Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
38 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Kwietniówki 2004 zimową porą...

> 
katna
nie, 05 lis 2006 - 08:27
i ja sie witam w zimowym wątku icon_smile.gif choc po zimie to u nas juz śladu nie ma... od rana deszcz leje icon_rolleyes.gif

Patison - widziałam fotke WI - extraaaaaaaaaaaa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

a moje dziecko zostalo na noc u babci, bo nam histerie wczoraj urządziło przed wyjściem do domu - kopanie, tupanie nogami, tatalny wrzask icon_rolleyes.gif tak baaaardzo chciala zostac u babci, wiec zostala icon_rolleyes.gif Cygańskie dziecko icon_wink.gif
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post nie, 05 lis 2006 - 08:27
Post #21

i ja sie witam w zimowym wątku icon_smile.gif choc po zimie to u nas juz śladu nie ma... od rana deszcz leje icon_rolleyes.gif

Patison - widziałam fotke WI - extraaaaaaaaaaaa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

a moje dziecko zostalo na noc u babci, bo nam histerie wczoraj urządziło przed wyjściem do domu - kopanie, tupanie nogami, tatalny wrzask icon_rolleyes.gif tak baaaardzo chciala zostac u babci, wiec zostala icon_rolleyes.gif Cygańskie dziecko icon_wink.gif

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
Patison
nie, 05 lis 2006 - 09:39
zrobilam dzis wkoncu zdjecie wiktorowego kombinezonu, to sie Wam pochwale icon_cool.gif







Katna, dzieki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif bedzie wiecej...jak tylko wstawie wink.gif
choc niestety Wi pozowaczem dobrym nie jest, bo wiecznie robi te sama mine do aparatu icon_lol.gif ciezko oj ciezko z nim jest portretowo wink.gif poza tym fajne zdjecia byly by na dworze a nie w domu....ale na razie o wyjsciu nie ma mowy icon_rolleyes.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 09:39
Post #22

zrobilam dzis wkoncu zdjecie wiktorowego kombinezonu, to sie Wam pochwale icon_cool.gif







Katna, dzieki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif bedzie wiecej...jak tylko wstawie wink.gif
choc niestety Wi pozowaczem dobrym nie jest, bo wiecznie robi te sama mine do aparatu icon_lol.gif ciezko oj ciezko z nim jest portretowo wink.gif poza tym fajne zdjecia byly by na dworze a nie w domu....ale na razie o wyjsciu nie ma mowy icon_rolleyes.gif

--------------------


madziarex
nie, 05 lis 2006 - 14:21
Witajcie niedzielnielnie i jesiennie icon_eek.gif icon_eek.gif Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi wczoraj wieczorem zaczęło lać i dziś nie ma śladu po śniegu icon_biggrin.gif , za to wiatr jest taki , że łeb chce urwać.U mnie możnaby postawić na balkonie michę z wodą , nasypać piasek na balkonie i byłoby jak nad naszym morzem icon_eek.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

Najlepszy dziś rano był mój Qbuś- wstał i leci do mnie z tekstem : " ty mama- a gdzie śnieg ? i jak ja pójdę na sanki ?" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif Padłam icon_biggrin.gif heheh

Poza tym jest szaro , buro i ponuro.Na szczęście dziś siedzimy razem icon_smile.gif Kuba jeszcze śpi , M zaraz wróci ze sklapu ( i wyklnie mnie icon_cool.gif icon_wink.gif , że mu kazałam iśc ) , a ja pichcę buraczki do ziemniaków i schabiku ,a przy okazji robię barszcz i do tego krokiety na jutro icon_biggrin.gif Sialallala icon_lol.gif


Co do zdjeć- ubranko Wipka boskie ( jak każde inne btw ) , a Ptysława charytatywna godna podziwu ! icon_lol.gif To ostatnie Twoje zdjęcie Ptyśka zabiło mnie hihihi nie poznałabym Cię za żadne skarby świata icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Może i ja znajdę dziś jakies stare moje fotki i wkleję Wam , żebyście się mogły pośmiać z małej Madzi icon_smile.gificon_smile.gif

Miałam powklejac fotki Madzi , ale żaba zdechła icon_confused.gif icon_evil.gif

Idę chwilowo , bo syn wstał icon_lol.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 05 lis 2006 - 14:21
Post #23

Witajcie niedzielnielnie i jesiennie icon_eek.gif icon_eek.gif Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi wczoraj wieczorem zaczęło lać i dziś nie ma śladu po śniegu icon_biggrin.gif , za to wiatr jest taki , że łeb chce urwać.U mnie możnaby postawić na balkonie michę z wodą , nasypać piasek na balkonie i byłoby jak nad naszym morzem icon_eek.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

Najlepszy dziś rano był mój Qbuś- wstał i leci do mnie z tekstem : " ty mama- a gdzie śnieg ? i jak ja pójdę na sanki ?" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif Padłam icon_biggrin.gif heheh

Poza tym jest szaro , buro i ponuro.Na szczęście dziś siedzimy razem icon_smile.gif Kuba jeszcze śpi , M zaraz wróci ze sklapu ( i wyklnie mnie icon_cool.gif icon_wink.gif , że mu kazałam iśc ) , a ja pichcę buraczki do ziemniaków i schabiku ,a przy okazji robię barszcz i do tego krokiety na jutro icon_biggrin.gif Sialallala icon_lol.gif


Co do zdjeć- ubranko Wipka boskie ( jak każde inne btw ) , a Ptysława charytatywna godna podziwu ! icon_lol.gif To ostatnie Twoje zdjęcie Ptyśka zabiło mnie hihihi nie poznałabym Cię za żadne skarby świata icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Może i ja znajdę dziś jakies stare moje fotki i wkleję Wam , żebyście się mogły pośmiać z małej Madzi icon_smile.gificon_smile.gif

Miałam powklejac fotki Madzi , ale żaba zdechła icon_confused.gif icon_evil.gif

Idę chwilowo , bo syn wstał icon_lol.gif


--------------------
aneta z urwisami
nie, 05 lis 2006 - 14:59
Witamy popołudniowo icon_biggrin.gif

U nas podobnie jaki u was deszczowo zimno i paskudnie icon_evil.gif
Maja kobieta padła i śpi jeszcze troche i musze ją budzić bvo by szalała do późna a jutro przedszkole brawo_bis.gif ona szczęśliwa i mama też icon_lol.gif

Patisonku super kombinezonik icon_lol.gif
Nasz zeszłoroczny pasuje bo był troche większy icon_biggrin.gif

Fajny myśl z tymi fotkami ja też poszukam i postaram się wkleić zachęcam całą resztę kwietniówek do tego pomysłu, będzie wesoło icon_lol.gif
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 14:59
Post #24

Witamy popołudniowo icon_biggrin.gif

U nas podobnie jaki u was deszczowo zimno i paskudnie icon_evil.gif
Maja kobieta padła i śpi jeszcze troche i musze ją budzić bvo by szalała do późna a jutro przedszkole brawo_bis.gif ona szczęśliwa i mama też icon_lol.gif

Patisonku super kombinezonik icon_lol.gif
Nasz zeszłoroczny pasuje bo był troche większy icon_biggrin.gif

Fajny myśl z tymi fotkami ja też poszukam i postaram się wkleić zachęcam całą resztę kwietniówek do tego pomysłu, będzie wesoło icon_lol.gif

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
Patison
nie, 05 lis 2006 - 16:19
Nooo, to jak tak to i ja za tydzien z domu rodzicow przywioze fotki malej Patuni i Wam sie ukaze icon_lol.gif icon_lol.gif hihi...fajny pomysl icon_wink.gif
W sumie juz kiedys wklejalam jakies 2 chyba, ale to w kontekscie podobinstwa do dziecka a teraz wkleje wiecej icon_wink.gif

Matko, co sie dzieje w sklepach icon_eek.gif udalo mi sie wyrwac ostatnia pare granatowych butow w rozmiarze 26 icon_eek.gif icon_eek.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 16:19
Post #25

Nooo, to jak tak to i ja za tydzien z domu rodzicow przywioze fotki malej Patuni i Wam sie ukaze icon_lol.gif icon_lol.gif hihi...fajny pomysl icon_wink.gif
W sumie juz kiedys wklejalam jakies 2 chyba, ale to w kontekscie podobinstwa do dziecka a teraz wkleje wiecej icon_wink.gif

Matko, co sie dzieje w sklepach icon_eek.gif udalo mi sie wyrwac ostatnia pare granatowych butow w rozmiarze 26 icon_eek.gif icon_eek.gif



--------------------


Patison
nie, 05 lis 2006 - 16:43
Wi ma szal pal na kolorowanie malowanek...kupilam mu super zmywalne flamastry crayoli i w zwiazku z tym drukarka u nas drukuje na okrete malowanki...polecam Wam stronki:


https://www.kidscolorpages.com/coloringpages.htm
https://www.bbc.co.uk/cbeebies/printables/p.../bobthebuilder/
https://www.dltk-kids.com/Crafts/cartoons/n...emo/posters.htm
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 16:43
Post #26

Wi ma szal pal na kolorowanie malowanek...kupilam mu super zmywalne flamastry crayoli i w zwiazku z tym drukarka u nas drukuje na okrete malowanki...polecam Wam stronki:


https://www.kidscolorpages.com/coloringpages.htm
https://www.bbc.co.uk/cbeebies/printables/p.../bobthebuilder/
https://www.dltk-kids.com/Crafts/cartoons/n...emo/posters.htm

--------------------


Ptysiak
nie, 05 lis 2006 - 17:08
wow icon_smile.gif boskie buty icon_smile.gif sliiiiczne. To Bartki??


Jasiek narazie chodzi w butach z tamtego roku, ale wypadaloby mu kupic nowe ale kasy brak, a juz na pewno na Bartki icon_sad.gif pewnie w Bacie kupimy

kurtka z tamtego roku jest idealna, tylko nie wiem co ze spodniami od kombinezonu bo podejrzewam ze beda za male, choc mu jeszcze nie przymierzalam, ale moze beda dobre
to kombinezon mialabym z glowy
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 17:08
Post #27

wow icon_smile.gif boskie buty icon_smile.gif sliiiiczne. To Bartki??


Jasiek narazie chodzi w butach z tamtego roku, ale wypadaloby mu kupic nowe ale kasy brak, a juz na pewno na Bartki icon_sad.gif pewnie w Bacie kupimy

kurtka z tamtego roku jest idealna, tylko nie wiem co ze spodniami od kombinezonu bo podejrzewam ze beda za male, choc mu jeszcze nie przymierzalam, ale moze beda dobre
to kombinezon mialabym z glowy

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
nie, 05 lis 2006 - 17:19
Witamy sie i my
Sorki, ze nie będe pisała do kazdej z osobna ale naprawde duzo naprodukowałyście co jest oczywiście baardzooo miłe i nie zapamiętałam wszytskiego bo zmuszona byłam na raty czytać:oops: w kazdym razie wszystkim dzieciaczkom zdrówka życzę a rodzicom pociechy z dzieci icon_lol.gif

wsatwie fotki z chrztu Olinka icon_lol.gif
.

.
.
.
.
.

.

.

duzo tego mam nadzieję, ze nie zanudziłam icon_redface.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 17:19
Post #28

Witamy sie i my
Sorki, ze nie będe pisała do kazdej z osobna ale naprawde duzo naprodukowałyście co jest oczywiście baardzooo miłe i nie zapamiętałam wszytskiego bo zmuszona byłam na raty czytać:oops: w kazdym razie wszystkim dzieciaczkom zdrówka życzę a rodzicom pociechy z dzieci icon_lol.gif

wsatwie fotki z chrztu Olinka icon_lol.gif
.

.
.
.
.
.

.

.

duzo tego mam nadzieję, ze nie zanudziłam icon_redface.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
nie, 05 lis 2006 - 18:00
MadziuM, super na Was popatrzec i wcale nie duzo!!
a Kacper to teraz przy Olim taaaaaki duzy brat icon_exclaim.gif icon_eek.gif wooow, super wyglada!


Paciu, tak to bartki, z tej serii sympatex wiec drozsze od zwyklych, ale wiesz...bylam bliska kupienia ecco, bo bartkow nie bylo, wiec spox icon_wink.gif
Jedyne co, to wolalam na rzepy ale takie tez nie sa zle icon_smile.gif
jeszcze tylko szalika nie mam dla dziecka...a tak juz gotowi na zime jestesmy icon_biggrin.gif nawet mamusia prawie icon_cool.gif icon_lol.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 18:00
Post #29

MadziuM, super na Was popatrzec i wcale nie duzo!!
a Kacper to teraz przy Olim taaaaaki duzy brat icon_exclaim.gif icon_eek.gif wooow, super wyglada!


Paciu, tak to bartki, z tej serii sympatex wiec drozsze od zwyklych, ale wiesz...bylam bliska kupienia ecco, bo bartkow nie bylo, wiec spox icon_wink.gif
Jedyne co, to wolalam na rzepy ale takie tez nie sa zle icon_smile.gif
jeszcze tylko szalika nie mam dla dziecka...a tak juz gotowi na zime jestesmy icon_biggrin.gif nawet mamusia prawie icon_cool.gif icon_lol.gif

--------------------


Ptysiak
nie, 05 lis 2006 - 19:45
Madziu, fajniutki zdjecia icon_smile.gif i faktycznie Kacper to juz duuuzy brat icon_smile.gif

a na tym zdjeciu slicznie wyszlas icon_smile.gif, a Andrzej jak wloski mafiozo icon_razz.gif


Packa, a w tamtym roku Wi nie mial szalika? bo ja szalik z tamtego roku mam dla Jaska
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 19:45
Post #30

Madziu, fajniutki zdjecia icon_smile.gif i faktycznie Kacper to juz duuuzy brat icon_smile.gif

a na tym zdjeciu slicznie wyszlas icon_smile.gif, a Andrzej jak wloski mafiozo icon_razz.gif


Packa, a w tamtym roku Wi nie mial szalika? bo ja szalik z tamtego roku mam dla Jaska

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ptysiak
nie, 05 lis 2006 - 23:07
no to mam cos dla was jeszcze icon_razz.gif
tylko sie nie poobrazajcie czasem icon_razz.gif ale takie cuda wychodza z mojej zabawy icon_razz.gif

a jakby Pacia miala blizniaki icon_razz.gif


i P musialby dwojke nosic icon_razz.gif


icon_smile.gif


lekko zmodyfikowana Pacia


a jakby P mial takie dwie Pacie




dwie takie piekne Pacie




a jakby M mial dwie Madzie


a Kuba mialby brata blizniaka icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 05 lis 2006 - 23:07
Post #31

no to mam cos dla was jeszcze icon_razz.gif
tylko sie nie poobrazajcie czasem icon_razz.gif ale takie cuda wychodza z mojej zabawy icon_razz.gif

a jakby Pacia miala blizniaki icon_razz.gif


i P musialby dwojke nosic icon_razz.gif


icon_smile.gif


lekko zmodyfikowana Pacia


a jakby P mial takie dwie Pacie




dwie takie piekne Pacie




a jakby M mial dwie Madzie


a Kuba mialby brata blizniaka icon_smile.gif


--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


NATI
pon, 06 lis 2006 - 02:15
Madziu
Suoer foteczki
Jak to daaawno było wink.gif
I jak szybko minęło niewiadomo kiedy wink.gif

Pati
Wi nosi 26 ? icon_eek.gif
My zaczynamy 24 icon_eek.gif
Duza stopa będzie .... i nie tylko 02.gif
Zakupy jeszcze przed nami. wink.gif

Ptysia
Chyba juz czas na drugie 02.gif
A co do przeróbek to poza dwoma Kubusiami to jeszcze ptaszki sobie z główki dały 04.gif
NATI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,112
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 23:16
Nr użytkownika: 1,339

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 02:15
Post #32

Madziu
Suoer foteczki
Jak to daaawno było wink.gif
I jak szybko minęło niewiadomo kiedy wink.gif

Pati
Wi nosi 26 ? icon_eek.gif
My zaczynamy 24 icon_eek.gif
Duza stopa będzie .... i nie tylko 02.gif
Zakupy jeszcze przed nami. wink.gif

Ptysia
Chyba juz czas na drugie 02.gif
A co do przeróbek to poza dwoma Kubusiami to jeszcze ptaszki sobie z główki dały 04.gif

--------------------
Natalia , mama Bartoszka ur. 19 maja 2004 :))
user posted imageuser posted image
madziarex
pon, 06 lis 2006 - 06:37
Ptyśka icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Przestanę fotki na forum wklejać bo te mutanty mnie icon_confused.gif icon_rolleyes.gif przeraziły


Idę do pracki- do popłudnia icon_lol.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 06 lis 2006 - 06:37
Post #33

Ptyśka icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Przestanę fotki na forum wklejać bo te mutanty mnie icon_confused.gif icon_rolleyes.gif przeraziły


Idę do pracki- do popłudnia icon_lol.gif


--------------------
Mama Madzia
pon, 06 lis 2006 - 08:56
Ptyśka talenciaro boska icon_lol.gif no śwoetne klony i bliżniaki icon_lol.gif

Madziu miłej pracki icon_exclaim.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 08:56
Post #34

Ptyśka talenciaro boska icon_lol.gif no śwoetne klony i bliżniaki icon_lol.gif

Madziu miłej pracki icon_exclaim.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Bbbbbbnn
pon, 06 lis 2006 - 08:58
Ja też melduję sie na nowym zimowym wątku icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
U nas pogoda przez weekend okrropna raz śnieg raz deszcz i wiatr okropnośc prawda, ale udzłao sie nam ulepic jednego bałwawan / sladu już po nim niema .
Dzisiaj mi trochę smutno, bo poczytałam sobie wasze pogaduchy, a ja moge odpowiedzieć tylko z pracy (Intrenet w domu będzie dopiero za dwa tygodnie - szkoda), bo mi cięgle wątek ucieka
Madziarka super ten twój ufoludek tak poukładać słoiki -m to szkuka.
Madzia super zdjęcia z chrzin , duży ten tój chłopaczek
Patisonku kompinezon super, a podójne zdjęcia fajna zabawa. Niezła z ciebie kobitka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Anetko zdjecia z pasowania na ucznia super , twoja mała to niezła modelka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Ptysiu ślij tu nowe zdjęcia z mieszkanka, miło je oglądać
Dla pozostałych buziaczki przytul.gif przytul.gif
Jak będę miała tochę czasu to powklekjam fotki małego w nowym icon_question.gif kombinezonie.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post pon, 06 lis 2006 - 08:58
Post #35

Ja też melduję sie na nowym zimowym wątku icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
U nas pogoda przez weekend okrropna raz śnieg raz deszcz i wiatr okropnośc prawda, ale udzłao sie nam ulepic jednego bałwawan / sladu już po nim niema .
Dzisiaj mi trochę smutno, bo poczytałam sobie wasze pogaduchy, a ja moge odpowiedzieć tylko z pracy (Intrenet w domu będzie dopiero za dwa tygodnie - szkoda), bo mi cięgle wątek ucieka
Madziarka super ten twój ufoludek tak poukładać słoiki -m to szkuka.
Madzia super zdjęcia z chrzin , duży ten tój chłopaczek
Patisonku kompinezon super, a podójne zdjęcia fajna zabawa. Niezła z ciebie kobitka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Anetko zdjecia z pasowania na ucznia super , twoja mała to niezła modelka icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Ptysiu ślij tu nowe zdjęcia z mieszkanka, miło je oglądać
Dla pozostałych buziaczki przytul.gif przytul.gif
Jak będę miała tochę czasu to powklekjam fotki małego w nowym icon_question.gif kombinezonie.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
aneta z urwisami
pon, 06 lis 2006 - 10:05
Witam poniedziałkowo icon_lol.gif

Wiecie dziewczyny jaką mam cisze w domu, aż głupio (z psem gadam icon_redface.gif icon_rolleyes.gif ) sama siedzę nikt nie marudzi, nie woła, poklikać można spokojnie icon_wink.gif
Moja kobieta wreszcie poszła do przedszkola i mażę żeby to było dłużej niż cztery dni jak ostatnio bo znów coś załapie i kolejne siedzenia w domu.

Ptysia superanckie przeróbki oj czuje że Patisonek nasz cieszył by się z takich bliźniaków słodziaków icon_wink.gif

Madziarka nie przerażaj sie tobie tez pasują dwa Kubusie icon_wink.gif

agunia dwa tyg. szybko zlecą i się od nas nie opędzisz icon_lol.gif

Mama Madzia jakie dużo mało i jescze chcemy icon_lol.gif
Olinek słodziak piekny i jaki duży a Kacpercio jaki przystojniak icon_lol.gif
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 10:05
Post #36

Witam poniedziałkowo icon_lol.gif

Wiecie dziewczyny jaką mam cisze w domu, aż głupio (z psem gadam icon_redface.gif icon_rolleyes.gif ) sama siedzę nikt nie marudzi, nie woła, poklikać można spokojnie icon_wink.gif
Moja kobieta wreszcie poszła do przedszkola i mażę żeby to było dłużej niż cztery dni jak ostatnio bo znów coś załapie i kolejne siedzenia w domu.

Ptysia superanckie przeróbki oj czuje że Patisonek nasz cieszył by się z takich bliźniaków słodziaków icon_wink.gif

Madziarka nie przerażaj sie tobie tez pasują dwa Kubusie icon_wink.gif

agunia dwa tyg. szybko zlecą i się od nas nie opędzisz icon_lol.gif

Mama Madzia jakie dużo mało i jescze chcemy icon_lol.gif
Olinek słodziak piekny i jaki duży a Kacpercio jaki przystojniak icon_lol.gif

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
Mama Madzia
pon, 06 lis 2006 - 10:17
Dziewczyny dziękujemy bardzo za komplementy icon_lol.gif icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif

Kacperek dziś po raz pierwszy od dwóch tygodni poszedł do przedszkola i jakież było jego zdziwienie gdy zobaczył, ze idzie do innego miejsca bo przeniesli sie do nowego budynku wyremontowanego, większego bardziej exkluzywnego wink.gif ciekawe jakie będą jego wrażenia po powrocie icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 10:17
Post #37

Dziewczyny dziękujemy bardzo za komplementy icon_lol.gif icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif

Kacperek dziś po raz pierwszy od dwóch tygodni poszedł do przedszkola i jakież było jego zdziwienie gdy zobaczył, ze idzie do innego miejsca bo przeniesli sie do nowego budynku wyremontowanego, większego bardziej exkluzywnego wink.gif ciekawe jakie będą jego wrażenia po powrocie icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Mama Madzia
pon, 06 lis 2006 - 10:53
pokaże Wam jeszcze mojego artystę małego icon_lol.gif

na nowe macie icon_lol.gif


taki jestem duuuzy
.

tak sie uśmiecham
.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 10:53
Post #38

pokaże Wam jeszcze mojego artystę małego icon_lol.gif

na nowe macie icon_lol.gif


taki jestem duuuzy
.

tak sie uśmiecham
.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




aj80
pon, 06 lis 2006 - 11:33
Witam panie w nowym wątku icon_smile.gif Już zimowy? Czy to znaczy, że nie widzicie już szans na powrót ciepłej jesieni? Brrr, niecierpię jak leje.

Moje miejsce pracy sotało zmienione z powrotem na Lotniczą, no i teraz masakra, bo zamiast 5 minut na piechtę od przedszkola to teraz muszę stamtąd jechać 20 min jakieś. Wku.. mnie to, tym bardziej że przez parę dni samochód nasz będzie stał w warsztacie. No i dziś wstałam z Grzesiem o 6.00, a w pracy byłam o 8.45 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Myślałam o przedszkolu na Bielanach to powiedzieli mi, że w ciągu roku nie ma szans się dostać, że w ogóle ciężko się dostać. Jak patrzę na opłaty za przedszkola wrocławskie dzieci spoza Wrocławia (podwójna stawka) to głowa mnie boli. Chyba lepiej zapisać już dziecko do przedszkola niepublicznego. Teraz będę pół dnia traciła na dojazdy. Dziewczyny ile wy płacicie za przedszkole?

Mamo Madziu Olinek boski. Duży mężczyzna już z niego icon_smile.gif I głowę tak superancko podnosi.

Patisonku bardzo mi się podoba portrecik Wipka. Minki robi faktycznie cudne.

Moi faceci wrócili w piątek wieczorem. Później wkleję Wam jeszcze parę fot. W domu nastrój grobowy, non stop się z Tomkiem gryziemy, obdwoje nas już wk.. rzeczy walające się po całym domu, któych nie ma gdzie schować. Tomek oczywiście chciałby wszystko poupychać jak leci, a ja mam dość wyjmowania już z szaf pogniecionych rzeczy i ciągłego prasownia. Rany zastanawiam się czy ta przeprowadzka miała sens.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 06 lis 2006 - 11:33
Post #39

Witam panie w nowym wątku icon_smile.gif Już zimowy? Czy to znaczy, że nie widzicie już szans na powrót ciepłej jesieni? Brrr, niecierpię jak leje.

Moje miejsce pracy sotało zmienione z powrotem na Lotniczą, no i teraz masakra, bo zamiast 5 minut na piechtę od przedszkola to teraz muszę stamtąd jechać 20 min jakieś. Wku.. mnie to, tym bardziej że przez parę dni samochód nasz będzie stał w warsztacie. No i dziś wstałam z Grzesiem o 6.00, a w pracy byłam o 8.45 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Myślałam o przedszkolu na Bielanach to powiedzieli mi, że w ciągu roku nie ma szans się dostać, że w ogóle ciężko się dostać. Jak patrzę na opłaty za przedszkola wrocławskie dzieci spoza Wrocławia (podwójna stawka) to głowa mnie boli. Chyba lepiej zapisać już dziecko do przedszkola niepublicznego. Teraz będę pół dnia traciła na dojazdy. Dziewczyny ile wy płacicie za przedszkole?

Mamo Madziu Olinek boski. Duży mężczyzna już z niego icon_smile.gif I głowę tak superancko podnosi.

Patisonku bardzo mi się podoba portrecik Wipka. Minki robi faktycznie cudne.

Moi faceci wrócili w piątek wieczorem. Później wkleję Wam jeszcze parę fot. W domu nastrój grobowy, non stop się z Tomkiem gryziemy, obdwoje nas już wk.. rzeczy walające się po całym domu, któych nie ma gdzie schować. Tomek oczywiście chciałby wszystko poupychać jak leci, a ja mam dość wyjmowania już z szaf pogniecionych rzeczy i ciągłego prasownia. Rany zastanawiam się czy ta przeprowadzka miała sens.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Bbbbbbnn
pon, 06 lis 2006 - 11:35
Olinek jest po prostu boski icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post pon, 06 lis 2006 - 11:35
Post #40

Olinek jest po prostu boski icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
> Kwietniówki 2004 zimową porą...
Start new topic
Reply to this topic
38 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 24 wrz 2024 - 08:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama