Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ciśnienie krwi

> 
Mariola***
nie, 25 sie 2013 - 20:54
Tak sobie pomyślałam, że napiszę tutaj. Nurtuje mnie jedna kwestia. Moja mama leczyła się na nadciśnienie od jakiegoś, długiego już w sumie czasu, nie pamiętam dokładnie, ale kilka lat na pewno.
W zeszłym roku i w tym, w upały, zmiany ciśnienia i jeszcze jakieś tam inne warunki zewnetrzne, miała ciśnienie po 180 i wyższe i problemy żeby je obniżyć. I nagle od początku lipca ma niedociśnienie lub normalne ciśnienie. Nie bierze tabletek już od tego czasu.
Co jest? Spotkałyście się z tym? Czy powodem może być menopauza, te wszyskie szopki z tym związane i nagle spokój?
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 25 sie 2013 - 20:54
Post #1

Tak sobie pomyślałam, że napiszę tutaj. Nurtuje mnie jedna kwestia. Moja mama leczyła się na nadciśnienie od jakiegoś, długiego już w sumie czasu, nie pamiętam dokładnie, ale kilka lat na pewno.
W zeszłym roku i w tym, w upały, zmiany ciśnienia i jeszcze jakieś tam inne warunki zewnetrzne, miała ciśnienie po 180 i wyższe i problemy żeby je obniżyć. I nagle od początku lipca ma niedociśnienie lub normalne ciśnienie. Nie bierze tabletek już od tego czasu.
Co jest? Spotkałyście się z tym? Czy powodem może być menopauza, te wszyskie szopki z tym związane i nagle spokój?

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007

Posty w temacie
Mariola***   ciÅ›nienie krwi   nie, 25 sie 2013 - 20:54
Ela87   Ciężko stwierdzić, najlepiej gdybdy Twoja mama ...   wto, 17 wrz 2013 - 12:28
gekon   Stres mocno wpÅ‚ywa na ciÅ›nienie. Może jakaÅ› ko...   czw, 16 kwi 2020 - 05:13
rami   DokÅ‚adnie, może to stres? Warto to zbadać, bo t...   pon, 28 lut 2022 - 23:45
alka25   Jak dla mnie do lekarza marsz - to nie jest normal...   czw, 23 cze 2022 - 10:47
> ciÅ›nienie krwi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 15:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama