Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

pomożecie?

> 
wiesiołek
piÄ…, 25 lip 2008 - 17:55
Własciwie to ja dokładnie nie wiem jakies pomocy oczekuje ,ale...wczoraj nagle podjęłam decyzję o wysłaniu mojego dziecka na dwa tygodnie na obóz szachowy do Koszalina.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam , tyle plusów tej decyzji co minusów. Ale klamka zapadła a ja umieram z przerażenia. I teraz pytanie czy w terminie 2-12 sierpnia któraś z was magłaby mnie nieco wesprzeć i na przykład skontaktować się któregoś dnia na miejscu z młodym, popatrzeć jak mu idzie? Nie wiem ,może sobe sam da radę, ale to nie wiem jest najgorsze...A może któraś z was ma dziecko szachowe ,które bedzie uczestniczyć w festiwalu im. Józefa kochana?

Prosze o ewentualny kontakt na priv.
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 25 lip 2008 - 17:55
Post #1

Własciwie to ja dokładnie nie wiem jakies pomocy oczekuje ,ale...wczoraj nagle podjęłam decyzję o wysłaniu mojego dziecka na dwa tygodnie na obóz szachowy do Koszalina.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam , tyle plusów tej decyzji co minusów. Ale klamka zapadła a ja umieram z przerażenia. I teraz pytanie czy w terminie 2-12 sierpnia któraś z was magłaby mnie nieco wesprzeć i na przykład skontaktować się któregoś dnia na miejscu z młodym, popatrzeć jak mu idzie? Nie wiem ,może sobe sam da radę, ale to nie wiem jest najgorsze...A może któraś z was ma dziecko szachowe ,które bedzie uczestniczyć w festiwalu im. Józefa kochana?

Prosze o ewentualny kontakt na priv.
addera
piÄ…, 08 sie 2008 - 13:59
wysłałam PW
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 08 sie 2008 - 13:59
Post #2

wysłałam PW

--------------------



> pomożecie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 04 cze 2024 - 19:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama