Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Przedszkola Rzeszów

> 
Kocurek
śro, 01 lut 2006 - 13:48
Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 01 lut 2006 - 13:48
Post #1

Witam.

Wkrótce będę mieszkać w Rzeszowie, gdzieś chyba od maja/czerwca.
Zapisy do przedszkoli są w marcu - czy będę mieć problem z zapisaniem Mikołaja do przedszkola pod koniec roku (czerwiec) albo na początku nowego (wrzesień)?
W Dębicy nie ma z tym problemu nawet w środku roku, a w Rzeszowie?
Dodam, że najbardziej interesowałoby mnie przedszkole gdzieś na Wilkowyji (o ile jest) lub Pobitnie. Proszę o namiary. Czy szukać tego przedszkola teraz i zapisać w marcu?

Powiedzcie Rzeszowianki


--------------------
vikidworak
nie, 14 lip 2013 - 18:20
spamować?

znalazłam moim zdaniem dobre przedszkole i polecam innym. Jeśli ktoś ma negatywne zdanie na ten temat - chętnie podyskutuję i wymienię się opiniami, może nawet zmienię swój wybór.

zapisałam się na to forum bo pierwszy raz oddaję dziecko do przedszkola. myślałam, że to idealne miejsce aby wymienić się doświadczeniami czy uwagami z innymi rodzicami.

podanie nazwy przedszkola i kwoty za jaką zapisałam dziecko jest wyznacznikiem reklamy? takie rzeczy są tu zakazane?
vikidworak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 00:28
Nr użytkownika: 42,328




post nie, 14 lip 2013 - 18:20
Post #2

spamować?

znalazłam moim zdaniem dobre przedszkole i polecam innym. Jeśli ktoś ma negatywne zdanie na ten temat - chętnie podyskutuję i wymienię się opiniami, może nawet zmienię swój wybór.

zapisałam się na to forum bo pierwszy raz oddaję dziecko do przedszkola. myślałam, że to idealne miejsce aby wymienić się doświadczeniami czy uwagami z innymi rodzicami.

podanie nazwy przedszkola i kwoty za jaką zapisałam dziecko jest wyznacznikiem reklamy? takie rzeczy są tu zakazane?

Posty w temacie
Kocurek   Przedszkola Rzeszów   Å›ro, 01 lut 2006 - 13:48
vikidworak   spamować? znalazÅ‚am moim zdaniem dobre przedszk...   nie, 14 lip 2013 - 18:20
marzuk1234   Witam, ja polecam przedszkole Fantazja w Rzeszowie...   czw, 03 kwi 2014 - 10:25
julkakam   Ostatnio siostra zapisaÅ‚a swojÄ… pociechÄ™ do Fai...   pon, 15 lip 2019 - 12:15
> Przedszkola Rzeszów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 12:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama