Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 5!!!!!!!!!

> 
Pronto
nie, 18 mar 2007 - 22:31
Aha!
malflu - Pati mnie zauroczył! Majka jest zazdrosna o te rzęsy, będzie dym... icon_lol.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 18 mar 2007 - 22:31
Post #21

Aha!
malflu - Pati mnie zauroczył! Majka jest zazdrosna o te rzęsy, będzie dym... icon_lol.gif
asdfghjklzxcvbnm
nie, 18 mar 2007 - 22:35
Wklejam parę zdjęć.
Najpierw pokaz zębów.



Przyłapana pod stołem



Teraz zagadka: co to jest (dodam, że być może przyszÅ‚oÅ›c matek dziewczynek) Malflu wykluczam z konkursu…

asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post nie, 18 mar 2007 - 22:35
Post #22

Wklejam parę zdjęć.
Najpierw pokaz zębów.



Przyłapana pod stołem



Teraz zagadka: co to jest (dodam, że być może przyszÅ‚oÅ›c matek dziewczynek) Malflu wykluczam z konkursu…

Pronto
nie, 18 mar 2007 - 22:38
cirro - to są lalki Barbie i ich sprzęt. icon_smile.gif

Zęby super! icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post nie, 18 mar 2007 - 22:38
Post #23

cirro - to są lalki Barbie i ich sprzęt. icon_smile.gif

Zęby super! icon_biggrin.gif
asdfghjklzxcvbnm
nie, 18 mar 2007 - 22:42
nie!


jeszcze jedno
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post nie, 18 mar 2007 - 22:42
Post #24

nie!


jeszcze jedno
Peedle
nie, 18 mar 2007 - 22:51
Liberi to w Gdańsku nie ma Mothercare? nie wierzę wink.gif

cirro ale śliczna ta Twoja Justynka icon_smile.gif prawdziwa dama przyłapana pod stołem icon_lol.gif

a na tym ostatnim zdjęciu icon_eek.gif icon_lol.gif jakieś lalki?
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post nie, 18 mar 2007 - 22:51
Post #25

Liberi to w Gdańsku nie ma Mothercare? nie wierzę wink.gif

cirro ale śliczna ta Twoja Justynka icon_smile.gif prawdziwa dama przyłapana pod stołem icon_lol.gif

a na tym ostatnim zdjęciu icon_eek.gif icon_lol.gif jakieś lalki?

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Peedle
nie, 18 mar 2007 - 22:53
to i ja coś pokażę wink.gif

Tak sobie całą noc spałem i nic mnie nie ruszało icon_lol.gif

Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post nie, 18 mar 2007 - 22:53
Post #26

to i ja coś pokażę wink.gif

Tak sobie całą noc spałem i nic mnie nie ruszało icon_lol.gif



--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
*Arleta*
nie, 18 mar 2007 - 23:06
liberi fajnie,że się odezwałaś. O zdjęcia Majusi proszę. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

cirro wow, jaka Justynka śliczniutka a jaką kiecunię ma. No cud malina nie dziewczyna.Cod o tych zabawek to są jakies plastikowe lale i ich domek. Widze tam cały osprzęt mieszkaniowy, łącznie z wózkiem dla maluchów.Ich ubranka. Sa takie komplety lalek do przebierania, wszystko plastikowe, lale można przebierać itd. Cos w tym stylu

https://www.allegro.pl/item173886772_nowosc...en_3_lalki.html

zgadłam?????

peedle Maksiu no no śpi słodziutko ale chłopak z niego boski. Ma taką anielską buziuchnę.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post nie, 18 mar 2007 - 23:06
Post #27

liberi fajnie,że się odezwałaś. O zdjęcia Majusi proszę. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

cirro wow, jaka Justynka śliczniutka a jaką kiecunię ma. No cud malina nie dziewczyna.Cod o tych zabawek to są jakies plastikowe lale i ich domek. Widze tam cały osprzęt mieszkaniowy, łącznie z wózkiem dla maluchów.Ich ubranka. Sa takie komplety lalek do przebierania, wszystko plastikowe, lale można przebierać itd. Cos w tym stylu

https://www.allegro.pl/item173886772_nowosc...en_3_lalki.html

zgadłam?????

peedle Maksiu no no śpi słodziutko ale chłopak z niego boski. Ma taką anielską buziuchnę.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
asdfghjklzxcvbnm
nie, 18 mar 2007 - 23:09
O tak Arleta to sa Polly Pocket...

Jak zobaczyłam tą górę laleczek to zbladłam. Do tego miały dom, trzy samochody, jakiś wybieg dla modelek, basen.... Cały pokój zawalony Polly Pocket- i w tym wszystkim moja bratanica z kuzynką uffffffffff
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post nie, 18 mar 2007 - 23:09
Post #28

O tak Arleta to sa Polly Pocket...

Jak zobaczyłam tą górę laleczek to zbladłam. Do tego miały dom, trzy samochody, jakiś wybieg dla modelek, basen.... Cały pokój zawalony Polly Pocket- i w tym wszystkim moja bratanica z kuzynką uffffffffff
*Arleta*
pon, 19 mar 2007 - 07:28
hej z rana. Mamy nowy tydzień i tak się zastanawiam co na ten tydzień przyniesie ciekawego. Mam nadzieję,że chociaż ładną pogodę.

cirro no huura zgadłam. No a tak na marginesie to słyszałam,że te lalki to absolutny hicior wśród dziewczynek. Każda dziewczynka chce mieć polly pocket a nie barbie. Co już nie wymyślą dla tych naszych dzieci.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 07:28
Post #29

hej z rana. Mamy nowy tydzień i tak się zastanawiam co na ten tydzień przyniesie ciekawego. Mam nadzieję,że chociaż ładną pogodę.

cirro no huura zgadłam. No a tak na marginesie to słyszałam,że te lalki to absolutny hicior wśród dziewczynek. Każda dziewczynka chce mieć polly pocket a nie barbie. Co już nie wymyślą dla tych naszych dzieci.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
Pronto
pon, 19 mar 2007 - 07:34
A idźcie Wy z z tymi lalkami! Kumpel mi kiedyś opowiadał o tych Polly - drogie to jak diabli, sprzęt do nich się psuje, ale i tak (a może dlatego) stanowią mroczny przedmiot pożądania. icon_twisted.gif

Peedle - kurka, no nigdy nie spotkałam u nas Mothercare. Bo chyba jak by byli, to w jakimś centrum handlowym, prawda?

Maksio słodki i wygląda na dużo starszego jak tak śpi. icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 07:34
Post #30

A idźcie Wy z z tymi lalkami! Kumpel mi kiedyś opowiadał o tych Polly - drogie to jak diabli, sprzęt do nich się psuje, ale i tak (a może dlatego) stanowią mroczny przedmiot pożądania. icon_twisted.gif

Peedle - kurka, no nigdy nie spotkałam u nas Mothercare. Bo chyba jak by byli, to w jakimś centrum handlowym, prawda?

Maksio słodki i wygląda na dużo starszego jak tak śpi. icon_biggrin.gif
Pronto
pon, 19 mar 2007 - 07:37
Arleta - chyba Majce będę musiała sesję zdjęciową zrobić, specjalnie dla Ciebie, bo ostatnio coś mało pstrykam. icon_eek.gif icon_biggrin.gif Jak zrobię, to wstawię.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 07:37
Post #31

Arleta - chyba Majce będę musiała sesję zdjęciową zrobić, specjalnie dla Ciebie, bo ostatnio coś mało pstrykam. icon_eek.gif icon_biggrin.gif Jak zrobię, to wstawię.
*Arleta*
pon, 19 mar 2007 - 08:08
no właśnie o tym mówię, Ty sczzególnie rzadko przesyłasz nam Majusię a to przecież taka słodziuchna dziewczynka. Rób sesję rób . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 08:08
Post #32

no właśnie o tym mówię, Ty sczzególnie rzadko przesyłasz nam Majusię a to przecież taka słodziuchna dziewczynka. Rób sesję rób . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
*Arleta*
pon, 19 mar 2007 - 08:32
ach zapomniałabym,ale ze mnie nie kulturalna dziołcha. Witamy nową forumkę i jej synka Mateusza.Pisz kobieto pisz.
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 08:32
Post #33

ach zapomniałabym,ale ze mnie nie kulturalna dziołcha. Witamy nową forumkę i jej synka Mateusza.Pisz kobieto pisz.

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
niuniunia
pon, 19 mar 2007 - 08:32
Cześć dziewczyny;
Fajnie że jeszcze moge z wami pisać.
Przeżyliśmy i to najważniejsze. Peedle - obawiam się ze samochód jednak nie da się naprawic a nawet to będzie to tak drogo kosztowało że się nie opłaci. Ale jeszcze mają się wypowiedzieć jacyś mechanicy icon_rolleyes.gif
A jeszcze nie mielismy wykupionego autokasko więc dooopa po całosci icon_cry.gif .
Mnie dzisiaj tylko boli głowa kark i prawa noga.
Fakt wypadek był z winy mojego Marcina bo to on wyjechał z podpożądkowanej ale tamten tak zapie..... ze znoisło nas na nieżle i to dzięki przytomności Marcina tylko dodatkowo nie pocałowaliśmy sie z dzrewam lub słupem ogłoszeniowym na czołówke.
Więc teraz jesteśmy bez kasy bo budowa i bez wozu więc jeśli chodzi o spodkanie to chyba pozostaje wam jedzynie skozystać z mojego zaproszenia do siebie. icon_confused.gif

Z nowinek o Zuzi od soboty nie przecieram jej na miazge zupek tylko ktoje mięso na bardzo dzwobniutko a warzywka rozcieram widelcem i mała wcina jak nie wiem a przytym ćwiczymy przełyk icon_biggrin.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pon, 19 mar 2007 - 08:32
Post #34

Cześć dziewczyny;
Fajnie że jeszcze moge z wami pisać.
Przeżyliśmy i to najważniejsze. Peedle - obawiam się ze samochód jednak nie da się naprawic a nawet to będzie to tak drogo kosztowało że się nie opłaci. Ale jeszcze mają się wypowiedzieć jacyś mechanicy icon_rolleyes.gif
A jeszcze nie mielismy wykupionego autokasko więc dooopa po całosci icon_cry.gif .
Mnie dzisiaj tylko boli głowa kark i prawa noga.
Fakt wypadek był z winy mojego Marcina bo to on wyjechał z podpożądkowanej ale tamten tak zapie..... ze znoisło nas na nieżle i to dzięki przytomności Marcina tylko dodatkowo nie pocałowaliśmy sie z dzrewam lub słupem ogłoszeniowym na czołówke.
Więc teraz jesteśmy bez kasy bo budowa i bez wozu więc jeśli chodzi o spodkanie to chyba pozostaje wam jedzynie skozystać z mojego zaproszenia do siebie. icon_confused.gif

Z nowinek o Zuzi od soboty nie przecieram jej na miazge zupek tylko ktoje mięso na bardzo dzwobniutko a warzywka rozcieram widelcem i mała wcina jak nie wiem a przytym ćwiczymy przełyk icon_biggrin.gif

--------------------


*Arleta*
pon, 19 mar 2007 - 08:34
niuniunia przykro nam z powodu waszego wypadku. Najważniejsze,że nic się wam nie stało.Z tego co piszesz to było calkiem ostro.Nie przejmuj się samochód rzecz nabyta. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
*Arleta*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,900
Dołączył: śro, 29 mar 06 - 09:16
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 5,412

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 08:34
Post #35

niuniunia przykro nam z powodu waszego wypadku. Najważniejsze,że nic się wam nie stało.Z tego co piszesz to było calkiem ostro.Nie przejmuj się samochód rzecz nabyta. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------

Justynka ur. 20.06.2006 (wtorek)godz. 11.35


Adrianek ur. 02.12.2007 (niedziela)godz. 5.25

Każda chwila spędzona z wami jest wielkim cudem jaki ofiarował nam Bóg.
asia77

Go??







post pon, 19 mar 2007 - 08:42
Post #36

Witam icon_biggrin.gif .


Wszystkim kochanym solenizantom wielka buźka, uściski, dużo słonka, pieknych zabawek, grzecznych rodziców i duuużo miłości impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif .



Peedle Maks cudny taki śpiący.


cirro Jutka fenomenalna.


A my obie z Gabciunia zakatarzone icon_confused.gif .

Za to na zjeździe się wyluzowałam, odpoczęłam a potem z rozkoszą wpadłam w stęsknione ramiona mej rodzinki icon_biggrin.gif .


niuniunia dobrze, że Wam się nic nie stało przytul.gif .
K_amila
pon, 19 mar 2007 - 09:16
Kasiula witaj, pisz dużo. Każda nowa krew jest mile widziana

Cirro Jutka daje rade w kiecce chodzić? gaba się plącze icon_lol.gif A paluszek w górze bardzo wymowny icon_lol.gif icon_lol.gif Cudna jest i tyle

Peedle jaki on jest piękny, oczu nie mogę oderwac. I wydaje się bardzo duży

Liberi weź Ty kobieto częściej wpadaj, co icon_rolleyes.gif i Majusię proszę nam tu wkleić
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 09:16
Post #37

Kasiula witaj, pisz dużo. Każda nowa krew jest mile widziana

Cirro Jutka daje rade w kiecce chodzić? gaba się plącze icon_lol.gif A paluszek w górze bardzo wymowny icon_lol.gif icon_lol.gif Cudna jest i tyle

Peedle jaki on jest piękny, oczu nie mogę oderwac. I wydaje się bardzo duży

Liberi weź Ty kobieto częściej wpadaj, co icon_rolleyes.gif i Majusię proszę nam tu wkleić

--------------------
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 09:18
Hej, 7 pobudka, wrrrr, warczę dziś. Po weekendowych wojażach jestem zmczona, ale nasza córka nie. Marudzi odkąd oko otworzyła, a P. dziś będzie b. późno, bo musi coś kupić do żarcia, lodówka czarną dziurą świeci icon_sad.gif

Jutka słodkościowa, Maksio uroczy. Mojej Lenie tez spada zawsze jedna skarpetka icon_biggrin.gif

kasiula, witamy i naszpi coÅ› o Was icon_smile.gif

Liberi, gapo jedna, mothercare masz w Klifie w Gdyni, wiem, bo jak tam jeżdże do znajomych odwiedzam icon_biggrin.gif Ja się wcale nie cieszę z tych sklepów, bo zostawiam tam zasze fortunę, a że nie pracuję przeginać nie mogę. Ale jak już do roboty pójdę... icon_twisted.gif Nie martw się, mnie też Ryjek-Parówka namówiła na cherokee i też wydałam fortunę. Rozmiary mają jakieś zawyżone mocno, Lenie kupiłam koszulku na 0-3 i są na nią za duże icon_eek.gif

Co do zabawek, monia, ta firma robi fajne zabawki, solidne i interesujÄ…ce. Ale my narazie nie wydajemy kasy na takie zabawki, bez sensu.

My też ostatnio odwiedziliśmy prawei 4-latkę i jak posłuchałam o polly, little pony, domkach teległupków - załamka.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 09:18
Post #38

Hej, 7 pobudka, wrrrr, warczę dziś. Po weekendowych wojażach jestem zmczona, ale nasza córka nie. Marudzi odkąd oko otworzyła, a P. dziś będzie b. późno, bo musi coś kupić do żarcia, lodówka czarną dziurą świeci icon_sad.gif

Jutka słodkościowa, Maksio uroczy. Mojej Lenie tez spada zawsze jedna skarpetka icon_biggrin.gif

kasiula, witamy i naszpi coÅ› o Was icon_smile.gif

Liberi, gapo jedna, mothercare masz w Klifie w Gdyni, wiem, bo jak tam jeżdże do znajomych odwiedzam icon_biggrin.gif Ja się wcale nie cieszę z tych sklepów, bo zostawiam tam zasze fortunę, a że nie pracuję przeginać nie mogę. Ale jak już do roboty pójdę... icon_twisted.gif Nie martw się, mnie też Ryjek-Parówka namówiła na cherokee i też wydałam fortunę. Rozmiary mają jakieś zawyżone mocno, Lenie kupiłam koszulku na 0-3 i są na nią za duże icon_eek.gif

Co do zabawek, monia, ta firma robi fajne zabawki, solidne i interesujÄ…ce. Ale my narazie nie wydajemy kasy na takie zabawki, bez sensu.

My też ostatnio odwiedziliśmy prawei 4-latkę i jak posłuchałam o polly, little pony, domkach teległupków - załamka.

--------------------


K_amila
pon, 19 mar 2007 - 09:22
fajny domek https://www.allegro.pl/item173288573_czarod...dukacyjny_.html co myslicie?
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 09:22
Post #39

fajny domek https://www.allegro.pl/item173288573_czarod...dukacyjny_.html co myslicie?

--------------------
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 09:35
Kamila niezly i cena przystepna w miare
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 09:35
Post #40

Kamila niezly i cena przystepna w miare

--------------------


> Czerwcowe maleÅ„stwa 5!!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 15 cze 2024 - 11:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama