› mi siÄ™ tak wydaje.
Zdjęcie choinki już zrobiłam tylko, że teraz musze je wgrać do komputera, a żeby to zrobić muszę dopaść jakiegoś lepszego sprzętu.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 gru 2004 - 20:07
Post #5

Czy przypadkiem jutro Gosi mama nie ma operacji? CoÅ› mi siÄ™ tak wydaje.
Zdjęcie choinki już zrobiłam tylko, że teraz musze je wgrać do komputera, a żeby to zrobić muszę dopaść jakiegoś lepszego sprzętu.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
krzemianka
pon, 13 gru 2004 - 21:34
Magdula, o ile pamiętam, mama Gosi ma mieć operację dopiero w styczniu - coś mi tak chodzi po glowie styczeń właśnie...

Jalla, nie mam nic na przeciwko, by mamy wrześniowe połączyły się z nami. Tak sobie tylko po cichutku myślę, że fajnie było u nas - kameralnie a jednocześnie jak w ulu icon_wink.gif No, ale w większej grupie też może przecież być miło i przyjemnie, prawda?

Delfinko, my też przed każdym szczepieniem mamy spotkanie z pediatrą, bo dziecko przecież musi być zdrowe w dniu szczepienia. Więc pediatra musi osłuchać, sprawdzić gardlo, obmacać wszystkie narządy... Mnie też styczeń by zszokował icon_eek.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post pon, 13 gru 2004 - 21:34
Post #6

Magdula, o ile pamiętam, mama Gosi ma mieć operację dopiero w styczniu - coś mi tak chodzi po glowie styczeń właśnie...

Jalla, nie mam nic na przeciwko, by mamy wrześniowe połączyły się z nami. Tak sobie tylko po cichutku myślę, że fajnie było u nas - kameralnie a jednocześnie jak w ulu icon_wink.gif No, ale w większej grupie też może przecież być miło i przyjemnie, prawda?

Delfinko, my też przed każdym szczepieniem mamy spotkanie z pediatrą, bo dziecko przecież musi być zdrowe w dniu szczepienia. Więc pediatra musi osłuchać, sprawdzić gardlo, obmacać wszystkie narządy... Mnie też styczeń by zszokował icon_eek.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
Delfinka
pon, 13 gru 2004 - 21:35
Mnie się wydaje że operacja została przeniesiona na styczeń, ale może się mylę icon_rolleyes.gif
W każdym razie już dawno nie widziałam Isiątka! icon_razz.gif

Magduś to zastukaj do sąsiada, może ma? 06.gif Powiesz że Delfinka niecierpliwiec nie zaśnie jak nie zobaczy icon_lol.gif

Słuchajcie mam pytanie icon_rolleyes.gif Czy widziałayście gdzieś w sklepie taka opaskę na noc na oczy, no wiecie, by światło nie biło? icon_razz.gif Muszę kupić ( nie dla siebie) ale widziałam to tylko na filmach i nie wiem czy nie zrobię z siebie glupa pytając o to w sklepie, bo moze to wymysł tylko LORDÓW icon_lol.gif ??? icon_rolleyes.gif Jakoś z nimi mi się kojarzy!

A pozostałe dziewuszki to chyba nie trafiły na nasz nowy zimowy wątek bo jakoś tu chłodem zawiało wink.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 gru 2004 - 21:35
Post #7

Mnie się wydaje że operacja została przeniesiona na styczeń, ale może się mylę icon_rolleyes.gif
W każdym razie już dawno nie widziałam Isiątka! icon_razz.gif

Magduś to zastukaj do sąsiada, może ma? 06.gif Powiesz że Delfinka niecierpliwiec nie zaśnie jak nie zobaczy icon_lol.gif

Słuchajcie mam pytanie icon_rolleyes.gif Czy widziałayście gdzieś w sklepie taka opaskę na noc na oczy, no wiecie, by światło nie biło? icon_razz.gif Muszę kupić ( nie dla siebie) ale widziałam to tylko na filmach i nie wiem czy nie zrobię z siebie glupa pytając o to w sklepie, bo moze to wymysł tylko LORDÓW icon_lol.gif ??? icon_rolleyes.gif Jakoś z nimi mi się kojarzy!

A pozostałe dziewuszki to chyba nie trafiły na nasz nowy zimowy wątek bo jakoś tu chłodem zawiało wink.gif

--------------------

Delfinka
pon, 13 gru 2004 - 21:37
Krzemiuś! widze że myslimy to samo w tym samym czasie! wink.gif icon_razz.gif
Lece ciapać kolacje icon_razz.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 gru 2004 - 21:37
Post #8

Krzemiuś! widze że myslimy to samo w tym samym czasie! wink.gif icon_razz.gif
Lece ciapać kolacje icon_razz.gif

--------------------

krzemianka
pon, 13 gru 2004 - 21:40
A my dziś byliśmy u pani rehab., by zobaczyć, czy są postępy. No i okazało się, że nie ma żadnych, a asymetria jest już widoczna gołym okiem icon_sad.gif Dostaliśmy super trudne ćwiczenie, Hubert spłakał się straszliwie. I mamy ćwiczyć miesiac conajmniej icon_sad.gif
Nie powiem, bym była radosna z tego powodu icon_sad.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post pon, 13 gru 2004 - 21:40
Post #9

A my dziś byliśmy u pani rehab., by zobaczyć, czy są postępy. No i okazało się, że nie ma żadnych, a asymetria jest już widoczna gołym okiem icon_sad.gif Dostaliśmy super trudne ćwiczenie, Hubert spłakał się straszliwie. I mamy ćwiczyć miesiac conajmniej icon_sad.gif
Nie powiem, bym była radosna z tego powodu icon_sad.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
krzemianka
pon, 13 gru 2004 - 21:43
Delfinko, takie opaski są na pewno dostępne, tylko tak się zastanawiam, w jakich sklepach? Z odzieżą, pasmanterią?
Wiem, ze ludzie w samolotach majÄ… te opaski...
Komu pod choinkę chcesz sprezentować coś takiego? icon_smile.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post pon, 13 gru 2004 - 21:43
Post #10

Delfinko, takie opaski są na pewno dostępne, tylko tak się zastanawiam, w jakich sklepach? Z odzieżą, pasmanterią?
Wiem, ze ludzie w samolotach majÄ… te opaski...
Komu pod choinkę chcesz sprezentować coś takiego? icon_smile.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
Magdula
pon, 13 gru 2004 - 21:58
Może faktycznie skocze jutro do sąsiada może ma lepszy komputerek.
A narazie moja mała kompielówka specjalnie dla Delfinki:

Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 gru 2004 - 21:58
Post #11

Może faktycznie skocze jutro do sąsiada może ma lepszy komputerek.
A narazie moja mała kompielówka specjalnie dla Delfinki:



--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
krzemianka
pon, 13 gru 2004 - 22:01
Tusiolku, no to będziemy razem świętować urodziny : icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif To będą już ostatnie 20 dla mnie icon_sad.gif

Menada, jeśli pani dr tak powiedziała Ci o miodzie to na pewno tak jest icon_smile.gif Ja jestem już przewrażliwiona na punkcie jedzenia. U Hubercika będę wprowadzać wszystko ostrożnie, bo po prostu boję się, żeby nie bylo to samo co z Igim. A tak a propos, w mojej rodzinie też nigdy nie bylo alergii, jedynie brat uczulony na sierść...
No, ale dobrze, że Honoratce nie było nic po miodzie. I oby tak dalej.
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post pon, 13 gru 2004 - 22:01
Post #12

Tusiolku, no to będziemy razem świętować urodziny : icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif To będą już ostatnie 20 dla mnie icon_sad.gif

Menada, jeśli pani dr tak powiedziała Ci o miodzie to na pewno tak jest icon_smile.gif Ja jestem już przewrażliwiona na punkcie jedzenia. U Hubercika będę wprowadzać wszystko ostrożnie, bo po prostu boję się, żeby nie bylo to samo co z Igim. A tak a propos, w mojej rodzinie też nigdy nie bylo alergii, jedynie brat uczulony na sierść...
No, ale dobrze, że Honoratce nie było nic po miodzie. I oby tak dalej.

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
Tusiol
pon, 13 gru 2004 - 22:23
No to ja już tak oficjalnie, jako że i tytuł nowego wątku taki sierpniowo-wrześniowy icon_lol.gif .
Oj tłumu to my Wam nie zrobimy - nas tylko 3.

Tylko, czy my nadążymy pisać. Wy macie dziewczyny spore tempo icon_biggrin.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 13 gru 2004 - 22:23
Post #13

No to ja już tak oficjalnie, jako że i tytuł nowego wątku taki sierpniowo-wrześniowy icon_lol.gif .
Oj tłumu to my Wam nie zrobimy - nas tylko 3.

Tylko, czy my nadążymy pisać. Wy macie dziewczyny spore tempo icon_biggrin.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
pon, 13 gru 2004 - 22:25
Delfinko wpisałam w google opaska na oczy i patrz co znalazłam:

https://sexshop.com.pl/zamow.php?id=1728&k=
https://www.e-pink.pl/index.php3?action=single&id=13020

06.gif 37.gif 03.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 gru 2004 - 22:25
Post #14

Delfinko wpisałam w google opaska na oczy i patrz co znalazłam:

https://sexshop.com.pl/zamow.php?id=1728&k=
https://www.e-pink.pl/index.php3?action=single&id=13020

06.gif 37.gif 03.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
monikagcm
pon, 13 gru 2004 - 22:59
Oj Magduś o czym to pocichutku myślimy co icon_question.gif icon_question.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Pamietaj że malutkie dziecko w domku 04.gif 04.gif tylko drogie te gadżety 08.gif
monikagcm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: sob, 20 mar 04 - 13:37
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 1,556

GG:


post pon, 13 gru 2004 - 22:59
Post #15

Oj Magduś o czym to pocichutku myślimy co icon_question.gif icon_question.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Pamietaj że malutkie dziecko w domku 04.gif 04.gif tylko drogie te gadżety 08.gif

--------------------

krzemianka
pon, 13 gru 2004 - 23:03
Monika, to chyba powinno byc pytanie do Delfinki, bo to ona chce taki gadzet hihihi
SwojÄ… drogÄ…, niezmiernie jestem ciekawa jak Delf zareaguje na te linki icon_razz.gif
krzemianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: sob, 17 lip 04 - 23:07
Nr użytkownika: 1,937




post pon, 13 gru 2004 - 23:03
Post #16

Monika, to chyba powinno byc pytanie do Delfinki, bo to ona chce taki gadzet hihihi
SwojÄ… drogÄ…, niezmiernie jestem ciekawa jak Delf zareaguje na te linki icon_razz.gif

--------------------
Każda synowa ma coś z teściowej.

https://wacusie.blox.pl/html
Joanna24
pon, 13 gru 2004 - 23:09
Magdula- to jest cool- chyba sobie zaraz zamówie icon_wink.gif
Witam nowe mamusie- mozemy połaczyć watki- czemu nie icon_smile.gif
dzisiaj moje słoneczko wyło przez godzine przed zaśnieciem- moze chociaż sobie pospi dłuzej icon_biggrin.gif
Joanna24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 855
Dołączył: pią, 06 lut 04 - 22:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,423




post pon, 13 gru 2004 - 23:09
Post #17

Magdula- to jest cool- chyba sobie zaraz zamówie icon_wink.gif
Witam nowe mamusie- mozemy połaczyć watki- czemu nie icon_smile.gif
dzisiaj moje słoneczko wyło przez godzine przed zaśnieciem- moze chociaż sobie pospi dłuzej icon_biggrin.gif

--------------------
Asia Robert i Agnieszka


Joanna24
pon, 13 gru 2004 - 23:20
dziewczynki- znalazłam bajki mojego dzieciństwa, właśnie je zamawiam, może was to tez interesuje
https://www.bajki-grajki.pl/index.php?go=pr...t&id=16&magazyn
Joanna24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 855
Dołączył: pią, 06 lut 04 - 22:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,423




post pon, 13 gru 2004 - 23:20
Post #18

dziewczynki- znalazłam bajki mojego dzieciństwa, właśnie je zamawiam, może was to tez interesuje
https://www.bajki-grajki.pl/index.php?go=pr...t&id=16&magazyn

--------------------
Asia Robert i Agnieszka


Delfinka
pon, 13 gru 2004 - 23:23
ups! no i wyszło szydło, a myślałam że się nie skapniecie o jaką OPASKĘ mi chodzi , tylko niekomu nie mówcie hi hi Oj Magduś Magduś hi hi icon_lol.gif Swoją drogą to by się nadawała, chyba światła nie przepuszcza wink.gif
Moniś! Na szczęście jak otwierałam strony to Anisiątko już chrapusiało icon_lol.gif
A opaskę to chciałam dla brata, bo marudzi że tato dlugo siedzi na TV i mimo że pokój zamyka to mu światło bije - więc chciałam humorystycznie z pożytecznym! Ale nie aż tak humorystycznie Magduś icon_lol.gif
Krzemiuś-to jakim samolotem Ty leciałaś, nie pomyliłaś lotu? wink.gif icon_lol.gif A chciałam popytać w sklepach gdzie jest pościel, pizamy, szlafroki icon_rolleyes.gif

MagduÅ›!!!!!
Kąpielóweczka śliczna!!!!!!! Aż mam ochotę wycałować te policzki i ten cudny nosek! icon_razz.gif To już poczekam spokojnie na tą choinkę wink.gif icon_razz.gif

A swoją drogą to ja otumaniona dziś jestem bo jak sobaczyłam w nazwie linka sexhop to pierwsze co pomyslałam - jak ja tam wejde z wózkiem icon_rolleyes.gif icon_eek.gif dopiero jak otworzyłam to dotarło do mnie że to Magduś dowcipnić jeden wink.gif icon_lol.gif hi hi
No i mam nadzieję że NORMALNA opaska tyle nie kosztuje hi hi
Wiecie co, to może to inaczj się nazywa, bo faktycznie pomyslą że napalniec przylazł do sklepu...nie wiem, może Śpioszka??? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif Że też taki prezent mi się ubzdurał... icon_rolleyes.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pon, 13 gru 2004 - 23:23
Post #19

ups! no i wyszło szydło, a myślałam że się nie skapniecie o jaką OPASKĘ mi chodzi , tylko niekomu nie mówcie hi hi Oj Magduś Magduś hi hi icon_lol.gif Swoją drogą to by się nadawała, chyba światła nie przepuszcza wink.gif
Moniś! Na szczęście jak otwierałam strony to Anisiątko już chrapusiało icon_lol.gif
A opaskę to chciałam dla brata, bo marudzi że tato dlugo siedzi na TV i mimo że pokój zamyka to mu światło bije - więc chciałam humorystycznie z pożytecznym! Ale nie aż tak humorystycznie Magduś icon_lol.gif
Krzemiuś-to jakim samolotem Ty leciałaś, nie pomyliłaś lotu? wink.gif icon_lol.gif A chciałam popytać w sklepach gdzie jest pościel, pizamy, szlafroki icon_rolleyes.gif

MagduÅ›!!!!!
Kąpielóweczka śliczna!!!!!!! Aż mam ochotę wycałować te policzki i ten cudny nosek! icon_razz.gif To już poczekam spokojnie na tą choinkę wink.gif icon_razz.gif

A swoją drogą to ja otumaniona dziś jestem bo jak sobaczyłam w nazwie linka sexhop to pierwsze co pomyslałam - jak ja tam wejde z wózkiem icon_rolleyes.gif icon_eek.gif dopiero jak otworzyłam to dotarło do mnie że to Magduś dowcipnić jeden wink.gif icon_lol.gif hi hi
No i mam nadzieję że NORMALNA opaska tyle nie kosztuje hi hi
Wiecie co, to może to inaczj się nazywa, bo faktycznie pomyslą że napalniec przylazł do sklepu...nie wiem, może Śpioszka??? icon_razz.gif icon_rolleyes.gif Że też taki prezent mi się ubzdurał... icon_rolleyes.gif

--------------------

Magdula
pon, 13 gru 2004 - 23:28
Właśnie mija ostatni dzień mojego macierzyńskiego rycze.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 gru 2004 - 23:28
Post #20

Właśnie mija ostatni dzień mojego macierzyńskiego rycze.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
> SierpieÅ„/WrzesieÅ„ 2004 - wÄ…tek zimowy
Start new topic
Reply to this topic
50 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 15:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama