Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 5!!!!!!!!!

> 
niuniunia
pon, 19 mar 2007 - 10:01
Jeju nic mi się nie chce. To znacy chce spać spać dłowa nie boli noga nie boli kark mnie boli chyba teraz dopiero ze mnie napiecie schodzi powoli.
Zaraz ide po jakiegoÅ› procha.

Peedle Cirro - dzieciaczki fantaztyczne icon_biggrin.gif

Kasiula witj i pisz do nas my wszystko czytamy i odpowiadamy.
Jest tu miło i rodzinnie. Napisz coś blizej o sobie i maluszku
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pon, 19 mar 2007 - 10:01
Post #41

Jeju nic mi się nie chce. To znacy chce spać spać dłowa nie boli noga nie boli kark mnie boli chyba teraz dopiero ze mnie napiecie schodzi powoli.
Zaraz ide po jakiegoÅ› procha.

Peedle Cirro - dzieciaczki fantaztyczne icon_biggrin.gif

Kasiula witj i pisz do nas my wszystko czytamy i odpowiadamy.
Jest tu miło i rodzinnie. Napisz coś blizej o sobie i maluszku

--------------------


Peedle
pon, 19 mar 2007 - 10:05
niunia przytul.gif

kasiula witamy icon_smile.gif

Dziewczyny jesteście kopalią wiedzy jeśli chodzi o zabawki wink.gif
Chyba muszę sobie te wszystkie linki gdzieś skopiować wink.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pon, 19 mar 2007 - 10:05
Post #42

niunia przytul.gif

kasiula witamy icon_smile.gif

Dziewczyny jesteście kopalią wiedzy jeśli chodzi o zabawki wink.gif
Chyba muszę sobie te wszystkie linki gdzieś skopiować wink.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 10:05
niunia, ja tez kiedys mialam powazny wypadek sam i to co Ty, bolenośc w karku, glowy, etc. Wiem, ze to niemozliwe, ale powinnas polezec w domu i odpoczac. Pewnie jest to zwiazane z napieciem. Mnie trzymalo tydzien czasu. Ruszyc sie nie moglam.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:05
Post #43

niunia, ja tez kiedys mialam powazny wypadek sam i to co Ty, bolenośc w karku, glowy, etc. Wiem, ze to niemozliwe, ale powinnas polezec w domu i odpoczac. Pewnie jest to zwiazane z napieciem. Mnie trzymalo tydzien czasu. Ruszyc sie nie moglam.

--------------------


niuniunia
pon, 19 mar 2007 - 10:16
A ja dzisiaj jeszcze ide na rehabilitacje na kręgosłup po pracy icon_rolleyes.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pon, 19 mar 2007 - 10:16
Post #44

A ja dzisiaj jeszcze ide na rehabilitacje na kręgosłup po pracy icon_rolleyes.gif

--------------------


MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 10:20
niunia, to dobrze, niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:20
Post #45

niunia, to dobrze, niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.

--------------------


MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 10:21
CYTAT(MamaLenki)
niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.


bez skojarzeń icon_biggrin.gif:D miało być: się

buehehehehe

Dziś skazane na siedzenie w domu i marudzenie, bo pogoda nie fajna. Lena śpo wprawdzie od prawie 1h, ale to i tak na lepsze nie wyjdzie, bo humor ma dziś tragedia.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:21
Post #46

CYTAT(MamaLenki)
niech CiÄ™ facet obejrzy i ssiÄ™ wypowie.


bez skojarzeń icon_biggrin.gif:D miało być: się

buehehehehe

Dziś skazane na siedzenie w domu i marudzenie, bo pogoda nie fajna. Lena śpo wprawdzie od prawie 1h, ale to i tak na lepsze nie wyjdzie, bo humor ma dziś tragedia.

--------------------


K_amila
pon, 19 mar 2007 - 10:25
Gaba też śpi, ale dopiero 25 minut, obawiam się że zaraz koniec icon_sad.gif A ja bym sobie pospala, taka pogoda mnie dobija icon_sad.gif

Tez mam marudę w domu, to chyba ta pogoda na nie tak działa i wiek - same nie wiedzą co chcą icon_lol.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:25
Post #47

Gaba też śpi, ale dopiero 25 minut, obawiam się że zaraz koniec icon_sad.gif A ja bym sobie pospala, taka pogoda mnie dobija icon_sad.gif

Tez mam marudę w domu, to chyba ta pogoda na nie tak działa i wiek - same nie wiedzą co chcą icon_lol.gif

--------------------
Pronto
pon, 19 mar 2007 - 10:34
mamaLenki - hehe, Gdynia to nie Gdańsk! To tak jakbyś człowiekowi z Gliwic kazała jeździć regularnie do Katowic... icon_biggrin.gif
No, ale jak już wiem, gdzie jest (chociaż Klifa nie cierpię), to się wybiorę.

MÅ‚oda dzisiaj od 6 na nogach, a ja ziewam i oczy mi siadajÄ….

No to dajÄ™ MÅ‚odÄ….

MierzÄ™ czapkÄ™!


Rozbieram ochraniacz!


A to jest mój tron, siedzę na blacie w kuchni. icon_smile.gif


Na spacerze plażą.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:34
Post #48

mamaLenki - hehe, Gdynia to nie Gdańsk! To tak jakbyś człowiekowi z Gliwic kazała jeździć regularnie do Katowic... icon_biggrin.gif
No, ale jak już wiem, gdzie jest (chociaż Klifa nie cierpię), to się wybiorę.

MÅ‚oda dzisiaj od 6 na nogach, a ja ziewam i oczy mi siadajÄ….

No to dajÄ™ MÅ‚odÄ….

MierzÄ™ czapkÄ™!


Rozbieram ochraniacz!


A to jest mój tron, siedzę na blacie w kuchni. icon_smile.gif


Na spacerze plażą.
K_amila
pon, 19 mar 2007 - 10:39
CUdna jak zawsze. Tron widzę lubi icon_lol.gif Ja wczoraj przywiozłam nasz od teściów, musze go wyszorować i zacząc przyzwyczajać córcię.
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:39
Post #49

CUdna jak zawsze. Tron widzę lubi icon_lol.gif Ja wczoraj przywiozłam nasz od teściów, musze go wyszorować i zacząc przyzwyczajać córcię.

--------------------
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 10:59
Liberi, juz bez przesady icon_twisted.gif Masz blizej niz do Wawy icon_biggrin.gif:D:D

Majka słodziulkowa icon_biggrin.gif Ale zaraz, tron to do sikania czy siedzenia? icon_biggrin.gif

Jeju, jakie tu puchy icon_sad.gif

Lena właśnie się obudziła po 1,5h spanka, ale musiałam być cicho, więc nic nie zrobiłam w domu. Domaga sie przytulania, objęła mnie dwoma rączkami i się wtuliła, jak maluszek icon_biggrin.gif[/url]
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 10:59
Post #50

Liberi, juz bez przesady icon_twisted.gif Masz blizej niz do Wawy icon_biggrin.gif:D:D

Majka słodziulkowa icon_biggrin.gif Ale zaraz, tron to do sikania czy siedzenia? icon_biggrin.gif

Jeju, jakie tu puchy icon_sad.gif

Lena właśnie się obudziła po 1,5h spanka, ale musiałam być cicho, więc nic nie zrobiłam w domu. Domaga sie przytulania, objęła mnie dwoma rączkami i się wtuliła, jak maluszek icon_biggrin.gif[/url]

--------------------


niuniunia
pon, 19 mar 2007 - 11:43
Liberi - Maja śliczniutka i te włosy. Hm moja nadal łysa icon_wink.gif

Patrycja ja jestem tylko mi tak jakoś dziwnie że nawet nie wiem o czym pisać. A w pracy nad niczym nie moge się skupić icon_rolleyes.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post pon, 19 mar 2007 - 11:43
Post #51

Liberi - Maja śliczniutka i te włosy. Hm moja nadal łysa icon_wink.gif

Patrycja ja jestem tylko mi tak jakoś dziwnie że nawet nie wiem o czym pisać. A w pracy nad niczym nie moge się skupić icon_rolleyes.gif

--------------------


Peedle
pon, 19 mar 2007 - 11:58
Liberi Majeczka przesłodka icon_smile.gif i chyba jest grzeczna jak aniołek? icon_smile.gif

Kamila, MamaLenki to mnie pocieszyłyście icon_lol.gif Nie tylko ja mam dziś marudę w domu wink.gif Tylko u nas to trwa już czwarty dzień icon_rolleyes.gif
Na dodatek nie bardzo nam idzie smarowanie dziąseł żelem na ząbkowanie, bo mały nie da się tam dotknąć icon_confused.gif
Teraz właśnie zasnął. Przetrzymaliśmy go dziś ze spaniem do 11.40, czyli prawie o godzinę, bo mamy wizytę u lekarza o 15 i nie chciałam, żeby Maks darł się tam ze zmęczenia. Teraz modlę się, żeby spał jak najdłużej.

niuniunia jeszcze raz przytulam mocno przytul.gif
Patrycja ma racje, niech CiÄ™ ten rehabilitant obejrzy icon_smile.gif
Ja miałam kiedyś małą stłuczkę. Wyjechał mi gość z podporządkowanej ciężarówką icon_rolleyes.gif W sumie ta stłuczka była tak mała, że tylko zderzak i tablica rejestracyjna były do wymiany (jechałam 40 km/h), ale jaki huk był przy tym i jaki stres później to głowa mała. Trzymaj się, parę dni i powinny Cię te bóle puścić przytul.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pon, 19 mar 2007 - 11:58
Post #52

Liberi Majeczka przesłodka icon_smile.gif i chyba jest grzeczna jak aniołek? icon_smile.gif

Kamila, MamaLenki to mnie pocieszyłyście icon_lol.gif Nie tylko ja mam dziś marudę w domu wink.gif Tylko u nas to trwa już czwarty dzień icon_rolleyes.gif
Na dodatek nie bardzo nam idzie smarowanie dziąseł żelem na ząbkowanie, bo mały nie da się tam dotknąć icon_confused.gif
Teraz właśnie zasnął. Przetrzymaliśmy go dziś ze spaniem do 11.40, czyli prawie o godzinę, bo mamy wizytę u lekarza o 15 i nie chciałam, żeby Maks darł się tam ze zmęczenia. Teraz modlę się, żeby spał jak najdłużej.

niuniunia jeszcze raz przytulam mocno przytul.gif
Patrycja ma racje, niech CiÄ™ ten rehabilitant obejrzy icon_smile.gif
Ja miałam kiedyś małą stłuczkę. Wyjechał mi gość z podporządkowanej ciężarówką icon_rolleyes.gif W sumie ta stłuczka była tak mała, że tylko zderzak i tablica rejestracyjna były do wymiany (jechałam 40 km/h), ale jaki huk był przy tym i jaki stres później to głowa mała. Trzymaj się, parę dni i powinny Cię te bóle puścić przytul.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
K_amila
pon, 19 mar 2007 - 11:58
Gabrysia w marszu po łóżeczku icon_smile.gif







i zabawa przyprawami

K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 11:58
Post #53

Gabrysia w marszu po łóżeczku icon_smile.gif







i zabawa przyprawami



--------------------
Peedle
pon, 19 mar 2007 - 12:00
A i liberi zazdroszczę takich spacerów icon_wink.gif
Gdańsk to jedyne miejsce w Polsce gdzie mogłabym się przeprowadzić natychmiast icon_lol.gif Z jednej strony duże miasto z drugiej strony morze i plaża icon_biggrin.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pon, 19 mar 2007 - 12:00
Post #54

A i liberi zazdroszczę takich spacerów icon_wink.gif
Gdańsk to jedyne miejsce w Polsce gdzie mogłabym się przeprowadzić natychmiast icon_lol.gif Z jednej strony duże miasto z drugiej strony morze i plaża icon_biggrin.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
Peedle
pon, 19 mar 2007 - 12:03
Kamila jak patrzę na Gabrysię to widzę Ciebie w Twoim avatarku icon_wink.gif Normalnie cała mama icon_smile.gif
i jak fajnie maszeruje dookoła łóżeczka icon_smile.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pon, 19 mar 2007 - 12:03
Post #55

Kamila jak patrzę na Gabrysię to widzę Ciebie w Twoim avatarku icon_wink.gif Normalnie cała mama icon_smile.gif
i jak fajnie maszeruje dookoła łóżeczka icon_smile.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 12:15
Kamila, proszę mi zwrócić natychmiast moją małą uśmiechniętą Gabrysię. Odkąd zaczęłą maszerować taka poważna się zrobiła... Słodziaczek. Rzeczywiście b. do Ciebie podobna, na maxa. Nasze cały czas cały Paweł.

Lena tak straszni emarudzi, że 41.gif. Okropnie. Zjadła pół słoiczka zupki i beczała przy tym tak, że sobie darowałam dalsze jedzenie.

Najlepsze zabawki Leny: popychanie krzesła w kuchni, wszelkie patelnie, garnki, łyżki drewniane, hit ostatnich dni - herbata w saszetkach, najpierw odrywa papierową mętkę, następnie rozrywa i je icon_eek.gif

Wczoraj najadła się ziemi z kwiatków icon_eek.gif Teraz klepie po gębie jakąś babkę w TV icon_biggrin.gif Robi luźne kupki, to chyba zęby. Wczoraj u rodziców wsadziliśmy ją do wanny i wodą zlaliśmy, bo nie było sensu się rozdrabniać. Dziś miałam to samo, ale sama nie mam odwagi do wanny ją wkładać, bo boję się, że mi się wyślizgnie.

A Wy kąpiecie maluchy w wanienkach, czy już w wannie?
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 12:15
Post #56

Kamila, proszę mi zwrócić natychmiast moją małą uśmiechniętą Gabrysię. Odkąd zaczęłą maszerować taka poważna się zrobiła... Słodziaczek. Rzeczywiście b. do Ciebie podobna, na maxa. Nasze cały czas cały Paweł.

Lena tak straszni emarudzi, że 41.gif. Okropnie. Zjadła pół słoiczka zupki i beczała przy tym tak, że sobie darowałam dalsze jedzenie.

Najlepsze zabawki Leny: popychanie krzesła w kuchni, wszelkie patelnie, garnki, łyżki drewniane, hit ostatnich dni - herbata w saszetkach, najpierw odrywa papierową mętkę, następnie rozrywa i je icon_eek.gif

Wczoraj najadła się ziemi z kwiatków icon_eek.gif Teraz klepie po gębie jakąś babkę w TV icon_biggrin.gif Robi luźne kupki, to chyba zęby. Wczoraj u rodziców wsadziliśmy ją do wanny i wodą zlaliśmy, bo nie było sensu się rozdrabniać. Dziś miałam to samo, ale sama nie mam odwagi do wanny ją wkładać, bo boję się, że mi się wyślizgnie.

A Wy kąpiecie maluchy w wanienkach, czy już w wannie?

--------------------


K_amila
pon, 19 mar 2007 - 12:31
My kąpiemy w wanience, która stoi w wannie icon_smile.gif gabusia uwielbia jak jej się wodę na głowę z góry leje icon_lol.gif

Ona ostatnio poważnieje jak widzi aparat lub kamerę icon_rolleyes.gif

Właśnie wysypała wszystkie zabawki z kosza icon_rolleyes.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 12:31
Post #57

My kąpiemy w wanience, która stoi w wannie icon_smile.gif gabusia uwielbia jak jej się wodę na głowę z góry leje icon_lol.gif

Ona ostatnio poważnieje jak widzi aparat lub kamerę icon_rolleyes.gif

Właśnie wysypała wszystkie zabawki z kosza icon_rolleyes.gif

--------------------
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 12:48
Lena właśnie ma opcję zabawa: wywala zabawki z pudła i od 30 min gania piłkę po całym pokoju icon_smile.gif Kupiliśmy jej taką małą gumową w decathlonie wczoraj za 5 zeta icon_smile.gif Najlepsza bawa, jak jej wpada pod suszarkę z praniem icon_smile.gif Zaraz fotki wkleję.
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 12:48
Post #58

Lena właśnie ma opcję zabawa: wywala zabawki z pudła i od 30 min gania piłkę po całym pokoju icon_smile.gif Kupiliśmy jej taką małą gumową w decathlonie wczoraj za 5 zeta icon_smile.gif Najlepsza bawa, jak jej wpada pod suszarkę z praniem icon_smile.gif Zaraz fotki wkleję.

--------------------


Peedle
pon, 19 mar 2007 - 12:54
My kąpiemy jeszcze w waniece, ale pewnie niedługo, bo się Maksio juz ledwo mieści icon_wink.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post pon, 19 mar 2007 - 12:54
Post #59

My kąpiemy jeszcze w waniece, ale pewnie niedługo, bo się Maksio juz ledwo mieści icon_wink.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
MamaLenki
pon, 19 mar 2007 - 14:26
Lenka usnęła o 13.30, w ciągu 30 min. obudziłą się i leżałam koło niej, aż zaśnie. Udało się. Dałam jej czopka przeciwbólowego. Nie mogę patrzeć, jak się męczy.

Kilka zdjÄ…tek z dzisiejszej zabawy:





MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post pon, 19 mar 2007 - 14:26
Post #60

Lenka usnęła o 13.30, w ciągu 30 min. obudziłą się i leżałam koło niej, aż zaśnie. Udało się. Dałam jej czopka przeciwbólowego. Nie mogę patrzeć, jak się męczy.

Kilka zdjÄ…tek z dzisiejszej zabawy:







--------------------


> Czerwcowe maleÅ„stwa 5!!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 15 cze 2024 - 16:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama