Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Wiosssssna na Kwietniakach 2004

> 
justin
nie, 02 maj 2010 - 21:15
aniu, jacy oni sa do siebie podobni.
Grzes sie Kasi nie wyprze i odwrotnie icon_smile.gif
aniu, kto Was do ortodonty skierował, dentysta?
Łuki cały czas zasypuia z kciukiem w buzi, gdy jest zmęczony to też kciuk ssie. Nie potrafie go tego oduczyć. Pewnie też będą problemy ze zgryzem.
Natalce rusza się dolna jedynka. Ma problemy z jedzeniem bułki czy jabłka:)
Czekamy kiedy wypadnie icon_smile.gif

Patisonku, my bylismy w zoo w Opolu icon_smile.gif)
Piszesz o zoo opolskim czy wrocławskim ?

co do wekeendu to niestety pracuję. Mam nocki. Pół dnia śpię i jestem ledwo żywa. Pogoda jak dla mnie może być bo i tak siedze w domu. Jutro chcę z dzieciakami wyskoczyc na Alwina i wiewiórki icon_smile.gif)
We wtorek mam wolne więc chyba zostawię szkodniki w domu i pojedziemy na basen.
Dzisiaj spełnialismy się artystycznie i było malowanie farbami pracy pod tytułem:
"Wiosna wokół mnie "

icon_smile.gif)

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 02 maj 2010 - 21:15
Post #61

aniu, jacy oni sa do siebie podobni.
Grzes sie Kasi nie wyprze i odwrotnie icon_smile.gif
aniu, kto Was do ortodonty skierował, dentysta?
Łuki cały czas zasypuia z kciukiem w buzi, gdy jest zmęczony to też kciuk ssie. Nie potrafie go tego oduczyć. Pewnie też będą problemy ze zgryzem.
Natalce rusza się dolna jedynka. Ma problemy z jedzeniem bułki czy jabłka:)
Czekamy kiedy wypadnie icon_smile.gif

Patisonku, my bylismy w zoo w Opolu icon_smile.gif)
Piszesz o zoo opolskim czy wrocławskim ?

co do wekeendu to niestety pracuję. Mam nocki. Pół dnia śpię i jestem ledwo żywa. Pogoda jak dla mnie może być bo i tak siedze w domu. Jutro chcę z dzieciakami wyskoczyc na Alwina i wiewiórki icon_smile.gif)
We wtorek mam wolne więc chyba zostawię szkodniki w domu i pojedziemy na basen.
Dzisiaj spełnialismy się artystycznie i było malowanie farbami pracy pod tytułem:
"Wiosna wokół mnie "

icon_smile.gif)



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
pon, 03 maj 2010 - 20:09
Justin, ja pisalam o wroclawskim zoo icon_wink.gif

jak tam majowka u Was? u nas stacjonarnie, bez wyjazdow - bo przeciez jak dobrze pojdzie i Wipsa nie wysypie jednak, t w piatek mamy leciec do tych Wloch na 10dni icon_rolleyes.gif oby sie udalo....trzymajcie kciuki!!!

zarzucam moje "blizniaki" icon_wink.gif icon_lol.gif





Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 03 maj 2010 - 20:09
Post #62

Justin, ja pisalam o wroclawskim zoo icon_wink.gif

jak tam majowka u Was? u nas stacjonarnie, bez wyjazdow - bo przeciez jak dobrze pojdzie i Wipsa nie wysypie jednak, t w piatek mamy leciec do tych Wloch na 10dni icon_rolleyes.gif oby sie udalo....trzymajcie kciuki!!!

zarzucam moje "blizniaki" icon_wink.gif icon_lol.gif







--------------------


madziarex
wto, 04 maj 2010 - 17:47
Witam pomajówkowo icon_smile.gif

6 urodzinki za nami , były oki , Kuba zadowolony , my mniej , bo dusił się 3 dni icon_sad.gif Jutro lekarz...

Ja nie piszę , bo weny mi totalnie brak , codziennie jestem w szpitalu na naświetlaniach i jakoś mnie to wszystko dobija ;/

Wszystkim urodzinowiczom składam spóźnione życzonka !!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 04 maj 2010 - 17:47
Post #63

Witam pomajówkowo icon_smile.gif

6 urodzinki za nami , były oki , Kuba zadowolony , my mniej , bo dusił się 3 dni icon_sad.gif Jutro lekarz...

Ja nie piszę , bo weny mi totalnie brak , codziennie jestem w szpitalu na naświetlaniach i jakoś mnie to wszystko dobija ;/

Wszystkim urodzinowiczom składam spóźnione życzonka !!!

--------------------
Patison
wto, 04 maj 2010 - 19:30
aaaaaaaaaa
spoznione stooooo lat stooooo! Kubusiu!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif

a urodzinki organizowaliscie Magda?
te naswietlenia, to rozumiem ze Ty? widac poprawe?
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 04 maj 2010 - 19:30
Post #64

aaaaaaaaaa
spoznione stooooo lat stooooo! Kubusiu!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif

a urodzinki organizowaliscie Magda?
te naswietlenia, to rozumiem ze Ty? widac poprawe?

--------------------


madziarex
wto, 04 maj 2010 - 21:03
Dzięki za życzenia Patison.
Urodzinki jak zwykle na działce- 12 osób icon_smile.gif W p-lu w piątek były słodkości , na działce rodzina i chrzestni.

Co do naświetlań- jak na razie poza opalenizną nie widzę zmian ;/ Maść do ciała , która kosztowała prawie 100zł skończyła mi się po tygodniu, więc jutro czeka mnie kolejny wydatek- strasznie droga ta choroba icon_twisted.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 04 maj 2010 - 21:03
Post #65

Dzięki za życzenia Patison.
Urodzinki jak zwykle na działce- 12 osób icon_smile.gif W p-lu w piątek były słodkości , na działce rodzina i chrzestni.

Co do naświetlań- jak na razie poza opalenizną nie widzę zmian ;/ Maść do ciała , która kosztowała prawie 100zł skończyła mi się po tygodniu, więc jutro czeka mnie kolejny wydatek- strasznie droga ta choroba icon_twisted.gif

--------------------
Ewaaa
śro, 05 maj 2010 - 13:29
witam i sciskam naszych solenizantow przytul.gif przytul.gif przytul.gif
u nas zimno sie zrobiło i jest bleeeeee
spać mi sie chce tylko
laski wrociły ze szkoly i rozpiera je energia
kotki rosną , jednego wcieło, raz nie zamknełam dobrze drzwi jak było goraco i chyba jakiś kot porwał jednego ciemnego kociaka
mamy trzy kotki , dwie czarne z akcentami biamymi , jedna mamuśkowa mieszana i chlopiko rudy
sliczne są i wogóle







Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 13:29
Post #66

witam i sciskam naszych solenizantow przytul.gif przytul.gif przytul.gif
u nas zimno sie zrobiło i jest bleeeeee
spać mi sie chce tylko
laski wrociły ze szkoly i rozpiera je energia
kotki rosną , jednego wcieło, raz nie zamknełam dobrze drzwi jak było goraco i chyba jakiś kot porwał jednego ciemnego kociaka
mamy trzy kotki , dwie czarne z akcentami biamymi , jedna mamuśkowa mieszana i chlopiko rudy
sliczne są i wogóle









--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


aj80
śro, 05 maj 2010 - 17:50
Jej Ewaaa nie mogę się przyzwyczaić, że Nola już taka duża icon_smile.gif Fajne kociaczki.

Madziarex najlepszego dla Kubusia! Niech zdrowy w końcu będzie i jego mamusia icon_smile.gif

Justin podobni? Mi się cały czas wydaje, że zupełnie inni są. O charakterze już nie wspomnę.
Skierowali nas z przedszkola. Pani badająca miała specjalizację w stomatologii, ortodoncji i logopedii icon_wink.gif A Grześ ma głęboki zgryz, znaczy, że ząbki górne nachodzą w niewłaściwych proporcjach na te dolne. Póki co nie rzuca się to w ogóle w oczy.

Patison właśnie czytałam o tym naszym zoo, że tyle zmian, że ho ho i w koncu musimy się wybrać, bo lata świetlne nie byliśmy. Ale już wtedy było widać zmiany po Gucwińskich. Może ten tydzień, albo następny, jak tylko Kaśka będzie i pogoda okej. Znów dorobiliśmy się jakiejś wirusówki. Kaśka mi gorączkuje. Aaa, bliźniaki super, Okti też już taki poważny icon_smile.gif Szkoda, że ja dzieciaków nie moge w ten sposób ubrać icon_smile.gif

Ten post edytował aj80 śro, 05 maj 2010 - 17:53
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 17:50
Post #67

Jej Ewaaa nie mogę się przyzwyczaić, że Nola już taka duża icon_smile.gif Fajne kociaczki.

Madziarex najlepszego dla Kubusia! Niech zdrowy w końcu będzie i jego mamusia icon_smile.gif

Justin podobni? Mi się cały czas wydaje, że zupełnie inni są. O charakterze już nie wspomnę.
Skierowali nas z przedszkola. Pani badająca miała specjalizację w stomatologii, ortodoncji i logopedii icon_wink.gif A Grześ ma głęboki zgryz, znaczy, że ząbki górne nachodzą w niewłaściwych proporcjach na te dolne. Póki co nie rzuca się to w ogóle w oczy.

Patison właśnie czytałam o tym naszym zoo, że tyle zmian, że ho ho i w koncu musimy się wybrać, bo lata świetlne nie byliśmy. Ale już wtedy było widać zmiany po Gucwińskich. Może ten tydzień, albo następny, jak tylko Kaśka będzie i pogoda okej. Znów dorobiliśmy się jakiejś wirusówki. Kaśka mi gorączkuje. Aaa, bliźniaki super, Okti też już taki poważny icon_smile.gif Szkoda, że ja dzieciaków nie moge w ten sposób ubrać icon_smile.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Patison
czw, 06 maj 2010 - 19:09
CYTAT(aj80 @ Wed, 05 May 2010 - 17:50) *
Szkoda, że ja dzieciaków nie moge w ten sposób ubrać icon_smile.gif

musze sobie oslodzic jakos brak mozliwosci kupowania rozowosci i sukienek icon_wink.gif
Ania - do Zoo koniecznie sioo 06.gif

Ewus, jakie rozkoszne kociaki aaaaaa - wesolo tam teraz macie 03.gif A laski jakie juz duuuze 37.gif szok icon_smile.gif

Laski, na te chwile wyglada ze polecimy - 17dni minelo i krostek wciaz brak, tazke jutro rano zaczynam pakowanie - oby oby! kciuki prosze trzymac icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 06 maj 2010 - 19:09
Post #68

CYTAT(aj80 @ Wed, 05 May 2010 - 17:50) *
Szkoda, że ja dzieciaków nie moge w ten sposób ubrać icon_smile.gif

musze sobie oslodzic jakos brak mozliwosci kupowania rozowosci i sukienek icon_wink.gif
Ania - do Zoo koniecznie sioo 06.gif

Ewus, jakie rozkoszne kociaki aaaaaa - wesolo tam teraz macie 03.gif A laski jakie juz duuuze 37.gif szok icon_smile.gif

Laski, na te chwile wyglada ze polecimy - 17dni minelo i krostek wciaz brak, tazke jutro rano zaczynam pakowanie - oby oby! kciuki prosze trzymac icon_smile.gif

--------------------


justin
czw, 06 maj 2010 - 23:58
Patison trzymam kciuki. Powodzenia.
Nie wiedziałam, że tak sporo we wrocławskim zoo się zmieniło, musimy się zatem wybrać.

Ewaaa, rude koty maja gen dominujący, to znaczy, że rude są zawsze kocury. Gen odpowiedzialny za rudy kolor mieści się w chromosomie X, i tylko rudy kolor jest tak przekazywany icon_smile.gif
Jeśli kocurek ma rudy gen w swoim chromosomie X, będzie kotem rudym (bez względu na to jakie geny innych kolorów występują w tym chromosomie - rudy jest dominujący). Przekaże on ten gen wszystkim swoim córkom i urodzą się kotki trzykolorowe lub rude ponieważ kocury zawsze przekazują chromosom X córkom a chromosom Y synom. Ruda kotka musi otrzymać rudy gen w obu chromosomach X. Dlatego właśnie większość rudych kotów to kocury. Kotka może się urodzić ruda tylko wtedy gdy jeśli jej matka jest ruda lub trzykolorowa a ojciec rudy. Natomiast rudy kocur może się urodzić jeśli ruda lub trzykolorowa kotka przy się z kocurem dowolnego koloru.

- to taka ciekawostka, trochę zboczenie, bo sama mam rudego kocura. Rude jest piękne icon_smile.gif)
No a dziewczyny, sam miód icon_smile.gif

Ptyśka, odezwij się i pisz co z Twoim brytolem.

Madziarko buziaczki dla Kuby. Dobrze, że impreza udana, że z pogoda trafiliście, bo teraz to, no lepiej nic nie powiem.
Co masz za naświetlania, jakąś specjalna lampą?

aniu, naprawdę moim zdaniem sa bardzo podobni icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 06 maj 2010 - 23:58
Post #69

Patison trzymam kciuki. Powodzenia.
Nie wiedziałam, że tak sporo we wrocławskim zoo się zmieniło, musimy się zatem wybrać.

Ewaaa, rude koty maja gen dominujący, to znaczy, że rude są zawsze kocury. Gen odpowiedzialny za rudy kolor mieści się w chromosomie X, i tylko rudy kolor jest tak przekazywany icon_smile.gif
Jeśli kocurek ma rudy gen w swoim chromosomie X, będzie kotem rudym (bez względu na to jakie geny innych kolorów występują w tym chromosomie - rudy jest dominujący). Przekaże on ten gen wszystkim swoim córkom i urodzą się kotki trzykolorowe lub rude ponieważ kocury zawsze przekazują chromosom X córkom a chromosom Y synom. Ruda kotka musi otrzymać rudy gen w obu chromosomach X. Dlatego właśnie większość rudych kotów to kocury. Kotka może się urodzić ruda tylko wtedy gdy jeśli jej matka jest ruda lub trzykolorowa a ojciec rudy. Natomiast rudy kocur może się urodzić jeśli ruda lub trzykolorowa kotka przy się z kocurem dowolnego koloru.

- to taka ciekawostka, trochę zboczenie, bo sama mam rudego kocura. Rude jest piękne icon_smile.gif)
No a dziewczyny, sam miód icon_smile.gif

Ptyśka, odezwij się i pisz co z Twoim brytolem.

Madziarko buziaczki dla Kuby. Dobrze, że impreza udana, że z pogoda trafiliście, bo teraz to, no lepiej nic nie powiem.
Co masz za naświetlania, jakąś specjalna lampą?

aniu, naprawdę moim zdaniem sa bardzo podobni icon_smile.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
aj80
pon, 10 maj 2010 - 14:16
Wypad do zoo, nareszcie się udał, jestem pod wrażeniem zmian jakich dokonano po państwu Gucwińskich.
Ja z Kasia do dziś byłam na zwolnieniu. Jutro znów do pracy, szkoda.

Patison ty wyjechałaś czy to miał być następny piątek?

Ten post edytował aj80 pią, 14 maj 2010 - 14:16
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 10 maj 2010 - 14:16
Post #70

Wypad do zoo, nareszcie się udał, jestem pod wrażeniem zmian jakich dokonano po państwu Gucwińskich.
Ja z Kasia do dziś byłam na zwolnieniu. Jutro znów do pracy, szkoda.

Patison ty wyjechałaś czy to miał być następny piątek?

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
justin
pon, 10 maj 2010 - 19:53
aniu, śliczne zdjęcia icon_smile.gif

dziękujemy wszystkim za zyczenia tup_tup.gif nienie.gif

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 10 maj 2010 - 19:53
Post #71

aniu, śliczne zdjęcia icon_smile.gif

dziękujemy wszystkim za zyczenia tup_tup.gif nienie.gif



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 11 maj 2010 - 20:46
Justin przepraszam za moją marnotrawność , ale szpitalne , codzienne wizyty odbierają mi chęć do czytania , pisania....

Sto lat dla księżniczki icon_biggrin.gif Kolejna 6-ciolatka icon_biggrin.gif Jak urodzinki???

Julci chyba też nie zdążyłam życzyć wszystkiego najjjjjjjjjjjjjj 37.gif 48.gif Pamiętałam, ,ale majówka , nieobecność w domu i brak netu dały się we znaki 32.gif 37.gif 37.gif 37.gif Kochane panny- stu lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i samych radosnych , szczęśliwych dni !


U nas kichowato tg. chodzę na naświetlania , efekt średni , wczoraj lekarz , który mnie dobił tym , że mój katar nie sprzyja leczeniu- jak każda infekcja nie dają szans na szybsze wyleczenie 32.gif Zostało mi jeszcze 12 naświetlań- oby dały efekt ...

Resztę Pań i dzieci pozdrawiam ciepło !!!!

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 11 maj 2010 - 20:46
Post #72

Justin przepraszam za moją marnotrawność , ale szpitalne , codzienne wizyty odbierają mi chęć do czytania , pisania....

Sto lat dla księżniczki icon_biggrin.gif Kolejna 6-ciolatka icon_biggrin.gif Jak urodzinki???

Julci chyba też nie zdążyłam życzyć wszystkiego najjjjjjjjjjjjjj 37.gif 48.gif Pamiętałam, ,ale majówka , nieobecność w domu i brak netu dały się we znaki 32.gif 37.gif 37.gif 37.gif Kochane panny- stu lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i samych radosnych , szczęśliwych dni !


U nas kichowato tg. chodzę na naświetlania , efekt średni , wczoraj lekarz , który mnie dobił tym , że mój katar nie sprzyja leczeniu- jak każda infekcja nie dają szans na szybsze wyleczenie 32.gif Zostało mi jeszcze 12 naświetlań- oby dały efekt ...

Resztę Pań i dzieci pozdrawiam ciepło !!!!



--------------------
madziarex
czw, 13 maj 2010 - 21:12
Alo jest tu kto???
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 13 maj 2010 - 21:12
Post #73

Alo jest tu kto???

--------------------
Dorotka
pią, 14 maj 2010 - 09:02
Jestem czasu brak na pisanie, tylko podczytuję.
Pogoda koszmarna a Kacper ma komunię w niedzielę i po co ja tak szukałam super restauracji z mnóstwem zieleni w koło dla dzieciaków icon_sad.gif
Mój mały sześciolatek przyjęty jest do szkoły do wymarzonej pani icon_smile.gif
Magda jak się czujesz? Pracujesz? Jak nie to może w przyszłym tygodniu wyskoczymy gdzieś do południa na kawkę i ploteczki?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 14 maj 2010 - 09:02
Post #74

Jestem czasu brak na pisanie, tylko podczytuję.
Pogoda koszmarna a Kacper ma komunię w niedzielę i po co ja tak szukałam super restauracji z mnóstwem zieleni w koło dla dzieciaków icon_sad.gif
Mój mały sześciolatek przyjęty jest do szkoły do wymarzonej pani icon_smile.gif
Magda jak się czujesz? Pracujesz? Jak nie to może w przyszłym tygodniu wyskoczymy gdzieś do południa na kawkę i ploteczki?

--------------------
madziarex
pią, 14 maj 2010 - 18:20
Dorotko pracuję , ale nie wiem co będzie , bo Kuba właśnie usnął i kaszle koszmarnie icon_sad.gif Ciekawy weekend przed nami...

Ja też nie piszę , nawet rzadko czytam. Mam dość chodzenia codziennie do szpitala , czekania po 1,5h w kolejce na SUP-y , dość naświetlań , codziennych smarowań 9 maściami i 3 mazidłami do głowy i dość chorowania Kuby. Weny mi BRAK
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 14 maj 2010 - 18:20
Post #75

Dorotko pracuję , ale nie wiem co będzie , bo Kuba właśnie usnął i kaszle koszmarnie icon_sad.gif Ciekawy weekend przed nami...

Ja też nie piszę , nawet rzadko czytam. Mam dość chodzenia codziennie do szpitala , czekania po 1,5h w kolejce na SUP-y , dość naświetlań , codziennych smarowań 9 maściami i 3 mazidłami do głowy i dość chorowania Kuby. Weny mi BRAK

--------------------
Patison
wto, 18 maj 2010 - 21:58
Wrocilismy wczoraj, soł sie witam gaduly 29.gif

nieco slonecznej Italii ale bez przesady icon_lol.gif upalow nie bylo - niestety albo stety icon_wink.gif bo nie lezelismy na plazy (nie dalo sie) tylko jezdzilismy w rozniaste miejsca icon_smile.gif
Bylismy miedzy innymi w Paku Miniatur, w dwoch roznych Parkach Rozrywki (i tu polecam Mirabilandie), w Aquanarium i...tu i tam icon_wink.gif a Wipek nawet zdal na prawo jazdy icon_biggrin.gif
Fotorelacja dosc obszerna (choc i tak trudno wybrac bylo icon_redface.gif icon_lol.gif ) ale bez komentarzy bo nie mam sily juz na to icon_razz.gif
A kto bedzie mial sile dotrwac do konca, to chwala mu icon_mrgreen.gif icon_lol.gif

Zaczynamy icon_arrow.gif



















































































ufff..... icon_cool.gif









Madziarka, jak tam u Was kochana????????

Dorotko, jak po Komunii?
i gratuluje dostania sie do szkoly tej wymarzonej icon_wink.gif

u nas wyniki jutro - kciuki prosze trzymac..........
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 18 maj 2010 - 21:58
Post #76

Wrocilismy wczoraj, soł sie witam gaduly 29.gif

nieco slonecznej Italii ale bez przesady icon_lol.gif upalow nie bylo - niestety albo stety icon_wink.gif bo nie lezelismy na plazy (nie dalo sie) tylko jezdzilismy w rozniaste miejsca icon_smile.gif
Bylismy miedzy innymi w Paku Miniatur, w dwoch roznych Parkach Rozrywki (i tu polecam Mirabilandie), w Aquanarium i...tu i tam icon_wink.gif a Wipek nawet zdal na prawo jazdy icon_biggrin.gif
Fotorelacja dosc obszerna (choc i tak trudno wybrac bylo icon_redface.gif icon_lol.gif ) ale bez komentarzy bo nie mam sily juz na to icon_razz.gif
A kto bedzie mial sile dotrwac do konca, to chwala mu icon_mrgreen.gif icon_lol.gif

Zaczynamy icon_arrow.gif



















































































ufff..... icon_cool.gif









Madziarka, jak tam u Was kochana????????

Dorotko, jak po Komunii?
i gratuluje dostania sie do szkoly tej wymarzonej icon_wink.gif

u nas wyniki jutro - kciuki prosze trzymac..........

--------------------


Patison
śro, 19 maj 2010 - 07:51
aaaaaaaaaaaa 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Gratulujemy, Pani/Pana dziecko zostało przyjęte do grupy Z (zerówka) w
szkole SP 23.
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 19 maj 2010 - 07:51
Post #77

aaaaaaaaaaaa 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Gratulujemy, Pani/Pana dziecko zostało przyjęte do grupy Z (zerówka) w
szkole SP 23.

--------------------


aj80
sob, 22 maj 2010 - 22:53
Patison świetne zdjęcia, gratuluję nowego zerówkowicza icon_smile.gif

Dorotka i jak komunia.

Madziarex ile jeszcze czeka cię tej mordęgi?

U nas powódź, północ zalewa. Nasz spacer dzisiejszy i "niegrzeczna" rzeka







Patison ty na południu mieszkasz to nic ci nie grozi? A Ptyśka?
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post sob, 22 maj 2010 - 22:53
Post #78

Patison świetne zdjęcia, gratuluję nowego zerówkowicza icon_smile.gif

Dorotka i jak komunia.

Madziarex ile jeszcze czeka cię tej mordęgi?

U nas powódź, północ zalewa. Nasz spacer dzisiejszy i "niegrzeczna" rzeka







Patison ty na południu mieszkasz to nic ci nie grozi? A Ptyśka?


--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Ptysiak
nie, 23 maj 2010 - 11:35
Ptyska kolo Patisona icon_smile.gif jestesmy bezpieczne icon_smile.gif
dzieki za troske Aniu icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 23 maj 2010 - 11:35
Post #79

Ptyska kolo Patisona icon_smile.gif jestesmy bezpieczne icon_smile.gif
dzieki za troske Aniu icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
nie, 23 maj 2010 - 20:14
Nie balas sie Ania brac Grzesia na ten most??? 37.gif no w sumie na moscie bezpieczniej niz na walach ale..... icon_rolleyes.gif
Wiktor sie bardzo bal powodzi i mowil ze w przedszkolu dzieci panikuja icon_wink.gif dobrze ze juz opada i ze w sumie wiekszych szkod tym razem nie bylo, ale ten Kozanow jest biedny....ech....

ciekawe jak tam u Baczka icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Madziarka, pisz jak u Was?????? widzialam ze pisalas ze dzialke Wam zalalo icon_sad.gif bardzo?

ja dzis caly dzien dogorywania 43.gif matko prawie zeszlam z tego swiata, wczoraj u Ptysi na osiedlu grill i impreza.gif -za stara juz jestem chyba ech....dzien z zycia wyciety 08.gif
a juz za tydzien lecimy 06.gif 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 23 maj 2010 - 20:14
Post #80

Nie balas sie Ania brac Grzesia na ten most??? 37.gif no w sumie na moscie bezpieczniej niz na walach ale..... icon_rolleyes.gif
Wiktor sie bardzo bal powodzi i mowil ze w przedszkolu dzieci panikuja icon_wink.gif dobrze ze juz opada i ze w sumie wiekszych szkod tym razem nie bylo, ale ten Kozanow jest biedny....ech....

ciekawe jak tam u Baczka icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Madziarka, pisz jak u Was?????? widzialam ze pisalas ze dzialke Wam zalalo icon_sad.gif bardzo?

ja dzis caly dzien dogorywania 43.gif matko prawie zeszlam z tego swiata, wczoraj u Ptysi na osiedlu grill i impreza.gif -za stara juz jestem chyba ech....dzien z zycia wyciety 08.gif
a juz za tydzien lecimy 06.gif 06.gif

--------------------


> Wiosssssna na Kwietniakach 2004
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 25 wrz 2024 - 10:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama