Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

in vitro transfer trudna decyzja POMOCY

, in vitro transfer trudna decyzja POMOCY
> , in vitro transfer trudna decyzja POMOCY
misiaagusia
piÄ…, 23 sie 2013 - 19:46
Prosze o pomoc! Mam 41 lat i miesiac temu przystapilam do programu in vitro wystymulowano 4 jajeczka 2 sie zaplodnily mialam podejsc do transferu 10 sierpnia ale niestety dostalam infekcji gardla i musialam brac antybiotyk, zostala 1 blastocysta ktora zostala zamrozona, wczoraj bylam u gin. i przepisal mi od razu leki zeby byl transfer tylko 1 mrozaczka i tu jest problem bo ja chce przystapic jeszcze raz do stymulacji in vitro bo 1mrozaczek to malo a jesli przypuscmy by sie udalo to w moim wieku poxniej in vitro nie wchodzi w gre jesli bym chciala miec wiecej dzieci moje AMH teraz 0,6 a pozniej nie wiadomo czy bede miala jeszcze jajeczka poniewaz juz teraz bylo ciezko ze stymulacja a gin sie uparl ze w tym cyklu mam przystapic do crio ze to bardzo ladna blastocysta ze z niej bedzie ciaza i ze jesli teraz sie nieuda to wtedy moge przystapic jeszcze raz do stymulacji. Nie wiem co robic!
misiaagusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 10 sty 12 - 13:26
Nr użytkownika: 39,014




post piÄ…, 23 sie 2013 - 19:46
Post #1

Prosze o pomoc! Mam 41 lat i miesiac temu przystapilam do programu in vitro wystymulowano 4 jajeczka 2 sie zaplodnily mialam podejsc do transferu 10 sierpnia ale niestety dostalam infekcji gardla i musialam brac antybiotyk, zostala 1 blastocysta ktora zostala zamrozona, wczoraj bylam u gin. i przepisal mi od razu leki zeby byl transfer tylko 1 mrozaczka i tu jest problem bo ja chce przystapic jeszcze raz do stymulacji in vitro bo 1mrozaczek to malo a jesli przypuscmy by sie udalo to w moim wieku poxniej in vitro nie wchodzi w gre jesli bym chciala miec wiecej dzieci moje AMH teraz 0,6 a pozniej nie wiadomo czy bede miala jeszcze jajeczka poniewaz juz teraz bylo ciezko ze stymulacja a gin sie uparl ze w tym cyklu mam przystapic do crio ze to bardzo ladna blastocysta ze z niej bedzie ciaza i ze jesli teraz sie nieuda to wtedy moge przystapic jeszcze raz do stymulacji. Nie wiem co robic!
monaliza
wto, 27 sie 2013 - 21:24
zrób co lekarz sugeruje
żadna z nas nie podejmie tej decyzji za Ciebie
ani nie jest pewne że ten transfer się uda ani to że następna stymulacja będzie lepsza od poprzedniej
zwłaszcza że organizm powinien odpocząć mieędzy stymulacjami, to jest bardzo duże obciążenie dla jajników
monaliza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:27
SkÄ…d: Fredensborg
Nr użytkownika: 617




post wto, 27 sie 2013 - 21:24
Post #2

zrób co lekarz sugeruje
żadna z nas nie podejmie tej decyzji za Ciebie
ani nie jest pewne że ten transfer się uda ani to że następna stymulacja będzie lepsza od poprzedniej
zwłaszcza że organizm powinien odpocząć mieędzy stymulacjami, to jest bardzo duże obciążenie dla jajników

--------------------

<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Klara.
sob, 07 wrz 2013 - 11:20
Zgadzam siÄ™ z monalizÄ….
Sama musisz podjąć decyzje, zastanów się milion razy nad tym, porozmawiaj z lekarzem icon_smile.gif
Klara.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 07 wrz 13 - 10:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 42,827




post sob, 07 wrz 2013 - 11:20
Post #3

Zgadzam siÄ™ z monalizÄ….
Sama musisz podjąć decyzje, zastanów się milion razy nad tym, porozmawiaj z lekarzem icon_smile.gif

--------------------
"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet kiedy jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz kto może zakochać się w twoim uśmiechu."
Zostań Rodzicem

Go??







post piÄ…, 01 sie 2014 - 09:30
Post #4

[edit: moderacja]
> in vitro transfer trudna decyzja POMOCY, in vitro transfer trudna decyzja POMOCY
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 03:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama