Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 12 13 14 15 nastÄ™pna  

FENG SHUI

> 
agutek
sob, 27 wrz 2003 - 16:51
Plan Warszawy

Spójrzmy na miasto Warszawę w aspekcie ośmiu sytuacji życiowych, które w Feng Shui stosuje się, aby zbadać aktualną sytuację miasta lub budynku. Jeśli nałożymy osiem życiowych celów na mapę Warszawy, rozpoznajemy, iż mieszkańcy Warszawy w większości mają problemy w partnerstwie, co potwierdzają statystyki, jest duża ilość rozwodów, matek samotnie wychowujących dzieci - wyraźnie widać rozpad małżeństw i związków.
Bogactwo i dobrobyt - osłabione, co powoduje, iż w mieście nie ma dostatecznego bogactwa.

Dzieci i rodzina - są wyraźnie osłabione, co oznacza, że Warszawa nie jest najlepszym miejscem na wychowywanie dzieci.

Sława-dowództwo - bardzo silnie rozwinięte, jasno i wyraźnie określa usytuowanie głównej bazy władzy rządowego prawa.

Pomocni ludzie-mentorzy - również bardzo wzmocnione, co potwierdza duży napływ ludności zasilającej władze rządzące.

Kariera - rejon odpowiadający za tę sytuację jest bardzo wyraźnie zaznaczony, może oznaczać to, iż miasto skupia ludzi skoncentrowanych na robieniu kariery.

Wiedza - rejon wyraźnie osłabiony, może oznaczać brak odpowiedzialnych i wykwalifikowanych urzędników, małą liczbę interesujących muzeów i centrów kulturowych o wysokim poziomie.

icon_rolleyes.gif

agutek icon_cool.gif
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 27 wrz 2003 - 16:51
Post #261

Plan Warszawy

Spójrzmy na miasto Warszawę w aspekcie ośmiu sytuacji życiowych, które w Feng Shui stosuje się, aby zbadać aktualną sytuację miasta lub budynku. Jeśli nałożymy osiem życiowych celów na mapę Warszawy, rozpoznajemy, iż mieszkańcy Warszawy w większości mają problemy w partnerstwie, co potwierdzają statystyki, jest duża ilość rozwodów, matek samotnie wychowujących dzieci - wyraźnie widać rozpad małżeństw i związków.
Bogactwo i dobrobyt - osłabione, co powoduje, iż w mieście nie ma dostatecznego bogactwa.

Dzieci i rodzina - są wyraźnie osłabione, co oznacza, że Warszawa nie jest najlepszym miejscem na wychowywanie dzieci.

Sława-dowództwo - bardzo silnie rozwinięte, jasno i wyraźnie określa usytuowanie głównej bazy władzy rządowego prawa.

Pomocni ludzie-mentorzy - również bardzo wzmocnione, co potwierdza duży napływ ludności zasilającej władze rządzące.

Kariera - rejon odpowiadający za tę sytuację jest bardzo wyraźnie zaznaczony, może oznaczać to, iż miasto skupia ludzi skoncentrowanych na robieniu kariery.

Wiedza - rejon wyraźnie osłabiony, może oznaczać brak odpowiedzialnych i wykwalifikowanych urzędników, małą liczbę interesujących muzeów i centrów kulturowych o wysokim poziomie.

icon_rolleyes.gif

agutek icon_cool.gif
Ika
nie, 28 wrz 2003 - 11:20
Hmmmm..... no, to już wygląda duzo gorzej.... icon_sad.gif
Skąd to czerpiesz?? Poczytałabym.....
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 28 wrz 2003 - 11:20
Post #262

Hmmmm..... no, to już wygląda duzo gorzej.... icon_sad.gif
Skąd to czerpiesz?? Poczytałabym.....

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




Ika
pon, 29 wrz 2003 - 18:56
Dzięki!
Lecę czytać icon_biggrin.gif


P.S. Agutek, jaka decyzja w kwestii płaza....? Spróbujesz zakwaterować....? icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 29 wrz 2003 - 18:56
Post #264

Dzięki!
Lecę czytać icon_biggrin.gif


P.S. Agutek, jaka decyzja w kwestii płaza....? Spróbujesz zakwaterować....? icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agutek
pon, 29 wrz 2003 - 21:50
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
 
P.S. Agutek, jaka decyzja w kwestii pÅ‚aza....? Spróbujesz zakwaterować....?  ;)


Jasne że będę próbowała ... tylko ni jak nie mogę znaleźć płaza na kasie. Jak myślisz taki zwierz z oryginalnym pieniądzem w p... zadziała icon_cool.gif Wpadłam na pomysł posadzenia "normalnej żaby" na spodku z moniakami. Oczywiście splunę trzy razy przez lewe ramię, żeby uroki odczynić icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post pon, 29 wrz 2003 - 21:50
Post #265

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
 
P.S. Agutek, jaka decyzja w kwestii pÅ‚aza....? Spróbujesz zakwaterować....?  ;)


Jasne że będę próbowała ... tylko ni jak nie mogę znaleźć płaza na kasie. Jak myślisz taki zwierz z oryginalnym pieniądzem w p... zadziała icon_cool.gif Wpadłam na pomysł posadzenia "normalnej żaby" na spodku z moniakami. Oczywiście splunę trzy razy przez lewe ramię, żeby uroki odczynić icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

agutek
Ika
pon, 29 wrz 2003 - 22:30
Możliwe, że zadziała, diabli wiedzą icon_wink.gif Ale jak chcesz, to ja Ci płaza znajdę i kupię icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 29 wrz 2003 - 22:30
Post #266

Możliwe, że zadziała, diabli wiedzą icon_wink.gif Ale jak chcesz, to ja Ci płaza znajdę i kupię icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
dumiczowa
pon, 06 paź 2003 - 17:27
Witam,

powiedzcie a propos czy ta żaba musi być koniecznie żółta?

Znalazłam u mnie w miescinie żabę siedzącą na pieniążkach w zielonej trawce , ale ma element żólty >coś na łbie, nie wiem co to, ale żaba właściwa jest ewidentnie zielona......i co nabyc i przemalować czy jak?

pozdrawiam...
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post pon, 06 paź 2003 - 17:27
Post #267

Witam,

powiedzcie a propos czy ta żaba musi być koniecznie żółta?

Znalazłam u mnie w miescinie żabę siedzącą na pieniążkach w zielonej trawce , ale ma element żólty >coś na łbie, nie wiem co to, ale żaba właściwa jest ewidentnie zielona......i co nabyc i przemalować czy jak?

pozdrawiam...

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Małgoś.dz
wto, 07 paź 2003 - 16:40
No to stałam się posiadaczką dzwonków wietrznych. Sama ich nie zakupiłam, ale moja babcia przywiozła je prosto z Krakowa (Ika, a mówiłaś, że u Was nie ma takich cudeniek wink.gif ).
Są to dzwonki metalowe, rurukowe, wydają ładny dźwięk. Teraz się zastanawiam gdzie je powiesić, żeby wisiały "z sensem". icon_rolleyes.gif

Macie jakieś pomysły? Ika, agutek, podpowiedźcie coś. wink.gif
Zajrzałam na tę stronę podaną powyżej przez agutka, ale informacji na temat dzwonków w sumie jest niewiele.

Pozdrawiam wink.gif

Ps. A swoją drogą co tej babci przyszło do głowy, żeby takie dzwonki kupić... Ja jej nigdy nie wspominałam nic o Feng Shui, energii, itd...
Sama babcia też nigdy nie przejawiała żadnych ciągot w tej dziedzinie. icon_rolleyes.gif
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 07 paź 2003 - 16:40
Post #268

No to stałam się posiadaczką dzwonków wietrznych. Sama ich nie zakupiłam, ale moja babcia przywiozła je prosto z Krakowa (Ika, a mówiłaś, że u Was nie ma takich cudeniek wink.gif ).
Są to dzwonki metalowe, rurukowe, wydają ładny dźwięk. Teraz się zastanawiam gdzie je powiesić, żeby wisiały "z sensem". icon_rolleyes.gif

Macie jakieś pomysły? Ika, agutek, podpowiedźcie coś. wink.gif
Zajrzałam na tę stronę podaną powyżej przez agutka, ale informacji na temat dzwonków w sumie jest niewiele.

Pozdrawiam wink.gif

Ps. A swoją drogą co tej babci przyszło do głowy, żeby takie dzwonki kupić... Ja jej nigdy nie wspominałam nic o Feng Shui, energii, itd...
Sama babcia też nigdy nie przejawiała żadnych ciągot w tej dziedzinie. icon_rolleyes.gif
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
anonimowy

Go??







post wto, 07 paź 2003 - 17:09
Post #269

icon_biggrin.gif

Funkcje dzwonków w Feng Shui.
Najlepsze sš dzwonki rurkowe, metalowe, natomiast bambusowym trudniej jest zachować swoje właœciwoœci - zależy to od ich wykonania i jakoœci materiału. Dzwonki powinny wydawać czysty, miły dla uszu dŸwięk. Powinny również zaspokajać nasze wymagania estetyczne, jeœli bowiem umieszczamy w zasięgu naszego wzroku coœ, co nas drażni i nam się nie podoba, to na pewno żadnych korzyœci z tego mieć nie będziemy, a może to nam tylko przynieœć szkodę.
Zadaniem dzwonków jest rozpraszanie lub blokowanie energii, dlatego nie wieszamy ich przy samych drzwiach wejœciowych, gdyż wtedy możemy być pewni, że do tego pomieszczenia wejdzie niewiele energii. Jeœli dwoje drzwi usytuowanych jest naprzeciwko siebie, np. drzwi wejœciowe i drzwi do jednego z pokoi lub drzwi wejœciowe i drzwi do toalety, to energia zbyt szybko przepływa i tym samym nie dociera jej wiele do pozostałych pomieszczeń. Dzwonki powinny wisieć mniej więcej w połowie odległoœci między drzwiami, na suficie. Muszš one wisieć na tyle wysoko, żeby nie znajdowały się w œwietle drzwi, powinny sięgać do górnej krawędzi framugi. Jeœli naprzeciwko drzwi wejœciowych do pokoju jest okno, to mamy dwie możliwoœci: możemy powiesić dzwonek na suficie lub w oknie - 30 cm od szyby, najlepiej symetrycznie i niewysoko.

https://www.zyjzdrowo.pl/pages/mednat/dzied...tle=Feng%20Shui

agutek
Ika
śro, 08 paź 2003 - 23:14
CYTAT(dumiczowa)
powiedzcie a propos czy ta żaba musi być koniecznie żółta?

A musi...? icon_confused.gif

CYTAT(dumiczowa)
Znalazłam u mnie w miescinie żabę siedzącą na pieniążkach w zielonej trawce , ale ma element żólty >coś na łbie, nie wiem co to, ale żaba właściwa jest ewidentnie zielona......i co nabyc i przemalować czy jak?


Dumi, nabyć... Coś się tak na żółtą uparła...? Ja mam brązową... Ale nigdzie nie spotkałam, ze musi być zółta...
Kup i posadź w odpowiednim kącie icon_mrgreen.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 08 paź 2003 - 23:14
Post #270

CYTAT(dumiczowa)
powiedzcie a propos czy ta żaba musi być koniecznie żółta?

A musi...? icon_confused.gif

CYTAT(dumiczowa)
Znalazłam u mnie w miescinie żabę siedzącą na pieniążkach w zielonej trawce , ale ma element żólty >coś na łbie, nie wiem co to, ale żaba właściwa jest ewidentnie zielona......i co nabyc i przemalować czy jak?


Dumi, nabyć... Coś się tak na żółtą uparła...? Ja mam brązową... Ale nigdzie nie spotkałam, ze musi być zółta...
Kup i posadź w odpowiednim kącie icon_mrgreen.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ika
śro, 08 paź 2003 - 23:18
CYTAT(malgosia.dz)
No to stałam się posiadaczką dzwonków wietrznych. Sama ich nie zakupiłam, ale moja babcia przywiozła je prosto z Krakowa (Ika, a mówiłaś, że u Was nie ma takich cudeniek wink.gif ).

Mówiłam, że mały wybór, a nie, że wcale nie ma wink.gif

CYTAT(malgosia.dz)
Macie jakieś pomysły? Ika, agutek, podpowiedźcie coś. wink.gif

A jaki rejon chcesz sobie ożywić?

CYTAT(malgosia.dz)
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif


Małgoś, biorąc pod uwagę, że siedzę w Wawie, to siłą rzeczy nie było szans icon_mrgreen.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 08 paź 2003 - 23:18
Post #271

CYTAT(malgosia.dz)
No to stałam się posiadaczką dzwonków wietrznych. Sama ich nie zakupiłam, ale moja babcia przywiozła je prosto z Krakowa (Ika, a mówiłaś, że u Was nie ma takich cudeniek wink.gif ).

Mówiłam, że mały wybór, a nie, że wcale nie ma wink.gif

CYTAT(malgosia.dz)
Macie jakieś pomysły? Ika, agutek, podpowiedźcie coś. wink.gif

A jaki rejon chcesz sobie ożywić?

CYTAT(malgosia.dz)
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif


Małgoś, biorąc pod uwagę, że siedzę w Wawie, to siłą rzeczy nie było szans icon_mrgreen.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
dumiczowa
czw, 09 paź 2003 - 08:43
Ika, dzięki........cos mi się do łba wbiło ze żółta i koniec, ale skoro nie to ok, icon_smile.gif

pozdr
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post czw, 09 paź 2003 - 08:43
Post #272

Ika, dzięki........cos mi się do łba wbiło ze żółta i koniec, ale skoro nie to ok, icon_smile.gif

pozdr

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Ika
czw, 09 paź 2003 - 10:51
CYTAT(dumiczowa)
Ika, dzięki........cos mi się do łba wbiło ze żółta i koniec, ale skoro nie to ok, icon_smile.gif

pozdr


Może żółty pasuje do Twojego żywiołu po prostu...? Ale to nie znaczy, że wszystko masz mieć żółte! icon_lol.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 09 paź 2003 - 10:51
Post #273

CYTAT(dumiczowa)
Ika, dzięki........cos mi się do łba wbiło ze żółta i koniec, ale skoro nie to ok, icon_smile.gif

pozdr


Może żółty pasuje do Twojego żywiołu po prostu...? Ale to nie znaczy, że wszystko masz mieć żółte! icon_lol.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Małgoś.dz
czw, 09 paź 2003 - 12:45
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
A jaki rejon chcesz sobie ożywić?


icon_lol.gif Najlepiej wszystkie. icon_lol.gif
Ale może karierę zawodową najbardziej? Ale z drugiej strony bardzo chciałabym mieć drugiego maluszka, więc...rodzina. Qrcze, te rejony najwyraźniej mi się gryzą ze sobą i widzę małą możliwość ich współpracy... icon_rolleyes.gif
A to zagwozdka teraz, gdzie powiesiś dzwonki, żeby ożywić i jedno i drugie? wink.gif

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(malgosia.dz)
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif


Małgoś, biorąc pod uwagę, że siedzę w Wawie, to siłą rzeczy nie było szans icon_mrgreen.gif


Ika, było bardzo możliwe, bo babcia przebywała w tym samym czasie w starej "stolycy", gdy Ty na chwilę zawitałaś do niej z nowej. wink.gif
Dlatego się nieśmiało zapytałam. icon_redface.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post czw, 09 paź 2003 - 12:45
Post #274

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
A jaki rejon chcesz sobie ożywić?


icon_lol.gif Najlepiej wszystkie. icon_lol.gif
Ale może karierę zawodową najbardziej? Ale z drugiej strony bardzo chciałabym mieć drugiego maluszka, więc...rodzina. Qrcze, te rejony najwyraźniej mi się gryzą ze sobą i widzę małą możliwość ich współpracy... icon_rolleyes.gif
A to zagwozdka teraz, gdzie powiesiś dzwonki, żeby ożywić i jedno i drugie? wink.gif

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(malgosia.dz)
Ika, czy Ty przypadkiem w grodzie Kraka nie spiknęłaś się z moją babcią? icon_lol.gif


Małgoś, biorąc pod uwagę, że siedzę w Wawie, to siłą rzeczy nie było szans icon_mrgreen.gif


Ika, było bardzo możliwe, bo babcia przebywała w tym samym czasie w starej "stolycy", gdy Ty na chwilę zawitałaś do niej z nowej. wink.gif
Dlatego się nieśmiało zapytałam. icon_redface.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Ika
czw, 09 paź 2003 - 13:47
CYTAT(malgosia.dz)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))

A jaki rejon chcesz sobie ożywić?


icon_lol.gif Najlepiej wszystkie. icon_lol.gif

To sobie sklonuj dzwoneczki i pozawieszaj wszędzie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


CYTAT(malgosia.dz)
Ale może karierÄ™ zawodowÄ… najbardziej? Ale z drugiej strony bardzo chciaÅ‚abym mieć drugiego maluszka, wiÄ™c...rodzina. Qrcze, te rejony najwyraźniej mi siÄ™ gryzÄ… ze sobÄ… i widzÄ™ maÅ‚Ä… możliwość ich współpracy... icon_rolleyes.gif  
A to zagwozdka teraz, gdzie powiesiÅ› dzwonki, żeby ożywić i jedno i drugie?  :wink:

Może na razie zdecyduj, co na chwilę obecna jest dla Ciebie ważniejsze...?
Zresztą Rodzinę możesz ożywić inaczej, niekoniecznie dzwonkami. Ustawia się tam różne "dzieckowe" rzeczy, zdjęcia, maskotki itp.


CYTAT(malgosia.dz)
Ika, byÅ‚o bardzo możliwe, bo babcia przebywaÅ‚a w tym samym czasie w starej "stolycy", gdy Ty na chwilÄ™ zawitaÅ‚aÅ› do  niej z nowej. icon_wink.gif  
Dlatego siÄ™ nieÅ›miaÅ‚o zapytaÅ‚am.  :oops:


A może Ty po prostu nie doceniasz swojej babci, a ona Ci pod kopułą czyta....? icon_wink.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 09 paź 2003 - 13:47
Post #275

CYTAT(malgosia.dz)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))

A jaki rejon chcesz sobie ożywić?


icon_lol.gif Najlepiej wszystkie. icon_lol.gif

To sobie sklonuj dzwoneczki i pozawieszaj wszędzie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


CYTAT(malgosia.dz)
Ale może karierÄ™ zawodowÄ… najbardziej? Ale z drugiej strony bardzo chciaÅ‚abym mieć drugiego maluszka, wiÄ™c...rodzina. Qrcze, te rejony najwyraźniej mi siÄ™ gryzÄ… ze sobÄ… i widzÄ™ maÅ‚Ä… możliwość ich współpracy... icon_rolleyes.gif  
A to zagwozdka teraz, gdzie powiesiÅ› dzwonki, żeby ożywić i jedno i drugie?  :wink:

Może na razie zdecyduj, co na chwilę obecna jest dla Ciebie ważniejsze...?
Zresztą Rodzinę możesz ożywić inaczej, niekoniecznie dzwonkami. Ustawia się tam różne "dzieckowe" rzeczy, zdjęcia, maskotki itp.


CYTAT(malgosia.dz)
Ika, byÅ‚o bardzo możliwe, bo babcia przebywaÅ‚a w tym samym czasie w starej "stolycy", gdy Ty na chwilÄ™ zawitaÅ‚aÅ› do  niej z nowej. icon_wink.gif  
Dlatego siÄ™ nieÅ›miaÅ‚o zapytaÅ‚am.  :oops:


A może Ty po prostu nie doceniasz swojej babci, a ona Ci pod kopułą czyta....? icon_wink.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agutek
sob, 11 paź 2003 - 20:58
Szukam i poluję. Oczywiście dzieląc sięz wami icon_smile.gif

SZA - energia agresywna Pojawia się w momencie, gdy następują zakłócenia w przepływie energii CHI. SZA pojawia się w miejscach ingerencji człowieka, np. proste, długie ulice, mosty, tory kolejowe. Obok tego istnieją też naturalne źródła SZA
- żyły wodne, szczeliny w ziemi, obniżenia terenu, wiry, wulkany.
źródła SZA w mieszkaniu:
- kanty mebli, rogi ostrych przedmiotów;
- ukośne dachy;
- długie korytarze;
- schody z przejrzystymi stopniami
- belki sufitowe
- drzwi lub okna, które znajdują się naprzeciw siebie
- włączone urządzenia elektryczne w bezpośredniej bliskości

Źródła SZA poza mieszkaniem:
- cmentarze;
- tzw. " ukryte strzały"- narożniki domów i kanty;
- linie elektryczne, transformatory , maszty wysokiego napięcia;
- ulice, przejścia i schody, które prowadzą wprost do domu.


Dzisiaj SZA półki w przedpokoju nabiło guza na niewinnej główce mojej córci - nic tylko parawanem szafkę zasłonić.

SZA agresywne na cmentarzu ... ciekawe - może to właśnie wywołuje takie napięcie a nie strach przed duchami?

agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 11 paź 2003 - 20:58
Post #276

Szukam i poluję. Oczywiście dzieląc sięz wami icon_smile.gif

SZA - energia agresywna Pojawia się w momencie, gdy następują zakłócenia w przepływie energii CHI. SZA pojawia się w miejscach ingerencji człowieka, np. proste, długie ulice, mosty, tory kolejowe. Obok tego istnieją też naturalne źródła SZA
- żyły wodne, szczeliny w ziemi, obniżenia terenu, wiry, wulkany.
źródła SZA w mieszkaniu:
- kanty mebli, rogi ostrych przedmiotów;
- ukośne dachy;
- długie korytarze;
- schody z przejrzystymi stopniami
- belki sufitowe
- drzwi lub okna, które znajdują się naprzeciw siebie
- włączone urządzenia elektryczne w bezpośredniej bliskości

Źródła SZA poza mieszkaniem:
- cmentarze;
- tzw. " ukryte strzały"- narożniki domów i kanty;
- linie elektryczne, transformatory , maszty wysokiego napięcia;
- ulice, przejścia i schody, które prowadzą wprost do domu.


Dzisiaj SZA półki w przedpokoju nabiło guza na niewinnej główce mojej córci - nic tylko parawanem szafkę zasłonić.

SZA agresywne na cmentarzu ... ciekawe - może to właśnie wywołuje takie napięcie a nie strach przed duchami?

agutek
Ika
sob, 11 paź 2003 - 21:12
CYTAT(agutek)
- tzw. " ukryte strzały"- narożniki domów i kanty;


Ja je znam jako "zatrute strzały".

CYTAT(agutek)
Dzisiaj SZA półki w przedpokoju nabiło guza na niewinnej główce mojej córci - nic tylko parawanem szafkę zasłonić.


Zatrute strzały odbija się lusterkiem bagua icon_smile.gif

P.S. Niezła jesteś w wyszukiwaniu - nie ustawaj w wysiłkach! icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 11 paź 2003 - 21:12
Post #277

CYTAT(agutek)
- tzw. " ukryte strzały"- narożniki domów i kanty;


Ja je znam jako "zatrute strzały".

CYTAT(agutek)
Dzisiaj SZA półki w przedpokoju nabiło guza na niewinnej główce mojej córci - nic tylko parawanem szafkę zasłonić.


Zatrute strzały odbija się lusterkiem bagua icon_smile.gif

P.S. Niezła jesteś w wyszukiwaniu - nie ustawaj w wysiłkach! icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agutek
sob, 11 paź 2003 - 21:19
icon_smile.gif Na fachowe porady i książki mnie nie stać więc szukam. Szkoda że nie stać mnie na hobbistyczne rozpoczęcie profesjonalnych studiów feng shui. W Białymstoku jest świetna szkoła w tym temacie. Może kiedyś ... teraz jestem domorosłym feng shuistą. Do tego nie mogę zmieniać domu w którym mieszkam, bo to nie mój dom icon_cry.gif I jak tu pogodzić wiedzę z brakiem manewru ?? Ika może jednak poprowadzisz za kilka lat filię icon_lol.gif

Ika jak ustosunkujesz siÄ™ do cmentarza? SZA czy ludzki strach przed duchami ??

agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 11 paź 2003 - 21:19
Post #278

icon_smile.gif Na fachowe porady i książki mnie nie stać więc szukam. Szkoda że nie stać mnie na hobbistyczne rozpoczęcie profesjonalnych studiów feng shui. W Białymstoku jest świetna szkoła w tym temacie. Może kiedyś ... teraz jestem domorosłym feng shuistą. Do tego nie mogę zmieniać domu w którym mieszkam, bo to nie mój dom icon_cry.gif I jak tu pogodzić wiedzę z brakiem manewru ?? Ika może jednak poprowadzisz za kilka lat filię icon_lol.gif

Ika jak ustosunkujesz siÄ™ do cmentarza? SZA czy ludzki strach przed duchami ??

agutek
Ika
sob, 11 paź 2003 - 21:45
CYTAT(agutek)
Ika może jednak poprowadzisz za kilka lat filiÄ™  :lol:


Agutek, filię czego??? Tej szkoły białostockiej??? Przeceniasz mnie icon_lol.gif

CYTAT(agutek)
Ika jak ustosunkujesz siÄ™ do cmentarza? SZA czy ludzki strach przed duchami ??


Jasne, że SZA... Na cmentarzu cicho-sza.... icon_rolleyes.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 11 paź 2003 - 21:45
Post #279

CYTAT(agutek)
Ika może jednak poprowadzisz za kilka lat filiÄ™  :lol:


Agutek, filię czego??? Tej szkoły białostockiej??? Przeceniasz mnie icon_lol.gif

CYTAT(agutek)
Ika jak ustosunkujesz siÄ™ do cmentarza? SZA czy ludzki strach przed duchami ??


Jasne, że SZA... Na cmentarzu cicho-sza.... icon_rolleyes.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agutek
sob, 11 paź 2003 - 21:48
Ika! Filię mojej firmy usług feng shui icon_cool.gif

Na cmentarzu cicho SzA icon_lol.gif


agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 11 paź 2003 - 21:48
Post #280

Ika! Filię mojej firmy usług feng shui icon_cool.gif

Na cmentarzu cicho SzA icon_lol.gif


agutek
> FENG SHUI
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 12 13 14 15 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 17:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama