Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Marcowe Maluszki 2011

> 
sensymilia
śro, 23 mar 2011 - 16:27
Witam w kolejnej odsłonie Marcówek 2011 icon_smile.gif






inaczej PYSIACZEK urodzona 9.Lutego, córka Mikuni
urodzona 17.lutego, córka jsj
inaczej NYKUŚ lub GNYREK urodzony 26.lutego, syn Anety86
urodzona 1.marca, córka haniuli1
urodzony 1.marca, syn mai708
urodzony 8.marca, syn agnieszzki
inaczej BARTOSIACZEK urodzony 15.marca, syn darkowej
inaczej HANUSI lub HANULEK urodzona 21.marca, córka sensymili
urodzona 21.marca, córka ani.m
urodzona 22.marca, córka agarad
inaczej OLEŃKA lub OLUNIA urodzona 22.marca, córka reniowej


oraz gościnnie

urodzona 27.kwietnia, córka corti


pamiętamy o Aniołku mamyzuzi09 PTP 13.03


Ten post edytował sensymilia czw, 01 wrz 2011 - 18:59
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 16:27
Post #1

Witam w kolejnej odsłonie Marcówek 2011 icon_smile.gif






inaczej PYSIACZEK urodzona 9.Lutego, córka Mikuni
urodzona 17.lutego, córka jsj
inaczej NYKUŚ lub GNYREK urodzony 26.lutego, syn Anety86
urodzona 1.marca, córka haniuli1
urodzony 1.marca, syn mai708
urodzony 8.marca, syn agnieszzki
inaczej BARTOSIACZEK urodzony 15.marca, syn darkowej
inaczej HANUSI lub HANULEK urodzona 21.marca, córka sensymili
urodzona 21.marca, córka ani.m
urodzona 22.marca, córka agarad
inaczej OLEŃKA lub OLUNIA urodzona 22.marca, córka reniowej


oraz gościnnie

urodzona 27.kwietnia, córka corti


pamiętamy o Aniołku mamyzuzi09 PTP 13.03


--------------------


agnieszzka
wto, 29 mar 2011 - 19:30
hej dziewczyny, w koncu mam chwilkę ale króciutką więc sie spręzam.

Wybaczcie ale nei nadrobie tego co pisałyscie bo nie mam jak icon_sad.gif Ale przeleciałam troszke forum i zobaczyłam kilka rzeczy na które potrafie odpowiedzieć

Wit D podaje sie do roku 1 kapsułke dziennie chyba, że pediatra zadecyduje inaczej
Wit K podaje sie tylko wtedy jesli karmi sie wyłacznie piersią, ja dokarmiam z butelki wiec nie musze podoawać bo jest ona w mleku sztucznym

Co do karmienia piersią, ja walczyłam o wieksza ilosc pokarmu, robilam wszystko co sie dalo ale pokarmu mam za mało icon_sad.gif było mi z tym cięzko, ale cóz... jak to powiedziała jedna mądra osoba "nie ważne jak karmisz, ważne że robisz to z miłością" to są cudowne słowa.. uratowały moją psychikę icon_smile.gif jesli któras z was potrzebuje rad odnosnie zwiekszenia laktacji to niech pisze na PW bo znam kilka technik, które są bardzo dobre.

I ostatnie słowo do tych co sie przechwalają tym, że karmią bez problemu... zauważcie, że skoro jest tu ktoś kto bardzo cierpi z tego powodu, że karmic nie może, to napewno jest mu ciezko czytac takie przechwałki.. albo teksty typu "ja chociaż z tym nie mam problemu" porównam tą sytuacje do zachowania szkolnego ale to chyba najprossze porównanie..

jesli któras z was dostała 1 z bardzo waznego sprawdzianu i płakała z rozpaczy bo rodzice mnie zabiją (kojarzycie taka sytuacje?) i wydaje sie wam, że swiat sie zawalił, że to najwieksza tragedia swiata, a tu wasza koleżanka biegnie zachwycona i krzyczy heeejjj dostałam piątke !!! a Ty jak? Przypomnijcie sobie co czułyscie..

nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to byscie nie pisały co u was.. ale czasem o chwile zastanowienia nad tym w jaki sposób sie to robi..

A u nas, raj na ziemi icon_smile.gif prawie w ogóle nie śpie icon_biggrin.gif Grzes wdał sie w mame i potrzebuje by si enim non stop zajmowac icon_razz.gif a jak nie to wrzask nie z tej zimei nauczyl sie tez piszczec z wsciekłosci hihihi do tego walka o laktacje powodowała, że bywały dni, że nie miałam jak isc do toalety icon_biggrin.gif ale generalnie jest super icon_smile.gif chodzimy 2razy dziennie na spacery, razem z tatusiem go kąpiemy, niestety spimy razem icon_razz.gif ale to w sumie dlatego, że mi tak wygodniej icon_smile.gif nie mam poprostu siły w nocy wstawac do łózeczka, pozatym to niesamowite uczucie spac z Gzresiem icon_smile.gif jak zacznie siedziec to bede go juz dawac do lozeczka albo jak bedzie mial dluzsze przerwy w nocy na spanie.

Pozdrawiam, odezwe sie jak znów znajde chwilke, teraz lece sie myc i działac laktatorem na pobudzenie cyców icon_smile.gif
agnieszzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 832
Dołączył: wto, 01 gru 09 - 10:06
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 30,439




post wto, 29 mar 2011 - 19:30
Post #2

hej dziewczyny, w koncu mam chwilkę ale króciutką więc sie spręzam.

Wybaczcie ale nei nadrobie tego co pisałyscie bo nie mam jak icon_sad.gif Ale przeleciałam troszke forum i zobaczyłam kilka rzeczy na które potrafie odpowiedzieć

Wit D podaje sie do roku 1 kapsułke dziennie chyba, że pediatra zadecyduje inaczej
Wit K podaje sie tylko wtedy jesli karmi sie wyłacznie piersią, ja dokarmiam z butelki wiec nie musze podoawać bo jest ona w mleku sztucznym

Co do karmienia piersią, ja walczyłam o wieksza ilosc pokarmu, robilam wszystko co sie dalo ale pokarmu mam za mało icon_sad.gif było mi z tym cięzko, ale cóz... jak to powiedziała jedna mądra osoba "nie ważne jak karmisz, ważne że robisz to z miłością" to są cudowne słowa.. uratowały moją psychikę icon_smile.gif jesli któras z was potrzebuje rad odnosnie zwiekszenia laktacji to niech pisze na PW bo znam kilka technik, które są bardzo dobre.

I ostatnie słowo do tych co sie przechwalają tym, że karmią bez problemu... zauważcie, że skoro jest tu ktoś kto bardzo cierpi z tego powodu, że karmic nie może, to napewno jest mu ciezko czytac takie przechwałki.. albo teksty typu "ja chociaż z tym nie mam problemu" porównam tą sytuacje do zachowania szkolnego ale to chyba najprossze porównanie..

jesli któras z was dostała 1 z bardzo waznego sprawdzianu i płakała z rozpaczy bo rodzice mnie zabiją (kojarzycie taka sytuacje?) i wydaje sie wam, że swiat sie zawalił, że to najwieksza tragedia swiata, a tu wasza koleżanka biegnie zachwycona i krzyczy heeejjj dostałam piątke !!! a Ty jak? Przypomnijcie sobie co czułyscie..

nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to byscie nie pisały co u was.. ale czasem o chwile zastanowienia nad tym w jaki sposób sie to robi..

A u nas, raj na ziemi icon_smile.gif prawie w ogóle nie śpie icon_biggrin.gif Grzes wdał sie w mame i potrzebuje by si enim non stop zajmowac icon_razz.gif a jak nie to wrzask nie z tej zimei nauczyl sie tez piszczec z wsciekłosci hihihi do tego walka o laktacje powodowała, że bywały dni, że nie miałam jak isc do toalety icon_biggrin.gif ale generalnie jest super icon_smile.gif chodzimy 2razy dziennie na spacery, razem z tatusiem go kąpiemy, niestety spimy razem icon_razz.gif ale to w sumie dlatego, że mi tak wygodniej icon_smile.gif nie mam poprostu siły w nocy wstawac do łózeczka, pozatym to niesamowite uczucie spac z Gzresiem icon_smile.gif jak zacznie siedziec to bede go juz dawac do lozeczka albo jak bedzie mial dluzsze przerwy w nocy na spanie.

Pozdrawiam, odezwe sie jak znów znajde chwilke, teraz lece sie myc i działac laktatorem na pobudzenie cyców icon_smile.gif

--------------------


Mikunia
czw, 31 mar 2011 - 21:04
CYTAT(agnieszzka @ Tue, 29 Mar 2011 - 20:30) *
I ostatnie słowo do tych co sie przechwalają tym, że karmią bez problemu... zauważcie, że skoro jest tu ktoś kto bardzo cierpi z tego powodu, że karmic nie może, to napewno jest mu ciezko czytac takie przechwałki.. albo teksty typu "ja chociaż z tym nie mam problemu" porównam tą sytuacje do zachowania szkolnego ale to chyba najprossze porównanie..

jesli któras z was dostała 1 z bardzo waznego sprawdzianu i płakała z rozpaczy bo rodzice mnie zabiją (kojarzycie taka sytuacje?) i wydaje sie wam, że swiat sie zawalił, że to najwieksza tragedia swiata, a tu wasza koleżanka biegnie zachwycona i krzyczy heeejjj dostałam piątke !!! a Ty jak? Przypomnijcie sobie co czułyscie..

nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to byscie nie pisały co u was.. ale czasem o chwile zastanowienia nad tym w jaki sposób sie to robi..


Naprawde nie wiem za kogo Ty się uważasz na tym forum? Czy za kogo masz nadzieję być uważaną. Od samego początku masz problem i wszczynasz spory. Zejdz ze mnie kobieto, NIE CZYTAJ Z ŁASKI SWOJEJ MOICH POSTÓW JAK MASZ NA MNIE ALERGIE.

Nie przechwalałam się, tyko dzieliłam radością, których mam tak nie wiele. Każdego dnia drżę o życie mojej córki, modlę się o jej zdrowie. Ale co Ty o tym wiesz, moja córka łapie bezdechy, ma asymetrie komór w główce, torbiel, naczyniaka, okazało się, że juz nie jednego, z czego jeden jest paskudny i wypukły, czeka nas operacja dodatkowego paluszka u rączki, ma retinopatię 1 stopnia..więc daruj sobie. Nie mam z czego się cieszyć, dla mnie radością,jest to że ładnie je i przybiera, bo lekarka powiedziałą, że to świadczy dobrze, że może to wszystko minie i bedzie się dobrze rowijać. Każdego dnia dziękuję Bogu, że mi jej nie zabrał i nie ważne jaka będzie w przyszłosci kochać ja będę nad życie.

Martwię się, że jeszcze się do mnie nie uśmiech, że tak mało się ze mną komunikuję, i teraz jak któraś z Was napisze, że jej maleństwo już się uśmiecha, to co ja mam się obrazić??? Kobieto puknij się w głowę.
Moja córka zawsze będzie do tyłu ze wszystkim. Jsj najlepiej wie o czym piszę, bo przeżyła to co ja. Daj Boże, żeby moje dziecko wyszło z tego wszystkiego.

Do reszty Mam: życzę Wam, żzeby Wasze maleństwa dawały Wam wiele radości i były zdrowe, bo zdrowie jest najważniesze.
Ściskam Was gorąco

Ps. Piękne zdjęcia:)
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post czw, 31 mar 2011 - 21:04
Post #3

CYTAT(agnieszzka @ Tue, 29 Mar 2011 - 20:30) *
I ostatnie słowo do tych co sie przechwalają tym, że karmią bez problemu... zauważcie, że skoro jest tu ktoś kto bardzo cierpi z tego powodu, że karmic nie może, to napewno jest mu ciezko czytac takie przechwałki.. albo teksty typu "ja chociaż z tym nie mam problemu" porównam tą sytuacje do zachowania szkolnego ale to chyba najprossze porównanie..

jesli któras z was dostała 1 z bardzo waznego sprawdzianu i płakała z rozpaczy bo rodzice mnie zabiją (kojarzycie taka sytuacje?) i wydaje sie wam, że swiat sie zawalił, że to najwieksza tragedia swiata, a tu wasza koleżanka biegnie zachwycona i krzyczy heeejjj dostałam piątke !!! a Ty jak? Przypomnijcie sobie co czułyscie..

nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to byscie nie pisały co u was.. ale czasem o chwile zastanowienia nad tym w jaki sposób sie to robi..


Naprawde nie wiem za kogo Ty się uważasz na tym forum? Czy za kogo masz nadzieję być uważaną. Od samego początku masz problem i wszczynasz spory. Zejdz ze mnie kobieto, NIE CZYTAJ Z ŁASKI SWOJEJ MOICH POSTÓW JAK MASZ NA MNIE ALERGIE.

Nie przechwalałam się, tyko dzieliłam radością, których mam tak nie wiele. Każdego dnia drżę o życie mojej córki, modlę się o jej zdrowie. Ale co Ty o tym wiesz, moja córka łapie bezdechy, ma asymetrie komór w główce, torbiel, naczyniaka, okazało się, że juz nie jednego, z czego jeden jest paskudny i wypukły, czeka nas operacja dodatkowego paluszka u rączki, ma retinopatię 1 stopnia..więc daruj sobie. Nie mam z czego się cieszyć, dla mnie radością,jest to że ładnie je i przybiera, bo lekarka powiedziałą, że to świadczy dobrze, że może to wszystko minie i bedzie się dobrze rowijać. Każdego dnia dziękuję Bogu, że mi jej nie zabrał i nie ważne jaka będzie w przyszłosci kochać ja będę nad życie.

Martwię się, że jeszcze się do mnie nie uśmiech, że tak mało się ze mną komunikuję, i teraz jak któraś z Was napisze, że jej maleństwo już się uśmiecha, to co ja mam się obrazić??? Kobieto puknij się w głowę.
Moja córka zawsze będzie do tyłu ze wszystkim. Jsj najlepiej wie o czym piszę, bo przeżyła to co ja. Daj Boże, żeby moje dziecko wyszło z tego wszystkiego.

Do reszty Mam: życzę Wam, żzeby Wasze maleństwa dawały Wam wiele radości i były zdrowe, bo zdrowie jest najważniesze.
Ściskam Was gorąco

Ps. Piękne zdjęcia:)

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."




Posty w temacie
sensymilia   Marcowe Maluszki 2011   śro, 23 mar 2011 - 16:27
Aneta 86   Kurcze trochę sie na szukałam ale w końcu jeste...   śro, 23 mar 2011 - 17:42
sensymilia   no nareszcie :) stronę informacyjną zrobię jak...   śro, 23 mar 2011 - 17:55
corti   Podczytywałam was na marcówkach, więc i tu sobi...   śro, 23 mar 2011 - 18:07
Aneta 86   Ja dokarmiam Kacpra mlekiem NAN a u nas w szpitalu...   śro, 23 mar 2011 - 18:18
jsj   Witamy się i my czyli Justyna z Alicją na rękac...   śro, 23 mar 2011 - 18:32
Mikunia   Witam i ja Mikunia-Kasia i moja ukochana córeczka...   śro, 23 mar 2011 - 18:58
sensymilia   witajcie mamuśki na nowym "mieszkanku" ...   śro, 23 mar 2011 - 20:06
corti   mi też mały tak ulewał chodziliśmy po lekarzac...   śro, 23 mar 2011 - 20:08
darkowa   Melduję się i ja czyli Ola z Bartusiem :szczerb...   czw, 24 mar 2011 - 10:27
sensymilia   Dzień dobry u nas nocka całkiem spokojna ...po ...   czw, 24 mar 2011 - 10:40
corti   też myślę, że pogoda na spacerek jest ok masz ...   czw, 24 mar 2011 - 11:37
sensymilia   A powiedzcie mi (w wolnym czasie) bo coś słysza...   czw, 24 mar 2011 - 12:31
corti   no ja właśnie rodziłam niecałe dwa lata temu (...   czw, 24 mar 2011 - 13:42
Aneta 86   hmmm... ja jako młoda mama i mało doświadczona ...   czw, 24 mar 2011 - 15:48
sensymilia   ... i czy żołądek trzeba hartować? heheh ja t...   czw, 24 mar 2011 - 18:12
Mikunia   Witam Kochane:) My mielismy dziś wizytę w porad...   czw, 24 mar 2011 - 22:00
Aneta 86   Witajcie Mamuśki i bąbelki ;) Kacper chyba lubi...   pią, 25 mar 2011 - 10:08
Mikunia   Witajcie Mamuśki i bąbelki ;) Mam pytanie czy ...   pią, 25 mar 2011 - 12:47
sensymilia   Dzień dobry u nas nocka całkiem fajnie przespan...   pią, 25 mar 2011 - 10:34
Aneta 86   No właśnie nie... Karmię go butlą... W nocy je...   pią, 25 mar 2011 - 11:21
darkowa   Cześć mamusie i dzidziusie :D Aneta rodzinka ja...   pią, 25 mar 2011 - 12:53
Mikunia   [img]https://img811.imageshack.us/img811/2639/083o...   pią, 25 mar 2011 - 13:03
sensymilia   Aneta fajnie Was widzieć :) a to masz niezłe ot...   pią, 25 mar 2011 - 13:06
corti   Sensymilia było identycznie jak rejestrował mą...   pią, 25 mar 2011 - 14:03
darkowa   Mikunia ona wygląda jak laleczka :D Jest śliczna...   pią, 25 mar 2011 - 15:16
sensymilia   sensymilia a jak Kuba przyjął Hanię? Jak zareag...   pią, 25 mar 2011 - 17:44
Aneta 86   U nas do zarejestrowania Kacpra potrzebny był wyp...   pią, 25 mar 2011 - 16:33
agarad   Witam w nowym wątku. Jesteśmy od wczoraj w domku...   pią, 25 mar 2011 - 17:33
jsj   Skoro urząd nie wymaga zaświadczeń to znaczy, ...   pią, 25 mar 2011 - 19:48
darkowa   agarad ogarniajcie się, dopieszczajcie ze stęskn...   pią, 25 mar 2011 - 21:23
jsj   Moja pyzata córa :wub: https://images45.fotosik...   sob, 26 mar 2011 - 10:55
Aneta 86   Witajcie ;) Justyna Piękna pyzunia ;) Oto fotka...   sob, 26 mar 2011 - 11:54
darkowa   Hej kobitki, Justyna ale słodziutka ta Twoja Alu...   sob, 26 mar 2011 - 15:48
Aneta 86   Darkowa ja małego karmię juz teraz tylko butelk...   sob, 26 mar 2011 - 16:01
darkowa   Aneta szkoda, że choróbsko Cię dopadło. Mam na...   sob, 26 mar 2011 - 21:24
mikkowska   darkowa gratuluję kostek i swojej twarzy :) Ja te...   sob, 26 mar 2011 - 22:02
corti   Darkowa doskonale Cię rozumiem miałam dokładnie...   nie, 27 mar 2011 - 09:52
Aneta 86   Karmię małego mlekiem Nan i wypija 90 ml. Ale ja...   nie, 27 mar 2011 - 14:58
darkowa   corti :przytulam :przytulam :przytulam Bardzo Ci ...   nie, 27 mar 2011 - 15:05
darkowa   Aneta masz rację, wiem, że szczęśliwa mama to...   nie, 27 mar 2011 - 15:08
Aneta 86   Szaleją w nas i raczej jeszcze sobie po szaleją ...   nie, 27 mar 2011 - 16:10
mikkowska   Aneta coś o tym wiem, dziś miałam taką noc...A...   nie, 27 mar 2011 - 17:03
corti   Zobaczymy jak będzie, ale już się na nic nie na...   nie, 27 mar 2011 - 20:18
Mikunia   Ja chociaz z karmieniem nie mam problemów.Eliza j...   nie, 27 mar 2011 - 21:49
annad   Jak czytam wasze ostatnie posty to jkabym czytała...   pon, 28 mar 2011 - 11:13
Aneta 86   Widzę ze nie tylko mi ciężko. Może to głupio ...   pon, 28 mar 2011 - 11:34
Mikunia   Cos ucichło na naszym forum.. Gdzie są wszyscy? ...   pon, 28 mar 2011 - 21:09
mamazuzi09   Zauważyłam, że Eliza układa główke skierowan...   pon, 28 mar 2011 - 22:54
darkowa   Ja się podpisuję pod słowami Anety - jakkolwiek...   pon, 28 mar 2011 - 22:32
reniowa   Witamy się i my, tzn ja z Olą :) Do domku wróc...   wto, 29 mar 2011 - 11:49
Aneta 86   Heloł ewry body ;) My dziś z Kacperkiem byliśm...   wto, 29 mar 2011 - 17:47
sensymilia   Dzień dobry my już wróciliśmy do domu... musi...   wto, 29 mar 2011 - 18:01
agnieszzka   hej dziewczyny, w koncu mam chwilkę ale króciutk...   wto, 29 mar 2011 - 19:30
Mikunia   I ostatnie słowo do tych co sie przechwalają tym...   czw, 31 mar 2011 - 21:04
agnieszzka   ehh Mikunia, nie chcialam Cie urazic, a troszke ob...   pią, 01 kwi 2011 - 09:25
darkowa   Heloł kochane mamusie :D reniowa witamy na pokł...   wto, 29 mar 2011 - 21:04
mamazuzi09   A u nas problem z mleczną drogą trwa :jak smutn...   śro, 30 mar 2011 - 22:42
corti   Darkowa Mały boski :) Pozazdrościć tych spacer...   śro, 30 mar 2011 - 08:48
Aneta 86   Heloł u nas nocka z pobudkami co 2 godziny na am...   śro, 30 mar 2011 - 09:09
reniowa   Hejka :) darkowa, doczytałam forum, dziękuję z...   śro, 30 mar 2011 - 09:40
reniowa   Wiecie, że ja za każdym razem odruchowo wchodzę...   śro, 30 mar 2011 - 09:44
annad   Darkowa słodki Twój synuś i taki szczęśliwy ...   śro, 30 mar 2011 - 11:16
reniowa   Jak już dotarłam na równolatki, to nie mogę si...   śro, 30 mar 2011 - 11:29
jsj   To ja tylko napiszę, że u nas wszystko ok...i ni...   śro, 30 mar 2011 - 13:17
Aneta 86   My dziś z Kacprem byliśmy 4 godzinki na dworze. ...   śro, 30 mar 2011 - 17:02
agnieszzka   my chodzimy codziennie na 2 spacery :) pierwszy po...   śro, 30 mar 2011 - 18:33
maja708   witam, trochę nas nie było, a to wszystko przez ...   śro, 30 mar 2011 - 19:16
maja708   W ramionach tatusia najbezpieczniej :szczerbaty us...   śro, 30 mar 2011 - 20:01
mamazuzi09   mam nadzieje , ze moge tu czasem cosik skrobnąc, ...   śro, 30 mar 2011 - 22:52
darkowa   Cześć kochane powierniczki i pocieszycielki :) ...   czw, 31 mar 2011 - 12:05
corti   Mój mały tył w nadmiarze, znów kazali przepaja...   czw, 31 mar 2011 - 13:21
darkowa   Ech, corti lejesz miód na moje serce :) Zmykam sp...   czw, 31 mar 2011 - 19:47
corti   Mikunia nie denerwuj się, bo nie ma czym kochana...   pią, 01 kwi 2011 - 09:25
agnieszzka   aha Darkowa, a moze sprobuj SNS albo systemu z lak...   pią, 01 kwi 2011 - 09:29
Aneta 86   hmmm... Ja mogę tylko powiedzieć odnosząc się ...   pią, 01 kwi 2011 - 13:53
agnieszzka   no Aneta oczywiscie masz 100%racji ja uwielbiam po...   pią, 01 kwi 2011 - 14:03
darkowa   Dziewczyny, kurcze, jak zaczęlam czytać to aż m...   pią, 01 kwi 2011 - 18:28
darkowa   dubel   pią, 01 kwi 2011 - 18:28
Aneta 86   Darkowa To dokładnie tak jak ja. Widzę takiego k...   sob, 02 kwi 2011 - 10:11
reniowa   Hej dziewczynki :) Zaglądam tu rzadziej niż bym...   sob, 02 kwi 2011 - 13:58
agnieszzka   a ja mam jakos dziwnie duzo sił :) spie tak samo ...   sob, 02 kwi 2011 - 18:59
agarad   Wreszcie się zmobilizowałam żeby choć na chwil...   sob, 02 kwi 2011 - 22:31
darkowa   agarad śliczna ta twoja Marysia!!! I ...   nie, 03 kwi 2011 - 14:05
maja708   Dziewczyny karmiące piersią proszę, napiszcie c...   pon, 04 kwi 2011 - 11:37
darkowa   maja ja mam podobnie. Też robi normalne kupki i p...   pon, 04 kwi 2011 - 14:45
Aneta 86   Ja Kacpra karmię tylko butelką mlekiem NAN i on ...   pon, 04 kwi 2011 - 14:55
maja708   a już myślałam, że mój syn był w poprzednim ...   pon, 04 kwi 2011 - 15:15
agnieszzka   a moze to kolki? ja u nas tak podejzewam i ods 3 d...   pon, 04 kwi 2011 - 15:18
maja708   [/b]agnieszzka[b] Tytus właściwie od kiedy przyj...   pon, 04 kwi 2011 - 15:31
agnieszzka   a to istnieja takie krople co mozna dawac od narod...   pon, 04 kwi 2011 - 18:41
maja708   [/b]agnieszzka[b] w szpitalu doradzono mi by kupi...   pon, 04 kwi 2011 - 19:59
agnieszzka   aaa to juz roazumiem :) myslałam ze znalazłas ja...   pon, 04 kwi 2011 - 20:20
Tigerek   Podłączę się jeśli można - Poproszę o kciuk...   pon, 04 kwi 2011 - 20:53
darkowa   Tigerek przytulam :przytulam Pomodlę się za Mac...   pon, 04 kwi 2011 - 21:55
corti   Cieszę się, że z Bartusiem wszystko się układ...   wto, 05 kwi 2011 - 07:07
darkowa   corti, Ty jak zwykle nieoceniona :D Ściskam mocn...   wto, 05 kwi 2011 - 13:44
agnieszzka   to ja moze sie wtrace :) dziecko miesieczne powin...   wto, 05 kwi 2011 - 15:34
Aneta 86   Darkowa Kacper wypija 90 ml w dzień co 2 - 2,5 go...   wto, 05 kwi 2011 - 15:41
corti   Boże jak ja to dobrze znam, mój też zegareczek ...   wto, 05 kwi 2011 - 16:21
15 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
> Marcowe Maluszki 2011
Start new topic
Reply to this topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 23:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama