Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Proszę potrzymajcie kciuki, pomódlcie się by nasze szczęście przyszło na świat o czasie całe i zdrowe.

, Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliśmy dwie kreseczki.
> , Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliÅ›my dwie kreseczki.
Agulka 333
pon, 11 mar 2013 - 19:16
Trzymam za Was kciuki i życzę spokojnej ciąży &&&&&&&&&&
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post pon, 11 mar 2013 - 19:16
Post #41

Trzymam za Was kciuki i życzę spokojnej ciąży &&&&&&&&&&

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
xxyy
piÄ…, 15 mar 2013 - 18:03
Madziara spokojnej ciazy icon_smile.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 15 mar 2013 - 18:03
Post #42

Madziara spokojnej ciazy icon_smile.gif
Joanna 81
sob, 16 mar 2013 - 09:56
Madziara gratuluję synka 06.gif Jak tam Twój ząb? ja w czasie ciąży miałam ropne zapalenie dziąsła, wymęczyłam się strasznie. Jechałam na paracetamolu, dentosepcie. Teraz też mam osłabione zęby i mimo, że jestem pod stałą kontrolą dentysty i generalnie mam zdrowe zęby to jakieś takie delikatne się zrobiły - też się kruszą, dziąsła pobolewają, krwawią ...
Trzymaj się ciepło!
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 09:56
Post #43

Madziara gratuluję synka 06.gif Jak tam Twój ząb? ja w czasie ciąży miałam ropne zapalenie dziąsła, wymęczyłam się strasznie. Jechałam na paracetamolu, dentosepcie. Teraz też mam osłabione zęby i mimo, że jestem pod stałą kontrolą dentysty i generalnie mam zdrowe zęby to jakieś takie delikatne się zrobiły - też się kruszą, dziąsła pobolewają, krwawią ...
Trzymaj się ciepło!

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Madziara.
sob, 16 mar 2013 - 10:11
Moje dziąsło mimo że już tyle czasu minęło nadal boli icon_sad.gif Ale już wytrzymuję bez leków przeciwbólowych. Wydaje mi się, że ta rana w ogóle się nie zasklepia, ostatnio zaczął mnie dość mocno pobolewać, ale akurat wcześniej pokusiłam się na słonecznik i wyjęłam całą pestkę z tej dziury icon_eek.gif nawet nie sądziłam, że ta dziura jest tak głęboka.
Dzisiaj chcę podejść do naszego dentysty i umówić się na wizytę bo czasami już zaczynam mieć wątpliwości czy to dziąsło tak daje popalić czy może jakiś sąsiedni ząbek.
Ja mam po mamie, że w ciąży lecą bardzo zęby icon_sad.gif
Czekam niecierpliwie wizyty i usg, w sumie tydzień temu miałam nieplanowaną wizytę w szpitalu bo miałam bolesną kolkę i tam lekarz robił usg, ale w zasadzie tylko sprawdził czy bije serduszko i ogólnie czy jest ok, a wiadomo, że na wizycie dr dokładnie mierzy wszystko. Nie jestem pewna czy w ogóle to nie będzie już te usg połówkowe icon_smile.gif

Ten post edytował Madziara. sob, 16 mar 2013 - 10:14
Madziara.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,287
Dołączył: pon, 22 maj 06 - 13:48
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 5,949

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 10:11
Post #44

Moje dziąsło mimo że już tyle czasu minęło nadal boli icon_sad.gif Ale już wytrzymuję bez leków przeciwbólowych. Wydaje mi się, że ta rana w ogóle się nie zasklepia, ostatnio zaczął mnie dość mocno pobolewać, ale akurat wcześniej pokusiłam się na słonecznik i wyjęłam całą pestkę z tej dziury icon_eek.gif nawet nie sądziłam, że ta dziura jest tak głęboka.
Dzisiaj chcę podejść do naszego dentysty i umówić się na wizytę bo czasami już zaczynam mieć wątpliwości czy to dziąsło tak daje popalić czy może jakiś sąsiedni ząbek.
Ja mam po mamie, że w ciąży lecą bardzo zęby icon_sad.gif
Czekam niecierpliwie wizyty i usg, w sumie tydzień temu miałam nieplanowaną wizytę w szpitalu bo miałam bolesną kolkę i tam lekarz robił usg, ale w zasadzie tylko sprawdził czy bije serduszko i ogólnie czy jest ok, a wiadomo, że na wizycie dr dokładnie mierzy wszystko. Nie jestem pewna czy w ogóle to nie będzie już te usg połówkowe icon_smile.gif
> ProszÄ™ potrzymajcie kciuki, pomódlcie siÄ™ by nasze szczęście przyszÅ‚o na Å›wiat o czasie caÅ‚e i zdrowe., Po trzech latach niespodziewanie ujrzeliÅ›my dwie kreseczki.
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 15:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama