Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 nastÄ™pna  

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 8 ::::::...

, Gadamy Tyle, Bo Dobrze Nam Razem :))))
> , Gadamy Tyle, Bo Dobrze Nam Razem :))))
*eFcIa*
pon, 24 maj 2010 - 22:57
Piękna Zuzka...... Prześliczna icon_smile.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post pon, 24 maj 2010 - 22:57
Post #1961

Piękna Zuzka...... Prześliczna icon_smile.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

Filip_inka
wto, 25 maj 2010 - 00:03
hejka
owiwia ja także gratuluję. Rozumiem, że za rok grillujemy na nowej działce:)))

Gdańszczanka cudna Zuzinka:))

efcia widzę, że się wzięłaś mocno za dietkę, trzymam kciuki&&&

Ja w Niemczech też się biorę... przynajmniej mam taki plan 29.gif

DOLOREZ to Bartucha ma już sporo bryczek, teraz pora na kłada chyba:)) fajne foteczki:)

Filip uwielbia skakać na łóżku więc B zakupił w prezencie z okazji Dnia Dziecka trampolinę ale taką mniejszą...
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 00:03
Post #1962

hejka
owiwia ja także gratuluję. Rozumiem, że za rok grillujemy na nowej działce:)))

Gdańszczanka cudna Zuzinka:))

efcia widzę, że się wzięłaś mocno za dietkę, trzymam kciuki&&&

Ja w Niemczech też się biorę... przynajmniej mam taki plan 29.gif

DOLOREZ to Bartucha ma już sporo bryczek, teraz pora na kłada chyba:)) fajne foteczki:)

Filip uwielbia skakać na łóżku więc B zakupił w prezencie z okazji Dnia Dziecka trampolinę ale taką mniejszą...

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
Filip_inka
wto, 25 maj 2010 - 01:34
testowałam cośicon_smile.gif)

Ten post edytował AiB wto, 25 maj 2010 - 01:35
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 01:34
Post #1963

testowałam cośicon_smile.gif)

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
DOLOREZ
wto, 25 maj 2010 - 07:25
Zuziu jesteś perełką,
Gdańszczanka jak możesz to podrzuć mi ten program to też sobie coś looknę,

AiB po co za rok wpadamy jeszcze w tym roku 04.gif 06.gif

to prawda ma już tyle sprzętów że sam nie wie na czym jeździź, i to też trzeba mu nie raz wymyślać w co ma się bawić, w ogródku stoi jeszcze piaskownica i domek, a teraz wąż ma robić wieżę drewnianą z różnymi przejściami i zjeżdżalnią (i to też będzie za mało 04.gif 04.gif 04.gif )


dziewczyny a kto rozpocznie kolejną część naszego wątku bo pomału miejsca brakuje? 06.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post wto, 25 maj 2010 - 07:25
Post #1964

Zuziu jesteś perełką,
Gdańszczanka jak możesz to podrzuć mi ten program to też sobie coś looknę,

AiB po co za rok wpadamy jeszcze w tym roku 04.gif 06.gif

to prawda ma już tyle sprzętów że sam nie wie na czym jeździź, i to też trzeba mu nie raz wymyślać w co ma się bawić, w ogródku stoi jeszcze piaskownica i domek, a teraz wąż ma robić wieżę drewnianą z różnymi przejściami i zjeżdżalnią (i to też będzie za mało 04.gif 04.gif 04.gif )


dziewczyny a kto rozpocznie kolejną część naszego wątku bo pomału miejsca brakuje? 06.gif


--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
Filip_inka
wto, 25 maj 2010 - 09:07
hejka
heh no ja sie wpraszam za rok, bo w niedzielę już wyjeżdżam więc nie będzie czasu na spotkanie...
w ogóle nie wiem w co ręce włożyć. Samych zabawek Filipka pewnie pół samochodu będzie ale większość musimy tu zostawić.
Filip też ma sporo pojazdów, samych rowerów 4 sztuki i powoli muszę się części pozbywać...


Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 09:07
Post #1965

hejka
heh no ja sie wpraszam za rok, bo w niedzielę już wyjeżdżam więc nie będzie czasu na spotkanie...
w ogóle nie wiem w co ręce włożyć. Samych zabawek Filipka pewnie pół samochodu będzie ale większość musimy tu zostawić.
Filip też ma sporo pojazdów, samych rowerów 4 sztuki i powoli muszę się części pozbywać...




--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
wenua
wto, 25 maj 2010 - 09:16
AiB co testowalas icon_smile.gif?
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post wto, 25 maj 2010 - 09:16
Post #1966

AiB co testowalas icon_smile.gif?

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
Filip_inka
wto, 25 maj 2010 - 10:20
CYTAT(wenua @ Tue, 25 May 2010 - 08:16) *
AiB co testowalas icon_smile.gif?

hahaha
wenua niby zapracowana ale nic nie umknie Jej uwagi 29.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 10:20
Post #1967

CYTAT(wenua @ Tue, 25 May 2010 - 08:16) *
AiB co testowalas icon_smile.gif?

hahaha
wenua niby zapracowana ale nic nie umknie Jej uwagi 29.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
*eFcIa*
wto, 25 maj 2010 - 10:36
AiB ano wzięłam się wzięłam icon_smile.gif już mam kilka kilo mniej, ale nie widać tego, po prostu organizm mi się oczyszcza icon_smile.gif Dieta jest rewelacyjna i bardzo skuteczna i szybko się schudnie, więc coś dla mnie icon_biggrin.gif

Nawet nie zauważyłam, że kończymy już ten wątek icon_wink.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 10:36
Post #1968

AiB ano wzięłam się wzięłam icon_smile.gif już mam kilka kilo mniej, ale nie widać tego, po prostu organizm mi się oczyszcza icon_smile.gif Dieta jest rewelacyjna i bardzo skuteczna i szybko się schudnie, więc coś dla mnie icon_biggrin.gif

Nawet nie zauważyłam, że kończymy już ten wątek icon_wink.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

wenua
wto, 25 maj 2010 - 10:46
AiB Uczono mnie w pracy wylapywac wazne informacje icon_wink.gif

Efcia ja przegapilam co to za dieta chyba jakiegos linka dawals co?

ja po pobycie w Polsce 1 kg do przodu. Buu znow musze na dietke icon_sad.gif
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post wto, 25 maj 2010 - 10:46
Post #1969

AiB Uczono mnie w pracy wylapywac wazne informacje icon_wink.gif

Efcia ja przegapilam co to za dieta chyba jakiegos linka dawals co?

ja po pobycie w Polsce 1 kg do przodu. Buu znow musze na dietke icon_sad.gif

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
wenua
wto, 25 maj 2010 - 11:09
Kurcze byl temat co na dzien dziecka. Wczoraj bylam popatrzec w sklepie co by tu Olisi kupic i jest tego tyle ze szok. Z drugiej strony zdalam sobie sprawe ze ona nie ma tak duzo zabawek.
Widzialam tanczacego teletubisia i chyba sie skusze na to. Olicia bardzo lubi bajke teletubisie (jako jedyna bo innych nie oglada) i teraz codziennie jest na etapie ze chce ja ogladac. Poza tym jest taki fajny maly klad(pojazd) na baterie i sie zastanawiamy. No i jak bylismy na komuni to jezdzila z Kubusiem na hulajnodze i bardzo jej sie podobalo wiec chyba jej kupie taka na trzech kolkach.
Poza tym widze ze nadszedl etap karmienia misiow itd wiec przydalby sie zestaw garnkow kuchennych i talerzykow. ehh duzo tego ale wlasnie poprzez zabawe dziecko sie rozwija wiec trzeba inwestowac.
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post wto, 25 maj 2010 - 11:09
Post #1970

Kurcze byl temat co na dzien dziecka. Wczoraj bylam popatrzec w sklepie co by tu Olisi kupic i jest tego tyle ze szok. Z drugiej strony zdalam sobie sprawe ze ona nie ma tak duzo zabawek.
Widzialam tanczacego teletubisia i chyba sie skusze na to. Olicia bardzo lubi bajke teletubisie (jako jedyna bo innych nie oglada) i teraz codziennie jest na etapie ze chce ja ogladac. Poza tym jest taki fajny maly klad(pojazd) na baterie i sie zastanawiamy. No i jak bylismy na komuni to jezdzila z Kubusiem na hulajnodze i bardzo jej sie podobalo wiec chyba jej kupie taka na trzech kolkach.
Poza tym widze ze nadszedl etap karmienia misiow itd wiec przydalby sie zestaw garnkow kuchennych i talerzykow. ehh duzo tego ale wlasnie poprzez zabawe dziecko sie rozwija wiec trzeba inwestowac.

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
Gdańszczanka
wto, 25 maj 2010 - 11:44
Wenua - uwielbiam kupować i oglądać zabawki. najbardziej ogranicza mnie (oczywiście opróćz finansow) brak miejsca. Melka ma swój pokój ale nie lubi się tam sama bawić i wszystkie zabawki przynosi do salonu (dawniej nazwałabym to icon_biggrin.gifużym pokojem" bo tak się mówiło gdy byłam dzieckiem). Także zawsze mam bałagan i wszędzie jest ciasno. W sumie jak najszybciej powinnam przejrzeć jej te co ma i pochować część. Mój tata ma jej zrobić jakiś regał bo na podłodze ciezko juz to upchac 03.gif

Jak tak piszesz to w sumie powinnam się zastanowić nad jej zabawkami, bo część już nieodpowiednia a mimo to leżą u niej....a tak poza tym znowu polbiła grzechotki 04.gif kładzie się koło Zuzki i wkłada jej zabawki do łapek - słodkie są 03.gif


Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post wto, 25 maj 2010 - 11:44
Post #1971

Wenua - uwielbiam kupować i oglądać zabawki. najbardziej ogranicza mnie (oczywiście opróćz finansow) brak miejsca. Melka ma swój pokój ale nie lubi się tam sama bawić i wszystkie zabawki przynosi do salonu (dawniej nazwałabym to icon_biggrin.gifużym pokojem" bo tak się mówiło gdy byłam dzieckiem). Także zawsze mam bałagan i wszędzie jest ciasno. W sumie jak najszybciej powinnam przejrzeć jej te co ma i pochować część. Mój tata ma jej zrobić jakiś regał bo na podłodze ciezko juz to upchac 03.gif

Jak tak piszesz to w sumie powinnam się zastanowić nad jej zabawkami, bo część już nieodpowiednia a mimo to leżą u niej....a tak poza tym znowu polbiła grzechotki 04.gif kładzie się koło Zuzki i wkłada jej zabawki do łapek - słodkie są 03.gif




--------------------



*eFcIa*
wto, 25 maj 2010 - 11:50
Wenua - wejdź na piękną mamę - tam jest temat Dukanowe Dziewczyny - i w pierwszym poście jest ta dieta icon_smile.gif

A co do prezentu, ja zmieniłam młodej kuchnie wczoraj przyszła i jestem bardzo z niej zadowolona - ma różne odgłosy jest wysoka i szeroka, w dodatku ładne ma kolory - Amelka od wczoraj ciągle się nią bawi....
Najlepsze jest to, że ta kuchnia ma 4 rodzaje dźwięków w planiku... Jak włącza się palnik i nic nie ma na gazie, jest odgłos palącego się palnika, jak kładzie się czajnik to bulgocze woda i potem gwiżdże czajnik... jak kładzie się patelnie to skwierczy jakby się smażyło... a jak wkłada się garnek to bulgocze jak zupa.. Piekarnik dzwoni jak się włącza i wiadomo, że się upiekło.. i w zlewie jej rurka i można wlać wodę i leci w obiegu do kranu... Udała mi się ta kuchnia i jeszcze trafiłam na allegro taką cenę, że jestem szczęśliwa..
Dokładnie taka - ale taniej icon_biggrin.gif https://allegro.pl/item1040939410.html
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 11:50
Post #1972

Wenua - wejdź na piękną mamę - tam jest temat Dukanowe Dziewczyny - i w pierwszym poście jest ta dieta icon_smile.gif

A co do prezentu, ja zmieniłam młodej kuchnie wczoraj przyszła i jestem bardzo z niej zadowolona - ma różne odgłosy jest wysoka i szeroka, w dodatku ładne ma kolory - Amelka od wczoraj ciągle się nią bawi....
Najlepsze jest to, że ta kuchnia ma 4 rodzaje dźwięków w planiku... Jak włącza się palnik i nic nie ma na gazie, jest odgłos palącego się palnika, jak kładzie się czajnik to bulgocze woda i potem gwiżdże czajnik... jak kładzie się patelnie to skwierczy jakby się smażyło... a jak wkłada się garnek to bulgocze jak zupa.. Piekarnik dzwoni jak się włącza i wiadomo, że się upiekło.. i w zlewie jej rurka i można wlać wodę i leci w obiegu do kranu... Udała mi się ta kuchnia i jeszcze trafiłam na allegro taką cenę, że jestem szczęśliwa..
Dokładnie taka - ale taniej icon_biggrin.gif https://allegro.pl/item1040939410.html

--------------------



08.03.2011r. - start :)

xxyy
wto, 25 maj 2010 - 13:29
Wenua
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...c=72035&hl=

Jakbys miala chwilke mozesz mi tu napisac co o tym sadzisz ? Juz kiedys slyszalam o tym , panstwa skandynawskie sa podobne w wieku kwestiach do siebie , musze sprawdzic czy tak jest u nas. Tzn wiem ( od samych dunczykow) , ze dunskie dzieci sa rozpuszczone ale chodzi mi o ich prawa.


A tak w ogole to bylam dzis pierwszy dzien w szkole po 3 tygodniach i zdalam sobie sprawe jak malo wiem i trzeba sie wziac ostro do roboty.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post wto, 25 maj 2010 - 13:29
Post #1973

Wenua
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...c=72035&hl=

Jakbys miala chwilke mozesz mi tu napisac co o tym sadzisz ? Juz kiedys slyszalam o tym , panstwa skandynawskie sa podobne w wieku kwestiach do siebie , musze sprawdzic czy tak jest u nas. Tzn wiem ( od samych dunczykow) , ze dunskie dzieci sa rozpuszczone ale chodzi mi o ich prawa.


A tak w ogole to bylam dzis pierwszy dzien w szkole po 3 tygodniach i zdalam sobie sprawe jak malo wiem i trzeba sie wziac ostro do roboty.
wenua
wto, 25 maj 2010 - 16:34
CYTAT(Leni @ Tue, 25 May 2010 - 12:29) *
Wenua
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...c=72035&hl=

Jakbys miala chwilke mozesz mi tu napisac co o tym sadzisz ? Juz kiedys slyszalam o tym , panstwa skandynawskie sa podobne w wieku kwestiach do siebie , musze sprawdzic czy tak jest u nas. Tzn wiem ( od samych dunczykow) , ze dunskie dzieci sa rozpuszczone ale chodzi mi o ich prawa.
A tak w ogole to bylam dzis pierwszy dzien w szkole po 3 tygodniach i zdalam sobie sprawe jak malo wiem i trzeba sie wziac ostro do roboty.


napisalam szybko choc o tym to by mozna esej pisac
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post wto, 25 maj 2010 - 16:34
Post #1974

CYTAT(Leni @ Tue, 25 May 2010 - 12:29) *
Wenua
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...c=72035&hl=

Jakbys miala chwilke mozesz mi tu napisac co o tym sadzisz ? Juz kiedys slyszalam o tym , panstwa skandynawskie sa podobne w wieku kwestiach do siebie , musze sprawdzic czy tak jest u nas. Tzn wiem ( od samych dunczykow) , ze dunskie dzieci sa rozpuszczone ale chodzi mi o ich prawa.
A tak w ogole to bylam dzis pierwszy dzien w szkole po 3 tygodniach i zdalam sobie sprawe jak malo wiem i trzeba sie wziac ostro do roboty.


napisalam szybko choc o tym to by mozna esej pisac

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
xxyy
wto, 25 maj 2010 - 18:29
Wenua
dzieki, wlasciwie to smutne jest to co napisalas, jak bedzie wygladalo kolejne pokolenie ? icon_neutral.gif


Gdanszczanka
czy wyscie sie juz nie zmagali kiedys z kuchnia? Pamietam jakies przeprawy ze stolarzem.
Zuzia sliczna , nie bardzo podobna do Amelki.

edit, ocxzywiscie Amelka tez sliczna!

Ten post edytował Leni wto, 25 maj 2010 - 19:18
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post wto, 25 maj 2010 - 18:29
Post #1975

Wenua
dzieki, wlasciwie to smutne jest to co napisalas, jak bedzie wygladalo kolejne pokolenie ? icon_neutral.gif


Gdanszczanka
czy wyscie sie juz nie zmagali kiedys z kuchnia? Pamietam jakies przeprawy ze stolarzem.
Zuzia sliczna , nie bardzo podobna do Amelki.

edit, ocxzywiscie Amelka tez sliczna!
betina_t
wto, 25 maj 2010 - 21:34
Gdańszczanka- a jest możliwość zobaczenia jeszcze kilka innych wykonań kuchni tego stolarza? Inspiracje jest dobra icon_smile.gif
sama podglądam jak ktoś coś zrobił czy to łazienkę czy kuchnię i utrwala mi się to w głowie na przyszłość icon_wink.gif

Zuzia przecudna icon_smile.gif też mi się podoba icon_smile.gif tak samo chciałam nazwać następną córeczkę 06.gif

Dolorez- ale Bartuś zasuwa na rowerku 06.gif ten rowerek ma kółka 12 cali?
Pokazałam Adrianowi zdjęcia i tak był pozytywnie zaskoczony, że też chce Kubie kupić rowerek właśnie 12 cali, choć ona nawet na 3-kołowcu nie umie pedałować 29.gif
Samochód też bajer 06.gif wszystkie laski Bartusia 03.gif

Owiwia- super, że sie udało z działeczką 01.gif trzymam nadal kciukasy, aby koniec był pozytywny.
A to jest działeczka typu ogródek działkowy, czy normalna działka poza miastem?
Pytam, bo w zeszłym roku mieliśmy kupić właśnie ogródek działkowy z domkiem. Cena 10 tyś i za bardzo nie mieliśmy tyle, tym bardziej że właśnie nabyliśmy samochód.
Teraz z biegiem czasu to się cieszę, że jej nie kupiliśmy po była przy wale Wiślanym i znalazł się pod wodą. 29.gif

A Kubek ma etap gryzienia 37.gif , nie wiem skÄ…d to wziÄ…Å‚?
Kilka razy mnie ugryzł lekko w kolano, a dziś Inka go drażniła to ją upitolił dość mocno w dużego palca u stopy. Oczywiście oboje opiernicz dostali.
Z Kubą byłam u psychologa po raz drugi i nadal nic nie wiadomo, byłam u logopedy i wędzidełko jest ok.
Mamy robić ćwiczenia, ale przy nadpobudliwością Kuby i braku skupienia jest to wręcz nie wykonalne.
Zrobiłam mu zeszyt i tam nakleiłam różne obrazki ( według wskazówek logopedki) i mamy powtarzać.
Np: a,a,a, musiałam nakleić śpiącą lalkę,
e,e,e, - płaczący chłopiec,
u,u,u,- samolot
y,y,y, - chłopiec zjeżdżający na zjeżdżalni
Do tego różne zwierzątka i ich odgłosy.

Co do mnie, to czuję się lepiej, dziękuję 06.gif .
Choć nadal boli zewnętrznie i wewnętrznie.
Mam nadzieję, że jak rany po laparoskopii już nie będą tkliwe to szybko zapomnę.
Na dzień dzisiejszy, jak poczuje ukłucie w brzuchu to i w sercu boli ...
Najprawdopodobniej jutro będą wyniki histopatologiczne.




betina_t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 625
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 14,312




post wto, 25 maj 2010 - 21:34
Post #1976

Gdańszczanka- a jest możliwość zobaczenia jeszcze kilka innych wykonań kuchni tego stolarza? Inspiracje jest dobra icon_smile.gif
sama podglądam jak ktoś coś zrobił czy to łazienkę czy kuchnię i utrwala mi się to w głowie na przyszłość icon_wink.gif

Zuzia przecudna icon_smile.gif też mi się podoba icon_smile.gif tak samo chciałam nazwać następną córeczkę 06.gif

Dolorez- ale Bartuś zasuwa na rowerku 06.gif ten rowerek ma kółka 12 cali?
Pokazałam Adrianowi zdjęcia i tak był pozytywnie zaskoczony, że też chce Kubie kupić rowerek właśnie 12 cali, choć ona nawet na 3-kołowcu nie umie pedałować 29.gif
Samochód też bajer 06.gif wszystkie laski Bartusia 03.gif

Owiwia- super, że sie udało z działeczką 01.gif trzymam nadal kciukasy, aby koniec był pozytywny.
A to jest działeczka typu ogródek działkowy, czy normalna działka poza miastem?
Pytam, bo w zeszłym roku mieliśmy kupić właśnie ogródek działkowy z domkiem. Cena 10 tyś i za bardzo nie mieliśmy tyle, tym bardziej że właśnie nabyliśmy samochód.
Teraz z biegiem czasu to się cieszę, że jej nie kupiliśmy po była przy wale Wiślanym i znalazł się pod wodą. 29.gif

A Kubek ma etap gryzienia 37.gif , nie wiem skÄ…d to wziÄ…Å‚?
Kilka razy mnie ugryzł lekko w kolano, a dziś Inka go drażniła to ją upitolił dość mocno w dużego palca u stopy. Oczywiście oboje opiernicz dostali.
Z Kubą byłam u psychologa po raz drugi i nadal nic nie wiadomo, byłam u logopedy i wędzidełko jest ok.
Mamy robić ćwiczenia, ale przy nadpobudliwością Kuby i braku skupienia jest to wręcz nie wykonalne.
Zrobiłam mu zeszyt i tam nakleiłam różne obrazki ( według wskazówek logopedki) i mamy powtarzać.
Np: a,a,a, musiałam nakleić śpiącą lalkę,
e,e,e, - płaczący chłopiec,
u,u,u,- samolot
y,y,y, - chłopiec zjeżdżający na zjeżdżalni
Do tego różne zwierzątka i ich odgłosy.

Co do mnie, to czuję się lepiej, dziękuję 06.gif .
Choć nadal boli zewnętrznie i wewnętrznie.
Mam nadzieję, że jak rany po laparoskopii już nie będą tkliwe to szybko zapomnę.
Na dzień dzisiejszy, jak poczuje ukłucie w brzuchu to i w sercu boli ...
Najprawdopodobniej jutro będą wyniki histopatologiczne.






--------------------
Gdańszczanka
wto, 25 maj 2010 - 22:32
CYTAT(Leni @ Tue, 25 May 2010 - 17:29) *
Wenua
dzieki, wlasciwie to smutne jest to co napisalas, jak bedzie wygladalo kolejne pokolenie ? icon_neutral.gif
Gdanszczanka
czy wyscie sie juz nie zmagali kiedys z kuchnia? Pamietam jakies przeprawy ze stolarzem.
Zuzia sliczna , nie bardzo podobna do Amelki.

edit, ocxzywiscie Amelka tez sliczna!


tamten stolarz robil nam sypialnie i lazienke
nigd wiecej. Teraz wazne: Ci panowie poprawiaja po sobie wszystkie usterki po tamtym gosciu było to dla nas bardzo ważne, bo on twierdzil, ze zakorektoruje.....i przyniosl farbke by zamalowywac rysy i odpryski 43.gif
Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post wto, 25 maj 2010 - 22:32
Post #1977

CYTAT(Leni @ Tue, 25 May 2010 - 17:29) *
Wenua
dzieki, wlasciwie to smutne jest to co napisalas, jak bedzie wygladalo kolejne pokolenie ? icon_neutral.gif
Gdanszczanka
czy wyscie sie juz nie zmagali kiedys z kuchnia? Pamietam jakies przeprawy ze stolarzem.
Zuzia sliczna , nie bardzo podobna do Amelki.

edit, ocxzywiscie Amelka tez sliczna!


tamten stolarz robil nam sypialnie i lazienke
nigd wiecej. Teraz wazne: Ci panowie poprawiaja po sobie wszystkie usterki po tamtym gosciu było to dla nas bardzo ważne, bo on twierdzil, ze zakorektoruje.....i przyniosl farbke by zamalowywac rysy i odpryski 43.gif

--------------------



Gdańszczanka
wto, 25 maj 2010 - 22:54
CYTAT(betina_t @ Tue, 25 May 2010 - 20:34) *
Gdańszczanka- a jest możliwość zobaczenia jeszcze kilka innych wykonań kuchni tego stolarza? Inspiracje jest dobra icon_smile.gif
sama podglądam jak ktoś coś zrobił czy to łazienkę czy kuchnię i utrwala mi się to w głowie na przyszłość icon_wink.gif

Zuzia przecudna icon_smile.gif też mi się podoba icon_smile.gif tak samo chciałam nazwać następną córeczkę 06.gif



robił u 3 moich koleżanek - oglądałam ich meble. Tak jak pisalam wcześneij, najważniejsze, że przyznają sę do swoich błędów i naprawiają bez szemrania.
Niestety jestem ograniczona bo nasza kuchnia jest bardzo nietypowa - 5-kat ( a właściwie licząc wnęki to 8-kąt) Nie chcemy też haolgenów więc teraz szukam fajnych świetlówek pasujących do szafek. Dziś najbardziej spodobała mi się https://www.allegro.pl/item1030517963_starl...swietlowka.html - widziałam na żywo w Lerua - czy jak to się pisze
Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post wto, 25 maj 2010 - 22:54
Post #1978

CYTAT(betina_t @ Tue, 25 May 2010 - 20:34) *
Gdańszczanka- a jest możliwość zobaczenia jeszcze kilka innych wykonań kuchni tego stolarza? Inspiracje jest dobra icon_smile.gif
sama podglądam jak ktoś coś zrobił czy to łazienkę czy kuchnię i utrwala mi się to w głowie na przyszłość icon_wink.gif

Zuzia przecudna icon_smile.gif też mi się podoba icon_smile.gif tak samo chciałam nazwać następną córeczkę 06.gif



robił u 3 moich koleżanek - oglądałam ich meble. Tak jak pisalam wcześneij, najważniejsze, że przyznają sę do swoich błędów i naprawiają bez szemrania.
Niestety jestem ograniczona bo nasza kuchnia jest bardzo nietypowa - 5-kat ( a właściwie licząc wnęki to 8-kąt) Nie chcemy też haolgenów więc teraz szukam fajnych świetlówek pasujących do szafek. Dziś najbardziej spodobała mi się https://www.allegro.pl/item1030517963_starl...swietlowka.html - widziałam na żywo w Lerua - czy jak to się pisze


--------------------



Filip_inka
śro, 26 maj 2010 - 10:46
hejka
Dostałyście kwiatuszki od maluszków?

Mnie rozwalają wszyscy "fachowcy" od siedmiu boleści.
Ostatnio oddałam do zmniejszenia pierścionek srebrny i facet mi go zniszczył. Nawet nie miałam siły się kłócić. Taka byłam zła, że odkręciłam szybę w samochodzie i wyrzuciłam go przez okno... a piękny był, z Turcji sobie przywiozłam komplet z kolczykami...

Jeszcze obrączkę jutro odbieram po zmniejszeniu ale to w sklepie firmowym w którym je kupowaliśmy. Jak pan zadzwonił, że się opóźni to już miałam czarne wizje...
Poza tym wczoraj jadąc z Filkiem zostaliśmy zatrzymani za prędkość 29.gif i pan policjant chciał wystawić mandacik na 300zł i 8 punkcików ale się dogadaliśmy 06.gif nie jest to co prawda powód do domu ale sporo kasy zaoszczędzone i punktów 0
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post śro, 26 maj 2010 - 10:46
Post #1979

hejka
Dostałyście kwiatuszki od maluszków?

Mnie rozwalają wszyscy "fachowcy" od siedmiu boleści.
Ostatnio oddałam do zmniejszenia pierścionek srebrny i facet mi go zniszczył. Nawet nie miałam siły się kłócić. Taka byłam zła, że odkręciłam szybę w samochodzie i wyrzuciłam go przez okno... a piękny był, z Turcji sobie przywiozłam komplet z kolczykami...

Jeszcze obrączkę jutro odbieram po zmniejszeniu ale to w sklepie firmowym w którym je kupowaliśmy. Jak pan zadzwonił, że się opóźni to już miałam czarne wizje...
Poza tym wczoraj jadąc z Filkiem zostaliśmy zatrzymani za prędkość 29.gif i pan policjant chciał wystawić mandacik na 300zł i 8 punkcików ale się dogadaliśmy 06.gif nie jest to co prawda powód do domu ale sporo kasy zaoszczędzone i punktów 0

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
wenua
śro, 26 maj 2010 - 11:05
Hello,

Gdanszczanka dziewczynki oczywiscie piekne, zapomnialam dodac wczoraj icon_smile.gif Do schrupania wrecz.

AIB i co z tym testowaniem??? Nie trzymaj mnie w niepewnosci 04.gif nienie.gif

Efcia ta diete moj znajomy z pracy robil. Schudl ladnie ale jak widzialam jak on je to ... no comments.

Dziewczyny czy ktoras z was ma takiego konia na biegunach i jesli tak to czy wasze dzieci korzystaja z tego? Leni zdaje sie ze Robus dostal takiego w prezencie od twoich rodzicow?

Poza tym za duz Porto wczoraj wypilam i strasznie mnie glowa boli. A tak sie nam dobrze dyskutowalo i pilo icon_smile.gif

Betinia Olivcia tez miala etap gryzienia. Teraz juz lepiej choc czasem sie wciaz zdarza.

Dolorez
ja jestem zaskoczona ze maly szrek tak ladnie pedaluje. Lisia lubi jezdzic na rowerku ale w wiekszosci odpycha sie nogami, pedalowanie jeszcze nie.

leni widze teraz ze ten rower odpychacz co kupujecie Robusiowi tez jest u nas popularny. Ja jakos nie mam przekonania. Lisia zdarnosc odziedziczyla po mamusi 04.gif 37.gif 04.gif wiec pewnie trudno by jej bylo na nim jezdzic. Choc moze sie myle. Dzieci tak czesto nas zaskakuja.
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post śro, 26 maj 2010 - 11:05
Post #1980

Hello,

Gdanszczanka dziewczynki oczywiscie piekne, zapomnialam dodac wczoraj icon_smile.gif Do schrupania wrecz.

AIB i co z tym testowaniem??? Nie trzymaj mnie w niepewnosci 04.gif nienie.gif

Efcia ta diete moj znajomy z pracy robil. Schudl ladnie ale jak widzialam jak on je to ... no comments.

Dziewczyny czy ktoras z was ma takiego konia na biegunach i jesli tak to czy wasze dzieci korzystaja z tego? Leni zdaje sie ze Robus dostal takiego w prezencie od twoich rodzicow?

Poza tym za duz Porto wczoraj wypilam i strasznie mnie glowa boli. A tak sie nam dobrze dyskutowalo i pilo icon_smile.gif

Betinia Olivcia tez miala etap gryzienia. Teraz juz lepiej choc czasem sie wciaz zdarza.

Dolorez
ja jestem zaskoczona ze maly szrek tak ladnie pedaluje. Lisia lubi jezdzic na rowerku ale w wiekszosci odpycha sie nogami, pedalowanie jeszcze nie.

leni widze teraz ze ten rower odpychacz co kupujecie Robusiowi tez jest u nas popularny. Ja jakos nie mam przekonania. Lisia zdarnosc odziedziczyla po mamusi 04.gif 37.gif 04.gif wiec pewnie trudno by jej bylo na nim jezdzic. Choc moze sie myle. Dzieci tak czesto nas zaskakuja.

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
> ...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 8 ::::::..., Gadamy Tyle, Bo Dobrze Nam Razem :))))
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 97 98 99 100 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 00:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama