Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dziewczyny ostatnia szansa

> 
Ponya
sob, 09 lut 2019 - 11:37
Wiem, co dalej czytasz może wydawać się dziwne, ale proszę, zrozum ...
Pytanie od mojego dobrego przyjaciela. Naprawdę chcę mu pomóc(

- Dzień dobry, szanowane audytorium. Mam delikatne pytanie. Chciałbmy przyciągnąć surogatka, żeby nareszcie zostać ojcem. Jestem nieżonaty i z niektórych przyczyn to jest wątpliwe czy być może, mam 46 lat.
Przyjaciółki nie mam, jestem kawalerem. Zwrócił się do kilku międzynarodowych agencji, jednak prawie wszyscy wymagają obecność żony czy chociażby przyjaciółki.
Czy warto szukać taką kobietę samodzielnie? Czy są jakieś drogi rozwiązania takiego problemu?
Ponya


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: śro, 19 gru 18 - 17:07
Nr użytkownika: 52,465




post sob, 09 lut 2019 - 11:37
Post #1

Wiem, co dalej czytasz może wydawać się dziwne, ale proszę, zrozum ...
Pytanie od mojego dobrego przyjaciela. Naprawdę chcę mu pomóc(

- Dzień dobry, szanowane audytorium. Mam delikatne pytanie. Chciałbmy przyciągnąć surogatka, żeby nareszcie zostać ojcem. Jestem nieżonaty i z niektórych przyczyn to jest wątpliwe czy być może, mam 46 lat.
Przyjaciółki nie mam, jestem kawalerem. Zwrócił się do kilku międzynarodowych agencji, jednak prawie wszyscy wymagają obecność żony czy chociażby przyjaciółki.
Czy warto szukać taką kobietę samodzielnie? Czy są jakieś drogi rozwiązania takiego problemu?

Posty w temacie
Ponya   Dziewczyny ostatnia szansa   sob, 09 lut 2019 - 11:37
EwaBella   Тo normalne pytanie) To na pewno być może...   nie, 10 lut 2019 - 10:10
Ponya   Тo normalne pytanie) To na pewno być może...   pon, 11 lut 2019 - 11:20
EwaBella   SpytaÅ‚am. To byÅ‚a miÄ™dzynarodowa agencja, dla s...   wto, 12 lut 2019 - 14:01
Ponya   Czy mógÅ‚bym poprosić o pocztÄ™ tej agencji? :ja...   Å›ro, 13 lut 2019 - 10:13
EwaBella   OkoÅ‚o 35 000 euro. Poczta info@surmam.com On ró...   czw, 14 lut 2019 - 08:42
Ponya   OkoÅ‚o 35 000 euro. Poczta info@surmam.com On ró...   piÄ…, 15 lut 2019 - 09:54
> Dziewczyny ostatnia szansa
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 11:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama